Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#28601) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Szerintetek a Média Márktot lehet már basztatni jövő héten, hogy mondjanak valami fixet? :D

Megyen!

(#28602) Madwe válasza Kendek (#28592) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez világos, s azt is értem h konzolbolt aki törődik ezzel vs nagy mindenes cég, de az h hetekkel az euronics előrendelés elött volt a KV előrendelés amikor ők már tudtak készletadatokat (tehát a többi cég is kellett h tujda) s mindezek ellenére euronics felé jelezték h 0 db érkezik de ők akkoris 500at rendelnek, s 500 dbra megnyitnak előrendelést akkor is ha 0dbot jeleztek feléjük az azért furcsa. Azért furcsa, mert amint elfogyott az általuk beállított szám (maradjunk akkor ennél az 500db fantom készletnél) lezárták az előrendelést s csak előjegyzést engedtek. Szóval ez időben csak úgy jön ki, ha ez így történt. Azt nehezen hiszem el, h a KV hetekkel elötte tudott pontos készletet mint az euronics pl. S azt se hiszem h akkora böszme lenne h 0 visszaigazolásra a vágyottat állítják be, majd ha az le lett foglalva csak előjegyeztetnek. Kivéve ha heteket ültek a sonys visszajelzős emailre, ami megintcsak fura lenne, de nem példa nélküli :)

[ Szerkesztve ]

(#28603) F-ECT$ válasza Kendek (#28598) üzenetére


F-ECT$
titán

Az az érdekes, hogy a következő adag miért csak 3-4 hónap múlva jön. Miért nem tudnak mondjuk havonta x db-ot szállítani.

Dive ever, work never.

(#28604) -=Jam=- válasza PasziM (#28595) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ja valószínű egyet sem kap az Euronics meg a MM persze... :U

(#28605) zozika84


zozika84
őstag

Akkor nekem idén marad az XsX.
Jövőre meg beesik mellé egy ps5 :))

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#28606) Carlos Padre válasza boost (#28322) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem ennyit ér, ezt már a Miles megmutatta. Egyébként meg a viccser 3 fele annyi idő alatt tölt be mint Series X en, akkor most mi van?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#28608) Elderath


Elderath
őstag

PS4 vs PS5 hang

vége :DD

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#28609) Sordoran válasza F-ECT$ (#28603) üzenetére


Sordoran
addikt

Csak ötlet: Állítólag a Sony külön repülőket foglalt a szállításhoz, ez ugye nagyon megrövidíti a szállítási időt. Ezt a premier miatt vetik be, de az ezt követő szállítmányok már szokásos teherhajón jönnek, az pedig több hét míg megjön. Illetve lehet az is, hogy elsősorban japánban és USA-ban terítik majd ezutáni készleteket, és ha ott rendeződött a helyzet akkor jöhetünk mi. Lásd, premier is 1 héttel később van nálunk.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#28610) CptAdamica válasza Elderath (#28608) üzenetére


CptAdamica
veterán

:D

Megyen!

(#28611) rolcsy94


rolcsy94
tag

Nem tudjátok ps5-ön lesz discord?

(#28612) Wesder válasza Elderath (#28608) üzenetére


Wesder
félisten

Tehàt nem a kamera mellett porszívóztak, hanem a szomszéd szobàban. De az is lehet hogy a szomszéd szobàból hallatszódott be a PS4, mikor a PS5-öt mérték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28613) Szabi® válasza #91166208 (#28594) üzenetére


Szabi®
addikt

"""Hat ha decemberig nem talalnak ki valamit gyorsan , hogy az emberek karacsonykor otthon ps5 jatszanak"""

Micsoda tragédia, nem tudsz karácsonykor ps5-özni.Ebből Martin Scorsese már rendezhetne egy ütős, egész estés dráma filmet.... :U

[ Szerkesztve ]

(#28614) cyberkind válasza Carlos Padre (#28606) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd kiderül, de konkrétan az új generációig nem a hdd volt a fő probléma a gépekben, csak a fejlesztőkön múlik, merre viszik el ezt a dolgot. Az meg csak saját vélemény sok-sok év tapasztalat után, hogy a játékokat se a hdd (és itt 5400-es, tárolásra való hdd-ről beszélek) fogta vissza PC-n, pedig ott is ment az adok-kapok. :DD

Elderath
Jó lesz a népnek a felhőalapú játszogatás évek múlva, ott csak perkálni kell majd a jó netért meg a szolgáltatásért, de semmi mással nem kell törődni, azt nem lesz ilyen gond se. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#28615) nxswitch


nxswitch
senior tag

Vicces lenne utalgatni vissza a 310K összegeket hardveraprón, hogy bocsi, mégsem lett. :)

[ Szerkesztve ]

(#28616) Wesder válasza nxswitch (#28615) üzenetére


Wesder
félisten

Remélem így lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28617) i@lex


i@lex
őstag

Big Ufff.
“Continuing our PlayStation 5 review process, Digital Foundry today presents a guided tour of the excellent new user interface, exploring the menu system and new functionality - and it was during the recording of this video that a couple of inconvenient issues came to light. The big one is this: right now, there seems to be no way of copying PS5 games away from the main system storage, presenting problems when the SSD is full. In this scenario, the only way to install new games is to delete old ones, meaning that to play them again you'll need to re-download them - deleting other installed PS5 games in the process. PlayStation 4 games installed to PS5 are not affected - these can be moved off to external USB storage.”

(#28618) Madwe válasza Madwe (#28602) üzenetére


Madwe
nagyúr

Folytatva a böszmeséget, akkor pláne nem tennék ki ilyen infokat az oldalra :)

(#28619) Deck válasza rolcsy94 (#28611) üzenetére


Deck
titán

Sajnos, kizárt. :(

PS5

(#28620) Szabi® válasza i@lex (#28617) üzenetére


Szabi®
addikt

Akkor ne Ps5-öt vegyél a bátyádnak,szegény ne szívjon már :P

(#28621) nxswitch válasza Wesder (#28616) üzenetére


nxswitch
senior tag

Engem nem zavar, de vicces lenne. Viszont fall guys jöhetne akkor Switchre még idén.

(#28623) ImACeltic


ImACeltic
őstag

(#28624) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#28353) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Engem nem annyira az érdekel, hogy mennyi idő alatt bootol be a konzol vagy mennyi idő alatt tölt be egy BC játékot, mert azt nem sűrűn látom, hanem, hogy mennyire gyors ha már betöltötte, mennyi idő a menüből a játékba kerülni, fast travel, loading screen stb... mert ezeket látom sokat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#28625) F-ECT$ válasza nxswitch (#28621) üzenetére


F-ECT$
titán

Mire megérkezik, addigra meg is hal a játék :) Amit sajnálok, mert én a mai napig jól elvagyok vele, de kb a megjelenés utáni játékosszám 10%-a ha megmaradt.

Dive ever, work never.

(#28626) cyberkind válasza ImACeltic (#28623) üzenetére


cyberkind
félisten

XD A veterán csapattal, jóvan', már most megkezdték a bullshitet. :DDD A Trilogy oké, azt várom. :)

Paranormal Cocktivity

(#28627) dom1n0 válasza PasziM (#28622) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Az xboxbol folyatosan, ha jol tudom 2 hetente lesz utanpotlas, ergo ki tudjak elegiteni az igenyeket meg iden.
Jelen allas szerint a ps nem igy all ugytudom..

(#28628) nxswitch válasza F-ECT$ (#28625) üzenetére


nxswitch
senior tag

Azért csak játszható marad. Nagyon sok játékosnak a 10%a nem rossz.

(#28629) oriic válasza ImACeltic (#28623) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szóval ahogy sejtettem. Nem remake, csak a szokásos remaster. :( Új részt az Andromeda után én annyira nem várom.

Live-Die-Respawn

(#28630) Carlos Padre válasza Kendek (#28370) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a "közeljövőben" a start utáni egy-két évet jelenti.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#28631) Wesder válasza i@lex (#28617) üzenetére


Wesder
félisten

Mótvá.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28632) Carlos Padre válasza Szabi® (#28382) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem ajánlom, hogy megpróbáld :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#28633) RudY válasza i@lex (#28617) üzenetére


RudY
addikt

Igen, tegnap már kiderült pár helyen, valószínűleg csak a másodlagosan behelyezett NVMe SSD-re lesz áthelyezési lehetőség, ha majd feloldják annak is a zárolását.

(#28634) luigi106 válasza PasziM (#28607) üzenetére


luigi106
tag

Azt írod “Akik előnyben voltak részesítve és kaptak is azok a boltok már kértek előleget a valós termékre.”
Akkor mond meg légyszives mi van az MM-el, hiszen ők a teljes összeget bekérték. :F
Akkor az tuti-ziher?

(#28635) hombre[EU] válasza ImACeltic (#28623) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Új Mass Effect...ne ne ne...inkább ne :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#28636) Madwe válasza PasziM (#28622) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez a napokban került oda, s ez 10-en jelenik meg, mig a ps 19en...

[ Szerkesztve ]

(#28637) F-ECT$ válasza nxswitch (#28628) üzenetére


F-ECT$
titán

Most áll úgy, de napról napra fogy.

Dive ever, work never.

(#28638) Szabi® válasza Carlos Padre (#28632) üzenetére


Szabi®
addikt

Múltkor sikeresen összeakadtam velük,aztán csúnyát írtam és mentek a modkerbe.
És rá két napra megint mentek a modkerbe . (akkor már kaptam hsz korlátozást is)
Aztán úgy voltam vele, kínlódjon ezekkel a családjuk..... :D

[ Szerkesztve ]

(#28639) Wesder válasza Szabi® (#28638) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mentek, hanem egy valaki ment.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28640) EnterR


EnterR
veterán

Tonképpen' akkor az ország két etalonja, a Média és az Euró fogta magát és a Sony felé leadott igények tükrében kinyitott egy olyan preorder oldalt, ahol mai napig nulla visszajelzést nyújtott az előrendelők felé. Ebből az egyik reflexből a konzol teljes árát el is kérte. Én innen a topikból értesültem mindkét preorderről (Média és Euró) abban a pillanatban, amint ezek élesedtek. Sőt, ezek a preorder oldalak akkor még semmilyen szocmédia oldalon nem lettek meghirdetve. Mindidáig egyik fórumtárs sem kapott semmilyen infót érdemben, és én nagy tételben mernék fogadni, hogy javarészt mi, Próhardveresek rendeltük elő a két webshop valamelyikén az elsők között. Nulla visszaigazolás. Akkor milyen előre meghatározott készletről beszélünk?

PSN ID: marquuard

(#28641) Deck válasza Szabi® (#28638) üzenetére


Deck
titán

Van ott 1-2 kemény fan akik egyből neked esnek m1, hogy igaz-e amit írsz.. Képzelegnek, hogy te mit írsz.. Meg, kérdőre vonnak minek írsz ide.. :DDD

PS5

(#28642) Kendek válasza RudY (#28633) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért az elég nagy szívatás ha pusztán csak tárolási szándékból sem lehet a játékokat USB-s külsőre áthelyezni. :( Egy dolog ami mégis vigasztal, hogy a tesztek szerint sokkal gyorsabb lesz a letöltés. Bár ezzel meg úgy vagyok, hogy hiszem ha látom (vagyis itthon tapasztalom), meg azért biztos vagyok benne, hogy nem mindig fogja full sebességgel szedni (mint ahogyan most is sokszor irreálisan be tud lassulni).

(#28633) RudY: A beszerelhető SSD-k kapcsán valószínűleg sima fehérlistázás lesz, és csak azokat fogja megenni amikről megfelelő minőségben futtatni is lehet majd a játékokat. Persze ez sem olyan rossz, csak az ilyen SSD-k egyelőre nagyon drágák a konzol árához mérten. Plusz nem is lehet csak úgy csereberélgetni mint az USB-seket.

<-ƘƘ->

(#28643) horkaytom


horkaytom
tag

KV:
A kiegészítők még nem érkeztek be hozzánk, ezért azoknak feldolgozása még nem kezdődött meg. Amint megkapjuk a termékeket időben, elkezdődik a feldolgozás amiről értesítést is fog kapni, így értesül arról, hogy megérkezik-e 12-én. Számításaink szerint időben lesznek teljesítve a rendelések.

(#28644) RudY válasza Kendek (#28642) üzenetére


RudY
addikt

Igen és szerintem az egyelőre korlátozott felhős mentés is ezzel függhet össze, kizártnak tartom, hogy ne lehessen később USB-re vagy a másodlagos SSD-re menteni.

(#28645) EnterR válasza PasziM (#28622) üzenetére


EnterR
veterán

Konkrétan nem foglalót, hanem magát a gépet fizettem be a Médiának. :DDD Eddig még azt írtad, hogy engedjük el, ha nem történt visszaigazolás. Foglaló = valós termék, akkor az én (és többünk) esete micsoda? Ezzel a mércével az előre kiperkált 186eFt-nak akkora visszaigazolást kellett volna eredményeznie, hogy összefossa magát a telefon az email csippanásakor. Ez mégsem történt meg, egyikőnknél sem.

Fú, legjobb lesz november 19-ig várni. :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#28646) luigi106 válasza EnterR (#28640) üzenetére


luigi106
tag

Teljesen igazad van. Én csak az mm-nél rendeltem elő, ahol már napokkal előtte feliratkoztam a PS5-ös hírlevélre, és én is innen a fórumról tudtam meg, az mm csak sokkal később küldött hírlevelet. :Y

(#28647) Kendek válasza EnterR (#28645) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem fog elúszni a pénzetek, biztosan fogtok kapni konzolt, csak az nem világos teljesen, hogy ez mikor lesz. :)

<-ƘƘ->

(#28648) EnterR válasza luigi106 (#28646) üzenetére


EnterR
veterán

Ha most arról van szó, hogy megnyitottak egy általános preordert, de közben nem kapnak gépet mert a specifikus boltok előnyben vannak... Akkor tudod hova menjenek. :))

Bár ezt is nehéz elképzelni, nem hiszem, hogy a dolgok így működnek.

#28647Kendek: Mindannyian csak erre az egyre vagyunk kíváncsiak. :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#28649) Madoc válasza Szabi® (#28638) üzenetére


Madoc
veterán

Nemá a modik ok nélkül korlátoztak? :Y

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#28650) Szabi® válasza Wesder (#28639) üzenetére


Szabi®
addikt

Jah azt részét nem vágom, mert annyi gerinc nem volt az illetőbe, hogy jelezze a szándékát, inkább szólt a spanoknak, akiknek a száma 5-re nőtt (kemény gyerekek lehetnek) ,aztán kétszer megjelent a modi, annak is írtam egy szebb levelet, hogy hova rakja a "barátait" :)
Jah meg megjelent az oldaról kivágott crytek úr is, újra reggelve.....Tök véletlenül...

Deck És ezek csak ott kemények, hordában.... :D

Madoc Csúnya világot élünk.....Tudod, kettős mérce. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.