Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84901) blackmacs válasza blackmacs (#84898) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Esetleg abban valaki tud segíteni hol kaphatnék a problémámra választ!Megköszönném!

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#84902) Sinesol válasza blackmacs (#84898) üzenetére


Sinesol
veterán

A HDMI ha jol tudom a vga-t hasznalja hangnak, szoval az nem erinti az alaplapi hangodat.
Nekem szokott olyat csinalni AMD driver, hogy HDMI-t beallitja alapertelmezettnek es ilyenkor semmi mas nem szol. Hangoknal meg tudod nezni, hogy mi az alapertelmezett es hogy egyaltalan mik vannak a listaban. Ott siman alapertelmezettre allitod az alaplapi kimenetet es működnie kell. Ha ott nem latod az alaplapi ki es bemeneteket, akkor lehet probalkozni driver ujratelepitessel, ha azutan se latszik, akkor valoszinu tönkrement.

Amugy milyen fejesről van szó? Egy jackben vegződik, vagy külön van osztva a miki meg a fejhallgato resz ket jackre?

[ Szerkesztve ]

(#84903) blackmacs válasza Sinesol (#84902) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Szia!

Ketté van osztva.Amúgy egy ZALMAN ZM-HPS600.

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#84904) Sinesol válasza Exodius (#84894) üzenetére


Sinesol
veterán

Valami jóféle Sennheiser kellene neked és biztosan nem lenne gondod a kényelemmel, pár perc után azt sem érzem, hogy a fejemen van a 660s. Szerintem ebbe főleg az is belejatszik, hogy könnyű, plusz hogy plüss a párna, mivel hiába próbáltam kényelmes bőrpárnás füleseket, egyszerűen nem rendesen lélegzik alatta a bőr, télen is valamelyest beizzad, tapad, nem komfortos hosszabb távon. A K712 is nagyon kényelmes volt, az is hasonló, könnyű szerkezet plüss párnával, gondolom azért.

A Sundara-nál nálam is talán a kényelem volt a legnagyobb gond, hiába szól tényleg jól, ha lehetetlen elfeledkezni róla. Ez valószínűleg azert is volt, mert könnyebb fejesekhez vagyok szokva, plusz valahogy merev, instabil érzetű volt. Most igy a leirasra ránézve látom is az okot, függőleges tengely körül nem tud elmozdulni a kagyló, így nem tudja jól lekövetni a fejformát.

blackmacs: Na és hangoknál mit láttál?

[ Szerkesztve ]

(#84905) blackmacs válasza Sinesol (#84904) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Szia!

Driver újratelepítés után ezt látom.

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#84906) Dorien válasza Exodius (#84893) üzenetére


Dorien
veterán

Ha csak ez a probléma, akkor az "A" párna mélyebb profilú, mint a gyári "D". A hangbeli előnyeit már ecseteltem. :) Nekem nem volt gondom a gyárival sem, bár egyikkel sem éri el kényelemben a W1000Z-t.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#84907) blackmacs válasza blackmacs (#84905) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Sajnos a driver újratelepítés sem segített,ugyanúgy nem működik se az előlapi se a hátlapi csatlakozó sem.Csak HDMI-n a monitoro keresztül van hang.
:F

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#84908) Sinesol válasza blackmacs (#84905) üzenetére


Sinesol
veterán

Ugy látom kimeneti eszközként a monitor HDMI van beallitva, azert nincs hangod, plusz ha jóllátom a bemeneti eszköz is sztereo keverőre van állitva. Állitsd át őket, kimeneti eszközként keresd meg az alaplapi hangot, valoszinüleg realtek HD valami lesz, bemenetként meg valószínűleg sima mikrofn vagy hasonló.-

Amugy sokkal átláthatóbb ha igy csinálod : Keresőbe beirod hogy Vezérlőpult, aztán vezérlőpultnál Hang-ra kattintasz. Ott kidob egy ablakot, lejatszas fülön jobb katt a kívánt eszközön és beallitas alapertelmezettként. Felvétel fülön meg válaszd ki a mikrofont.

(#84909) blackmacs válasza Sinesol (#84908) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Próbáltam nem engedi átálítani,nem tudom beállítani alapértelmezettként.

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#84910) Sinesol válasza blackmacs (#84909) üzenetére


Sinesol
veterán

Ott van a listában a Realtek kimenet Vezérlőpult/Hangok/lejátszásnál?

(#84911) blackmacs válasza Sinesol (#84910) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Tudom de ha jobb gombbal rákattintok,az alapértelmezettként beállítás szürke és nem tudom kivalasztani.

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#84912) darvinya válasza blackmacs (#84911) üzenetére


darvinya
titán

Monitoron nem lehet kapcsolni hangot? (Nem némítás)
Vagy HDMI 2.x-re?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#84913) Sinesol válasza blackmacs (#84911) üzenetére


Sinesol
veterán

Lehet le van tiltva, legalabbis nekem amiatt van ami szürke, probald meg jobb kattnál engedélyezni előbb és aztán alapertelmezettnek beallitani. Más ötletem nem nagyon van.
Monitor hdmi-t meg esetleg tiltsd le pluszban.

Esetleg képet ha kérhetünk az eszközök listájáról, talán valaki tud valamit mondani.

[ Szerkesztve ]

(#84914) Exodius válasza Sinesol (#84904) üzenetére


Exodius
őstag

Mondjuk a Sundaránál azóta visszaraktam a gyárit és az ugye angled, szóval jobb, mint a brainwavz, ami meg sima kialakítású volt.

(#84915) Exodius válasza ribizly (#84896) üzenetére


Exodius
őstag

Brainwavz és Dekoni. Nyilván én is ezeket nézegettem. De kockáztassam, hogy kiadok egy valag pénzt aztán hátha bejön?
Dekoni 26 rugó körül mozog. :U

(#84916) ribizly válasza Exodius (#84915) üzenetére


ribizly
veterán

Egyik sem lutri kényelem szempontjából. Szóval megérik a befekektetést. Kizárólag hangilag van rizikó, de mivel úgyis keresgélsz, így nem hiszem, hogy ezen kéne múljon. Én nagyon nem bántam meg, hogy anno beszereztem egy Brainwavz-t.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#84917) Dave™ válasza Exodius (#84915) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ha nem jön be (a hangja), akkor pedig csak töredék áron fogod tudni eladni. Márpedig az összes BW párna elég mély (nekem az eddigi gyári párnák nagy része 2cm körül van/volt, a BW párnái pedig 3cm mélyek). Próbáld ki a következőt: tekerj fel papírzsepit és gyűrd be a mostani párnád alá körben, hogy megemelje a mélységet. Hallható lesz a változás, az alapján kb. el tudod képzelni mire számíthatsz.

(#84918) fericske válasza Exodius (#84915) üzenetére


fericske
addikt

Én végigróbáltam a 6-oson a Dekoni párnákat. Nekem egyik sem jött be. Nagyon elvitték a hangzását.
A 3-asnál nem tudom, de úgy tippelem hasonló változatosság jönne ki belőle.
Én kipróbálnám a D párnát valahogy, aztán ha nem, lemondanék a fejesről.

(#84919) Exodius válasza fericske (#84918) üzenetére


Exodius
őstag

A 3-ason alapból D párna van.

(#84920) fericske válasza Exodius (#84919) üzenetére


fericske
addikt

Hát akkor A.... :D

(#84921) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Segítsetek, mit kaphattam (odáig értem én is, hogy Technics, a típust nem vágom).

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#84922) fericske válasza Gzula[HUN] (#84921) üzenetére


fericske
addikt

Gugli pár pillanat.... EAH-820

(#84923) Gzula[HUN] válasza fericske (#84922) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Köszi! Ezek szerint megvan az első planárom :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#84924) Exodius


Exodius
őstag

Passzolom ezt a Sonorous III-dolgot. A héten felrakom még AVX-re. Vagy kereshettek privátban is! ;)

(#84925) ribizly válasza Exodius (#84924) üzenetére


ribizly
veterán

Szerintem rosszul döntesz. Már amennyiben hangilag elégedett voltál vele.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#84926) darvinya válasza ribizly (#84925) üzenetére


darvinya
titán

Hang hiába van rendben, ha elviselhetetlen.
Ekkor már hang nem számít, mivel ember elkezd fájdalomra koncentrálni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#84927) fehér_ember válasza Exodius (#84924) üzenetére


fehér_ember
addikt

Én pl. az adl h128-assal voltam úgy hogy hiába szólt jól, ha 3 zeneszám után már elviselhetetlenül melegem volt benne.
Szóval komfort is nagyon fontos, anélkül nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#84928) Exodius válasza ribizly (#84925) üzenetére


Exodius
őstag

Elméletileg az A párna mélyebb. Viszont nem kényelmesebb. A Brainwavz Round Sheepskin 1 cm-rel vastagabb, mint a D-párna. Tehát az is mélyebb, mint a D-párna, ami most fent van. Azért elég amatőrök a Final-nál is, hogy képtelenek leírni a kur*a párnáik méreteit. Ez sajnos még sok gyártóra igaz. Nem értem miért nincs valami OCD-s autista, aki erősködne a megbeszéléseken, hogy ugyan rakjunk már fel pár adatot azokról a retek párnákról.
Dorien fülei szerint az A párnával izgalmasabb lesz a hangja, talán ez az én számomra is jobbat jelent.

Vagyis: ha megvenném rá a Brainwavz-ot akkor benne van a pakliban, hogy a kényelem ugrik egy szintet (remélhetőleg ez egyértelműbb), pont eléget ahhoz hogy ne zavarjon a komfort. Viszont a hangja is jobb lehet. Bár a magasaitól azért félek, nehogy elcsessze nekem, azok mindig jobban karcolnak.

Pokolba vele.....ennyit megérdemel a Sonorous. Berendelek egy Round Sheepskin-t, úgyis egész évben akcióznak. Aztán ha nem jön be, akkor megy apróra, aztán viheti, aki akarja.

Pár hét és kiderül, vagy ki tudja milyen gyorsan ér ide a párna.

[ Szerkesztve ]

(#84929) ribizly válasza darvinya (#84926) üzenetére


ribizly
veterán

Tőlem ezt kevesen tudják jobban. Ezért is javasoltam, hogy futni kell egy kört fülpárnákkal. Ilyen értékű fejesnél ez már alap, hacsak nem egy "kényelembajnok" darabbal van dolga az embernek.
Ráadásul több gyártó eleve más-más párnákkal szereli helyből a fejeseit (pl. Beyerdynamic DT1XX0), szóval egyáltalán nem ördögtől való ez a keresgélés, cserélgetés.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#84930) darvinya válasza ribizly (#84929) üzenetére


darvinya
titán

Oké, de mire az ember megtalálja amivel tényleg jó, addig már elmegy a kedve.
Amikor 10+ párna után sem jó, akkor az már sok.
Én úgy vagyok vele, hogy legyen egyből jó, s max. kis hangzás módolás legyen.
Lehet csak én vagyok ilyen, hogy elsődlegesen kényelem a fontos, utána jöhet a hangzás.
Mert kényelem nélkül nem élvezhető a hangzás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#84931) Gzula[HUN] válasza darvinya (#84930) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Nem vagy egyedül így a kényelemmel. Az X2HR szopatott fél évig, a fülem előtt az arcomon zsibbaszottt el fél éven keresztül. Már azon gondolkodtam, hogy eladom a fenébe. Felraktam egy éjszaka a fejem méreténél 1-2cm-rel feszesebbre, és reggelre lám-lám "meggyógyult" nem feszült túl, sőt most passzentos.
Ma délután én is párnával játszós voltam, ha már megkaptam a Technics EAH-820-at (még 1+ köszi Fericske a típusazonosításért). A gyárija iszonyat lelapult, szó szerint semmi magas nem volt. Viszont meglepő módon mély annál több és tiszta. Tudtam már akkor, hogy "jó helyen vagyok". Kb. 7-8 pár után elugrottam cimbihez, mert volt neki egy M40X textil párnája. Na, az volt rá jó. Nem tökéletes, de jobbat egyelőre nem tudok.

Meg srácok.... amikor kapsz egy "régi szart", ami már nem kell a gazdinak, mert ciki, vagy mittu-domain. Leveszed a párnáját, és rádöbbensz, hogy egy planár :D Hangja egyébként nagyon hajaz az X2HR-re, egyelőre nem annyira tiszta, de az nem is két sörbe került. :)) alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#84932) darvinya válasza Gzula[HUN] (#84931) üzenetére


darvinya
titán

Szorítást hamar megoldom, de a párna és fül.kagyló rossz illesztés ellen semmilyen párna nem segít, sajnos.
Ezt el kell.engedni, mert csak.olyan párna lesz jó, ami hangzást hazavágja.

Lehet, hogy csak OA Pro párnás van, de ez kényelemben tökéletes.
Több órán át viselem, és semmi gondom nincs.
RX300-ra felraktam Pro párnát és nem tudtam elviselni, hiába kényelem mikor hangzás kuka lett.
Razer párnával viszont hangzás jó, kényelem is van.
Csakhogy sikerült letörnöm egyik oldalt, megjavítottam, de párna kellene, ami most OA mellett nem veszek rá.
Vész tartaléknak jó lesz.
Hogy miért ezek az olcsók? -Mert Tv-hez ezek legjobbak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#84933) Gzula[HUN] válasza darvinya (#84932) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Én már párnát nem dobok ki. A régieket is már egy helyen tartom, ha minőségre vagy méretre nem jó, irány belövésére még igen. Nem is kicsit.
A OneOdio Pro párna nekem se univerzálisan használható, de amire igen, arra nagyon. A Sony RF810R-esemen van (TV-hez) Mintha arra lett volna kitalálva. Rápróbáltam az RF850R-re (szintén TV-re), de ott már nem volt olyan jó.
Hogy végképp utáljatok, utóbbit szinte karcmentes állapotban vettem Marketplace-ről 1500HUF+postáért, mert szétszakadt az eredeti párnája (mondjuk tényleg csúnyán, tejlesen körbe, szivacs is kilátszott), és a néni így már nem kívánta használni. Nem találtam a bekapcsoló gombját. Kb. 2 perc után jöttem rá, hogy ha felrakom a fejemre, automatikusan bekapcsol a fejpánt elmozdulásával :W :))

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#84934) darvinya válasza Gzula[HUN] (#84933) üzenetére


darvinya
titán

Én sem dobok ki semmit, ameddig egyszerűen elmálik. :DDD
RX300-as párna is így járt, aztán zacskóstúl dobtam ki, mert már csak por volt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#84935) sNk77 válasza Exodius (#84928) üzenetére


sNk77
aktív tag

Nekem a hatoshoz A párna van, a rács ugyanúgy "árkot" vág a fülembe. Shure 1540, meg a Lawton párnával viszont jó. Szerintem az összes gyárival rossz lenne nekem is a kényelme. Ha gondolod lemérem a 3 párna mélységét. Bár a bőr az döntött.

nádpálca

(#84936) Exodius válasza sNk77 (#84935) üzenetére


Exodius
őstag

Menyire változott a hangja? Shure 1540 alcantara-t máshol is tesztelték a Son. 6-al és jót nyilatkoztak róla.

Ha lemérnéd azt megköszönném, lehet mások is. :)

(#84937) vieri2000


vieri2000
tag

Kinek milyen tapasztalata van erről a 2 fejhallgatoról?

Audio-technika mx40
Audio-technika avc500

Zenehallgatásra ill alkalmanként filmezésre használnám
Denon x1500 lenne a meghajtó néha teloról.

Köszi a hozzászolásokat

(#84938) sNk77 válasza Exodius (#84936) üzenetére


sNk77
aktív tag

Pont ma cseréltem el. >.<

nádpálca

(#84939) fericske válasza sNk77 (#84938) üzenetére


fericske
addikt

Mire?

(#84940) sNk77 válasza fericske (#84939) üzenetére


sNk77
aktív tag

HE-560 + kp.

nádpálca

(#84941) Exodius válasza sNk77 (#84940) üzenetére


Exodius
őstag

Akkor ugrottak a mérések? :U

(#84942) Polllen válasza Polllen (#84659) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

Némi lamentálás és egy impulzus vásárlás után múlt héten pénteken megjött a Yamaha HPH-MT5. (Itthon csak két hely listázta, egyiknél sem volt készlet.)

Összehallgattam pár másik fejessel 2 napi használat után, dacnak egy Centrance DACportable és egy R2R 11 van.

A használt dalok Tidalról szóltak:
Rotfront - Songs About Me
The Piano Guys - Batman Evolution
Rocco Hunt - Benvenuti in Italy

CoolerMaster MH752: Az MT5 egyértelműen jobb mindenben
Audio Technica M40x: Szerintem egy kategória az MT5-tel, de dögösebb, az MT5 kicsit kiemeli a mélyeket és így nekem összességében jobban tetszik. Ezt mondjuk csak a Centrance-szal tudtam kipróbálni, de pont abban jobb, amit az M40x-ben hiányoltam. (Amúgy tuti ugyanaz az OEM, a külsején kb minden csereszabatos vele)
Audio Technica A700: Az A700 terétől elmarad, de a többi dolog megint csak hasonló kategória, csak jobban.

Láttam én is azt a youtube videót, ahol HD600-hoz hasonlítják, de R2R 11-ről használva azért egy Hifiman HE400-tól elmarad, feltételezem a HD600-tól is.
A részletek még csak-csak megvannak, de a tér (nyilván ezt nem is várom el), tisztaság nincs. Olyan mintha lenne egy kis "fátyol" a közép és magason a HE400-hoz képest.

Ha még a használattól változik a hangja, jelentkezek, ha eltűnne az a fátyol, akkor bitang jó fejes lenne ennyiért. Így csak nem rossz. M40x helyett én ezt ajánlom, több benne az élet.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#84943) Gzula[HUN] válasza vieri2000 (#84937) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Az M40X a 30ezres kategória sziloplasztja, szigetelőszallagja, gipszkartonja vagy vezetékkötegelője. Mindenre IS lehet használni. Enyhe V hangzás. Baseheadnek nem való. Az AVC-500-assal konkrétan nincs tapasztalatom, de a "nagynénikéjével", a TAD-500-assal igen. 2014.06.11-óta megvan, egyik legkényelmesebb és strapabíróbb fejhallgatóm (igaz, japán import). Most már a gyerek használja. A TAD-500-asnak a hangja hajaz az M40X-ére annak ellenére, hogy félnyitott. Az AVC-500-ban kicsit több van, elmondások alapján az M40X-től több mély van benne, az M50X-hez képest pedig kevesebb.
Ha utazásra is szeretnéd használni, akkor M40X, ha csak otthon, akkor elgondolkodnék az AVC-n.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#84944) Sinesol válasza Gzula[HUN] (#84943) üzenetére


Sinesol
veterán

Nekem nem volt tul nagy élmény az M40x, élesek a magasak, a mélyek kopogósak, kiemeltek de nincs az egésznek teste, emellett kényelmetlen, szorit a párna, a tér meg gyakorlatilag nem létezik.

[ Szerkesztve ]

(#84945) Gzula[HUN] válasza Sinesol (#84944) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Részemről olyan, mint a sajtburger. Nem is igazán jó, nem is rossz. Ha éhes vagyok, akkor jó, de inkább egy étterem, ha van rá lehetőség. Én a TAD-al "alaplapi+EQ" megoldással elvoltam 4 évig, utána meg kinyílt a világ.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#84946) sNk77 válasza Exodius (#84941) üzenetére


sNk77
aktív tag

Igen, már nem volt időm erre bocs. Én úgy éreztem a shure párna változtatta a legkevésbé a hangját. Meg azzal volt a legkényelmesebb.

nádpálca

(#84947) Exodius válasza sNk77 (#84946) üzenetére


Exodius
őstag

Akkor most már mindegy. Megrendeltem egy Brainwavz Round Sheepskin-t.

Amúgy miért adtad el?

[ Szerkesztve ]

(#84948) tomyka74


tomyka74
senior tag

Sziasztok.
Régóta ki szeretnék próbálni egy Audio-technica fülest, és most látok aprón kedvező áron egy ATH-MSR7-t. Kérdésem,hogy ez ,hogy viszonyul egy Sennheiser HD 569-hez? (ez van jelenleg).
Paraméterek alapján nincs kérdés,hogy érdemes a csere ,de hátha volt már itt valakinek mindkettő.
Álltalános felhasználásra szánnám ,jútub videók, disco,elektronikus,akusztikus zenékre. Rock,heavymetal ilyen kemény csörömpölések kizártak! :D

(#84949) Dave™ válasza tomyka74 (#84948) üzenetére


Dave™
nagyúr

Az MSR7 egy nagyon jól sikerült fejhallgató, szerintem az egyik legjobb zárt audio-technica, ha mindent figyelembe vesz az ember. Két (három) dolog miatt szokás kritizálni: a kényelme (hosszabb távon)/nyikorgása (mozgatásnál), illetve ha világosabb forrásra kötöd picit vékony lesz a hangja. Ha melegebb forrás van alatta nagyon kellemes hangja van, a magasai referencia-szintűek, a mélyek nagyon feszesek, zárthoz képest kifejezetten jó tere van és még hordozható is. Én nagyon szeretem, a kedvenc zárt fejesem. Elég lineáris viszont kellően színezett ahhoz, hogy izgalmas legyen.

(#84950) vieri2000 válasza Gzula[HUN] (#84943) üzenetére


vieri2000
tag

Köszönöm. Megfontolom amit írtál. Sajnos ahol lakom csak Media Markt van így ezeket a fejeseket nem lehet kipróbálni. Az ott kapható fejesek majd mind vezeték nélküliek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.