Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85051) #71562240 válasza IO.sys (#85031) üzenetére


#71562240
törölt tag

Lásd a DAP topikot, Creative Aurvana Live! + Xduoo X2 vagy Nano D3. Menjen fel a Nano D3-ig, és akkor az egy darabig elég lesz.

(#85052) Gzula[HUN] válasza freelanced (#85049) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Dorien 1. hozzád küldött válaszára hívom fel a figyelmed azzal a kiegészítéssel, hogy érdemes volna elgondolkodni, hogy az 58X-et Massdorpról Te rendeled meg. Valakinek átsuhant a vámon. Akkor jössz ki anyagilag legjobban akció nélkül. De akkor se áll meg a világ, ha rámegy a 27%ÁFA, meg a 3500.- vámkezelési díj. Elég népszerű, ha nem jön be, könnyen eladható.

Egy srác rendelt mostanában Philips 9500-ast, bár nem ismerem a hangját (elvileg kiegyenlített), de a nevesebb Youtubos tesztelők dícsérik. Összehasonlításban egyébként az 58X jobban szokott teljesíteni, de nem annyival, mint amennyivel drágább.

AD500X-ért én nem adnék 50ezret, csak ha más lehetőség nem nagyon van. Ha meg bukta van a vámon, akkor ebay-ről rendelve ugyanott vagy, mintha magyar boltból vennéd. AKG-g igénylik a JÓ erősítőt.

Pluszban ajánlanám a Philips X2 vagy X2HR-t, ha tudsz jó állapotú használtat, vagy akciósat. Amazonon időnként találsz 116Euróért.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85053) fasyrt válasza fasyrt (#79238) üzenetére


fasyrt
őstag

Hat akkor fussunk ennek neki meg egyszer. :D

- Otthon egy pc-n hallgatok zenet (ertsd: Iron Maiden, Nighwish, Manowar, symphonic metal)
- DAC: Topping E30 vagy L30, majd kiderül
- AMP: JDS Labs Atom
- uj
- circumaural
- zart-felnyitott-nyitott meg nem lefutott
- amazon.de ar olyan 150€ körül

Az ATH-A550Z, ATH-AD500X es ATH-AD700X meg mindig megalljak a helyüket vagy van valami uj favorit szeptember ota?

Sz.: latom megy a tema az Audio-Technike fejesek körül, nagyon jo.
Megj. #85052: Pluszban ajánlanám a Philips X2 vagy X2HR-t >> ASW forumon olvastam valahol, hogy lutri ennel a fülesnel a balansz.

[ Szerkesztve ]

(#85054) Dorien válasza Gzula[HUN] (#85052) üzenetére


Dorien
veterán

Amiket linkeltem eBay-ről, azoknál nincs + vámkezelési költség. Görögország EU tag, az AD900X az USÁ-ból meg Global Shipping Program-mal jön. Ennél előre fizeted ki a vámkezelést, amit odakint pár nap alatt lezongoráznak és itthon már simán házhoz viszik. ~2 hét alatt megkapod.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85055) Gzula[HUN] válasza Dorien (#85054) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

A görögöt elnéztem, a másikkal kapcsolatban meg köszönöm a tájékoztatást. Ez esetben az AD900X ígéretesnek tűnik annyiért.

(#85053) fasyrt: Én is a "metal" vonalon "hallgatózom". Vsz. én jót kaptam. :D Mondjuk elég fun. Részemről örök példány, elég volt egy olyan nyitottat találni, amiben elég basszus van. (990 Pro-t nem próbáltam.) Egy "komolyabb" gondom volt vele, hogy szorított, mint állat, amíg egy éjszaka nem raktam fel enyhén szétfeszítve (fejméretem plusz 1-2cm), azóta jó. Meg a párnája szöszmágnes.
Viszont látod, mire költötted el a pénzt. Kivettem a dobozból, és ahol bőrnek látszó dolog volt, az bőr. Még a szaga is olyan volt. A fémet se sajnálták belőle, és annak ellenére, hogy tavaly november óta használom, annyira egyben van, amikor kivettem a dobozból. Nem recseg, nem ropog. Nem egy gagyi műanyag akármi, igazából kopogtatnod kell, hogy egyáltalán hol van benne műanyag, mert ahol megfogod, ott fém van (fekete rész is).
Hogy még egy hátrányát írjam, a párna csere nem 10 mp, inkább DIY-lesz, de az se vészes.

4 éven keresztül egy AT TAD-500-as volt a primary, de azt is EQ-val. Pedig az nem nyitott, hanem félnyitott. Félre értés ne essék, nagyon szeretem azt is, de szerintem a legkevésbé világos nyitott/félnyitott AT (kb egy M40X-et képzelj el nagyobb térrel), és mégis kellett ár nekem egy kis bass boost. Én nyitott AT-t nem ajánlok metalra. Attól még neked lehet tetszene, de részemről nem.

Az ATH-A550Z más tészta, szerintem az jó választás lehet. De az ugye zárt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85056) s4tch


s4tch
veterán

Common knowledge az interneten, hogy metal + nyitott fejes = Grado. Nem emlékszem, hogy hallottam volna valaha Grado fejest, mindenesetre én ott kezdeném a hallgatózást.

(#85057) fericske válasza s4tch (#85056) üzenetére


fericske
addikt

Én hallottam, azok rocker fejesek :K
Már az sr60e is odab@sz az érzésnek. Az igaz, hogy egy böszme cucc volt alatta (hangdobozokhoz), de kitágult a pupillám, mit szólt vele a legkisebb grado is.

(#85058) p76 válasza fasyrt (#85053) üzenetére


p76
senior tag

Topping L30 egy fejhallgató erősítő, az E30 meg DAC

(#85059) Exodius


Exodius
őstag

Új fejes tesztelési metódus. Paradigma-váltás küszöbén állunk? :Y

https://www.head-fi.org/threads/headphone-measurements-the-new-standard-part-1.937301/#post-15736265

(#85060) fasyrt válasza p76 (#85058) üzenetére


fasyrt
őstag

Nah, hat akkor mar ki is derült. :B
Grado: SR80e fer bele, viszont ez supraaural. (Illetve biztos nem akarom a fejemre iratni, hogy prestige series, de hat ez több mint szubjektiv.)

(#85061) Wolverine válasza Polllen (#85045) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha már ez így előkerült: mi a különbség az MH751 és az MH752 között? (tudom, kideríthetném, de hátha valaki azonnal tudja :B)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#85062) Gzula[HUN] válasza fasyrt (#85060) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

"Mid range focus headphone"

Ebben a tesztben pedig még azt állítja a tulaj, hogy a 9500-ashoz képest is kevesebb a basszus, pedig a 9500-as kiegyenlítettebb hanzással bír a X2HR-hez képest. Szóval azért átgondolnám.

(#85061) Wolverine: Van hozzá egy USB dongle (a 752-höz), vagy akármi. A többi ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85063) s4tch válasza Gzula[HUN] (#85062) üzenetére


s4tch
veterán

Mondjuk a metal pont nem a basszus tartományról szól, sokkal inkább a közép és a presence kell, hogy rendben legyen. Meg persze gyors legyen a lánc, különben taknyolás lesz az egészből.

Van metal, amiben 50 Hz alatt gyakorlatilag semmi sem szól...

(#85064) Polllen válasza Wolverine (#85061) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem annyi, hogy a 752-höz jár dac, így picit más a kábel.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#85065) Bodz válasza Wolverine (#85061) üzenetére


Bodz
Topikgazda

(#85066) zodo


zodo
nagyúr

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Pc-n zene és játék
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
20-25k
4.) Új vagy használt?
Új
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Kiegyensúlyozott hangzást keresek, szuper bass semmikép.
Sztereó + mic legyen, 5-7.1 vagy rgb világítás nem kell.
Könnyű, plüss párnás min. 1.8m vezeték vagy hosszabb.
8.) Honnan vásárolnál?
Hazai bolt
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Pc integrált / MSI B450 Gaming plus / Realtek® ALC892

SteelSeries Siberia 200 használók amivel elégedett vagyok mert könnyű, kényelmes.
Hangja is majdnem kielégítő, főként elektronikus zenét hallgatók max. talán egy kicsit több mély + dinamika hiányzik.
Mikrofont ritkán használóm ezért jó hogy elrejthető.

(#85067) Gzula[HUN] válasza s4tch (#85063) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Az AC/DC-től a Slipknotig azért hosszú a távolság. Most a metal műfajon belül, hogy ki mit szeret, vagy mit nem, az csupán ízlés kérdése. Progresszívekből nekem se jön már be mind, de hogy értst, hogy én "mire használom" a fejesem:
1 2 3 4 5 6

"Van metal, amiben 50 Hz alatt gyakorlatilag semmi sem szól"
Szóval én nem azt a "műfajt" kedvelem. Na, ezekhez tuti nem jön be egy középre hangolt. Persze más volna az irányvonal, ha egy Kill 'Em All, vagy más korabeli albumokat hallgatnék.

(#85068) OPiiPO: Rosszul tudod, nézz utána. Már egy ideje elfogadott.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85068) OPiiPO válasza Remus389 (#85004) üzenetére


OPiiPO
addikt

[nyelvtannáci]
"de viszont" - vagy de, vagy viszont, kettő ellentétes tartalmú kötőszót nem használunk egymás után.
[/nyelvtannáci és erősen elnézést kér, hamut szór a fejére és kijelentkezik a PH-ról azonnal, miután még egyszer elnézést kér]

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#85069) arabus válasza zodo (#85066) üzenetére


arabus
addikt

ne hari de vegyél ahhoz valami más hangkártyát bármi megteszi de a
realtek felejtős.nagyon nagyon rossz hangja van. :R

Xeon Platinum 8490H,8468H,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#85070) IO.sys válasza #71562240 (#85051) üzenetére


IO.sys
őstag

Köszi, ez már oké. Majd ott is megköszönöm. :)

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#85071) #71562240 válasza OPiiPO (#85068) üzenetére


#71562240
törölt tag

ámde

(#85072) s4tch válasza Gzula[HUN] (#85067) üzenetére


s4tch
veterán

A héthúros gitár standard hangolásban 62 Hz-ről indul. A Korn egy hanggal lejjebb hangol, az 58 Hz. A lábdobokat szokták 48-50 Hz köré hangolni, különben csak puffognak. Ezeket a hangokat kb. bármi megszólaltatja. Sokkal többet számít a sebesség és a tisztességes prezensz tartomány, különben üresek lesznek a torzított gitárok.

Persze van, amiben van mélyebbre hangolt basszus, ami 40 Hz alá is lemehet. Meg kell hallgatni egy Gradóval, és ha nem tetszik, nem kell megvenni. Én mindenképp tervezem.

(#85073) Dorien válasza zodo (#85066) üzenetére


Dorien
veterán

HyperX Cloud [link]
Azt hiszem, újabban már nem adnak hozzá plüss párnát pluszban, így azt még vadászni kell hozzá... Zárt fejeshez amúgy is ritka a plüss, inkább a nyitottakra teszik.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85074) Sinesol válasza s4tch (#85072) üzenetére


Sinesol
veterán

Az is érdekes, hogy pl. elektronikus zenék mellé is ajánlják a mélyre lemenő fejeseket, miközben ott is elég gyakori, hogy 50hz alatt semmi nincs. A mélyszegény fejeseket meg gyakran főleg klasszikus zenékhez ajánlják, miközben az meg elég gyakran kihasználja a legmélyebb hallható frekvenciákat is. Pár példa a legmélyebb hangokra: zongora: 16 hz, nagybőgő :41hz, hárfa 30hz, kontrafagott :25hz, nagybőgő 41hz, tuba 45hz, orgona 20hz.
Valahol meg is jegyezték, hogy semmi sem fedi le úgy a hallható spektrumot, mint egy szimfonikus zenekar.

[ Szerkesztve ]

(#85075) freelanced válasza Dorien (#85054) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm a válaszokat!

A Beyer fejhallgatókhoz forrást tudnál esetleg ajánlani, van javaslat?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#85076) Remus389 válasza OPiiPO (#85068) üzenetére


Remus389
veterán

Ezért küldök kárpótlást a Magyar Fejhallgató Közösség-nek

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#85077) Dorien válasza freelanced (#85075) üzenetére


Dorien
veterán

Elég profi alaplapod van, én először meghallgatnám azzal az ALC1220 audióval a kiválasztott fejest. A középkategóriás Beyerek inkább a felül simító forrásokat szeretik, amik kiszedik a szokásos 8kHz körüli idegességet a hangjukból. Nekem a DT880 Edition 600 ohm volt a kedvencem közülük, de annak tényleg kell a kakaó. [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85078) :AMF: válasza Dorien (#85077) üzenetére


:AMF:
senior tag

Ez nagyon jó áron van most. Egy hónapja (szintén tőlük) 63ért vettem a 600-ast.

(#85079) freelanced válasza Dorien (#85077) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm!

Megbízható akkor ezek szerint a mangosound?

Egyébként kérdés, hogy érdemes-e a 600 Ohm-os változatot venni. A tapasztalataid alapján, hogyan viszonyul a 250-es változathoz? Illetve mivel lehet kihajtani, mivel hajtottad ki? Gondolkodtam rajta, csak közben a 250-es az olvasottak alapján viszonylag könnyen kihajtható így talán kissé rugalmasabban használható, míg ez a 600-as változatról nem mondható el.

Úgy általánosságban mi lenne ajánlott a 250-eshez ha nem válik be az alaplapi? Vélhetően használtan vennék úgy is, és mivel az erősen alkalmi általában így lehet, hogy megéri korán elkezdeni nézegetnem.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#85080) Dorien válasza freelanced (#85079) üzenetére


Dorien
veterán

Volt nálam mindkettő. A 250-es jóval lassabb lecsengésű, puhább, a 600-as ütősebb, feszesebb, gyorsabb nála. Jobb darab, nem vitás. A Starting Point DAC 3-tól megtáltosodott, erősítőből meg valami jó bika, inkább felül simító, mélyben erős darab kell. Ha csak otthon használod, én a 600-ast ajánlom. Max. előbb veszel erősítőt, mint DAC-ot. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85081) freelanced válasza Dorien (#85080) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm!

Kérdés, hogy milyen AMP-ot találok majd illetve mennyiért. Abból általában jobban preferálom a használtat.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#85082) kismedve1982


kismedve1982
tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérem félig vagy teljesen nyitott fejhallgató választásban.
Számítógépen játszok FPS játékokkal jelenleg egy Pioneer se-ms5t fejhallgatóval. Jó hangja van (nekem), de zárt :) Szükségem lenne egy kicsit nagyobb térre a lövések irányának meghatározása miatt. Nincsenek nagy igényeim, meg annyira nagyon jó hallásom sem, hogy szükségem legyen 60e Ft-os fejhallgatóra.
Vissza olvasva sokan ajánlottátok ezt a típust: OMNITRONIC SHP-600.

Érdeklődöm, hogy ezzel jobb lenne a helyzet, vagy esetleg van más hasonló a kategóriájában? SB Z hangkártya fogja meghajtani. Gamer fejhallgatók nem annyira érdekelnek, azért is írok ide.

Köszönöm a segítséget!

(#85083) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Ma napra jutó bohóckodás az "állatorvosi" Videotonon. Sikeresen végrehajtottam rajta az első cserélhető vezetékessé átalakítását. Egyébként kinti munkára lesz felhasználva fülvédőnek, ezért nem "hiányzott" rá a vezeték.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85084) Dorien válasza kismedve1982 (#85082) üzenetére


Dorien
veterán

Az egy nagyon jó fejes az áráért. :K Max. a magasaiból kicsit visszaveszel 7kHz környékén EQ-val. Innen feljebb már a K612 Pro / DT990 Pro jön nyitottban 40k környékén. Vagy ez az AD500X 34k-ért: [link] Ez igényli a legkevésbé az erősítőt a fentiek közül és nagyon jó 3D tere van.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85085) zodo válasza Dorien (#85073) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi a tippet.
Időközben rájöttem hogy rossz topikban kérdeztem.
Kicsit ódzkodom a Could-októl pláne hogy belezavarodok annyi típus van belőlük.

(#85086) Gzula[HUN] válasza zodo (#85085) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ne ódzkodj. Én szeretem a mélyeket, de a Cloudból nem hiányoltam. Nem mászik az agyadba, de van benne elég. Az Alpha úgy tudom már cserélhető vezetékes. Ha kell hozzá textil párna, nekem ma jött meg INNEN (nem Cloudra). Nem rossz a minősége.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85087) zodo válasza Gzula[HUN] (#85086) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi a véleményt és ajánlást a párnára.
Alpha extráiért nem adnék +10k-t.
Cloud Core az a első Could és mikrofon mellet még egy 3 méteres plusz kábel van a dobozában?

(#85088) Gzula[HUN] válasza zodo (#85087) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Cloud II-est próbáltam, de a hozzá adott gyári "hangkártya" nélkül telefonon. Kb. 1 órát hallgattam. A gyári párnája szerintem gatya, szóval ha így is, úgy is textil párnát akarsz rá rakni, akkor ez nem lesz gond.
Az Alpha-n a kagyló fölött vannak extra lyukak a bass-nak, cserélhető a vezetéke, meg normális(nak tűnő) bőr/műbőr párna van hozzá. Ezt már nem hallottam, de követtem a teszjeit. A többi Cloudot már én se tudom követni.
ITT van egy viszonylag átfogó teszt "pár példányukról" :D

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85089) zodo válasza Gzula[HUN] (#85088) üzenetére


zodo
nagyúr

Na igen az Alpha amúgy elgondolkodtató pláne ha hangja is jobb akkor mégis inkább azt venném.
Ezt a videót épp láttam. :)

(#85090) kismedve1982 válasza Dorien (#85084) üzenetére


kismedve1982
tag

Köszi! Van választék :R

(#85091) Ear001 válasza Exodius (#85059) üzenetére


Ear001
addikt

Paradigma váltás? Arra gondolsz, hogy az összes eddigi műfejes mérés kuka? Vagy arra, hogy végre a mérés eredménye közelebb került ahhoz, amit az ember a saját fülével hall, és nem egy ősöreg, 40 éves kváziszabvány az iránymutató?

Azért nekem vicces, hogy azok vannak az IEC leírás mögött, mint akik ezt a mérőfejet fejlesztették. Kérdés, mi volt előbb, a B&K 5128 vagy az IEC tanulmány. ;]

(#85092) freelanced


freelanced
addikt

Valaki esetleg össze tudta hasonlítani a DT990-et a DT880-al, van róla tapasztalatotok? Olvasni hideget, meleget a 990-ről.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#85093) dave118 válasza freelanced (#85092) üzenetére


dave118
senior tag

Sacc/kb 3x írtam róluk tapasztalatot az elmúlt néhány héten, 1-2 nappal ezelőtt az utolsót :)
990 erős V, dögös, ütős stb. - 880 kiegyenlítettebb (jobb,szebb,kellemesebb,tutibb szubjektív)

... Ami ami, az az.

(#85094) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Sziasztok Skacok!

Adott egy Seni HD 25-1-II (Adidas Originals) fejhallgató, aminek az egyik oldala elnémult a minap. Az utóbbi időben már kihagyogatott, de (felül a fejhallgatóba érkező ) kábel csatlakozásánál megmozgatva szólt tovább.

Ahogy néztem, fullban pótolható egyben a típus kábele, viszont ilyen szép kéket nem igazán találok a neten relatíve emészthető áron (17k+ külföldön). Fekete egyenes kábelt már találtam webshopban 6500 ft körül. Abból van lehetőség valahogy (festés, kábelharisnyázás?!) kéket varázsolni?

Tapasztalatotok szerint mennyire érdemes esetleg javításra beadni kábelt, vagy az full felejtős?

Köszi a segítséget előre is!

üdv: mad

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#85095) Gzula[HUN] válasza Madn!ght (#85094) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ilyen kék? Vagy ilyen?

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85096) Madn!ght válasza Gzula[HUN] (#85095) üzenetére


Madn!ght
addikt

Tulajdonképpen színben szerintem mindkettő jó lenne, talán a második az talán jobban hajaz a gyárira. Nézegettem ezeket korábban, viszont a kommentek szerint nem megfelelő hosszúságú a kábel felül a csatlakozóknál.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#85097) Gzula[HUN] válasza Madn!ght (#85096) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Igen, a 2.nál írja az egyik kommentelő, hogy egyforma hosszú a kábel a bal és a jobb oldalon.

De az elsőről elég jó kép van, ott látszik, hogy az egyik oldali jóval hosszabb. Nem beszéllek rá, de ígéretesnek tűnik.
Szerk.: Ha a lenti képeket megnézed, ott még jobban látszik a 2 vezetékszár közötti különbség.

A vezeték javítással egyébként alapvetően nincs gond szerintem, de tapasztalatom alapján csak pár hónappal odázza el a cserét. Ha semmi bajom nem volt a vezetékkel, 4-5 év után akkor is kikeményedett, ha rossz nem is volt, kényelmetlen volt használni.

(#85098) Dorien: Megerősítelek. Én se gondolkodnék rajta, tök igényesnek tűnik a cucc (a manufaktúrás). Marketplacen is fent van, igaz ott 45ezer fölött. Erölködőre nem kell költeni, és régen ahogy viszolyogtam a rövid vezetékektől, most annyira praktikusnak tartom, ha telefonon akarok zenét hallgatni. Hosszabbító kábelből meg olyat rendelek, amilyet akarok. Nekem az íróasztal végéhez van a hosszabbító kábel kivezetve, elég csak oda bedugni a fejhallgató dugóját. Ahhoz meg 1,2m is bőven elég.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#85098) Dorien válasza freelanced (#85092) üzenetére


Dorien
veterán

OK, de mit hallottál eddig? A HD681 EVO-hoz közelebb áll a DT990 hangban, csak több benne a magas, nagyobb a tér, feszesebb a basszus, stb. Az a manufaktúrás cucc szerintem nem rossz vétel, árában el tudod adni, ha nem tetszik. A 32 ohm miatt tutira nem lesz hangerő problémád az ALC1220 alaplapiról sem. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#85099) freelanced válasza Dorien (#85098) üzenetére


freelanced
addikt

Amiket próbáltam: Sony wh-1000xm3, a Takstar TS-671, a Superlux HD681 EVO and Superlux HD660.

Ebből a Takstar és a Sony a legfrissebb.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#85100) szakibá... válasza darvinya (#84624) üzenetére


szakibá...
senior tag

Ezt bizonyítani is tudod?

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.