Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#28951) Rage47 válasza Szabi® (#28950) üzenetére


Rage47
veterán

Tavaly valami elpattant nála, azelőtt még néztem.

(#28952) RudY válasza CptAdamica (#28948) üzenetére


RudY
addikt

Pedig utaltunk rá néhányan finoman és burkoltan, de így jártál. :DDD ;] :P

(#28953) Szabi® válasza Rage47 (#28951) üzenetére


Szabi®
addikt

Én egy 4-5 éve még vártam a videóit, de a későbbiekben nagyon átfordult, extrém negatív lett, és mérgező a játékos társadalomra.Olyan játékokat is szénné alázott, amikhez semmi jogalapja/oka nem volt.
Nagyon eluralkodott rajta az egoizmusa.Ez már minden videójából kihallatszik.

[ Szerkesztve ]

(#28954) Elderath


Elderath
őstag

Látom másik topikba beírták hogy ott az idén még 4 szállítmány jön

- Nov 16
- Nov 23
- Dec 7
- Dec 21

PS oldalon meg lófasz infó. Na ez a vicces azért

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#28955) S e t h válasza Szabi® (#28953) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem is olyan régen még a vr pityuékra is kígyó meg béka volt hányva, most meg orrba-szájba vannak linkelve, mit nem tesz ezekkel a userekkel a nagy konzol várakozás. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#28956) KaitouP válasza hombre[EU] (#28934) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Igen, most már próbálok így hozzáállni inkább, felesleges idegeskedni a helyzeten, ahogy említettem, amúgy is vannak most más problémák. Talán-talán 1 gép jut (nekünk ugye kettő kellene majd idővel, de az 1 sem biztos jelenleg), ha igen, akkor örülünk, a második meg majd valószínűleg jövőre a következő szállítmányból. A PC-t kicsit felpimpeltem addig, ha látványosabb grafika vagy magasabb framerate kell, a többi meg marad PS4-en. Opcionális esetben még PC-re áthozhatom a CP 2077-et ha a mostaniakon szarul menne, de bízunk a lengyelekben. A CoD "next-gen feature" 120 fps-ét kicsit irigylem már előre azoktól akik tudják PS5-ön nyomni, de majd én is eljutok odáig. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#28957) 3L1T3 válasza Kendek (#28946) üzenetére


3L1T3
addikt

Van pénz lóvéra? Azért mert alkalmazottként elvégzem a munkámat és azért bért kapok? Vagy mert van egy céges autóm? Meglepődnétek sokan egy bankszámla kivonattól! ;) Imádom ezt, múltkor is feldobtátok , hogy milliárdos vagyok. 🤣 :R

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#28958) Szabi® válasza S e t h (#28955) üzenetére


Szabi®
addikt

Az izgalom elmossa a határokat :D Am. én már semmi játékkal kapcsolatos influenszert nem nézek.Csak kizárólag autós,telefonos,kütyübemutatós youtubereket.(akik jobbára külföldiek)

(#28959) ambushka válasza Szabi® (#28950) üzenetére


ambushka
aktív tag

Atya világ. Én nem követem a magyar YT-ot, Twitchen szoktam Pistiéket nézni és ennyiben kb ki is merül, ezért rákerestem erre a Zolyra. Katasztrófa, egy igazi suttyó, aki csak azért írkál ..szságokat, hogy egy picit róla beszéljenek. A magyar keemstar, csak a suttyónál is suttyóbb.

[ Szerkesztve ]

PSN ambushka8989

(#28960) Kendek válasza 3L1T3 (#28957) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint úgy értettem, ha nem ebből akarsz vagy kell megélned, akkor csak addig csinálod amíg élvezed. Mert azért vannak akik elég jól keresnek ezzel az influenszerkedős témával is. :)

<-ƘƘ->

(#28961) CptAdamica válasza RudY (#28952) üzenetére


CptAdamica
veterán

[link] :D

Szabi®
Én azt bírtam, amikor megjelenés előtt a TLoU2-t földig fikázta a kiszivárgott tartalmak miatt. Aztán jött a játék, ami tök ugyan az volt, mint a kiszivárgott részek és akkor meg ment, az ajnározás, köszönöm a Sony Magyarországnak a tesztpéldányt. :D

Megyen!

(#28962) Wesder válasza Elderath (#28954) üzenetére


Wesder
félisten

Sony az ilyen mostanàban. Mindenről az utolsó utàni pillanatban szól. Eddig bejött nekik.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28963) Szabi® válasza CptAdamica (#28961) üzenetére


Szabi®
addikt

Ahha láttam én is, Zoli bácsi......Hát az tényleg "másik világ" :D

ambushka Brutál az ipse :D

[ Szerkesztve ]

(#28964) sp8787 válasza Szabi® (#28950) üzenetére


sp8787
addikt

Ez meg siman a lo tuloldala.
Just sayin

(#28965) Szabi® válasza sp8787 (#28964) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem én írtam passz.Ez is csak egy vélemény,attól másnak még lehet szimpatikus :)

(#28966) Moby válasza 3L1T3 (#28957) üzenetére


Moby
addikt

Már sosem fogod lemosni magadról :( Ha valaki MO-n nem éhezik, és nem hónapról-hónapra él, az már milliárdos :DDD

(#28967) Madwe válasza Wesder (#28962) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez azért más, azért a partnercégeinek a beszállítási időket illik közölni, logisztika stb terén sok teher, főleg launchkor. Nyilván a fejlesztőik elött se titkolták az sdkt apikat csak ameddig muszáj volt :) valszeg azért nincs még kereskedők felé időpont jelezve, mert ők se tudják még h legyen, ejnye :)

(#28968) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Black Ops Zombie - PS5 a plus collectionbōl, még a boost patch nélkül

Life, Uh, Finds A Way

(#28969) d@vee válasza Szabi® (#28963) üzenetére


d@vee
őstag

Jesszus arra még emlékszem 🤣🤣 Kb. mikor elegem lett a vr pityuból, zolit még néztem pár hónapig. De elért ő is arra a szintre, hogy gyakorlatilag azt hiszi, amit ő sz@rik az a szentírás és mi mondjunk köszönetet neki, mert teszteli nekünk a játékokat :DDD

Valaki linkelte a TLoU2 szidalmazását, mikor meg megjelent a játék, tiszta Dragon Ball utóhatása volt (szeretet és barátság :D ), ajnározás meg istenítés.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#28970) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ha valaki akar a gép megjelenéséig nyálat csorgatni annak itt vannak a gameplay feedek -> [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#28971) erahurka válasza Moby (#28966) üzenetére


erahurka
félisten

És csak az dolgozik aki gyűlöli a munkáját és félholtra dolgozza magát minden nap. :K

(#28972) libus válasza Elderath (#28954) üzenetére


libus
őstag

Remélem akkor kapok még az idén én is valamelyik szállítmányból. :B
Még Szep.18-án rendeltem az Emagnál.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#28973) Madwe válasza libus (#28972) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mármint xboxot? Azt biztos :)

(#28974) Szabi® válasza libus (#28972) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem kapkodtad el, én a Ps5-öt még áprilisban :D

(#28975) libus válasza Madwe (#28973) üzenetére


libus
őstag

Kinek kell az a hangfal doboz? ;] :D

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#28976) Wesder válasza libus (#28975) üzenetére


Wesder
félisten

Neked a vàlaszod alapjàn, mivel ezek szerint nem olvastad el figyelmesen hogy ezek nem PS dàtumok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28977) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

NX Gamer - PS5 BC enhanced

Life, Uh, Finds A Way

(#28978) vg


vg
addikt

Egy ps4 és a ps5 lehet egyszerre fent a neten ugyanazzal a fiókkal?

(#28979) Wesder válasza vg (#28978) üzenetére


Wesder
félisten

Nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28980) vg válasza Wesder (#28979) üzenetére


vg
addikt

Hmm, ps3 és ps4 pedig lehet egyszerre.

(#28981) Madwe válasza vg (#28980) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ott nem volt bc :)

(#28982) karmaresz válasza RangerFox (#28919) üzenetére


karmaresz
senior tag

Nekem június 14-e, kora délutáni a rendelésem, és ezt még visszaigazolták, továbbá be is fizettem az előleget, valamint a héten is kerestek adategyeztetés miatt.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#28983) hombre[EU] válasza hombre[EU] (#28977) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Life, Uh, Finds A Way

(#28984) Wesder válasza hombre[EU] (#28983) üzenetére


Wesder
félisten

Ezmiez?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28985) Szabi® válasza Wesder (#28984) üzenetére


Szabi®
addikt

The last Guardian. Mondjuk meglepődtem, hogy Ps4 Pro-n ilyen bitang rossz fps-el fut :)

[ Szerkesztve ]

(#28986) hombre[EU] válasza Szabi® (#28985) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkor nem játszottál vele...olyan input lag volt alatta,hogy lutri volt minden egyes megmozdulás :D

Life, Uh, Finds A Way

(#28987) Deck válasza Szabi® (#28985) üzenetére


Deck
titán

Ugyan. Sokaknak itt a 24fps is sok... :DDD

PS5

(#28988) Szabi® válasza Szabi® (#28985) üzenetére


Szabi®
addikt

Játszottam vele 3-4 éve sima ps4-en, amikor meg már Pro gépem volt, nem vettem elő. :)

Deck Fele is elég lenne nekik ? ;] :D

(#28989) vg válasza hombre[EU] (#28986) üzenetére


vg
addikt

Én becsülettel végigtoltam, fasza volt. A felénél rájöttem, ha nincs bekapcsolva a supersampling akkor stabil 30. Ha be van, akkor borzasztó. Végig fogom újra tolni 60-on az biztos.

(#28990) Deck válasza Szabi® (#28988) üzenetére


Deck
titán

Azt mondták mindegy mennyi csak stabil legyen. Szóval, biztos jó lenne nekik a stabil 12 fps is.. ;] :DDD

PS5

(#28991) hombre[EU] válasza vg (#28989) üzenetére


hombre[EU]
veterán

zseniálisak az Ico játékok és már készül az új :)

Life, Uh, Finds A Way

(#28992) Szabi® válasza Deck (#28990) üzenetére


Szabi®
addikt

4k, Ray Tracing, Dlss 2.0, VRR, Freesync, 27Fps :D

(#28993) Deck válasza Szabi® (#28992) üzenetére


Deck
titán

:DDD

PS5

(#28994) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#28995) MerLinh válasza Szabi® (#28985) üzenetére


MerLinh
senior tag

az valószinűleg masszivan cpu limites volt, tabletes jaguár magok ennyit tudtak.....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#28996) vg válasza hombre[EU] (#28994) üzenetére


vg
addikt

According to a new report, players can access their accounts on up to two PS4s while also being logged in on a PS5 at the same time.

Lol, méghogy nem lehet.

(#28997) mettek válasza hombre[EU] (#28994) üzenetére


mettek
addikt

A leírás alapján az én értelmezésemben csak azt jelenti hogy ha valaki egy másik profillal lép be az én ps5 gépemen az is láthatja a játékaimat. De ez nem az a megosztás ami most megy primary profil beállítással.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#28998) tescodr


tescodr
tag

Azt hiszem jó döntés volt, nem eladni a ps4-emet.1-2 hiányzó címet még bepótolok rajta, addigra talán ide is jut a ps5-ből. Egyébként csak nekem nagy csalódás a jelenlegi game lineup ps5-ön? Vártam volna egy csomó új izgalmas bejelentést de eddig csak a gow-ról jött infó. Másik amit hiányoltam azok az fps—ek, tudom konzolon nem a legnepszerűbb stílus, de eddig mindig akadt 1-2 jó exkluzív fps, most meg 0...

(#28999) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bár szerintem egyértelmű volt, de most már hivatalosan is ki van írva.

Nem kell PS5 ahhoz, hogy november 12-től behúzzuk a Bugsnax-et PS Plus előfizetéssel.

[link]

"Még nincs PS5 konzolod? Add hozzá a Bugsnaxet játékkönyvtáradhoz, így az mindaddig ott lesz neked elmentve, amíg PS Plus-tag vagy."

Live-Die-Respawn

(#29000) Madwe válasza mettek (#28997) üzenetére


Madwe
nagyúr

De egy másik ps5ön pedig a te profiloddal tudsz játszani gondolom, azaz ugyanúgy mehet a homeolás mint eddig, de már offline is. Már ha jól értem :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.