Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130651) tomcsi23 válasza focvis (#130650) üzenetére


tomcsi23
veterán

Látod, eleve 1.2-est kellett volna venned. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#130652) szekra válasza dond (#130648) üzenetére


szekra
őstag

Ment privát.

(#130653) FoBCRaistlin válasza focvis (#130650) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Most még viccesebb az új futómű+Yoko párossal :)

maximilian4 Hol van már az a 170 ló? :) (ami inkább csak 165 volt)
Amúgy csak elírtam, valahogy megcsúszott a kezem, 70 akart lenni. ;)

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#130654) FoBCRaistlin válasza -v- (#100691) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Tudok ilyet is az ibizába 6-os váltóhoz :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#130655) -v- válasza FoBCRaistlin (#130654) üzenetére


-v-
addikt

Vegyed :K

(#130656) gzbotii válasza kk831228 (#130635) üzenetére


gzbotii
veterán

Azért a 7 a hónap alatt belement 15.000km és idáig egyszer kellett visszaálljak előzésből. Azért ezt a legtöbb szívó nem tudja. (Igaz nem is szoktam román suttyó módjára előzni)

Egy autószerelő ismerősöm mondta, hogy ha a VTEC változó szelepvezérlésenél beüt a gubanc, az se olcsó - meg nem is ért hozzá a pék.
Meg ahogy egy itteni Hondas írta egyik offtopicban: Japán licensz alapján, Angliában, török vendégmunkások által készített kocsik..

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#130657) focvis válasza FoBCRaistlin (#130653) üzenetére


focvis
veterán

:) a gumid mondjuk nekem (se) nem tetszik annyira, kicsit homasita fílingje van (nem bántásból írom).

(#130658) -v- válasza focvis (#130657) üzenetére


-v-
addikt

Gyorsan le kell koptatni rola a mintat ;]

(#130659) dond válasza szekra (#130649) üzenetére


dond
csendes tag

Akkor ezt a V68 pozicionálóegységet egyben, a belső alkatrészeknek úgy tudom nincs külön cikkszáma.

(#130660) simonjoe


simonjoe
senior tag

Sziasztok!
Ma vettem észre, h a tetőn lévő "cápauszony" antennám eleje elvállt a kasznitól. Hogy lehet azt böcsülettel rögzíteni??

Joe

(#130661) VR6-Fan válasza FoBCRaistlin (#130654) üzenetére


VR6-Fan
veterán

forint?
5öshöz?
torsen jól látom?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#130662) FoBCRaistlin válasza focvis (#130657) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Nem is a kinézet volt a fő szempont.

Tesztet is néztél róla? :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#130663) focvis válasza FoBCRaistlin (#130662) üzenetére


focvis
veterán

Természetesen nem néztem tesztet róla, öreg vagyok én már az ilyen racsing-gumikhoz. Ez már a semi-slick kategória?. Igazából egyik minta se tetszik a teszteltek közül - nem konkrétan a Yokohamával van bajom. :B Szubjektív.

(#130664) freaghill válasza FoBCRaistlin (#130662) üzenetére


freaghill
őstag

Amíg teszi azt a dolgát, amire való, addig kit érdekel, hogy milyen a mintája? :U

(#130665) FoBCRaistlin válasza focvis (#130663) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Ez elvileg az a kategória, ami még használható utcán, és kb itt a határ.
btw nekem tetszik :) :))

freaghill: Pontosan! :K

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#130666) molnarpeter válasza dond (#130659) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

V71-re anno találtam cikkszámot (Golf 4-nél). ;)

(#130667) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Sziasztok!

VW Golf IV 1.6, ha ráadom a gyújtást, automatikusan bekapcsol a motorhűtő ventillátor. Néhány napot áll a garázsban, közben volt egy jobb hátsó féklámpa csere, de nem hiszem, hogy ezen bármit el lehetne rontani vagy összefüggés lenne. Ez mindenképp szerviz, vagy lehet valamit csinálni vele? Nem tudom, hogy zárlatot kapott-e, de fura, hogy a kocsiban a belső világítás felül nem megy + a vezető oldali és az anyósülésnél az árnyékolón taláható tükör világítása sem. Minden más jónak tűnik.

Holnap meg kéne tennem egy BP - Bécs - BP távot, ez így nagyon szopó? Kérdés, hogy menet közben gáz, ha állandóan megy a venti (gondolom végig nem menne, csak ha annyira felmelegszik a motor, de javítsatok ki, ha tévedek)? Parkolásnál max. levenném az akksiról. Találkozott már valaki ilyennel? Köszi!

(#130668) zsolt19900


zsolt19900
őstag

ezzel az oldallal van valakinek tapasztalata? gyári alkatrészeket árulnak, rákérdeztem pl az én ATJ motorkódomhoz lenne vízpumpával együtt gyári vezérlés szett 49.000ft ért, létezhet ez? bárdiban az ina+hepu vízpumát kedvességgel 43ért tudnám venni csak az összehasonlítás végett

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#130669) maximilian4 válasza zsolt19900 (#130668) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem túl bíztató számomra. Nincs telephely sem megadva.

Maxi

(#130670) Beri


Beri
addikt

Üdv újra,
az hogy a pélóba lehet, hogy álló helyben kétujjas a kormány, de menet közben baromira nehéz lesz (pl. amikor az ember egy körforgalomba hajt be, vagy egy kereszteződésben próbál harminccal elfordulni)?
Volt szervóolaj-csere (márkaszervizben), mert valamivel a minimum alatt volt a szint és nem voltam biztos benne, milyen olaj volt a rendszerben (a gyári elvileg zöld, de ez pirosnak tűnt). Utána kezdett előjönni a dolog. Legutóbb, amikor mentem vele egy hosszabbat, utána úgy éreztem magam, mintha egy medvével birkóztam volna :DDD
A4 B7 2.0TFSI

eladó Aromamizer RDTA V1

(#130671) Brumi˘ válasza Beri (#130670) üzenetére


Brumi˘
addikt

Ha márkaszervízben volt a csere akkor én visszavinném oda, főleg ha a náluk tett látogatás után kezdődött.

(#130672) cool13 válasza Jhonny06 (#130667) üzenetére


cool13
őstag

Hasonló volt nem rég nálam. Igaz Toledo. Nem ment a belső világítás, az ablakemelők, az ajtóban lévő lámpák, és az első ajtók központi zárása sem. A csomagtérajtó, kábel átvezetés tört el.

zsolt19900 Én vettem már tőlük vezérlés szettet régebben. Gyári csomag, és ina cucc volt benne.

[ Szerkesztve ]

(#130673) zsolt19900 válasza cool13 (#130672) üzenetére


zsolt19900
őstag

azé az érdekes mert amit én kérdeztem még -mint kiderült nincsen rá szükségem, de az előtt nem tudtam- feszítőpatront, annyit írt rá hogy gyári xy ina meg xy :) szóval akkor gyári beszállítottnak adja el az inát? vagy lehet, hogy ott a gyári beszállító volt az ina?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#130674) maximilian4 válasza Beri (#130670) üzenetére


maximilian4
addikt

Gondolom abban is sebességre keményedik a szervó, ahogy az én traktoromban is. 30-nál még vaj puhának kellene lennie.

Maxi

(#130675) Beri válasza maximilian4 (#130674) üzenetére


Beri
addikt

Elkezdtem guglizni, hogy ez is servotronicos-e és elvileg amiben ez a motor volt, abban széria. Az hogy tud így megmakkanni? Mert működnie kell, ha helyben minden oké...
Nézegettem, hogy habosodik-e az olaj (mert hátha full syn volt benne és nem engedték le az összeset, mert tardok és rátöltötték a zöldet), füleltem, hogy visít-e a pumpa, de semmi. Meg ha a pumpával, vagy az olajjal lenne baj, akkor mindig szar lenne, nem?
Értem én, hogy vigyem szervizbe, de egyik se áll neki egyből, mert valahogy minden műhely tele van állandóan...

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#130676) Jhonny06 válasza cool13 (#130672) üzenetére


Jhonny06
veterán

De gondolom a motorhűtő venti nem kapcsolt be magától, ugye? :D Mert itt ez a lényeg, a belső világítás nyilván nem izgat túlzottan.

Ezzel el lehet indulni?

[ Szerkesztve ]

(#130677) cool13 válasza zsolt19900 (#130673) üzenetére


cool13
őstag

Nézd. Én csak leírtam mi volt benne. Én akkor úgy tudtam INA volt a beszállító. Az is volt benne, én elhittem hogy eredeti. Akkor még nem ismertem eme topikot, és nem tudtam kikérdezni Mágust. De kérdezd Mágust INA ügyben.

Jhonny06 Nem az nem kapcsolt be. Nem is írtam. De ki tudja. Nem értek hozzá. :)

Szerintem a biztosítékát kihúzod, megáll a venti. Ha elindultál akkor meg vissza. Elképzelhetőnek tatom így lezavarni az utadat. De majd az okosok megmondják a tutit.

[ Szerkesztve ]

(#130678) maximilian4 válasza Beri (#130675) üzenetére


maximilian4
addikt

Sajnos nem értek ehhez, de van itt a topikban szerelő (ha jól tudom), ő hátha többet tud segíteni. Minden esetre nem jó ez így és tudom mennyire teli vannak a szervizek, mert én is protekcióval tudtam elvinni egy autó lízinggel foglalkozó ismerősöm telephelyére, ahol van műhely és alkalmazottak. De ott is mondta a csóka, hogy még a saját anyja autójához nem volt ideje hozzáfogni. :D

Maxi

(#130679) K Norbi


K Norbi
addikt

(#130680) thefreeman válasza Jhonny06 (#130667) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Nekem volt ilyen problémám Octavia 1.6-nál. Csak már nem emlékszem pontosan, hogy csak amiatt volt, hogy a termosztát volt rossz vagy az is közre játszott, hogy az akkumulátor is gyengélkedett már. Nekem is ahogy elfordítottam a kulcsot indult a ventilátor is, és addig ment amíg ki nem vettem a biztosítékát.

(#130681) Jhonny06 válasza thefreeman (#130680) üzenetére


Jhonny06
veterán

Na most kipróbáltam, kb. 5-10 perc múlva magától leáll, szóval szerencsére nem kell szarakodni az akkumulátorral. Amúgy végighúzogattam az összes biztosítékot oldalt és semmi nem állította le. Vagy nem ott kéne nézni?

Hülye kérdés (nem értek a kocsikhoz), de ez a ventilátor menet közben egyébként is mindig menne, vagy csak amikor kicsit túlmelegszik a motor, akkor kapcsol be?

[ Szerkesztve ]

(#130682) thefreeman válasza Jhonny06 (#130681) üzenetére


thefreeman
aktív tag

90 fok fölött kapcsol be valahol úgy tudom. Nem oldalt kell nézni, az akkumulátor tétjén van egy biztosíték tábla abban van, de már nem emlékszem melyik.

(#130683) Jhonny06 válasza thefreeman (#130682) üzenetére


Jhonny06
veterán

Gondolom abból baj nem lehet, ha mindig megy menet közben, max nehezebben melegszik be a motor.

(#130684) thefreeman válasza Jhonny06 (#130683) üzenetére


thefreeman
aktív tag

De igen lehet, nekem 60 kilométer alatt sem melegedett be, pedig még csak kora ősz volt. Szerintem a termosztátot mindenképp nézesd meg.

(#130685) Jhonny06 válasza thefreeman (#130684) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja nekem ilyen gond nem volt, néhány km után már kezdett felmenni 70 körülre, pedig még hideg is van. Mindenképpen megnézetem amúgy, köszi mindenkinek az ötletelést! :R

(#130686) Danex válasza Jhonny06 (#130681) üzenetére


Danex
addikt

Akkor is mennie kell tudtommal, ha megy a klíma, ugye manapság már ,ha teljesen a szélvédőre fujatod a levegőt automatikusan kapcsolja a klímát.

(#130687) maximilian4 válasza K Norbi (#130679) üzenetére


maximilian4
addikt

Komolyan mondom egyre rondábbak az új autók és egyre kevesebb beleszólást engednek a vezetésbe.

Számomra egy golf gti, ami még autó.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#130688) K Norbi válasza maximilian4 (#130687) üzenetére


K Norbi
addikt

És egy Clubsport? [link]
Neked meghagyom akkor az 1 est, volt azokból elég élmény.
Nekem a Club kö + szeretem a húslevest.

[ Szerkesztve ]

(#130689) maximilian4 válasza K Norbi (#130688) üzenetére


maximilian4
addikt

Ez már sokkal jobban néz ki.

Maxi

(#130690) bob001


bob001
csendes tag

Sziasztok! BCB motorkódú 2002-es Toledo a problémás. Hibajelenség: hidegen hetente 1x, 2x kihagy a gyújtás. Beáll a vészüzem. 3. indítás után eltűnik a hiba. Kiolvasva : tönkrement a lambdaszonda is és a diag szonda is. NGK helyett van olyan más gyártó akinek a terméke tökéletesen használható?

Köszi a választ!

(#130691) lenko válasza bob001 (#130690) üzenetére


lenko
aktív tag

Bosch

Az embereknek fáj az igazság!

(#130692) Magnum_ válasza lenko (#130691) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a bosch-t itt és autós fórumokon sokszor szidják, hogy ne, inkább mást, ezért én sem veszek bosch terméket, csajom apja, aki meg autószerelő, csak bosch-t vesz, amiből tud.

I humbly and respectfully decline™

(#130693) K Norbi válasza bob001 (#130690) üzenetére


K Norbi
addikt

Gyári :D

(#130694) lenko válasza Magnum_ (#130692) üzenetére


lenko
aktív tag

Én eddig 2x vettem összesen lamdba szondát életemben, mind2 bosch volt, nem volt velük probléma.(Lehet a 3. sz*r lett volna passz :D )
Akksiban pl. sz*r a bosch. Elég széleskörűen gyárt dolgokat, mindenben nem lehet jó. :)

[ Szerkesztve ]

Az embereknek fáj az igazság!

(#130695) Piwi


Piwi
addikt

Hátha érdekel valakit pár szép autó, hétvégén sikerült eljutnom egy autókiállításra, igaz csak 38 kép, de azért van mit nézni :) [link]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#130696) F_Zolee válasza lenko (#130694) üzenetére


F_Zolee
veterán

Előző tulaj bosch akksit vett a gépbe. Még élek. :D

(#130697) lenko válasza F_Zolee (#130696) üzenetére


lenko
aktív tag

Sok embertől hallottam, az enyém is megadta magát 1év, és kb. 1hónap után. 1év gari volt rá...
Majd 30e volt. :W Szulfátos lett, és lemerült 2 nap állás után...

[ Szerkesztve ]

Az embereknek fáj az igazság!

(#130698) ACAB95


ACAB95
tag

Üdv
Vettem egy Pioneer rádiót Audi A4 -be. Úgy kötöttem be, hogy a sárga és a piros vezetéket összecseréltem, de ha leveszem a gyújtást mindíg elvesznek a beállítások. Mindig ez a hülye Demo mód jön be... Úgy akarom bekötni, hogy csak akkor menjen a rádió, ha rajta van a gyújtás és közben ne vesszen el a beállítás. Előre is köszönöm

"Ami nem öl meg, az megerősít."

(#130699) 1stVikman válasza szekra (#130640) üzenetére


1stVikman
senior tag

Bár már írták, hogy a V68-as motort kéne megnézned, de nem írtad mire jutottál vele. Ha esetleg úgy érzed nekifogsz magad, akkor itt egy kis segítség hozzá: [link] ;)

@ ACAB95
Cseréld vissza a sárga és piros vezetékeket. Az egyik a kapcsolt áram (gyújtás), a másik a memóriának állandó áram.

[ Szerkesztve ]

(#130700) F_Zolee válasza lenko (#130697) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ez még 2015ben került bele. Gari lejárt bőven.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.