Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    Ilyen story-kat mindig csak valakinek, a valakijének az ismerőse által "megélve" hallottam, de most így egy csoporttagtól fájdalmasabb. :(

    "Sziasztok!
    Ez (számomra) egy eléggé szomorú, tanulságos történet lesz.
    Amint láthattátok is eladásra kínáltam szeretett Drz-met.
    Jött egy telefon, hogy jönne megnézni kettő srác és megbeszéltünk egy időpontot.
    Péntek reggel 8 körül felhívtak hogy ha lehet most jönnének.
    -Persze jöhetnek
    Nagyon tetszett nekik a motor. Már kb fél órája nézegették. Amikor jött egy bűvös kérdés:
    -Ki lehetne-e próbálni?
    -Vételárat leteszitek, persze.
    -Hát az nincs itt.
    ‼️
    Jólvan az egyik itt marad, kocsi marad és akkor a másik elmehet.
    Mondtam hogy a melletünk lévő utcába ki lehet próbálni mert az földes és kevés a forgalom az utcánkban nem nagyon mert reggel van/ hangos/ gyerekek/ és ismernek.
    Mondanom sem kell a kis hülyegyerek az utcában már tépte a Szegényke száját.
    Hallom a hangját, kiment a főútra.
    Beszélgettünk a csávóval aki ott maradt majd egyszer csak nem hallom a hangot, de nem is figyeltem fel, gondoltam csak messzebb ment.
    Amikor jön a telefon, hogy elütötték a gyereket.
    Hát ha éltetek már át ilyen érzést. Lehető legszarabb.
    Mondom magamba nem, ilyen nincsen. Nem április 1 van.
    Kimegyünk a gyerekhez és ott volt az a pont, hogy ilyen kemeny vagyok meg olyan faszagyerek, de amikor a 2 éves munkámat amiben rengeteg időm, pénzem benne van egy ilyen suttyó f*sz 10 perc alatt rommá vágja.
    Mondanom sem kell könnybe lábadtak a szemeim.
    Egy tanulság mindenkinek aki félválról veszi az eladásokat‼️‼️
    -A vételár nélkül tilos a motort akár beindítani is.
    -Az adott papírokat a vevővel aláiratni
    -És a 10 perc utáni 50.000Ft próba árát betartani
    Ezt a posztot azért írtam, hogy tanuljatok az én hibámból és véletlenül se forduljon elő veletek ilyesmi.
    (Az egészet a bizalmamnak és a jószivűségemnek köszönhetem, amiket ilyenkor messzire el kell kerülni.)
    A gyerek nem szándékozik fizetni abból az okból kifolyólag mert ő csak egy “elszenvedője” volt az egésznek.
    Köszönöm, hogy végigolvastad a posztot."

    [kép] , [kép]

    Ha a fentiből nem lenne egyértelmű, ez egy papír nélkül E verzió volt. Se rendszám, se forgalmi, se biztosítás, semmi.
    Szerintem ha még az Audis is volt a hibás, nem fog fizetni a biztosítója egy árva ft-ot sem a gazdasági totálkáros motor miatt. Ez a motor nem lehetett volna forgalomban.
    Polgári per, évek, egy csomó "önerő" ügyvédre, ami lehet meg sem térül és persze az ideg, kínlódás. Ez vár valszeg a srácra. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés