Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#28201) Madwe válasza undercover (#28200) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ahogy xsxre is. Attól még vicces, h a melldöngetett gyorsabbapsmintazx ssd lassabban tölti be bcben a játékokat.
Majd a nem bc crossgen címekre leszek kíváncsi, pl egy ac-re h mit mutat

[ Szerkesztve ]

(#28202) Csigavair


Csigavair
tag

Ez az MM álleejtős :Y

(#28204) MerLinh válasza hombre[EU] (#28199) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát ha nagyobb fájlokból áll akkor igen :D

De amugy nem értem mi ez a picsogás megint. nem oly mind1 mennyivel gyorsabban tölt be? 5 vagy 10 sec? pisilni nem tudsz kimenni addig....Nem hogy örülnénk annak hogy megszabadultunk lassú kattogó hddtől. És Turbinától (bár én az már 2 méterről nem hallom :D. Mindenki vegye azt ami tetszik és nem kell másik eszközbe belekötni, hogy igazat adjunk magunknak... Remélem egyre több cross multi lesz ahol lehet egymást csapni és ne a forumokon történjen :D

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#28205) hombre[EU] válasza MerLinh (#28204) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a legkevésbé fontos a menübe-menübōl játékba töltési idō...azért lesz fontos,mert hasznos infóval lehet megtölteni a memóriát (ami a képen van) így sokkal részletesebbek lehetnek a játékok...csak a háttértár mérete szabhat határt :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#28206) Moby válasza MerLinh (#28204) üzenetére


Moby
addikt

A világon semmi baj nincs vele, de azért egy kicsit mindig szórakoztató az életben, amikor a fagyi visszanyal, a csík húzza a repülőt, és a befőtt teszi el a nagymamát. Ahogy az most is történt :D

(#28207) Madwe válasza hombre[EU] (#28205) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mondjuk quick resume nélkül sajnos a menübe töltés is fontos ps fronton ;]

(#28208) MerLinh válasza undercover (#28200) üzenetére


MerLinh
senior tag

Én nem tudom, megmondom őszintén nem érdekel a back comp. Azért veszek új konzolt hogy az új játékokkal toljam, mer ha nem érdekelnének az újak akkor maradna a régi ha viszi a régi az 1 plusz csak nekem. emiatt én nem fogok kárrogni és nem kell megtartanom a régit pluszba porfogonak, hogy néha néha megnézem a régi játékokat.

És igen ezen kár bármit is szólni, 1 héttel a megjelenés előtt. Eddig nem volt ilyen itt és veheted a remastereket ezerrel most nem feltétlen kell ezáltal a remasteredbe is több munkát fognak fektetni hogy megérje.

#28206Moby mivel én tudtam eddig is mi az az érték engem nem izgatott ez a része :D
Az szar hogy megint béka segge alatt van a kontroller akksija, értem én hogy haptic meg ilyesmi, de rakhatak volna bele akár 2x ekkora akksit is :D De ettől függetlenül nagyon kiváncsi leszek milyen lesz érzetre.

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#28209) Moby válasza MerLinh (#28208) üzenetére


Moby
addikt

Damage Control lvl124. ;]

(#28210) hombre[EU] válasza Madwe (#28207) üzenetére


hombre[EU]
veterán

még az sincs? úristen hogyan fognak egyszerre 3 játékkal játszani :DDD

(#28206) Moby pünkösdi királyság :D még pár hónapig lehet bc-vel haknizni aztán jön a mélyzvíz

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#28211) ldave


ldave
félisten

Hazai videók akkor mégsem jöttek ma?

A Slime draws near! Command?

(#28212) Moby válasza hombre[EU] (#28210) üzenetére


Moby
addikt

A quick resume hiánya azért k. fájó. És semmi köze sincs a töltésidőhöz.

(#28213) Wesder válasza hombre[EU] (#28210) üzenetére


Wesder
félisten

Ennek nem az a lényege hogy egyszerre 3 jàtékkal jàtsz, hanem hogy az a 4-5 jàték ami a gépen van, mindig elérhető marad, és nem kell a szaros elnyomhatatlan logókat meg animàciókat újra meg újra végignézni, hanem ott folytathatod, ahol abbahagytad, de ezt te is tudod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28214) kazuma921 válasza hombre[EU] (#28210) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Véleményem szerint a PS5 SSD lassabbsága a visszakompatibilitás szoftveres megoldásában rejlik, a Microsoft valamit ügyesebben oldott meg, így az alapvetően lassabb SSD-jével is átlagban gyorsabban töltenek a BC játékok. A Miles Morales azonban tökéletesen bemutatja mit tud a Playstation 5 SSD-je, szerintem rossz szava nem lehet rá a usernek. :D

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#28215) Lackooo84 válasza hombre[EU] (#28160) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem nem a fő profilomon van a plus b+, és nem csak én vagyok ezzel így...

The Truth is out there...

(#28216) Madwe válasza hombre[EU] (#28210) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem arra való. Már 1 játéknál is jó, sleepből visszadob rögtön.
de szerintem te se csak 1 s csakis 1 játékot indítasz el addig ameddig ki nem végzed majd mész a következőre. 4-5 játékot bármikor onnan folytathatsz gyorsan, ahol abbahagytad, nem feltétlen kell 1 sessionön belül s pláne nem ide oda váltogatni h megkapd az előnyeit. Jó cucc, hiba h itt nincs.

(#28217) Lackooo84 válasza Moby (#28178) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem is tudom mit hittek.... én erre voltam készülve. :DDD ;]

The Truth is out there...

(#28218) hombre[EU] válasza Moby (#28212) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nekem az a 60gb fájóbb lett volna amit leszednének még ebbōl. ennek a quick resume-nak ott van értelme,ahol...nincs save game?

Life, Uh, Finds A Way

(#28219) Wesder válasza Lackooo84 (#28215) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy is mondtàk a topikban? Ja igen, "A Sony mindig is egy előremutató, innovatív cég volt."

Jó, tudom ez gonosz volt és Degezci vagyok, stb. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28220) Madwe válasza hombre[EU] (#28218) üzenetére


Madwe
nagyúr

Menü betöltése, save kiválasztása majd betöltése + folyamat mentéseket kezelni vs 5-6 játék 15s alatt mindig betölt ott ahol abbahagytad, akár rest modeból indítva is. Nem, nem csak ott van értelme ahol nincs save game :)

[ Szerkesztve ]

(#28221) Madoc válasza Madwe (#28216) üzenetére


Madoc
veterán

De én ma valahol azt olvastam hogy van itt is! Max 3 játék lehet benne és valahol a settingsbe szedték elő. De hogy hol olvastam azt passzolom, annyi hülyeséget néztem már ma.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#28222) kazuma921 válasza hombre[EU] (#28218) üzenetére


kazuma921
aktív tag

A quick resume inkább arra jó, hogy a játékokat nem kell bezárni sem, így az első betöltési időt szinte teljesen eltörli, így összképben gyorsabban lép be a játék. Nincs menüig töltés, nincs pályabetöltés, folytatod onnan 5-10 mp alatt, ahol abbahagytad. Kikapcsolás, áramtalanítás után is működik.

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#28223) Madwe válasza Madoc (#28221) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nope.

”However, there's no real equivalent of Xbox Series X|S's 'Quick Resume' feature, which holds several games in suspended state and allows you to jump between them without losing progress. The closest on PS5 is the new 'Switcher', which remembers which apps or games you've run recently, but doesn't seem to store your place in them. We tried swapping between Spider-Man and Capcom's Devil May Cry 5: Special Edition, and had to load game saves from scratch.” [link]
mondjuk így sok értelmét nem látom a switchernek, remélem azért került bele mert látták az ms eventet, ezt gyorsan össze tudták rántani s késöbb jön a qr is, ha meglesznek vele :) aztán fene se tudja, ha a csillagok úgy akarják a day1 patchben is benne lehetne ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#28224) Moby válasza hombre[EU] (#28218) üzenetére


Moby
addikt

Ha valami van, akkor megteheted, hogy nem használod. Ha nincs, akkor nem teheted meg, hogy használod. A quick resume-nak mindenhol értelme van. És ami a megdöbbentő az egészben, hogy magátólértetődő lenne ezzel az SSD-vel, hogy legyen. Nincs ember szerintem, aki beikeszelte volna 1 hete, hogy a PS5-ben nem lesz QuickResume.

[ Szerkesztve ]

(#28225) hombre[EU] válasza Moby (#28224) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én is azt hittem,hogy lesz a szabad területbōl kiindulva...de ha még ebbōl lemenne akkor nem is kell. fancy feature, de 1játék helyét nem éri meg(nekem)

Life, Uh, Finds A Way

(#28226) F-ECT$ válasza hombre[EU] (#28225) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor legyen kapcsolható a feature, én 60 GB-ot lazán adnék érte.

Dive ever, work never.

(#28227) MerLinh válasza Wesder (#28219) üzenetére


MerLinh
senior tag

Akkor nem Android tvket gyártanának a felsőkatban :D

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#28228) Carlos Padre válasza Moby (#28188) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A "csodassd" már megmutatta mire számíthatunk a jövőben, nem kell fullba nyomni a kretént. A BC alatti sebessége viszont érdekes, közel sem mondanám impresszívnek ezt sem, kíváncsi vagyok mi az oka.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#28229) hombre[EU] válasza F-ECT$ (#28226) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az lenne a legjobb :)

Life, Uh, Finds A Way

(#28230) Madwe válasza Carlos Padre (#28228) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az hagyján h android... :( [link]

(#28231) GegeWarrior válasza ldave (#28211) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Tüváriékat vártam, de szartak ma kijönni :D Így megyek és mérgemben lefekszem :P
De ha holnap sem jön ki a PS5 teszt k mérges leszek :D
Van [link] gamestar helyette, de az sovány vigasz.

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#28232) Moby válasza Madwe (#28230) üzenetére


Moby
addikt

Erről már Vincent is beszélt, csak nem igazán mutatta.

(#28233) Madwe válasza Moby (#28232) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, először én is ott láttam a bs sony marketing válasszal :) de akkor azt hittem ez vmi felfújt dolog viszont látva azért eléggé szembeötlő a probléma... pun intended :)

[ Szerkesztve ]

(#28234) Elderath


Elderath
őstag

Ez van PS blogon egy korábbi postnál. Úgyhogy vagy már benne van csak game kell hozzá, vagy jön launchkor vagy egy kicsit később.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#28235) sp8787 válasza GegeWarrior (#28231) üzenetére


sp8787
addikt

Tüváriék?
Biztos en vagyok tudatlan, de ezek kik?

(#28236) Madoc válasza sp8787 (#28235) üzenetére


Madoc
veterán

The vr

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#28237) sp8787 válasza Madoc (#28236) üzenetére


sp8787
addikt

Ohhh sht
ok

(#28238) ImACeltic válasza GegeWarrior (#28231) üzenetére


ImACeltic
őstag

Beáldozták rá a délutáni streamet, de úgy néz ki így sem volt elég idő rá. De kitudja, Jani mostanában nem tud eljönni a stúdióból anélkül, hogy ki ne dobná a tervezett videót, úgyhogy lehet éjfél körül felkerül. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#28239) vonSux válasza ImACeltic (#28238) üzenetére


vonSux
őstag

Napok óta mindkét (ez és Xbox) topikban arról olvasok, hogy tesztelnek. Tényleg ennyire releváns a mondanivalójuk?

(#28240) Madwe válasza ImACeltic (#28238) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tekintve az xs videojukat, megéri várni rá, az igazán jól sikerült nemzetközi szinten is. Aztán fene se tudja :)

(#28241) CptAdamica válasza sp8787 (#28235) üzenetére


CptAdamica
veterán

Te tudatlan ;]

Megyen!

(#28242) ldave


ldave
félisten

AC Odyssey:

Initial Load From PS5 Load Screen: 43.54 seconds
Title to In-Game: 26 seconds
Fast Travel: 14 seconds

Tényleg úgy látszik, hogy BC játékok esetében valami még nem az igazi.

A Slime draws near! Command?

(#28243) ImACeltic válasza vonSux (#28239) üzenetére


ImACeltic
őstag

Képben vannak rendesen és minőségi tartalmat gyártanak, akárki akármit mond. Csak ezek miatt az új konzolok miatt vettek új OLED TV-t és FPS mérő eszközt, hogy tudják rendesen tesztelni a vasakat és a rajtuk futó játékokat. 1+ misis beruházás.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#28244) Moby válasza ldave (#28242) üzenetére


Moby
addikt

Nem baj, mire senkit nem fog érdekelni, majd rendberakják! :DDD

(#28245) -=Jam=- válasza ImACeltic (#28243) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Azt megértem, hogy a Pisti stílusával sokaknak van gondja, de ettől függetlenül szerintem is messze a legigényesebb tartalmakat gyártó magyar csatorna a Pamkutyáék mellett.

[ Szerkesztve ]

(#28246) sp8787 válasza CptAdamica (#28241) üzenetére


sp8787
addikt

Wth na ez se paleo-zik.

Amugy megvan.
Oket nem szereti LnB mert csunyan beszelnek de Marz-ot meg igen mert O meg nem csunya de repteti az ileyneket ,hogy fck,fck,fck me,fck.

(#28247) zozika84


zozika84
őstag

A testver topikban említették a Sony X90H-val kapcsolatban, hogy valami nem ok a 4k 120Hz-el.
Hátha valakit erint.

[link]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#28248) Dvix


Dvix
senior tag

Istenem gyerekek, tudom magyarok vagyunk de a Sony h lehet ennyire pénz éhes... BLM transzparens a Miles Morales-ban? :((( Ha még Nyugaton nem ugrasztották egymásnak eléggé az embereket még eggyel pakolnak rá! Francnak kell politika játékokban! :((
[link]

(#28249) nxswitch


nxswitch
senior tag

PS + / PS account kérdés, gondolom ugyan az mint PS4-en.

Van 2 accountom. Egy Safiyah PS+ előfizetéssel, és egy Guest PS+ előfizetés nélkül. A PS5 primary accountja Safiyah. Safiyah-val megveszem Cold Wart storeban és letöltöm PS+hoz járó Bugsnaxet.

1. Guest tud játszani offline Cold War-al?
2. Guest tud játszani online Cold War-al?
3. Guest tud játszani Bugsnax-el?

(#28250) sp8787 válasza Dvix (#28248) üzenetére


sp8787
addikt

Ez nem politikai hanem humanista kerdes.
Aki ezt politikai dolognak tartja azt inkabb nem minositenem.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.