Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47901) Nightman1 válasza Nightman1 (#47899) üzenetére


Nightman1
tag

5 perc lejárt..
Anagyon hosszú hangerő le + power kombó segített,megpróbáltam újra,de rootolásnál u.ezzel a hibaüzenettel leáll..
ez van,de legalább be tudom kapcsolni! :)
Más módszer? :R

(#47902) akooos válasza Nightman1 (#47901) üzenetére


akooos
veterán

(#47903) DroiDMester válasza Nightman1 (#47901) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Haszáld a ketesőt!!

Már nemegyszer belinkeltem!

V20G.re root => de segítek katt ide második fele a hsz.emnek!

----------------------
akooos v20g nem rootolhato a TowelRoot.al! :U

[ Szerkesztve ]

(#47904) randras válasza tibbike01 (#47885) üzenetére


randras
veterán

Amihez nincs retail package/box/ilyesmi, az nem, így ez sem.

(#47905) szaszii válasza Nightman1 (#47899) üzenetére


szaszii
tag

Mikor ezt irja ki, akkor kell gepen nyomni egy entert.

(#47906) gmatyi88


gmatyi88
tag

Sziasztok. No nekem is cserélni kellett a kijelzőmet. Bal felső sarka megsárgult. Hétfőn Váci úti Lg 3-6 napot mondtak. 2óra múlva jött az sms ,hogy mehetek érte. Mintha az új kijelzőnek sokkal jobb lenne a színe,vagy csak placebo?!:)

[ Szerkesztve ]

(#47907) akooos válasza DroiDMester (#47903) üzenetére


akooos
veterán

Hopsz, az kimarad, hogy V20G van neki

(#47908) szabo.norbi válasza gmatyi88 (#47906) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nem placebo, lehetséges. Nekem emlékszem, sokkal szürkébb volt a fehér HU-s G2 kijelzoje mint nővéremnek a Francia gyártású G2-jenek. Neki szebbek voltak a szinek is. Ez annak köszönhető, hogy két fajta gyártású kijelzőt pakolnak bele. Önmagában nem észrevehető, csak mikor egymás mellett volt a két készülék.

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#47909) Csabii37


Csabii37
újonc

Sziasztok!
Úgy 1 hónapja vettem G2t 32gbos változatot. Az első 3hétben maximálisan meg voltam vele elégedve, laggmentesen, gyönyörűen futott minden. Aztán úgy 1hete vettem észre, hogy elkezdett elég szépen laggolni a telefon. Nem zár be applikációt, nem fagy le, csak laggol, nem laggtenger, de nem is olyan mint volt az első 3hétben.
Pl. Nem nyúlok a telefonhoz 1-2óráig, feloldom a képernyőzárat, rákoppintok a hívásinfóra, és picit laggolva ugrik fel az ablak. Ha rámírnak mondjuk messengeren, van, hogy az is laggolva ugrik fel. Igazából használható nyilván a telefon tőle, ám zavaró hibák. Azt kérdeném, hogy egy gyári ROMal mennyire normális? Esetleg utalhat-e valamilyen hardwares problémára?
Köszi a segítséget előre is!
Üdv.

(#47910) randras válasza Csabii37 (#47909) üzenetére


randras
veterán

A hibát úgy hívjoák Android. ;]

(#47911) Mike81 válasza csatakacsa (#47895) üzenetére


Mike81
senior tag

Hát 30%-on biztos élvezhető ez a kijelző :-) Szerintem ez teljessen kiszámíthatatlan,hogy kinél jelentkezik. Én sokat játszom vagy netezek van is hogy érzem a kamera körül a melegedést. Igaz csak a Little Empire-t játszom, de néha mikor hálozat váltás van vagy időzik akkor attól is egy kicsit bemelegszik.De nekem még nem sárga. Pont tegnap néztem meg, és nekem 70-re van állítva automata szabályzás bekapcsolva. A teló kb 10 honapos.

[ Szerkesztve ]

(#47912) Murciélago


Murciélago
csendes tag

Üdv Mindenki!
IMEI szám alapján hol tudom megnézni milyen régiós a telefon?

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#47913) csatakacsa válasza Mike81 (#47911) üzenetére


csatakacsa
tag

Köszi a választ, picit megnyugtattál h van esély :DDD

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#47914) álarc válasza Murciélago (#47912) üzenetére


álarc
aktív tag

Itt Most nézem, lehet mégsem, de azért hasznos link!

[ Szerkesztve ]

(#47915) álarc válasza álarc (#47914) üzenetére


álarc
aktív tag

De igen bocs, lejárt az idő :D

(#47916) Nightman1 válasza DroiDMester (#47903) üzenetére


Nightman1
tag

Köszönöm,ezen is túl vagyok unsupported device.. :(

(#47917) Murciélago válasza álarc (#47914) üzenetére


Murciélago
csendes tag

Köszi,hogy válaszoltál!
Sajnos itt még mindig nem tudom megnézni a régiót :(((

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#47918) Nightman1


Nightman1
tag

Bocs lejárt az 5 perc..
Az milyen már hogy elvileg friss 20g-s szofton az alkalmazások több mint fele frissítésért könyörög?
Root nélkül is megpróbálnám testreszabni mert ezek az ikonok szörnyűek.
De spec next launchernél a duplakoppos feloldás kapásból nem működik.. :(

(#47919) akooos válasza Nightman1 (#47918) üzenetére


akooos
veterán

Rendszeralkalmazások?? Vagy esetleg a te letöltött appjaid? Nem látok összefüggést egyébként. Nem az LG adja ki a Google appjait.

(#47920) neo-geo válasza Midway (#47892) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Nem jellemző nálam az újraindítás.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#47921) soma11444


soma11444
csendes tag

Sziasztok ! Aki esetleg szokott filmet nézni OTG-n megtudná mondani hogy milyen az olvasási sebesség ? 1080p-t letud játszani pendriveról zökkenőmentesen ? Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#47922) gusthy válasza Nightman1 (#47918) üzenetére


gusthy
veterán

A 20G nem is tudom, legalább egy-másfél hónapja kinn van, ha nem több. Azóta sok app változhatott, pl. a GMail egészen mostanában. Ne úgy képzeld, hogy mindig frissítik az adott firmware-t, ha valamelyik 3rd party app változott közben...

(#47923) kromatika válasza randras (#47876) üzenetére


kromatika
veterán

[ Szerkesztve ]

(#47924) Rájmó


Rájmó
tag

Sziasztok!

Egy ideje már nyúzom telót, gyári, szűz 4.2.2 andorid van rajta. Létezik az, hogy még mindig nem ajánlja fel a szoftverfrissítést KitKat-re? Miközben olyat is lehet olvasni, hogy jön az 5.0 Lollipop is rá :D
A telefon T-mobile-os és sose root-oltam vagy bármi más.
Köszi szépen a válaszokat!

Privátra illik válaszolni :)

(#47925) Nightman1 válasza Nightman1 (#47918) üzenetére


Nightman1
tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
Rootra semmi ötlet akkor?

(#47926) Jippy válasza Nightman1 (#47925) üzenetére


Jippy
tag

Stumproot ha jol emlekszem v20gre. Keress vissza ra.

(#47927) guenbaba


guenbaba
csendes tag

hello!
Ex motorola defy+ tulaj vagyok most, vagyis már egy ideje szemezgetek az lg g2-vel. Tudom hogy nem egy új telefon, és van is itt ezernyi hozzászólás, sajnos az időm viszont nagyon véges, így bár gondolom itt a legtöbben elfogultak a saját készülékükkel kapcsolatban de szeretném megkérdezni hogy mennyire jól használható hosszú távon a telefon. Sok programot nem fogok telepíteni ez a része nem igazán érdekel, kb szókereső, szolgálati naptár, meg még két három alkalmazás kell hogy menjen rajta. Se videózás se ilyesmi nem érdekel. Normális akku idő és megbízható gyors működés kell. Az ex telefonom sajnos ezt ma már nem tudta nyújtani így kicsit szétszóródott. Így hogy ~két éves a telefon mennyire kell számítani arra hogy az akkuja esetleg régebbi? Garancia arra is vonatkozik? Egyáltalán tudjátok ajánlani? vagy ebben az árban inkább keressek mást? előfizetéssel venném de mivel flottás vagyok nincs kedvezményem így kicsivel 100k fölött van a teló, megér még ennyit vagy már sok érte?

motorola defy+ mb525, piros kamera, android 2.3.6/SE Xperia X8 android 2.1

(#47928) Real_Necro válasza guenbaba (#47927) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szintén Defy+-ról váltottam. Hatalmas lépés felfelé és nagyon meg vagyok elégedve a G2-vel. Szerintem nem fogsz benne csalódni. Nálam 4 napot bír az akku, de én is csak pár alkalmazást használok, meg telefon, mail... se zenehallgatás, sem film, sem játék.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47929) SztiviVander válasza Nightman1 (#47925) üzenetére


SztiviVander
őstag

én ezzel root-oltam a 20G-t

(#47930) guenbaba válasza Real_Necro (#47928) üzenetére


guenbaba
csendes tag

köszönöm a választ akkor egy lépéssel közelebb vagyok a vásárláshoz. Sajnos az utóbbi időben a defy már nagyon lelassult volt hogy egy hívás elindítása 20-30 másodperc is volt néha meg csak 2-3.. ez is lett ma a veszte :(( de mentségére legyen mondva hogy miután földhöz vágtam és 3 felé repült még be tudtam kapcsolni és lementeni róla az adatokat, igaz a kijelző már nem működött csak világított meg az akkut is kézzel kellett kiegyenesíteni hogy bele tudjam rakni a helyére, és még a nyáklapon is kellett kicsit egyengetni hogy az akku érintkezzen :DDD

motorola defy+ mb525, piros kamera, android 2.3.6/SE Xperia X8 android 2.1

(#47931) gusthy válasza SztiviVander (#47929) üzenetére


gusthy
veterán

Nem rootolni akarja, hanem root nélkül testreszabni, nem tetszenek neki az ikonok.
Vannak témák amik elérhetőek, úgyhogy esetleg érdemes ilyen irányban körülnézni.

(#47932) SztiviVander válasza gusthy (#47931) üzenetére


SztiviVander
őstag

szerintem meg de. én az előző hsz-eket is elolvastam, nem csak az utolsó előttiből egy mondatot. mellesleg ő kérdezett, én nem. úgyhogy inkább neki mondj valami okosat...

[ Szerkesztve ]

(#47933) Real_Necro válasza guenbaba (#47930) üzenetére


Real_Necro
veterán

:DDD

Ez esetben inkább egy CAT telefont vegyél, G2 nem fogja így bírni a földhöz vagdosást... :P

Nálam önkényesen beindult az ébresztő és akku kiszedéssel lehetett csak kikapcsolni, tönkre ment a közelség érzékelő szenzor, így sokszor felvettem a telefont és ahogy archoz emeltem ki is nyomtam... elvesztette a mobilhálózatot, volt, hogy 3 óra alatt teljes töltöttségéről állásában lemerült stb...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47934) guenbaba válasza Real_Necro (#47933) üzenetére


guenbaba
csendes tag

alapesetben nem volt vele gondom de az ilyenfajta lassulásokat nem tudtam tovább tolerálni... ilyen hibákat nekem nem csinált egyszer volt talán akku esésem a 2.5 év alatt igaz párszor repült az autóban de az inkább csak félre dobás volt szintén a lassúsága miatt. Nem vagyok egy kapkodós gyerek de ha valami már arra is alkalmatlan amire kitalálták(telefonálás) akkor már nem ragaszkodom hozzá :N
G2 remélem jól bírja mivel nekem is kb arra kell amire neked. Mobil bank, email, telefon, esetleg viber.

motorola defy+ mb525, piros kamera, android 2.3.6/SE Xperia X8 android 2.1

(#47935) Nightman1 válasza SztiviVander (#47929) üzenetére


Nightman1
tag

Köszönöm,és de,root a cél..
Köuzben próbálok barátkozni vele,bár elsőre nagy volt a csalódás.
Wayteq talk 5h-ról váltottam egyébként.
Tapasztalatok egy nap után:
Hátrány,az előzőhöz képest: fm tuner nagyon gyenge,annyira hogy az lg helyében ehhez nem adtam volna a nevem.
Hyper-szuper média chip: Haha,ez a legnagyobb vicc!
Ezt még a Talk 5h is lekörözi pedig abban aztán gyenge volt..
6.éve rádiózom,vályt fülű vagyok,minőségi fülessel,ami 5!!!Hz-25000Hz-ig szólaltatja meg a hangokat,de ez gyenge sajna..
Kijelző sárgulástól félek,nem csak egy-2 ember írta ezt..
Akksikímélés miatt nem tudom állítani hogy Lte,3g vagy 2g legyen az adatforgalom..
Gps-ről úgy nincs benne infó,de semmi,mintha nem is lenne benne..
5,2'' os kijelző?
Hm,kár hogy egy visszanyíl,és egy menügomb nem fért volna el a kijelző alatt oldalt,az lg lógó meg lett volna a home gomb..
Így az alsó panel elég sokat elvesz a kijelzőből...
Előnyök: A tesztelők szeretnek mindent fikázni,ezt már megtanulom lassan,a fényképező gyönyörű,full sötétben olyan képet lőtem vakuval,hogy csak pislogtam.
Az akku nagyon bika,3G-n se akr merülni,50% fényerő mellett sem.. :)
Majd ha sikerül rootolni,és sok -számomra fontos- dolog is testreszabhatóan használhatóvá válik,akkor meg leszek vele elégedve,de mégegy előny:
Pehelykönnyű az előző telhez képest,és jóval kisebb is..

(#47936) hubabuba76 válasza soma11444 (#47921) üzenetére


hubabuba76
csendes tag

Az olvasási sebességet nem tudom, de én szoktam filmat nézniTermészetesen 1080p-ben! :)

[ Szerkesztve ]

üdv.: Joe

(#47937) akooos


akooos
veterán

Hiho!
Hétfőn beadtam a telefonomat a szervízbe GPS és telefonálás bajokkal. Ma készen lett, alaplapot és antennát cseréltek benne.

Egy amatőr kérdés: ugye az új alaplap új IMEI számmal jár, miként tudom visszaállítani a TWRP mentésem, hogy ne legyen gond miatta?

(#47938) álarc válasza Nightman1 (#47935) üzenetére


álarc
aktív tag

A rádió az hírhedten szar! De igaz zenélők nem is rádióznak általában. Viszont az egyik legjobb hangú teló egyéb formátumban!

(#47939) tibbike01 válasza akooos (#47937) üzenetére


tibbike01
őstag

Én a helyedben biztos nem állítanék vissza semmit.
Vedd úgy hogy egy teljesen új telót kaptál, és kezdj előröl mindent.

Egyébként gariban csinálták?

[ Szerkesztve ]

(#47940) akooos válasza tibbike01 (#47939) üzenetére


akooos
veterán

Igen, garanciában, épp lejárat előtt egy nappal :)

(#47941) Laca0 válasza Real_Necro (#47933) üzenetére


Laca0
addikt

Szerintem te is földhözvágtad egy párszor a G2-t, hogy ennyi hibát produkált!!! :DD
Senkinek sem volt még ennyi baja vele ... :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#47942) noxon válasza guenbaba (#47930) üzenetére


noxon
őstag

Te jó ég szegény teló :D Nők és a telefon ;) :D

We live in a simulated world...

(#47943) RomiJosy válasza noxon (#47942) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

:DD
+1
Asszony ugyan ez. Multkor vmit túrtam a táskájába,szemüveg,telefon,villa egymás mellett :Y
Nekem egy éve megvan az lg, fólia nuku és semmi karc. Nem teszem aprópénz vagy kulcs mellé,csilivili a kijelző.

(#47944) Laca0 válasza Nightman1 (#47935) üzenetére


Laca0
addikt

Azért az nagyon érdekes, hogy olyan tulajdonságok miatt (is) fikázod, amit vásárlás előtt is megismerhettél!
2 jellemző hiba szokott előfordulni összesen: kijelző sárgulás (ritka, de garanciában cserélik), GPS érintekzési probléma (garanciában javítják vagy házilag is egyszerűen javítható).
A "média chip" legkevésbé számító funkciója az FM rádió. Ennél az egynél olyan külső tényezők is számítanak, hogy helyileg hol vagy, milyenek a távolsági, árnyékolási viszonyok, milyen az antenna (ez headset függő). A tárolt médiákat gyönyörűen viszi!
Az adatforgalom állíthatósága szolgáltató és szerződés függő is.
"Gps-ről úgy nincs benne infó,de semmi,mintha nem is lenne benne.." Ezt még értelmezni sem tudom... mit szeretnél látni belőle? Hogy milyen tranzisztorokat tartalmaz? A lényeg, hogy bekapcsolod és szinte azonnal holdat talál és már navigál is a célpontba! Ennél gyorsabb, stabilabb GPS-el rendelkező telefonom még sohasem volt! Külső GPS-el sem tudtam ilyen jól navigálni!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#47945) gmatyi88


gmatyi88
tag

Szerintetek érdemes elcserélni Gflexre a G2-t ?Mennyit dobjak rá szerintetek? G2 +15?:) Nem tudom érdemes e foglalkozni vele.

(#47946) tibbike01 válasza gmatyi88 (#47945) üzenetére


tibbike01
őstag

Szerintem ne foglalkozz vele!!
Semmivel sem ér többet.

(#47947) gmatyi88 válasza tibbike01 (#47946) üzenetére


gmatyi88
tag

Most nézem ,hogy csak 1280 a kijelző. Igazából visszalepés lenne . Amit nyerek az a 6"

(#47948) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Galaxy S5 váltás szerintetek érdemes ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47949) Real_Necro válasza Laca0 (#47941) üzenetére


Real_Necro
veterán

Rugaszkodj neki még egyszer az olvasásnak. Defy+-ról beszéltem nem G2-ről. A G2-höz ma jött meg a Nekeda tokom, fel is aplikáltam gyorsan... :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47950) rayoliviero válasza eladogeppc (#47948) üzenetére


rayoliviero
veterán

Tesómnak olyan van, nem sokkal jobb a G2-től.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.