Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67359) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Tegnap este vettem észre, hogy a sebességmérő mutatója lomha. Piros lámpánál megállva már álló motornál is még 15-20 km/h sebességet mutat... :D

Malloy: Nekem egy Yamaha BW's SPY-om van, az üzemanyagszintjelző már régóta gatya, de nekem fordítva. Eleinte a 0-0,5 tartományban volt csak, tehát tele tanknál is felet mutatott, és kb fél tanknál már üreset... Aztán egy az egyben megszűnt működni: nullát mutat, gyújtás nélkül meg 1/4-et. Most változott valami, 1/2-et mutat, de ez sem igaz.
Ehhez a típushoz egy francia webshopból találtam a tankba való szintjelző egységet, kb 60€ szállítással együtt. És nem biztos, hogy ez a hiba. Ha kiveszem a jelenlegi egységet a tankból, és forgatom, mérhetően változik az ellenállás. Ha a mutatónak adok változó feszültséget, a mutató is változik. De hogy most az úszót felemeli-e a benzin a csőben, azt nem tudom. Úgyhogy vettem egy szál bükkfatiplit, forrasztópákával bejelöltem rajta a negyedeket és nívópálcának ott a csomagtartóban, indulás előtt meg ellenőrzöm a szintet. A tipliszál nem volt 300 Ft sem, páka helyett meg bicskával is faraghatod.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.