Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85601) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Fidelio X1s 111 dollárért.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85602) ribizly válasza K1LLMy53Lf (#85600) üzenetére


ribizly
veterán

Tégy egy próbát Yamaha HPH-MT7-el. ;) Max visszaküldöd.
Nyitott nem jön szóba?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#85603) K1LLMy53Lf válasza ribizly (#85602) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

ohh, ezt valóban nem írtam. sajnos nem :(

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#85604) OPiiPO válasza Dorien (#85596) üzenetére


OPiiPO
addikt

Hifiman? Most komolyan? Biztos újra akarod kezdeni a flamewar-t?
Ugye, hogy nem... ;]
tényleg bocs, remélem világos volt a parabola, igyekeztem erősen :R

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#85605) ribizly válasza K1LLMy53Lf (#85603) üzenetére


ribizly
veterán

És milyen hangot keresel? Használt is szóba jöhet?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#85606) Dorien válasza OPiiPO (#85604) üzenetére


Dorien
veterán

Pontosan. Maradjunk is ennyiben. :R

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85607) K1LLMy53Lf válasza ribizly (#85605) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

legjobban az ATH-A990Z-hez tudok viszonyítani, mivel ezt használtam/használom aktívan az utóbbi időben (főleg, mióta home office van az iem-jeimhez csak párszor nyúltam).

Ahogy írtam alapvetően nem rossz ez a fejes, el tudom hallgatni órákig, de mégsem az igazi. Mély mennyisége tekintetében mondhatni tökéletes, a közép-/középmagas nekem túl közvetlen (az "arcomba mászik"), ebből lenne jobb picit kevesebb, magas néha picit sziszegős, így ebből is lehet egy leheletnyivel kevesebb. összességében enyhe V hangkép, ha jól gondolom (vagy L/J, ha azt nézzük, hogy a mélyen talán picit több az emelés).
Ha nagyobb a színpad/tér/szellősebb az nem baj, de nem feltétel (zártban ez úgyis eléggé korlátolt), ugyanakkor minél több a részlet, minél jobb a szeparáció/elhelyezés, annál jobb.

Próbáltam egyébként ezzel a fejessel picit EQ-val játszani foobar-ban (már amennyire lehet), hogy mi az, ami tetszik:
3,5kHz -1dB; 5-10kHz -2dB; 14-20kHz -1dB
De így elég sok apró részlet ugrik, így ez sem az igazi :)

használttól nem zárkózom el, ha jó deal és megbízható az eladó, de alapvetően újban gondolkodom (14napos elállás)

Sorry, ha baromságokat írok/rosszul/pontatlanul fogalmazom meg a dolgokat :B

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#85608) ribizly válasza K1LLMy53Lf (#85607) üzenetére


ribizly
veterán

Aminek biztosan nincsenek szúrós magasai az a Meze 99 Classics/Neo. Viszont ott meg vagyon sok mély is társul. Ám az is inkább intim zenei élményt ad.
A DT770 Pro 80 már jobb lenne, de az is szúrós magasban. Nomeg ez lehet már nem nőne fel az ATH-A990Z-hez.
Az A1000Z-t meg lehetne esetleg próbálni, de az sem éppen egy szellős fejes.
A Yamaha HPH-MT7 egész kellemes sok szempontból, de ha a forrás világos, akkor a magassággal ott is lehet gond.
A NAD HP50 is egész visszafogott, de az már szerintem elmarad az ATH-A990Z-től.

Használtan lehetne nézni Shure SRH1540-et esetleg még esetleg DT1770-et, de ezek már drágábban szoktak menni használtan is.
Final Sonorous-okat meg az ATH-M50/70X-ek, ATH-MSR7 kimaradtak nekem.

Lejjebb meg már nem ajánlanék mert hamar unalmasnak, laposnak éreznéd őket (MH752, M40x, ...).

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#85609) Dave™ válasza ribizly (#85608) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szerintem az A1000Z kifejezetten szellős (zárthoz képest), ugyanez igaz az MSR7-re is, igaz az kevésbé. Hangképre viszont utóbbi zeneibb, univerzálisabb (nem utolsó sorban hordozható és szinte bármiről jól szól), ezek miatt szerintem az jobb választás. Simán lehet jobb az A990Z-nél (ami V), én a fentiek miatt az A1000Z-nél is jobbnak tartom. Hiába magasabb kategóriájú ugyanis valami, ha az olcsóbb modell hangja zeneibb.

(#85610) ribizly válasza Dave™ (#85609) üzenetére


ribizly
veterán

Én sem véletlenül kötöttem ki az MT7 mellett. Még mellé két nyitott (HD6xx, AD900x) és én készen is vagyunk.
Majd egyszer rámegyek egy Arya-ra meg azt az Amiron Home-t is kipróbálom. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#85611) kecstama


kecstama
tag

Az 1000Z tere szinte akkora mint az AD2000X vs AD700X-é (ezek vannak mellette perpillanat), csak hát zártan, nincs meg az a "levegős" érzés.

"Zenei" hang alatt nemtudom mire gondoltok, de lehet benne valami, "kevéske" mélye miatt nem mindenki fogja szeretni :R

[ Szerkesztve ]

(#85612) #LittleG


#LittleG
csendes tag

Sziasztok!

Új fejhallgatót szeretnék vásárolni, mivel jelenlegi Gamer fejhallgatómat (Asus Cerberus) már nem tartom megfelelőnek. Nem kimondottan rossz, de az utóbbi időkben játék helyett rákaptam a zenehallgatásra, arra pedig szerintem alkalmatlan a "doboz hangzása" miatt.

Most viszont szeretnék egy hangzásban minőségibb fejhallgatót venni elsősorban zenehallgatásra. A kérésem pontosítása érdekében itt vannak az ajánlott kérdések válaszai:

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?

Elsősorban otthon, csendes, nyugodt környezetben.

2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?

Zenehallgatásra (pop, rock), elvétve pedig filmnézésre és játékra. Mikrofon jó lenne beépítve, de ha szerintetek nem ajánlott, akkor azt külön is meg tudom vásárolni, ez nem eget rengetően fontos funkció.

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?

Jelenleg 20 000 - 30 000 forintig gondolkozom. A felső határt már nagyon nem szeretném átlépni.

4.) Új vagy használt?

Ha van rá mód, akkor új. Használt eszközökkel sajnos volt már negatív tapasztalatom.

5.) Circumaural vagy supraaural?

Mindenképpen circumaural.

6.) Zárt vagy nyitott?

Zárt.

7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?

Nagyon zavar a doboz hang, illetve a mély hangok hiánya. Szeretnék egy kiegyensúlyozott, tiszta középtartományt, de nem megfeledkezve a basszus létezéséről :)

8.) Honnan vásárolnál?

Elsősorban magyarországi webshopból. Azt, hogy pontosan melyikből, még nem tudom.

9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?

Elsősorban számítógép, mely dedikált hangkártyával rendelkezik (CREATIVE Audigy FX). Alkalomadtán viszont akár telefonról, vagy laptopról is (ez kevésbé releváns).

A válaszokban, ajánlásokban szakmai magyarázatokat nagyon szívesen fogadok, mert bár a témának nem vagyok szakértője, mindig is érdekeltek a dolgok miértjei és hogyanjai.

A segítséget előre is köszönöm! :D

[ Szerkesztve ]

Jobb egy jó terv ma, mint egy kiváló terv holnap! ;)

(#85613) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Kettő között gondolkodok. Sony WH100XM (Most már a 3-as mellé hamarosan van 4 is), illetve említettétek még az Sony MDR-1AM2t-t is. Melyik a jobb választás? Szeretem, ha a mély-basszus-dinamika is erős. Vagy azt is kalkuláljam bele, hogy az MDR pontosabb? :U Köszi

Life is better with a Titan

(#85614) Remus389 válasza Sinesol (#85598) üzenetére


Remus389
veterán

[link]
:)
(Persze ízlés kérdése nyílván.)

Érdekességképp, nekem kb 1 hete a Hifiman Arya-hoz volt szerencsém.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#85615) Dave™ válasza kecstama (#85611) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nehéz konkrétan megfogalmazni mi a gond vele, nekem az egésznek volt egy mesterséges, fémes érzete. Nem is az a baj, hogy színez, mert az MSR7 is színez, de az egészen máshogyan csinálja. Ez teljesen független a mélyektől és a többi tartománytól is, az A1000Z olyan mint egy szerszám, az MSR7 pedig mint egy hangszer. Legalábbis a fejemben kb. így fest a viszonyuk.

(#85616) kecstama válasza Dave™ (#85615) üzenetére


kecstama
tag

Ha jól emlékszem az MSR7 nem húz annyira magasba, de javíts ki ha nem.

Az A1000Z viszont elég magas hangú (szerintem). Ettől lehet "fémes" az MSR7hez képest.

Ízlések és pofonok, nekem bejött, de kicsit megbántam mert a jóéletbe sem fogom eladni az "egyedisége" miatt :D

(#85617) ribizly válasza kecstama (#85616) üzenetére


ribizly
veterán

Lesz majd rá vevő. Csak várni kell, mert uborkaszezon van.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#85618) ribizly válasza ribizly (#85608) üzenetére


ribizly
veterán

Még eszembe jutott egy. Ha befut egy jó Denon D5200 használtan, akkor azt érdemes meghallgatni. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#85619) kecstama válasza ribizly (#85617) üzenetére


kecstama
tag

Lassan egy hónapja várakozik a dobozában szegényke, már unja a banánt, és én is :))

(#85620) Dave™ válasza kecstama (#85616) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem így emlékszem rá, és mivel elég érzékeny vagyok a durva kiemelésekre, nem maradt volna annyi ideig nálam. Van egyfajta "ragyogás" a hangjában, és szerintem ez inkább valami rezonancia, mint egy kiemelés eredménye. Szerintem a ház anyaga (alumínium) a felelős érte, meg persze a kialakítása. Igaz az MSR7 is alumínium, de ott körben van 3 nyílás (ami valószínűleg sokat segít ezen). Lehet csak kis csillapítás kellene pluszban belülre, hogy megszelidüljön. Az eredeti K550-nek is az az egyik baja szerintem, hogy lemaradt belülről a csillapítás, és emiatt elég mesterséges a magastartomány.

szerk: szerintem sem az árral van baj. Nyár van, covid van meg miegyéb, majd lesz rá vevő. Amikor elsőre tettem fel az R70x-et, árultam egy darabig, majd elvitte valaki, akitől egy évvel később visszavettem, miután hónapokig nem érdekelte a kutyát sem (nyomott áron), majd egy évvel később annyiért adtam el 2 nap alatt, amennyiért eredetileg vettem.

[ Szerkesztve ]

(#85621) FistXL


FistXL
aktív tag

Sziasztok. Nulladikként szeretném leszögezni, hogy utálom a fej-fülhallgatókat, abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy rettenetesen irritál, ha bármi van a fejemen/fülemen. De már marhára meguntam, hogy telefonhangszórón kell hallgatnom a yt videókat ha kényelmesen el akarok helyezkedni; kényszer szülte igény lenne számomra egy fejhallgató.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon az ágyban, teljes csendben.

2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
YT videók nézésére telefonról. 192kbps AAC-re gondolom nem kell valami extrém jó minőség. Filmekre, zenére szóba sem jöhet, arra kizárólag hangfal.

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
15k, de csak a 7. kérdésre adott válaszok teljesülésével adok ki rá ennyit, egyébként 10k

4.) Új vagy használt?
Kizárólag új.

5.) Circumaural vagy supraaural?
Amelyik kényelmesebb, ill. kevésbé izzad-melegszik a fülem.

6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt. Semmi se hallatszódjon ki.

7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
A hangzás a legeslegutolsó szempont lenne, de ha már leírhatom, hogy milyen legyen, akkor semleges. Ami nagyon zavar - mint már írtam is - ha nyomja a fülemet - beleizzad - belemelegszik - megfájdul. Nem tudom létezik-e olyan fejhallgató ami minimális ventillátorszél mellett kiszellőzik, mert ha igen, azt kérem. :K

8.) Honnan vásárolnál?
Belföld, azon belül mindegy.

9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
90%-ban telefonról - Honor 9 - 10%-ban pedig Tascam US 2x2 dac-ról (biztosan van 6,3mm -> 3,5mm jack átalakító ehhez)

Hála, köszönet :R

[ Szerkesztve ]

(#85623) FistXL válasza #98320896 (#85622) üzenetére


FistXL
aktív tag

Azt a rohadt, a hangfalam DAC-cal nem került annnyiba :DDD
Át is megyek a fülhallgató topikba :O

[ Szerkesztve ]

(#85624) Gzula[HUN] válasza #LittleG (#85612) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Cloud II vagy Cloud Alpha. Elsőhöz kapsz egy vezetékre integrált hangkártyát vagy mit, de nem cserélhető a kábele. Utóbbi cserélhető kábeles és a párnája is kényelmesebb. V hangzás, szép mélyekkel, de nem tolakodóan sok. Youtubon van róluk összehasonlító teszt is.

(#85613) Eversmann: Ez nem az a fórum, ahol vezeték nélküli fejhallgatót ajánlunk. Nekem "sima" 1A van, állítólag az am2-esben több a műanyag, és kevesebb a fém. A hangja nem rosszabb. Olcsóbb megoldásnak esetleg még Denon D1200.

(#85621) FistXL: Omnitronic SHP600. Nyitott fejhallgató textil párnával. Ennél szellősebbet nem kapsz ennyiért, aminek még valami hangja is van. Más néven Kínából.
Vagy szellős lesz vagy zárt. .............vagy fülhallgató.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85625) Gzula[HUN] válasza FistXL (#85623) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ha mégis maradsz fejhallgatónál, és ragaszkodsz a zárthoz, akkor esetleg:
Lewitz HP8500 + textil párna. Utóbbi kicsit szöszmágnes, de legalább a hangot nem cseszi el.
Itt van videó a HP8500-ról.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85626) Bodz válasza FistXL (#85621) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Minden zárt fejhallgatóban izzadni fogsz egy idő után. Fülhallgatóval csak annyiban jobb a helyzet, hogy nem akkora felületen, de abba is bele lehet rohadni, főleg mostanság.
Ha otthonra kell valami, akkor ne is dobj ki feleslegesen pénzt (ha már úgyis utálod a fej/fülhallgatókat), keress inkább egy hangfalas megoldást! :)

[ Szerkesztve ]

(#85627) Dorien válasza Eversmann (#85613) üzenetére


Dorien
veterán

Ha jó basszust és dinamikát szeretnél, akkor a Denon D1200 is jó opció, főleg ilyen áron: [link] Könnyen hajtható, kényelmes, minőségi anyagokból.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85628) kromatika válasza K1LLMy53Lf (#85607) üzenetére


kromatika
veterán

Szia.Én is javasolnám neked meghallgatásra a Denon D5200-at. :K

(#85629) daehun


daehun
tag

Sziasztok!

Meglévő HyperX Cloud Alpha mellé/fölé keresnék egy fejhallgatót. Nagymértékben elégedett vagyok az Alpha-val, viszont kíváncsi lennék eggyel jobb kategória (~60k) mennyivel szólna jobban.

Felhasználás FPS játékok és zenehallgatás lenne. Mivel az Alpha zárt, így most egy nyitottat néznék meg. Játékokhoz örülnék ha az érzékelt tere minél nagyobb és nyitottabb lenne és ezen belül a távolságok jól elkülöníthetőek (pontosan tudjam hol fut az ellenség stb).

Zenéhez minden műfajjal meg kéne birkóznia, elsősorban klasszikus/orchestral, de elektronikus és metal/rock is megy bőven. Basszus semmiképpen se legyen levágva, de nem muszáj túltolva lennie. Feltételezem ez kiegyensúlyozottat vagy enyhe V-t jelent (az Alpha hangja jó kiindulási pont).

Jelenlegi kereséseim alapján (javítsatok ki ha tévedek):
- Beyerdynamic DT-990 Pro - 45k -> panaszok túlzott V-re és kicsi térre?
- Audio-Technica ATH-AD500X - 50k -> nagy tér, de tudtommal basszus hiányzik belőle
- Sennheiser HD599 - jelenleg 60k -> nagy tér + kiegyensúlyozott + basszus is van, egyelőre ez tűnik befutónak

Ötletek?

Rövidebben:
1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? -> Otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? -> FPS játék, zene (klasszikus + elektronikus + rock)
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? -> ~60k
4.) Új vagy használt? -> Új
5.) Circumaural vagy supraaural? -> Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott? -> Nyitott
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? -> Kiegyensúlyozott vagy V, basszus ne legyen levágva
8.) Honnan vásárolnál? -> Magyarország
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? -> Creative Sound BlasterX G1

(#85630) Dorien válasza daehun (#85629) üzenetére


Dorien
veterán

Ha a Sennheiser mellett döntesz, akkor inkább ezt válaszd: HD600 [link] Ez használt, igen.

A másik kettő közül az AD500X sokkal jobb élmény volt nekem, mint a DT990 Pro alig hallható középtartománya. Utóbbinál minden részletet elnyomtak a mélyek + magasok. Akkor már inkább a DT880 Edition 32 vagy 250 ohm verziója, ezek egész kiegyenlítettek.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85631) Dave™ válasza daehun (#85629) üzenetére


Dave™
nagyúr

Sajnos az a Sound Blaster elég karcsú bármilyen normálisabb, 50 ezres fejhallgatóhoz. Szerintem vegyél egy K612 Pro-t meg valami használt erősítőt olcsón. Az AD500X nagyon nem ér 50 ezret, azt jobb helyeken 80 dollárért árulják, az a kategóriája, a Beyer Pro meg borzasztó messze van attól, amit szeretnél. A K612-nek kiegyensúlyozott hangja van nagy térrel, elég mélyre le is megy, de ezt csak akkor fogod hallani, ha rendes erősítővel hallgatod - ez a fejhallgatók többségére ugyanúgy igaz egyébként.

(#85632) kecstama válasza daehun (#85629) üzenetére


kecstama
tag

Az AD500ból nem hiányzik a basszus. nincs benne :))

(#85633) ribizly válasza kecstama (#85632) üzenetére


ribizly
veterán

Gyenge erősítő?

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#85634) emiki6 válasza kecstama (#85632) üzenetére


emiki6
veterán

A fejhallgatós talis tapasztalataim alapján úgy emlékszem, hogy ez nem így van.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#85635) kecstama válasza ribizly (#85633) üzenetére


kecstama
tag

Meglehet. Már régen hallottam utoljára.

Bár akiknek vittem az 1000Z-t hallgatni még abban is keveselték a mélyet, nekem pedig a 700X is pont elég mélyet adott, nemhogy az "1KZ"

(#85636) ribizly válasza kecstama (#85635) üzenetére


ribizly
veterán

Nekem kimarad az AD5/700x, de az AD900x olyat szólt az itthoni rendszeren, hogy csak néztem, pedig korábban keveseltem a mélyeit.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#85637) kecstama válasza ribizly (#85636) üzenetére


kecstama
tag

Most kezdem csak élvezni az AD900X/AD2000X kombót, (AD900X házban a 2000X driverei.)

Így elvileg jobb basszusa van mint az "alap" AD2000Xnek és még olcsóbb is.

Hát mit ne mondjak az "ezrest" agyonveri mélyben, pedig ez nyitott.

Nem mondanám sokkal "mélyebbnek", de sokkal szebb az alsórész.
Magasai, közepei várhatóan csodásak, akusztikus gitárt, énekeket na meg persze Jazzt öröm hallgatni :)

És ezt mind egy "olcsó" dacamp-al.
Na majd ha elviszik az 1000Z-t, meg a Tape-et kap valami méltőbb erősítést :C

(#85638) emiki6 válasza emiki6 (#85634) üzenetére


emiki6
veterán

Benéztem. A 900X-nek volt teljesen rendben a mélye, pedig előtte sok helyen hallottam, hogy kevés van neki.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#85639) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sziasztok,
ha nem ez a topik, akkor irányítsatok el nyugodtan a bánatba. :D

Adott egy HyperX Cloud fejes, tehát van egy mikrofonos és egy hangszórós jack hozzá. Ezt szeretném egy iPad jackjéhez csatlakoztatni, nyilván úgy, hogy működjön a mikrofon is. :D

Ehhez elég egy sima splitter (pl. ilyen), vagy valamilyen különlegesebb megoldás kell?

Köszi a válaszokat.

(#85640) emiki6 válasza BomiBoogie (#85639) üzenetére


emiki6
veterán

Spéci cucc kell, általában az egyik mama zöld, a másik rózsaszín és a papa jackjén 3 gyűrű van.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#85642) Sonja válasza #98320896 (#85641) üzenetére


Sonja
veterán

HitSpace

Egyedül itt van raktáron (oké, meg a kytary), mert egyébként hiánycikk.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#85644) BomiBoogie válasza emiki6 (#85640) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm szépen!
Találtam ilyet itt, ahogy látom, a képek és a leírás alapján :D, nekem erre van szükségem, teszek vele egy próbát. :K

(#85645) Dorien


Dorien
veterán

Itt egy jobb mirror a régi InnerFidelity -re: [link]
Gyors és itt már lehet keresni is a cikkek között.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85646) emiki6 válasza BomiBoogie (#85644) üzenetére


emiki6
veterán

Mikor akartam venni én is pont ezt néztem ki, ez tűnt a legkevésbé gagyinak. :D
(Csak aztán nem vettem, mert nem volt rá szükségem.)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#85647) K1LLMy53Lf válasza ribizly (#85608) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

köszönöm a javaslatokat/véleményeket. Én is alapvetően 3at "találtam", ahogy átfutottam a kérdésem feltevése után a topikot: MT7/D5200/A1000Z, de hozzácsapom akkor még a listámhoz az MSR7/DT1770/SRH1540 triót és olvasgatok/rágódom picit még.
De megvallom őszintén jelen pillanatban az MT7, ami a legjobban vonz :)

szerk.: hordozhatóság szerencsére egyébként nem szempont, itthonra szeretném, utcára/utazáshoz az iem+dap-ot preferálom :)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#85648) Dorien válasza K1LLMy53Lf (#85647) üzenetére


Dorien
veterán

Az MT7-tel szerintem nem fogsz csalódni. Ribizly, Kromatika is elégedett volt vele és az MT220-ból kiindulva azt mondom, hogy ennél nem lesz gondod a kiemelt középmagasokkal. Az inkább az Audio-Technica "house sound"-ja. Az MT8-at viszont magasba húzónak írják.

Más: Vettem egy 2. generációs Fidelio X2-t. Kíváncsi leszek rá. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85649) kecstama válasza Dorien (#85648) üzenetére


kecstama
tag

Arra én is :D

(#85650) Gzula[HUN] válasza Dorien (#85648) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

"Vettem egy 2. generációs Fidelio X2-t. Kíváncsi leszek rá. "

:))

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.