Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98959) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Köszi srácok!

egy kérdés:
Az autóban van egy Deadlock nevű valami aktiválva, arra rájöttem hogy mi ez google- kereséssel, de hogy ki lehet-e valahogy kapcsolni vagy átprogramozni arra nem. Valaki próbálkozott már ezzel?
A rendszer lényege, hogy ha bezárom az autót a távirányítóval, akkor belülről nem lehet sehogy kinyitni.
Ha úgy zárom be a távirányítóval, hogy egymás után kétszer gyorsan nyomom a zárás gombot, akkor kiiktatja ezt a Deadlock-ot és belülről ki lehet nyitni. Át lehet úgy állítani, hogy egy zárásra is ki lehessen nyitni (Deadlock kiiktatás) vagy esetleg egy zárásra belülről nyitható, két gyors zárásra belülről nem nyitható (tehát a mostani működés negátja)? Mikor leállítom az autót, és kiveszem a kulcsot akkor írja ki a műszerfal kijelzőn, hogy figyeljek a Deadlock aktiválva, csekkoljam a kézikönyvet.

Néhány naponta találok valami újat, tegnap a kézikönyvet forgattam, és kiderült, hogy a csomagtér rolóból egy nafényrolót is ki lehet húzni, ha nem nézem a kiskönyvet szerintem az életbe nem jövök erre rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.