Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#28801) Madwe válasza ProEvoFan (#28798) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezt a tárhely dolgot én se értem. Persze, lehetne több mint 670gb, ami tényleg nem sok, de azért az a 800gb se sokkal több, 1 coddal több fér el az xsxen, na bumm :) aki sok aaa címet tárol annak mindkét konzol esetén kell majd az 1tbos bővítő legalább, aki pár aaa címmel s kisebb indiekkel játszik annak meg elég kell legyen mindkettő :)

a gphez meg, az jó deal, kérdés nélkül. Viszont a gp tartalmának 99% engem pl nem érdekel. Viszont ha évi 1 day1 cím jönne bele ami érdekelne day1 is már megérné. Viszont ez psen sincs így, ritka az olyan cím amit feltétlen day1 behúzok, inkább ilyen 15-30usd-s akciókban veszem digit felezve, vagy lemezesen kipörgetve 2-3k bukóval eladva. Így viszont már itt se drága a játék :) ettől függetlenül aki gyalran day1 vásárolna s a legtöbb ottani cím érdekli is annak no brainer.

[ Szerkesztve ]

(#28802) hombre[EU] válasza Madwe (#28801) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ott legalább lehet ki-be másolgatni...lényegében egy usb-s külsōvel el vagy az egész generációban. ha a ps5-nél nem oldják meg akkor 1-2év múlva többségünknek kelleni fog egy nvme a belébe

Life, Uh, Finds A Way

(#28803) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Azt mondják, hogy nem lesz Ps a megjelenés napján... De legalább azt mondjátok, hogy a Mikulás létezik! :))

(#28804) RudY válasza Tomtailor85 (#28803) üzenetére


RudY
addikt

Létezik, de már remaster változatban... :DDD ;]

(#28805) Deck válasza PasziM (#28787) üzenetére


Deck
titán

Ez se igaz, hogy reggeltől lehetett délutánig rendelni..

PS5

(#28806) Tomtailor85 válasza RudY (#28804) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

:C :C :DDD :DDD :DDD

(#28807) ProEvoFan válasza Wesder (#28800) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Megfogtad a lényeget. :U Nem.Én mondtam hogy nem így lesz, de nem hisznek nekem.
Sajnos, nem sajnos de sokan azt hiszik, hogy GP tartalmaz mindent, úgy, mint a Netflix.

(#28808) Zoleee83 válasza ProEvoFan (#28798) üzenetére


Zoleee83
addikt

Bár nem volt oda írva hogy MS Exek jönnek day1, de azt gondoltan ez evidens. Tévedtem, tényleg nem mindenki van képben. Nem tudom miért van lesajnálva a GP, pedig brutálisan jó ajánlat, + a komplett EA-vel nov.10.-től meg főleg, sok játékos csak önmagában amiatt elgondolkodik egy SS-en. Az lenne a jó ha PS-nél is lenne ilyen előfizetés.

A lényeg ha már 1db MS Ex is jön day1 a GP-be már akkor megérte, mennyi is egy Ex manapság 60-80USD/EUR? Mindezt az egyébként is folyamatos GP-n belül.
(Várunk Mediumot, amit most pont elhalasztottak, Avowed-ot, Forzát, + még jópár dolgot)

A tárhely meg akárki akármit mond fontos. Jobb ha van, mint ha nincs.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#28809) RangerFox válasza Zoleee83 (#28808) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Most küldetésen vagy, hogy meggyőzz mindenkit arról, milyen jó is az Xbox meg GP?

(#28810) Szabi® válasza Zoleee83 (#28808) üzenetére


Szabi®
addikt

Sokan mai napig használnak ps4 - ps4 slimet aminek a tárhelye 500 gb,van akinek 6-7 éve az van.Sztem el lehet lenni annyin is :)
Én pl. soha nem szerettem telerakni a Pro-t játékokkal, akkor mindig elvonta a figyelmem,és összevissza nyomtam mindent, és semmivel nem haladtam.
Ha már szubjektivitás, van ilyen is :)

[ Szerkesztve ]

(#28811) KaitouP válasza PasziM (#28787) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Pfft, az szép lesz, hogy még az egy darab nyamvadt Euronics-os előrendelés se lesz még idén. :(((

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#28812) Zoleee83 válasza RangerFox (#28809) üzenetére


Zoleee83
addikt

Befejeztem, én kérek elnézést hogy válaszoltam, plusz mindkét konzolt előnyeit/hátrányait felhozom időnként...
Mehet tovább a beszélgetés a ki miért nem kap konzolt dologról, az tényleg sokkal érdekesebb hetek óta, hajrá! :C

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#28813) ProEvoFan válasza Zoleee83 (#28808) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nincs lesajnálva a GP.Kurvajó dolog, föleg azoknak, akik most lépnek be a játékok világába vagy olcsón akarja megúszni ezt a hobbit.
De.
Én havi átlagban 7000-8000 forintot költött a hobbimra, amiben benne van a PS+ is. Szinte full digitális játékokban utazok, és azzal játszok, amivel én akarok ill fizetek, nem azzal, amit elém vet az előfizetési rendszer.
Szóval azt a négyezer párszáz forintot inkább beleforgatom abba, amivel játszani szeretnék.
Persze ezt mindenki eldöntheti magának mi a jó.Nyilván én is előfizető lennék egy hasonló szolgáltatásra ha lenne PS4/5ön, meg nem tagadom jó érzés volt platinázni 1290 forintért a NFS Heatet és majd nemsokára ugyanennyiért az SW Fallen Ordert. ;]

(#28814) Szabi® válasza Zoleee83 (#28812) üzenetére


Szabi®
addikt

Sztem te lennél a legjobban felháborodva, ha az xbox topikban a Ps előnyeiről írkálnánk.... :)

(#28816) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok!

Az lehetséges, hogy a digitális játékok ára, PS Store-ban, kevesebb mint pl. a konzolvilágnál?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#28817) Wesder válasza Szabi® (#28814) üzenetére


Wesder
félisten

Nem az előnyökkel van a baj, hanem azzal a lesajnàló stílussal, ahogy azt előadni szoktàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28819) Blaze_ válasza Madwe (#28772) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Tökéletes összefoglalója az elmúlt egy hónapnak :R

(#28820) Szabi® válasza Wesder (#28817) üzenetére


Szabi®
addikt

Ezért van meg minden konzolnak a maga topikja, nem ?

(#28822) Def26 válasza Phobion (#28816) üzenetére


Def26
félisten

a lemezest el tudod adni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28823) Kendek válasza Phobion (#28816) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, nem lett a videó meghamisítva. A tényleges árakat magad is láthatod a Store-ban, pl. Sackboy: A Big Adventure PS5-re 23.990 Ft.

<-ƘƘ->

(#28824) Phobion válasza Def26 (#28822) üzenetére


Phobion
őstag

Nem ez volt a kérdésem. Úgy emlékeztem, még amikor volt PS4 Pro-m, hogy a store-ban mindig drágábbak voltak a játékok.

Kendek - Váó, hát ez szuper, köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#28825) EnterR válasza PasziM (#28774) üzenetére


EnterR
veterán

Hallod csávó, hagyd már abba a böszmeségek lebegtetését. :DDD Ha neadjaúristen mégsem lesz valakinek konzol, nem a te érdemed lesz, vissza se gyere megjelenés napján megmondtamozni. Ezt hívják úgy, hogy educated guess. Semmi újat nem adtál hozzá ahhoz, amit június óta tudunk.

PSN ID: marquuard

(#28826) Wesder válasza RangerFox (#28821) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn, de ez minden konzolra igaz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28827) Kendek válasza Phobion (#28824) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha ez számodra örömteli hír, akkor legalább van valaki aki talál valami pozitívumot is az áremelésben. A legtöbbünk eddig nem nagyon rajongott érte, főleg, hogy ránk most pont duplán hat (általános áremelés és a forint erőteljes gyengülése). :)

<-ƘƘ->

(#28828) Neoteric válasza ProEvoFan (#28813) üzenetére


Neoteric
addikt

Szinte full digitális játékokban utazok, és azzal játszok, amivel én akarok ill fizetek, nem azzal, amit elém vet az előfizetési rendszer.

+1, embere válogatja, én pl konkrétan egy címet nem tudnék mondani a jelenlegi GP offerből, amire azt mondanám, hogy kéne. Kevés játékkal játszom egyszerre és ami nagyon-nagyon érdekel azt úgyis megveszem megjelenés környékén, nem pedig várom a csodát hónapokon, netán éveken keresztül, hogy na mikor kerül be a passba/goldba/plusba. Perpill a GP trükközéssel jó ajánlat az új belépőknek, de biztos vagyok benne, hogy egyszer véget ér a beetetés időszaka, és nem fognak annyian GP előfizetők maradni, ha már rendes díjat kell érte fizetni. Az egyetlen ami számomra szimpi benne, hogy a first party játékok benne vannak day1. És mi tagadás, kíváncsi vagyok The Initiative mit alkot majd. Viszont ez is csak jövő idő.

PSN: ne0teric_sAN

(#28829) Phobion válasza Kendek (#28827) üzenetére


Phobion
őstag

Az áremelésnek én sem örültem, de számomra pozitívum ha 2-3 ezerrel olcsóbb egy játék. :K

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#28830) luigi106 válasza PasziM (#28774) üzenetére


luigi106
tag

Hogy te mekkora növény föld alatti része vagy. Te tényleg egy troll vagy. Más nem örülne így egy fórumtársa kárának. Süt a rosszindulat a hozzászólásodból. Pfujj :W :W

(#28831) Blaze_


Blaze_
aktív tag

A hangulatkeltő trollokat miért nem lehet kivagdalni egyébként innen? Akik csak azért jönnek, hogy ideverhessék, hogy ők mennyivel jobban választottak mint itt a sok lesajnált. A redditen a ps5 topikba ezrelékekben mérhető az ilyenek hozzászólásainak a száma itt meg lassan minden negyedik ilyen.

(#28832) boost


boost
addikt

Progamingshopon (kb mint a szlovák konzolvilág) jelenleg március 26-i szállítást ígérnek, de abból a kontigensbol is már kevesebb, mint 10 darabot.

(#28833) Phobion válasza boost (#28832) üzenetére


Phobion
őstag

Akkor talán 2022-re lesz PS5. :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#28834) hombre[EU] válasza boost (#28832) üzenetére


hombre[EU]
veterán

de ez már a harmadik "hullám", mert volt februári elōrendelés is

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#28835) Wesder válasza Blaze_ (#28831) üzenetére


Wesder
félisten

Szóljàl modinak, és intézkedik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28836) kovsol válasza boost (#28832) üzenetére


kovsol
titán

Nem hiszem, hogy ennyire előre tudnak mondani bármi biztosat a beérkező szállítmányokról.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#28837) Sordoran válasza hombre[EU] (#28834) üzenetére


Sordoran
addikt

Lehet Szlovákiában márciusban lesz második szállítmány. Vagy csak az ő üzletük kap akkor másodikat. (nem elképzelhetetlen, hogy a nagyobb premier készletért cserébe lemondanak a közvetlen ezt követő utánpótlásról)
Vagy nagyon jó információik vannak arról, mekkora lesz a pontos készlet februárban.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#28838) Kendek válasza luigi106 (#28830) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem a kárának örülne, hanem, hogy senki nem hitte el neki amit állít, pedig mindvégig igaza volt. Persze ez csak akkor fog biztosra kiderülni, addig pedig jogosan kételkedünk.

(#28831) Blaze_: Ami olyan azt gyomláljuk, akár utólag is ha elharapódznak az indulatok. Azért azt hozzá kell tenni, hogy ebben a topikban van OFF, ami némi szabad utat enged az offolásnak. De egyébként itt igaza van wesder-nek, nyugodtan jelentheted azokat a hozzászólásokat amelyeket problémásnak vélsz, ahelyett, hogy ide beírod, hogy ez meg ez neked éppen nem tetszik. Van hozzá egy külön topik, plusz ott a Hozzászólás jelentése gomb is az új felületen.

<-ƘƘ->

(#28839) hombre[EU] válasza kovsol (#28836) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egyszerū kikövetkeztetni mi van/mi lesz: a nyáron legyártott darabokat kiküldték launchra. most ōsszel neki állnak újabb készleteket felhalmozni, amelyet február elōtt szétszórnak a világban mivel jön a CNY és leáll a kínai tömeggyártás...aztán tavasszal-nyáron újra beindul és ōszre már tele lesznek a polcok konzolokkal

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#28840) S e t h válasza luigi106 (#28830) üzenetére


S e t h
nagyúr

Olvasd el ismét mit írt és kinek.
Túlzásba viszitek az aggódást.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#28841) sp8787 válasza Wesder (#28835) üzenetére


sp8787
addikt

Aham ja, funny
"Kurvanyazasert" jar mondjuk 1 nap ban.
Trollkodasert szted mennyi? Sztem 0 ha az eddigi tendenciakat nezzuk.

(#28842) Kendek válasza sp8787 (#28841) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Moderátornak jelentitek, kifejtve, hogy miért is troll az adott illető, mert ők nem mozognak otthon ebben a topikban. Kapott már ideiglenes kitiltást innen olyan aki csak trollkodott.

<-ƘƘ->

(#28843) Szabi® válasza sp8787 (#28841) üzenetére


Szabi®
addikt

Kitiltani ki lehetne, ha Padre-t is ki tudták az xbox topikból.

[ Szerkesztve ]

(#28844) sp8787 válasza Szabi® (#28843) üzenetére


sp8787
addikt

En ugy tudom az osszesbol azaz egy olyan gep topic-jabol is amelyik meg meg sem jelent.

Nem kell ezt tulgondoln egyebkent. Itt a PS topic-ok nem a PS tulajdonosoknak szolnak hanem blahblahblah...

(#28845) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

spoiler Assassin’s Creed Valhalla Full World Map

Life, Uh, Finds A Way

(#28846) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Újabb infó az MM-es rendelésekről! Értékesítési osztályon dolgozó ismerős írta, hogy 19db digitális és 135db lemezes van berendelve!

(#28847) Blaze_ válasza Tomtailor85 (#28846) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Az mit jelent, hogy be van rendelve?

(#28848) Kendek válasza Tomtailor85 (#28846) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint ez a berendelés pontosan mit jelent? Ennyit rendeltek meg tőlük a vásárlók, vagy ennyit rendeltek be ők, vagy ennyit fognak biztosan kapni? :F

<-ƘƘ->

(#28849) Tomtailor85 válasza Kendek (#28848) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Annyit mondott, hogy ennyit rendelt be az MM! Már én is kíváncsi leszek ennyi infóból mi lesz valós! Abban nem hiszek nem kap egy darabot se...

(#28850) .LnB válasza sasa134 (#28799) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt én tudom, hogy tartalmazza az előzőt is. De nem úgy volt , hogy az előző részt is felújítják valamiképp? Mert jelenleg a tesztekben említik, hogy ugyan olyan mint a PS4-es kiadás.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.