Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47501) Doky586 válasza tibbike01 (#47500) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Gondolom a gyártás dátuma és a nagykerhez kiszállítás dátuma. de csak tipp..

(#47502) Harcsai válasza Doky586 (#47501) üzenetére


Harcsai
senior tag

Valószínű így lehet, mert googée szerint az esn: elektronikus sorozatszám, egyedi azonosító beprogramozott mobiltelefonra. Ennek dátuma lehet a telefon születése. Hogy az esnoutgo, mi lehet... azt talán csak az lg tudja :)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#47503) Jonny99


Jonny99
tag

Sziasztok,

Nem tudom kinek, hogy szuperál a legutolsó V20G-s firmware, de én tegnap jutottam el odáig, hogy visszaraktam a V20F-et.
Kb 2 hete raktam fel a G-s romot, azóta instabillá vált a készülék többször befagyott, eldobálta a térerőt, maps megállt, net és a chrome belassult idegtépő szinten, úgy hogy csak újraindítás segített.

A frissítést KDZ-vel csináltam előtte-utána hard reset és mégsem működött megfelelően. Tegnap visszaraktam a 20F-et, ma pedig szétnyüstöltem a készüléket de se fagyás, se térerő probléma, tökéletesen működik, net és chrome hasít. Maps-ot is használtam ráadásul ugyan azokon a helyeken ahol pár nappal ezelőtt állandóan kifagyott. Először azt hittem a telefon halt be, de a hibák egyértelműen a frissítés után jöttek.

Most újra tökéletesen működik. Találkozott már más is ezzel a jelenséggel, vagy csak engem tisztelt meg vele a telefon? :DD

(#47504) Harcsai válasza Jonny99 (#47503) üzenetére


Harcsai
senior tag

Nálam hibátlan, bár root+twrp miatt a kernel ugye nem G-s, pedig én szanaszét mókoltam xposed+tweaksbox-al.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#47505) 1kawarider válasza Harcsai (#47496) üzenetére


1kawarider
csendes tag

És hol vetted?
Nekem ezt a "pletykát" mert ezek szerint az, nekem egy GSM boltos mondta. Lehet mert lusta nekem rendelni egy hivatalos gyári garis 32gb-s készüléket. :F

(#47506) Fredy02 válasza 1kawarider (#47495) üzenetére


Fredy02
tag

Kicsit bonyolultabb volt a dolog de, lényegében nem fogadták el a telefon garanciáját, viszont amiben mákom volt, hogy a kijelzővel volt gondom és azt meg az előző tulaj már cseréltette, pénzért törés miatt, így arra ők adtak félév garit akkor és mivel a félév még pont érvényes volt így megúsztam a dolgot ingyen, bár azt mondták előtte bevizsgálják és értesítenek, hogy fizetős lesz vagy sem, szerencsére ez utóbbi volt.

S23U

(#47507) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Sziasztok! Vodás telóm van, 20d-216-70 a szoftver verzió. van olyan gyári rom, amit érdemes feltenni ehelyett (láttam, hogy már van g-s is), vagy nincs különösebb értelme? Köszi

(#47508) randras válasza 1kawarider (#47505) üzenetére


randras
veterán

Az edigital árulta itthon a 32 gigást rendes garilevéllel, én is ott vettem.

(#47509) Laca0 válasza Jonny99 (#47503) üzenetére


Laca0
addikt

Csináltál a frissítés után hard reset-et? Az erősen ajánlott.

Egyébként nekem az első naptól kezdve fent van a 20g és tökéletesen megy. Sohasem fagyott, nincs belassulva, semmi. Bár nekem az f-es rommal sem volt semmi bajom.
Azt nem árt figyelembe venni, hogy ez is egy számítógép, időnként újra kell indítani! Én kb. 2 hetente szoktam. Amúgy sohasem kapcsolom ki.
Figyelni szoktam a szabad ram állapotát. Ki van téve widget-ben. Ha a recent list-ben sok program van, törölni szoktam, utána meg nyomok a widget-en egy RAM törlést. Ha a szabad ram többszöri törlésre sem megy 600MB fölé, akkor tudom, hogy eljött az újraindítás ideje. Persze ettől még nem fagy le, nincs semmi baja, csak már több töredék van a memóriában, amitől esetleg belassulhat.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#47510) Harcsai válasza 1kawarider (#47505) üzenetére


Harcsai
senior tag

Diamond GSM győr. Gyári LG garancia 1 év. 2014.05.30. 126eHuf
Igen, drága volt, de a gyári gari megért nekem ennyit.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#47511) csiziktomi válasza Harcsai (#47510) üzenetére


csiziktomi
senior tag

MM az ár hasonló 132 ezer 1év gyári garancia. Így nincs probléma

(#47512) Quqesz válasza eladogeppc (#47456) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csak múltkor kérdezted a g2-->g3 cserét és semmi konkrét,csak úgy bedobtam érdekességnek ;)

mrcutter
Akinek volt hasonló baja az egy hr-el megoldotta általában(file kezelőben ott lesznek neked)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#47513) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Jó lenne amit linkeltél :D
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47514) SztiviVander válasza Jonny99 (#47503) üzenetére


SztiviVander
őstag

szerintem csak téged tisztelt meg. belakott 20f-re mindenféle reset nélkül (=megmaradt minden cucc/beállítás) rá a 20g kdz és azóta is tökéletes. sőt, kevésbé melegszik és jobb az akksiidő viszont semmivel sem lassabb, sehol sem akadozik. mondjuk ilyen akku/erőforrás zabáló króm/g+/gmail/originalfaszbúk appokat nem használok...

(#47515) Laca0 válasza SztiviVander (#47514) üzenetére


Laca0
addikt

Én még ezeket az app-okat sem hagytam el, megy a gmail és csak chrome-ot használok.
Láthattátok pár napja, hogy milyen üzemidőt mértem.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#47516) fery02 válasza Jonny99 (#47503) üzenetére


fery02
addikt

Szerintem jelezd az LG felé is a problémádat, mert a lehető legtisztább telepítést választottad és nálad mégis gikszerek vannak, sokakkal ellentétben (akik közül sokan ráadásul el is hagyták telepítés során a HR-eket)!

g4mer (#47477):
Látszólag egyszerű a képlet:
Vagy az előfizetésed nem tartalmaz LTE-t vagy csak a sim kártyád régi és nem támogatja.

(#47517) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Én csinálok valamit rosszul, vagy itt nem szokás válaszolni az újak kérdéseire? Volt belőle kettő is...

(#47518) Mike81 válasza dzsordzs69 (#47507) üzenetére


Mike81
senior tag

Hali! Fel lehet tenni a g-t bár látványos változást nem fog hozni. Amit én észrevettem az, hogy jobb lett a hálozat kezelése. Eddig volt 1-2hely ahol eldobta a netet és most ott is stabilan fogom. Amúgy a keresőbe beírod biztos kapsz rá választ. Mert napi szinten megkérdezi valaki. De amúgy segítokész emberek vannak itt. Biztos lehetsz benne, hogy nem direkt nem válaszol senki.
Az 1 kérdésedre meg nem tudok válaszolni. Mert nem érzem szükségét hogy mókóljam a telót :-)

[ Szerkesztve ]

(#47519) dzsordzs69 válasza Mike81 (#47518) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszönöm! :)

(Nem gondolnám, hogy direkt nem válaszoltak, csak furcsállottam, mert ezt a topikot is olvastam párhuzamosan a mini topikkal együtt, és úgy tűnt, minden oké itt is, ezért nem értem a válasz mentességet.)

(#47520) sz.gery


sz.gery
csendes tag

Sziasztok
Rendeltem egy nillkin 9h tempered glass-t amit az imént megpróbáltam feltenni.
Szépen megtisztítottam a telefont, felraktam az üveget de a széleinél körben eláll a telefontól, kb. úgy mint a képen. Leszedtem az egészet, és kíváncsiságból feltettem elcsúsztatva, hogy az üveg széle a kijelző közepénél legyen és úgy lentmaradt a széle is, szóval olyan, mintha ez inkább a telefon hibája lenne. Valakinek van tapasztalata tempered glassal? mindegyik ilyen, vagy én szívtam meg? :D
E-bayes, úgyhogy nem tudom van-e értelme egyáltalán írni az eladónak, vagy épp most buktam be 2 rugót..

Köszi előre is

(#47521) Corgan82 válasza sz.gery (#47520) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Szia!

Nekem pont tegnap érkezett meg a nillkin 9h tempered glass amit fel is tettem, és pont ugyanúgy néz ki és áll mint ahogy neked. Szóval vagy mind a kettőnket átverték vagy ez tényleg ilyen. :)

(#47522) szabo.norbi válasza sz.gery (#47520) üzenetére


szabo.norbi
tag

"Az eredetiséget úgy lehet ellenőrízni, hogy a doboz hátulján levő hologrammos matrica alján van egy kaparós sorsjegy-szerű rész, amit lekaparva egy kód található. Azt beírva ide kiírja az oldal hogy az a kód először lett beírva és hivatalos Nillkin kód-e, vagy nem. Persze kínaiul... Google translator tud kínaiul és készséges." - Köszönet érte Ixion77-nak

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#47523) Rain Blade válasza Corgan82 (#47521) üzenetére


Rain Blade
tag

Úhhh én is most rendeltem ilyen üveg fóliát. Hát remélem nem lesz ilyen mert ez nagyon zavaró :F

(#47524) sz.gery válasza szabo.norbi (#47522) üzenetére


sz.gery
csendes tag

Megnéztem, és eredeti a termék, köszi a linket.
Írtam az e-bayes eladónak, azt írta hogy küld újat, csak nem vagyok benne biztos hogy az megoldja a problémát...

(#47525) szabo.norbi válasza sz.gery (#47524) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nincs esetleg meghajolva? Ez azért furcsa mert ugye sík felületnek kéne lennie és a széleinél sem kellene elállnia.

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#47526) sz.gery válasza szabo.norbi (#47525) üzenetére


sz.gery
csendes tag

Mármint a telefon vagy a tempered glass?
A tempered glass nagyon vékony meg kicsit hajlik is, úgyhogy azt nem tudom ellenőrizni, a telefon meg elég durva lenne ha meghajlana, főleg úgy, hogy körbe nem tapad tá a kijelzővédő. Az a kép amit linkeltem az nem az én telefonom, neten találtam, de 1 az 1ben így néz ki az enyém is, meg ezek szerint nem csak nálam áll furán. Neked is ilyen üveg van? Ha valaki írná hogy neki szépen letapad akkor azért jobban bíznék benne, hogy egy úgy fólia megoldja a gondomat :D

(#47527) PHARD válasza sz.gery (#47520) üzenetére


PHARD
tag

Szia!Nekem is ilyen a szêleinêl körbe.Ahol feltettêk azt mondták,hogy minimálisan íves a kijelzö,a folia viszonylag vastag,igy nem tudja felvenni a formát.így van 2 hónapja ês semmi gond nincsen vele ês nem is zavaró.Ja ês nekem nem nilkin van rajta.

[ Szerkesztve ]

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#47528) tibbike01 válasza sz.gery (#47520) üzenetére


tibbike01
őstag

Már jelezték ezt a problémát, keress vissza a fórumban.

Elvileg a telefon kijelzője ilyen, hogy a szélei lentebb vannak kicsit.
Van akinek rátapad szépen körbe, van akinek a szélei nem tapadnak.
Elvileg ha rajta hagyod így az üvegfóliát pár nap múlva kisimul.

Ennek ellenére én is rendeltem ilyen Nikkin üvegfóliát fóliát :W nem tudtam, hogy ennyire csúnyán látszik a széleinél.

Imádkozok, hogy nekem szépen tapadjon...

(#47529) Snoop27 válasza sz.gery (#47520) üzenetére


Snoop27
őstag

Nekem is ilyen van a telomon kb. 1 honapja es a mai napig igy nez ki, nem valt le de nem is tapadt jobban oda, meg kell baratkozz vele. De ennek ellenere jol vedi es ha megfigyeled a szelein is vegig oda van ragadva a telohoz, csak esztetikai szempontbol lehet kicsit zavaro, de en mar megbaratkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#47530) SztiviVander válasza sz.gery (#47520) üzenetére


SztiviVander
őstag

ha nem ilyen szép szabályos keret lenne akkor azt mondanám hogy mégiscsak zsíros maradt a széle. de ez inkább a nillkin sara lehet. én már kettőt tettem fel, mindkettő úgy tapadt rá teljes szélességében hogy sehol semmi ilyen folt nincs. ha pedig az eladó simán kicseréli akkor valószínűleg nem ez az első ilyen esete...

(#47531) Real_Necro válasza SztiviVander (#47530) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egy linket tudsz adni, honnan rendelted? ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47532) neo_xperia válasza SztiviVander (#47530) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

A G2-n minden üvegfólia így néz ki.
Nekem nem Nillkin van rajta, de hasonló,talán kissé keskenyebb a keret.
Akárhányat teszel rá,mindig ilyen lesz.A kijelző széle kissé ívelt. Ha zavar tegyél rá sima fóliát, az jobban rásimul .

(#47533) SztiviVander válasza Real_Necro (#47531) üzenetére


SztiviVander
őstag

Tőle vettem, mindkét szállítás 2,5 hét alatt ideért. Mondjuk ezt a kaparós sorszámos dolgot még nem néztem meg de most kíváncsi lettem úgyhogy este otthon megnézem eredeti-e. Mindenesetre annak tűnik :)

(#47534) SztiviVander válasza neo_xperia (#47532) üzenetére


SztiviVander
őstag

az az ívelt 1mm-es rész a kijelző GG üvegének a szélén az már az a rész ameddig a nillkin nem is ér el. nem spórolásból kisebb 1-2mm-el a nillkin üveg, hanem pont ezért. az meg régen rossz lenne ha fél centire a szélétől is ívelt lenne a gg. van olyan de azt g flex-nek hívják, vagy zsebbenhordott szifon6-nak :)

[ Szerkesztve ]

(#47535) peter_27


peter_27
aktív tag

Én is rendeletem nillkin 9h tempered glass-t, kb 1 hónapja van fent. Mikor felraktam tökéletesen rásimult mindenhol észre sem lehetett venni, hogy rajta van. Felrakásnál nagyon figyeltem nehogy hozzáérjek kézzel a tapadós feléhez. Ennek ellenére, felrakás után kb. 2 hét múlva jelentkezett az első, akkor még csak gombostű fejnyi hiba, jobb oldalt ami szépen lassan pár nap alatt kiterjedt a képen látható mértékben és közben megjelent a többi is. Nekem nem volt olyan gondom hogy a szélein ne tapadt volna oda kijelzőhöz.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#47536) racerx


racerx
őstag

Nekem is ilyen, de nem Nillkin. Csak sötét képernyőnél látszik/zavaró. Mondjuk nekem már a második Nillkinem nem akar ideérni több mint egy hónapja :-(. Első visszafizette, rendeltem máshonnan, de az is lassan almás lesz..

(#47537) iceQ! válasza racerx (#47536) üzenetére


iceQ!
addikt

Az új xdabbeb camera drivert lehet frissíteni OptimusG3 1.4-en? Ha igen elég csak flash-elni?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#47538) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Ma leesett a G2-m,sajnos pont a úgy esett hogy karcos lett a hátlap fent a mikrofon mellett meg a króm csík is .... lehet ezt cserélni vagy nem érdemes? Annyira nem nagy a sérülés csak zavar ....

(#47539) Icetee válasza tibbike01 (#47528) üzenetére


Icetee
aktív tag

A piacos fóliák ilyenek. Arra ne tegyél nagy összeget, hogy meg is védi a telefont.

Én normálisat vettem rá, gond nélkül felment, sehol nem áll el és már 3 hónapja jó szolgálatot tesz, sehol egy karc rajta, pedig a sima fóliákat 2 havonta cserélnem kellett átlagban.

(#47540) tibbike01 válasza Icetee (#47539) üzenetére


tibbike01
őstag

Már nem azért de a Nillkin H9 pont hogy nem piaci, gagyi fólia...

És nem a fóliával van gond, hanem a telefon kijelzőjének az egyenletességével.

A rendes hagyományos (tehát nem üveg) fólia minden fajtája, mindenhol rátapad a kijelzőre.

Mivel az üvegfólia egy merev "üvegdarab" ezért nem fexik fel mindenhol.

Ámen :C

[ Szerkesztve ]

(#47541) mouzrr


mouzrr
őstag

A kamerában nem lehet kikapcsolni hogy ne érzékelje hogy elforgatom? Elég idegesítő hogy vízszintesen tartom és oldalasan csinálja a képet, majd gépen megnyitva emiatt el kell forgatni.
Gyári rom, nincs root

(#47542) mrcutter válasza Quqesz (#47512) üzenetére


mrcutter
csendes tag

Igen, sajna ezt is csak hr oldotta meg..., de köszi a segítséget!

(#47543) laverdadb


laverdadb
tag

Gyors kérdés, hol lehet itthon kapni jó áron jó minőségü üveg foliát? Ma jött meg a Nillkinem, sikeresen leejtettem a tapadós oldalara, és nincs kedvem 3hetet várni megint. :W

(#47544) tibbike01 válasza laverdadb (#47543) üzenetére


tibbike01
őstag

Gratulálok! :C
Akkor ez is olyan mint a vajas kenyér? :DD

(#47545) laverdadb válasza tibbike01 (#47544) üzenetére


laverdadb
tag

Ilyen az amikor az ember 12 óra megállás nélküli munka utána hazaérkezik. :R

(#47546) tibbike01 válasza laverdadb (#47545) üzenetére


tibbike01
őstag

Amugy vaterán vagy olx-en keresgélj.

Én a helyedben vennék egy párszáz forintos fóliát amíg meg nem érkzik az új Nillkin.

[ Szerkesztve ]

(#47547) laverdadb válasza tibbike01 (#47546) üzenetére


laverdadb
tag

Koszi, raraktam de tiszta dzsuva, holnapig jo lesz.

(#47548) joiner007 válasza laverdadb (#47547) üzenetére


joiner007
aktív tag

Üvegfóliát le tudod mosni és úgy fel tudod tenni, ákár kicsit nedvesen is. Csak arra kellívigyázni, hogy a telóba ne menjen víz (odafigyeléssel, és egy nedvszívó ruhával megoldható) Ha opálos maradna az pár nap alatt eltűnik.

(#47549) laverdadb válasza joiner007 (#47548) üzenetére


laverdadb
tag

Megprobalom, koszonom az infot.

(#47550) SztiviVander válasza joiner007 (#47548) üzenetére


SztiviVander
őstag

próbáltad te ezt már? ugye nem és csak azt gondolod hogy ez egy jó ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.