Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85501) esikl012


esikl012
tag

Erre tudtok ajánlatot adni?

[ Szerkesztve ]

Sok munka van abba' ám, hogy ennyire félősek, Halottak vezetnek itt riadt kis élőket.

(#85502) Gzula[HUN] válasza esikl012 (#85501) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

OneOdio Studio Pro. Spanyolból 1 hét alatt itt van. Ha ismeretlen a márka, használd a fórum keresőjét és/vagy a Youtube-ot. Ennél jobb ár/érték arányú DJ fejhallgatót ennyiért nem kapsz. Alin "Pro-Black" néven fut, de látni OneOdio Studio Pro-50 néven is.
Az ezüst-barna ugyanez, csak más a színe. És spanyolból azt nem postázzák. Az olcsóbbnak elég gáz a párnája, az nem ajánlom, csak ha eleve cserélni akarod, mert a 2 fejhallgató nagyjából ugynaz.
Egyébként pont a napokban változhatott a kínálat, mert a rózsaszín-szürke, és a "full" szürke eddig nem volt. Úgy néz ki van rá kereslet.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85503) Gzula[HUN] válasza :AMF: (#85500) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Nálam múlt héten volt az akció, lehet személyre szabott. Egyébként megint emeltek burkoltan, mert Pro-50-hez ugyanolyan áron már nem adják oda a mikrofonos kábelt. Külön megrendelheted 7 dollár + postáért. Mondjuk szerintem felét se éri, én nem is használtam, csak a másikat.
Mondjuk a kínálat bővülést is elnéztem, mert kékkel, lilával és egy szürke-pink-kel bővült a készlet.
Igaz, 20centtel drágább, de a OneNona Store-ban még 2 vezetékkel adják. Gondolom régi készlet. Én kétszer is rendeltem tőlük, nem volt semmi probléma.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85504) Tirith


Tirith
tag

Sziasztok!

Láttam, hogy már többször is ajánlottátok a OneOdio Studio Pro fejhallgatót és azon gondolkozom, hogy rendelek egyet. Viszont a leendő tulajdonos valószínűleg a mikrofonos vezetékkel (is) használná, de ahhoz hogy PC-vel működőképes legyen, ugye kell egy fejhallgató-mikrofon elosztó.
A kérdésem az lenne, hogy OMTP vagy CTIA kiosztású elosztót kell hozzá venni, hogy megfelelően működjön?

(#85506) Dorien válasza #98320896 (#85505) üzenetére


Dorien
veterán

Persze, pl. Győrben a Hangszerdiszkont-ban. [link] Van többféle is raktáron. A budapesti boltokkal sajna nem vagyok képben...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85507) SkyTrancer válasza #98320896 (#85505) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Budapesten Hitspace-ben biztosan

(#85508) Gzula[HUN] válasza Tirith (#85504) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

A konkrét kérdésre a választ Darvinya tudja megválaszolni. Egy részről ért hozzá, más részről van is neki Studio Pro.

Az enyémet már eladtam, a mikrofonos vezetéket meg már elhasználtam egy másik fejhallgatóhoz, amit idő közben kaptam.
Az biztos, hogy mikis vezeték fejhallgatóhoz kapcsolódó vége 3 pines csak. Az is tuti, hogy Xiaomi Redmi 7A-val hibátlanul működött.

Pár hónapja kaptam ajándékba egy gagyi (khm...talán Grundig) fejhallgatót, minek zárlatos volt a vezetéke. Az lett kicserélve az OneOdio mikis vezetékére. Még szét is szedtem, a forrasztás is sikerült. ÚGY EMLÉKSZEM, hogy a földeléssel kezdődött a 4 pines dugó. Viszont csak 3 napig működött, aztán valahol az is zárlatos lett, és lecseréltem azt a vezetéket is egy régi Audio-Technika kábelre, ami a mai napig működik. Az OneOdio gyári mikrofonos (fekete) vezetéke azért elég gagyi.
Egyébként az OneOdio boltjában van hozzá gyári elosztó.
Vagy eleve azt veszed, amihez adnak. Mondjuk ez esetben meg párnára ajánlatos (legalábbis nem árt) plusz pénzt költeni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85509) darvinya válasza Tirith (#85504) üzenetére


darvinya
titán

CTIA -a OneAudio Headset kábele.
OMTP -t már nem gyártanak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#85510) Gzula[HUN] válasza darvinya (#85509) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Vsz. én voltam "túl gyors", és tényleg megkaphatta a Hi-Res plecsnit (jeletsen is bármit). 5 nappal ez előtti unboxingos videóban már a dobozon is rajta van, és most már Aliexpress-en is azzal hirdetik. Most szerintem nem két fillért fektettek bele a márkába, még a Pro-50-ből is van (gyakorlatilag csak lesz, mert még nem rendelhető) fekete verzió.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85511) Tirith válasza Gzula[HUN] (#85510) üzenetére


Tirith
tag

Mindkettőtöknek nagyon köszönöm a segítséget!

Inkább a Pro 50-et venném és hozzá egy elosztót. Nem hiszem, hogy a leendő tulajdonos értékelné a rikítózöld gaming fejhallgatót. Meg akkor ugye a kényelmesebb párnára is költeni kellene még.

(#85512) darvinya válasza Gzula[HUN] (#85510) üzenetére


darvinya
titán

Csak marteking, mert HiRes DAC.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#85513) :AMF: válasza Gzula[HUN] (#85503) üzenetére


:AMF:
senior tag

A flash deals a OneNona Store cuccaira érvényes. A leírás és a fotó szerint is adják a mikrofonos kábelt a Pro 50-hez.

(#85514) Gzula[HUN] válasza :AMF: (#85513) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ok, a hivatkozással már bedobta az akciót. Így elég jó ár. Szerintem készlet kisöprés van, a "régi" dobozosokat akarják "kidobálni". A bolt egyébként jó, és 2X rendeltem tőlük. Csak a választék kisebb, mint az Official-nál.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85515) p76 válasza darvinya (#85512) üzenetére


p76
senior tag

Ha ilyen [link] [link] fejhallgató kábelt vennék jack-jack single-ended toldó kábelhez akkor a 2 földet össze kell forrasztani? Vagy 1 kábel eret hagyjak ki inkább? Mert 4 ér van és nekem jack-hez csak L,R,föld kell.

[ Szerkesztve ]

(#85516) darvinya válasza p76 (#85515) üzenetére


darvinya
titán

L+TEST
R+TEST
Ez a normál 2 oldalú 2 kábel ér pár bekötés.
Az, hogy a sztereó csatlakozás 2+1 érpáras, azt neked kell eldönteni miként kötöd.
Én biztosan 2+2 ként kötném.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#85517) Dorien válasza Gzula[HUN] (#85510) üzenetére


Dorien
veterán

Marhaság ez az egész Hi-Res logo mizéria. Pl. egy fejes frekvenciaválaszának tudnia kell legalább 40kHz-ig elmennie ahhoz, hogy megkapja. Az ember meg hall 20kHz-ig (se).

Tehát a Pioneer SE-MS5T az Hi-Res, de mondjuk a NAD Viso HP50 , Meze 99 Classic, Shure SRH1540 az nem... :))

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85518) Tim82 válasza hangya7 (#85432) üzenetére


Tim82
nagyúr

Olvasva a posztodat, én is berendeltem egyet a Geekbuying-os akcióban a Tronsmart Sono-ból. Most jött meg délelőtt (ugyen német raktár), egyelőre csak egy mobil (Xiaomi Mi A1 - LineageOS) kimenetéről hallgatom (Spotify - Jeremy Soule-féle Skyrim OST), de elég meggyőző az áráért.

Azt nem tudom megmondani, hogy valóban valamelyik Takstar-modellnek lesz-e a klónja. Ha igen, akkor még a Pro 80-é lehet, dizájnban legalábbis arra hajaz erősen, lecsatolható mikrofonnal és erősen műanyagnak érződő kivitellel (a villában sem vagyok egészen biztos, hogy fém). Cserébe könnyű és kényelmes, bár a műbőr párnák a nyári időjárás alatt nem feltétlenül a legjobbak.

Ja igen, szövet borítású kábele van, ami szerintem rendesen hajlamos a gubancolódásra, de majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#85519) Ear001 válasza Dorien (#85517) üzenetére


Ear001
addikt

Hallani, pontosabban frekvenciát érzékelni megy az embernek bőven 20 kHz felett is,más kérdés hány DA ad ki ott bármit is, meg mit művelnek az erősítők abban a tartományban.

(#85520) Dorien válasza Ear001 (#85519) üzenetére


Dorien
veterán

OK, de szerintem a hallás és a zene élvezetének szempontjából ezek teljességgel felesleges és eldobható frekvenciák. Meg kérdés, hogy ezek a feltüntetett frekvenciaválasz értékek egyáltalán mennyire hitelesek. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85521) Dorien


Dorien
veterán

Ha valakinek hiányoznának Tyll Hertsens ( InnerFidelity ) videói: [link]
A stereophile.com a hónap elején legyalulta az egészet a 'csába...

Tyll nomád élete meg itt követhető: [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85522) ribizly válasza Dorien (#85521) üzenetére


ribizly
veterán

Ne már! Na most egy világ omlott össze bennem. Ahelyett, hogy valaki vinné tovább a "legacy"-t, inkább begyalulták? Borzalom!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#85523) kamikaze7 válasza Greg204538 (#85464) üzenetére


kamikaze7
tag

Panasonic rp-ht161k is nagyon jó

(#85524) esikl012 válasza Gzula[HUN] (#85502) üzenetére


esikl012
tag

Köszönöm megfontolom!

Sok munka van abba' ám, hogy ennyire félősek, Halottak vezetnek itt riadt kis élőket.

(#85525) p76 válasza kamikaze7 (#85523) üzenetére


p76
senior tag

Nekem pár év alatt lefoszlott a műbőr.
Zárt elvileg, de minden ki-be hallatszik.
Nem vagyok járatos ebben a kategóriában a hangminőségben, akár lehet jó hangja is ahhoz mérten, de szerintem nagyon rossz.

(#85526) Beast007


Beast007
aktív tag

Sziasztok!
Eletronikus zenéhez tudtok ajánlani fejhallgatót olyan 80k-ig?
Olyat szeretnék ahol a mély tartomány is rendesen ''jelen van'' de nem látja kárát a közép és a magas tartomány sem túlzottan. Eddig egy HD600-ast használtam de ment a háztól igazából a nekem gyengének tűnő mélyén kívül nem volt vele problémám. Egy Focusrite Scralett 2i2 hajtaná, a forrás foobar/spotify win10. Újat szeretnék , és ha van rá mód itthoni beszerzéssel. Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#85527) kamikaze7 válasza Beast007 (#85526) üzenetére


kamikaze7
tag

Ebben a kategóriában, ami talán 5e most, az egyik legjobb szerintem. Hát az m40x nek el kezd foszlani a párnája, de ha egy 5e Ft füles bírja pár évig, akkor már elég jó vétel volt sztem. Én a mai napig használom, igaz a párnát le cseréltem, mert nekem hosszú távon kényelmetlen volt, de a hangzása az én fülemnek és ízlésemnek egész jó volt, igaz az m40x kicsit már más, de a Pana sem élvezhetetlen. Amúgy külföldi fórumokon az egyik legjobbnak tartják ebben az ár kategóriaban. De nyilván csodákat nem kell várni tőle.

(#85528) Dißnäëß válasza kamikaze7 (#85527) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Sziasztok, tudtok nekem ajánlani "valamit", ami hajaz a CM MH751/Takstar Pro 82-re (zártan), csak magasabb impedanciájú ? Hátha volt vagy van valakinek innen mindkét állat..

Szeretem az MH751 hangját, de a 28 Ohm-ja mellett kipróbálnék valami nagyon ehhez közeli, enyhe V-s, kiegyensúlyozott hangú magas impedanciásat, mondjuk 100Ohm körül-felett, de ha 600 lesz a vége, az sem gond. :U :R

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#85529) zodo válasza zodo (#85210) üzenetére


zodo
nagyúr

Valahogy nem akaródzik megszoknom a viseletét.
Szoktam amolyan dj-sen féloldalra tolva hallgatni miközben játszom de olyan esetlen érzés tölt el.
Lehet hogy mert nem kerek a fülkagyló vagy nem tudom.
Fejem búbján is fura egy idő után hogy csak egy csíkban nyom/nehezedik a fejemre.

Lehet valahogy javítani valamilyen DIY megoldással hogy komfortosabb legyen vagy új fejest nézzek?
Ilyesmire gondolok mint pl. SteelSeries Siberia 200 vagy ahhoz hasonló hifi-s fejpánt kivitelt ha rá lehetne fabrikálni talán jobb lehetne, legalábbis könnyebb és kényelmesebb míg a fülpárnán talán egy picivel szélesebb plüss párna segíthet.
Cloud fejpánt villái csavarosak, elvileg roncsolás nélkül lehetne egy új persze megfelelő méretű pántot rögzíteni.

[ Szerkesztve ]

(#85530) Gzula[HUN] válasza zodo (#85529) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Szerintem nem érdemes neki esni átalakítani. Akkor inkább érdemes eleve a "Siberia 200-asra hajazó" konstrukciót beszerezni. Azokból én "mikrofonosat" nem ismerek, de hifi fejhallgatóban pl. AVC-500.

Ha marad mégis. A fejpánt kényelmesebb tud lenni, ha a fejpántra raksz pl. valami ILYESMIT.
Vastag textil párna. Nem annyira vastag, de minőségibb párna.
Ilyenből már én is rendeltem fekete textilt. Nem rossz (főleg ennyi pénzért), de a velúr kényelmesebb.
Csodára az új párna, meg a zipzáras fejpánt képes, inkább "finomhangolás" lenne. Szóval, ha nagyon zavar valami a Cloud Core-ban, akkor lehet érdemes volna mást nézni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85531) Sinesol válasza ribizly (#85522) üzenetére


Sinesol
veterán

Nem nagyon tudtak mit kezdeni vele, alig voltak ujabb cikkek, gyengék voltak a szerzők, értékelhetetlen lett az egész oldal, szerintem kb. nulla látogatottsága volt, azért is vetettek véget az egésznek. Ráadásul az is elég gáz volt, hogy Tyll valamelyest objektivebb megközelitése után az új szerzők megint az audiofil humbugokat próbálták erőltetni.

Amugy a videók hivatalos csatornán is megvannak: Innerfidelity

[ Szerkesztve ]

(#85532) Gzula[HUN] válasza Gzula[HUN] (#85530) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

*Csodára az új párna, meg a zipzáras fejpánt NEM képes, inkább "finomhangolás" lenne. Szóval, ha nagyon zavar valami a Cloud Core-ban, akkor lehet érdemes volna mást nézni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85533) zodo válasza Gzula[HUN] (#85530) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi az ajánlásokat!
Nézelődőm hátha...

(#85534) Ear001 válasza Dorien (#85520) üzenetére


Ear001
addikt

Szerintem meg nem. Persze nem elengedhetetlen, de jó tudni, hogy miről mond le az ember, mennyi minden nem kerül rögzítésre és lejátszásra a zenereprodukció során.

Az meg külön érdekes, hogy hallásvizsgálaton 154-16 kHz feletti jelekkel elbukók hogy érzékelik a 20 kHz felett sugárzó szupertweetereket. ;)

(#85535) Dorien válasza Dißnäëß (#85528) üzenetére


Dorien
veterán

Miért kell magas impedanciás fejes? :F OTL csöves erősítőd van?

Ear001: Lehet, hogy audiofil körökben szentségtörés, de nekem szinte minden zeném 320kbps MP3-ban van, mert anno vakteszten nem sikerült megkülönböztetnem a FLAC-tól. Ez meg ugye vág szépen 20kHz-nél. :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85536) s4tch válasza Dorien (#85535) üzenetére


s4tch
veterán

A vaktesztet ismételd meg jó felbontású láncon. Nem ég és föld a különbség, ha jó volt az eredeti anyag, akkor az mp3 tud jól szólni, de ~fél óra után simán zavaró tud lenni az mp3 az Elearrel és az autómban is. A HP50 felül csapott, azzal nem hallok semmi különbséget.

(#85537) Dorien válasza s4tch (#85536) üzenetére


Dorien
veterán

Mmmm... na inkább csendben maradok. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85538) Dißnäëß válasza Dorien (#85535) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Igen. Egyébként nem "kell", csak szeretnék kipróbálni egy olyan állatot is, elegendő krafttal hajtja a mostanit is. Kíváncsiság.

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#85539) Dorien válasza Dißnäëß (#85538) üzenetére


Dorien
veterán

Ja, értem.
Csak zárt lehet? Mennyi rá a keret?

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85540) Dißnäëß válasza Dorien (#85539) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Őszinte leszek, mert nem vagyok nagy füles guru: nem tudom, mennyire definiálja a zártság-nyíltság azt, hogy kiegyensúlyozott fele hajló hangképet szeretek.. kicsit ilyen Takstar Pro 82 jellegűt. (Oké, nem vonalzó vízszintes frekimenet, de nem is kell ezt teljesítenie egynek sem, kell a kellemes, enyhe "V" vagy "U" vagy ki minek hívja, csak túlzások ne legyenek se lent, se középen, se fent).

Ez most úgy érzem, kellő mélyre is megy számomra, mégsem döng mint az állat, kellően légiesen szól de nem az a mindent szétcincáló planar feeling, szóval ilyen erős arany középút és hosszútávon jobb szeretem az ilyet.

Keret nem téma. Ez nem azt jelenti, hogy egyből 300-ezerért szeretnék venni.. na jó. Nem tudom a mai árakat a vacak Forint mellett, úgy 150 max kb. ? (Tehát minőségi kínai is játszik 40e körül) ;)

Fontos a kényelem és puha párna. Nagy fül + szemüveg szár, amit a mostani MH751 vajpuha párnái szépen körbenyomnak, így is kiváló a szigetelésem a külvilágtól. (Pro80 már kicsi). Azt szeretem, ha a teljes fülem beleül a fejhallgatóba, cimpástul mindenestül, még belül sem ér hozzá nagyon és így ül az "arcomon" kvázi a füles. Ráizzadás nem zavar.

(Most szégyellem magam kicsit, kitölthettem volna a listát, csak azt hittem, lesz instant gyors válasz) :D :R

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#85541) fehér_ember válasza Dißnäëß (#85540) üzenetére


fehér_ember
addikt

Ha nyitott is megfelel akkor egy 6xx-re vadásznék használtan, de az is lehet neked az 58x jobban bejönne.
Mindkét masdroppos fel szokott tűnni időnként itt is, avx-en is. Persze 40-nél azért valamivel drágábban, de szerintem megérné.
Mindkettő elég kiegyenlített, de nekem az pl. jobban bejön hogy a 6xx-nek a magasai kicsit visszafogottabbak.
Zártakból is vannak ajánlottak, de mivel azokat nem nagyon hallottam még, így azokat inkább majd mások modják. :)

[ Szerkesztve ]

(#85542) Dißnäëß válasza fehér_ember (#85541) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Ez már jó támpont, az összefoglalóban megnevezett hallgatózós helyekre benézek valamikor. Köszi !! :R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#85543) fehér_ember válasza Dißnäëß (#85542) üzenetére


fehér_ember
addikt

Az említett kettőt azt nem tudod megfülelni boltban de hd650-est vagy hd660s-t az igen.
Meg zártak közül pl. a Pioneer SE-MS5T-t, Yamaha HPH-MT7-et vagy Nad Viso HP50-et (bár ez utóbbit voltak akik kényelmetlennek találták). Amúgy magamnak biztos az "olcsóbb" Focal és AKG fejesek közül is tudnék tetszőt találni. Sőt a fülön ülő Grado-k is jól szólnak.
A fejhallgatóplázát ne hagyd ki.

Amúgy a Takstar Pro 82-őt egyáltalán nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#85544) Dißnäëß válasza fehér_ember (#85543) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Nagyon köszi, megnézem. :R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#85545) p76 válasza Dißnäëß (#85542) üzenetére


p76
senior tag

HD6XX/HD650-nel egy baj van ha azt veszel.
Ha utána megkérdezed hogy melyik fejhallgató egyértelmű feljebb lépés arról akkor arra nincs válasz.

(#85546) fehér_ember válasza Dißnäëß (#85544) üzenetére


fehér_ember
addikt

Ha fejeserősítőről akarod nyomatni akkor szerintem akg k612 áráért nagyon jó.
Ha időben észrevettem volna akkor egy ilyenre meg lehet még én is beneveztem volna a hd660s mellé (de az ad900x-hez is kell fejeserősítő).
Amúgy ha más is van abban a helyiségben amiben tartózkodsz, akkor a nyitott simán zavarhat másokat.

[ Szerkesztve ]

(#85547) Dißnäëß válasza fehér_ember (#85546) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Dolgozószoba, csak én. PC, nemsokára egy DAC, csövi, semmi több. Nagy hifi is és minden egyéb kint van, nem zavarok senkit itt.

Köszi mindkettőtöknek (p76-nak is). :R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#85548) Dorien válasza Dißnäëß (#85540) üzenetére


Dorien
veterán

Ha olcsón szeretnél nagy impedanciás fejest OTL csöveshez, akkor én erre szavaznék: DT880 Edition 600 ohm [link] Nekem nagyon tetszett a láncomban: izgalmas, dögös cucc, feszes mélyekkel, kiterjedt magasokkal, inkább enyhe V karakternek mondanám. Kell neki rendesen a kakaó. :) Viszont ennek kerek a fülkagylója.

Sennheiserből most van egy jóáras HD600 (300 ohm) aprón: [link] Ez egy semlegesebb, középhangsúlyosabb, nyugodtabb hang. Kevésbé feszes alul és kevésbé csilingel felül, viszont oválisak a kagylói. Ezt a linkelt darabot sejthetőleg el tudnád adni ugyanennyiért, ha nem jönne be mégse...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85549) ribizly válasza Dorien (#85548) üzenetére


ribizly
veterán

Még mindig azt mondom, hogy az említett 2 fejes közül egyiket sem venném, de ha már ezeket vizslatjuk, akkor a HD600 lemossa a DT880-at (bármelyik edition-t nézzük). A HD58x és HD650/6xx mindenképpen jobb élményt nyújtanak.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#85550) Dorien válasza ribizly (#85549) üzenetére


Dorien
veterán

"A HD58x és HD650/6xx mindenképpen jobb élményt nyújtanak."

Neked vagy nekem? :)
Fogalmazz egyes szám első személyben please. :R Nem szeretnék megint olyan ízlésbeli / értékrendbeli vitákat, mint annak idején Bacylus kollégával. Köszi.

Amúgy én sem feltétlenül ezeket ajánlottam volna, ha nem lenne a nagy impedancia kritérium. De majd a kedves fórumtárs kipróbálja azt, amelyik tetszik neki...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.