Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94051) dgyuri0123 válasza Snoop-y (#94049) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Akkor hogyan tovább?

"csak a zene van"

(#94052) #01758976 válasza Snoop-y (#94049) üzenetére


#01758976
törölt tag

https://www.hifi.nl/tweedehands/10039504/Tekoop-Zu-audio-Libtec-speaker-kabel-2.4m-lengte..html

Usa, miért nem játszik?

fehér: Úgy értem ez nem fog hozzátenni semmi jelentőst a rendszerében lévő hanghoz, nem visz bele jelentős torzulást, ellenben az AQ-val, mert snoop rendszere azért nagyjából rendben, csak hagnyi kell zenélni. A libtec pont ezt teszi.

[ Szerkesztve ]

(#94053) fehér_ember válasza #01758976 (#94052) üzenetére


fehér_ember
addikt

Eddig nem tudtam hogy minden aq hulladék, minden zu-audio meg fajintos.
Mondjuk én egyik szóban forgót sem próbáltam.
De azt persze tudom, hogy mindeki szerint a saját hangszórókábele az tök neutrális ;]
meg természetesen a dacja is a legjobbak közül való ...stb.
De amúgy, tényleg :D

[ Szerkesztve ]

(#94054) #01758976 válasza fehér_ember (#94053) üzenetére


#01758976
törölt tag

Ezt nem mondtam, de ezt az AQ-t pont hallottam és gyenge, snoophoz 90%, mert a dobozát nem ismerem, de nem tűnik bazárinak.

(#94055) #01758976


#01758976
törölt tag

Fontos adalék, ugyi ez AQ tömör, az meg nekem nem pálya, általában.

(#94056) Pazolini válasza fehér_ember (#94053) üzenetére


Pazolini
senior tag

Óriási szöveg. :D ;]
Sajnos igaz. :U :O

(#94057) dgyuri0123 válasza fehér_ember (#94050) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Majd lelkesedem én helyetted is. :D

Nálam volt gond a rendszer hangjával, talán olvastad ( de ugye ez úgy fals lenne, hogy a Proac hangjával volt gond, csakhát onnan jön ki a hang, ergo mire gondol az emberfia? ). Nos, úgy tüntette el a torzítást/sziszegést/kukorékolást/búgást, hogy közben több lett a részlet. Mi ez, ha nem az, hogy lelkesedjen az ember? Eddig csak olyan drótokat sikerült hallanom, amik vagy itt vagy ott beletúrtak a hangzásba és elvitték valamilyen (rossz) irányba a hangot. A Libtec meg csak átengedi a hangot és hagyja kibontakozni a rendszert. Most hallom először, hogy mire képes a rendszerem, ami nem jelenti azt hogy tökéletes lenne, mert a fenéket az, de már nem akarom olyan gyorsan cserélni az erősítőt sem, meg a dacomat sem, mert feltehetőleg eddig sem azokkal volt nagy gond, hanem a hf. kábellel. Hallom hogy lehetne ez még jobb, de már nem a kábelt hallom végre, hanem az elektronikát...legalábbis meggyőződésem, hogy már csak az elektronikát hallom... :) Tévedhetek is, mert emberből vagyok, de nem hiszem hogy így lenne.

Amúgy, ha rátalálsz egy "végleges" kábelre vagy elektronikára, nem jeletheti azt, hogy tényleg rátaláltál végre valami jóra is a sok szar között? Bocs a fogalmazásért. És ha ezt leírod, akkor pont úgy hallatszik, mintha a sajátodat Isteníenéd, pedig csak a véleményedet írod le az éppen akkori rendszeredről. Ettől még lehet ezer dolog, ami jobb annál... :)

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#94058) szazbolha válasza Bali27 (#94021) üzenetére


szazbolha
addikt

Nem lesz könnyű, másik topicban írtam, hogy pl az alza felemelte a yamahák árát, gondolom, majd vissza blackfridéjozza.
A többinél sem lesz másként szerintem.

(#94059) #01758976 válasza Pazolini (#94056) üzenetére


#01758976
törölt tag

Ha elmondjátok, miért, tehát miért igaz, megpróbálom megérteni. Kérlek titeket magyarázzátok meg. Úgy,mintegy gyengeelméjűnek, hogy ne legyen félreértés.

(#94060) Pazolini válasza #01758976 (#94033) üzenetére


Pazolini
senior tag

Köszi a felajánlást. Ha nincs nagyon távol az a közel, élnék vele.

Eddig kábel dolgában megúszós voltam. Faszari, skót. :))

Mindkét rendszeremben most cserélem kácsás hifire a tápot, mert megmaradt az ösvényből. Rongyrázásnak van egy Furu aljzatom és a egy Furu dugópárosom. Allelujja!

Vandamme és Belden kábelek nálam a jellemzőek. A készülékek és a dobozok többet érdemelnének, de jelenleg még az akusztikán (függöny, szőnyeg, könyvespolcok) és a moziszoba kábelcsatornázásán (profilok szilózása) dolgozom.
A kíváncsiság hajt. Gyurit amúgy is fontolva haladónak ismerem, nem csak úgy brahiból, hanem szupertudatosan fejleszt. Okkal landolhatott nála ez az amerikai kis angolna... :P
Kedvet kaptam kiprobálni, hoz-e nálam vmit.

(#94061) fehér_ember


fehér_ember
addikt

Én most tettem + 1 görgőt az audiofilnek épp nem nevezhető állványom alá, mert sok a súly az alsó polcon (hajlik). De amúgy csapágygolyós meg gumigörgő meg kis felületen érintkezik :D

Ez meg egy kis érdekesség: (#1145)

(#94062) Pazolini válasza #01758976 (#94059) üzenetére


Pazolini
senior tag

F.ember
hszének b részére reagáltam csak. Vagyis nem a neked szóló részére.

(#94063) Snoop-y válasza fehér_ember (#94050) üzenetére


Snoop-y
veterán

Semmi extra egy AQ Rocket 33

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#94064) kopygege válasza #01758976 (#94037) üzenetére


kopygege
tag

Köszönöm szépen a javaslatot!

Megnéztem a videót és valóban nem tűnik rossznak, csak az a baj, hogy a Videoton csatlakozási lehetőségei nagyon elavultak és az sem megy örökké, már biztos megvan 30 éves, szóval az is megérett a cserére, ezért inkább valami erősítőben gondolkodnék.

Az általad linkelt videóban mondja Gedeon, hogy nemsokára a Marantz NR1200 is a napokban kap egy bemutatóvideót, ott remélem, meglátom, hogy érdemes-e 30 +-t kiadni érte.

Még egyszer köszönöm a válaszod!

(#94065) dgyuri0123 válasza fehér_ember (#94053) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

"Mondjuk én egyik szóban forgót sem próbáltam."

Ez némileg gond.. Hogyan is értheted akkor, hogy a ZuAudio hogyan viszonyul az AQ-hez? Én hallottam párféle AQ kábelt. Nem tartom rossznak, de annál drágábbnak viszont igen. A Zu ebben az árban, amennyiért manapság meg lehet/ne venni, szenzációs. Ennyi. Nem kell mögé gondolni semmit. Ott a Kondo, azt is meg lehet venni a Zu árának 6x osáért. Ha gondolod, vegyél egyet és meghallod mitől jó egy jó kábel, de a Libtec már betekintést enged valami másabb világba, amit a tucatdrótok nem tudnak.... Ja, hogy találni lehet még olyan kábelt ami jobb és olcsóbb mint a Libtec? Biztosan, csak mondd hogy melyik az és én azt fogom megvenni, de addig jó lesz ez is. ;)

"csak a zene van"

(#94066) #01758976 válasza Snoop-y (#94063) üzenetére


#01758976
törölt tag

Ez ott is van az összefoglalóban. Fehér: várom a magyarázatot.

(#94067) #01758976 válasza kopygege (#94064) üzenetére


#01758976
törölt tag

Neked nem is az kell ami a videóban téma. Neked powernode lenne jó. [ez az erősítős változat]

(#94068) Snoop-y válasza #01758976 (#94045) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ertheto volt es tisztaban vagyok vele, hogy ki lehetne hozni jobbat is elvegre ez egy egesz fasza lanc a kabelt kiveve :D
Multkor volt nalam egy Nordost de barati aron is 1000 EUR-volt. 2 hetig volt nalam nagyon tetszett de lehet, hogy hulyesegnek hangzik de kellene valami koztes ennyiert a Zu egy jo viszonyitasi alap lehet ha el is kell adnom kesobb nem hinnem, hogy bukok vele.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#94069) dgyuri0123 válasza Snoop-y (#94068) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nálam járt Blue Heaven és ment vissza a feladónak. Nem volt rossz, de annyiért nem kellett és nem is hozott annnyit. A Libtec jobban tetszik most, mint nemrég a Nordost. Igaz, Triangle dobozok mellé próbáltam...

"csak a zene van"

(#94070) Snoop-y válasza dgyuri0123 (#94069) üzenetére


Snoop-y
veterán

Jol hangzik mar csak kellene talalni valakit aki leboltolja es hajlando lenne kipostazni :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#94071) #01758976 válasza Snoop-y (#94070) üzenetére


#01758976
törölt tag

Miért nem kérdezed meg az eladót? Lealkudod a posta árát (tudja már, hogy magyar vagy még) és feladja. Gondolom utánvétbe nem megy bele :D

(#94072) fokukac válasza kopygege (#94064) üzenetére


fokukac
nagyúr

hello. Én tuti nem adnék 210 e Ft-ot egy ilyen csodáért ha csak TV-hez és számítógéphez kell, (azaz nem vagy itteni topic-os mérce szerinti hifista, akik kábelre költenek ennyit, ugye :D Az itteni mérce szerint az igazi hifi az analóg sztereó, A- és A/B osztályú erősítő, nagy toroid mágnessel, diszkrét alkatrészekkel, a szolgáltatások pedig csak rontják a hangminőséget, általában dac sincs, Ilyet csak a konzúmer vonalon kínálnak a gyártók is. Hdmi pedig végképp nincs rajtuk, abból ez az NR1200 az első)

Én a helyedben erre a célra az előző generációs marantz melody-kat nézném meg. Itt a kicsi (511) újonnan 350 ojróért, és ha több bemenet kell, akkor a nagytesója (611) 470-ért.
Ezek rendes erősítők, upnp-s médialejátszók is egyben (látja a Foobar), DAC-cal, wifivel, BT-vel, USB-vel, netrádióval.
Használtan az avx-en ilyen 90-100 e Ft-ért szoktak felbukkanni.
Általában érdemes használt cuccokat nézegetni.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#94073) kopygege válasza fokukac (#94072) üzenetére


kopygege
tag

Nagyon köszönöm!

Ezeket én is nézegettem, de hallom az ókoriak intelmét: minél könnyebb egy erősítő, annál gagyibb, vagyis kell bele az anyag. Lehet, hogy ez persze így nettó hülyeség, de gyanús volt, hogy ezek 3-4 kilogrammból hogy tudják ugyanazt kihozni, mint a nagyok 10-ből?
De ha azt mondod, hogy vállalhatók ezek a mini hifik is, akkor persze komolyan elgondolkodom rajtuk.

Még egyszer köszönöm szépen!

(#94074) bkercso válasza kopygege (#94073) üzenetére


bkercso
nagyúr

A kulcsszó: kapcsolóüzem.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#94075) bizonytalan


bizonytalan
tag

Sziasztok, hálószobai kis rendszernek tud valaki ennél jobb vételt?
https://www.denonmarkabolt.hu/hu/MM/Termekek/BLACK_FRIDAY/BLACK_FRIDAY/CEOL_N9_
Hasonló minőség olcsóbban, esetleg ennyiért jobb? Ajándék lesz, tehát használt kiesik.
Köszi!

(#94076) Snoop-y válasza kopygege (#94073) üzenetére


Snoop-y
veterán

Soha ne bizz olyan hardverben amit egymagad konnyeden megemelsz ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#94077) fehér_ember válasza bizonytalan (#94075) üzenetére


fehér_ember
addikt

Drágábban, jobb: Extremeaudio - Black Friday ajánlatok közt pl.a fehér színű "Monitor Audio Bronz 2" hangsugárzópár 79999Ft-ra van kiírva + hozzá pl. az ezüst színű "Yamaha R-N303D" 89999Ft. De ez sajnos 40k-val több mint amit kiírtál, viszont legalább már nem minihifi lenne, minihangdobozokkal.

(#94078) fokukac válasza kopygege (#94073) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ahogy Bkercso is utalt rá, a D-osztályú erősítők ilyen kis picik.
Szerintem vállalható hangjuk van (nekem is van egy mcr-510-es, ennek az elődje), és amíg a nappaliban volt, simán megtöltötte a 35 m2-t, és szerintem szép hangja van.
Oké, a 16 és 20 éves NAD erősítőim hangja szerethetőbb, de olyat úgyse fogsz venni.
Igazából 3 erősítőm van a lakásban most, és az áruk összesen se közelítette meg az említett 200 e Ft-ot, ezért is kaptam fel a fejem.
Lehet, hogy a legjobban akkor járnál, ha vennél egy használt sztereó erősítőt, és hozzá egy médialejátszót + egy kis DAC-ot.
De ha újban gondolkozol, akkor ennél nem nagyon van jobb alternatíva.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#94079) bkercso válasza fokukac (#94078) üzenetére


bkercso
nagyúr

Szerintem is kifejezetten jó hangú D-osztály tudnak ma már csinálni.
Ha ki akarjuk maxolni, akkor érdemes az AB-osztály felé fordulni, egyébként meg az adott készülék hangját kell meghallgatni vagy tájékozódni róla. Kizárni a D-osztályt a hifiből már nem indokolt.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#94080) Panthera válasza bkercso (#94079) üzenetére


Panthera
őstag

Egy mai átlag sztereó erősítő általában AB osztályú? Az AVR-k tudom.

(#94081) Dorian válasza Panthera (#94080) üzenetére


Dorian
félisten

Terjed mindenhol a D osztály. Semmivel sem rosszabb, mint az AB.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#94082) djlolo


djlolo
tag

Sziasztok!
Isotek EVO 3 initium kabelre erdemes befektetni? ( ez lenne a legolcsobb) Hozna valamit a hamgzasban?
(CA CXA80 es Dynaudio Emit M20)

(#94083) dgyuri0123


dgyuri0123
nagyúr

Ha most akarnék 100e körül erősítőt venni, rohannék meghallgatni ezt. Kihagyhatatlan ajánlat szerintem.

"csak a zene van"

(#94084) bkercso válasza Panthera (#94080) üzenetére


bkercso
nagyúr

Igen, a régebbiek mindenképp.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#94085) DonThomasino válasza djlolo (#94082) üzenetére


DonThomasino
veterán

Ezt nehéz így megmondani ...
Használtban, vagy újban gondolkozol ?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#94086) bizonytalan válasza fehér_ember (#94077) üzenetére


bizonytalan
tag

Köszi, mindenképp kompakt rendszer kell (ajándék), azok között nekem jónak tűnik.

(#94087) cibus


cibus
aktív tag

Sziasztok! először is nagyon gratulálok az összefoglaló íráshoz, nagyon profi munka lett ;)

Másodszor segítségeteket szeretném kérni. Egy otthoni Stereo rendszert akarok kiépíteni nagyon kis pénzből számítógép spotify premium mellé és némi FLAC fileokhoz hallgatásához.
Gyors csináltam egy képet a szobáról. a sárga lenne a hangfalak helye, nyíl egyértelműen, amerre kb nézne (azért talán nem ennyire koncentráltan befelé)

Na és itt akadtam meg már kezdetben. ugyanis gép előtt ülve hallgatnám jórészt a zenéket, de mint látható, TÚL közel vannak a hangfalak, max 1 méter, de még annyi sem. ez szerintem már egy buktató a jó hangzásban.

amit szeretnék: részletes, tiszta hangzás, ez lenne a fő cél (ami nem fontos, hatalmas hang-nem bulizni akarok vele, nekem szóljon csak, kinézet- külső állapot sem számmít)
szükségem lenne egy stereo erősítőre, egy hangfal párra és valami használhatóbb, jó ár érték arányú kábelezésre. mivel szeretném ilyen 50-60 körül megúszni a dolgot, így mindenképp használt dolgok jöhetnek szóba (talán az szerencse, h nem érdekel a kinézet, karcok, sarok sérülés, hasonlók).

szerintetek milyen lehetőségeim vannak és mennyire nehéz lesz kivitelezni ennyire közelre valami jó hangzást?

nagyon szépen köszönöm,
cibus :) :))

(#94088) djlolo válasza DonThomasino (#94085) üzenetére


djlolo
tag

Ujban es lenne kedvezmeny .( 83 euro helyett kb. 60 )

(#94089) John1994 válasza Snoop-y (#93895) üzenetére


John1994
csendes tag

Mert a lakás elrendezéséből adódóan ezek feleltek meg az elképzeléseimnek.
Időközben össze is raktam. Hát egy más világ. Olyannyira, hogy CD lejátszót nézegetek. Láttam szintén Yamahát, ami szimpatikus, és megvárom a BF-t, hátha megkapom valahol olcsóbban.
Tudom, nagyon belépőszint, amit vettem, de elégedett vagyok vele.

(#94090) cibus válasza cibus (#94087) üzenetére


cibus
aktív tag

kicsit a megálmodott kereten túl lenne, de pl:
- Cambridge Audio A1mk3 special edition
- Heco Victa 301 (nem a prime, a sima) dupla kábelezés opcióval
- Audioquest Rocket 11 2x 1.45m

Jah amit elfelejtettem!!
gépemben ilyen alaplap van:
https://www.asrock.com/mb/Intel/Fatal1ty%20Z370%20Gaming%20K6/
ennek a hangkártyája mennyire használható? illetve mivel lenne érdemes összedugni, ha nem jack/rca-val? van optikai és type-c kimentem is, jobb választás lenne?

Ezt írja a gyári hangkártyára:

- 7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC1220 Audio Codec)
- Premium Blu-ray Audio support
- Supports Surge Protection
- Nichicon Fine Gold Series Audio Caps
- 120dB SNR DAC with Differential Amplifier
- NE5532 Premium Headset Amplifier for Front Panel Audio Connector (Supports up to 600 Ohm headsets)
- Pure Power-In
- Direct Drive Technology
- PCB Isolate Shielding
- Impedance Sensing on Rear Out port
- Individual PCB Layers for R/L Audio Channel
- RGB LED
- Gold Audio Jacks
- 15μ Gold Audio Connector
- Supports Creative Sound Blaster™ Cinema 3

[ Szerkesztve ]

(#94091) DonThomasino válasza djlolo (#94088) üzenetére


DonThomasino
veterán

Gondolom kipróbálási lehetőség így kizárva,
mert külföldről rendeled.
Ellenben használtban szóba jöhet a kipróbálási lehetőség,
ha az eladó fél belemegy.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#94092) kopygege válasza fokukac (#94078) üzenetére


kopygege
tag

Nagyon köszönöm a válaszokat és a türelmeteket!
Még néhány szempont felmerült a javaslataitok alapján.

1. Tudom, szentségtörés, de az egyszerűbb megoldás felé hajlanék, vagyis egy eszközből szeretnék minél több jóságot kihozni. Médialejátszónak van egy régebbi Pana CD-lejátszónk, meg a számítógépet tudnám elképzelni a könnyebb kezelhetőség, forráskezelés miatt.

2. A másik kérdés a csatlakoztathatóság. Lehet, hogy az is szentségtörés, hogy az ember egy hifibe HDMI-csatlakozókat képzel, de felxibilisnek tűnik hosszabb távon.
A boltban egyébként azt mondták, hogy a HDMI "elosztó" legyen a TV: abba kössek mindent amit szeretnék és akkor elég egy optikai kábel a TV-ből az erősítőbe és minden meg van oldva. Ha tényleg így van, akkor elengedem ezt a "HDMI csatlakozó az erősítőben" dolgot, csak erre szeretnék szakértő megerősítést kérni Tőletek.

3. Ezért is elnézést kérek, de ez a külföldről rendelek, aztán így-úgy megjön max 5 ezer forintig vállalható számomra, úgy vagyok vele, hogy ha százezres tételt kiadok valamire, akkor legyen egy hely ahová tudok fordulni a nyűgjeimmel (pl. garancia). Szóval én ezért magyar boltokat keresgélek és a konkrét kérdésem:
Tényleg ekkora a minőség/tudásbeli különbség a két széria között?
[MCR412 - 150e Ft.]
[MCR612 - 230e Ft.]
Nagyon elvetemült ötlet Denonban gondolkodni? Ez alapján szimpatikusnak tűnik.

4. Nincsenek korlátlan lehetőségeim, de szeretnék hosszabb távra tervezni. Tudom, illúzió, hogy a mai darabok is elmennek 30 évet, mint a Videotonom, de mondjuk 10 évben gondolkodva, ha azt mondjátok, hogy jobban bírja/időtállóbb, akkor nem vetném el végleg a Marantz NR1200-at sem. De ha tényleg parasztvakítás és az MCR412 vagy a Denon RCDN-10 a TV(HDMI) kombóval tudja pont ugyanazokat a szolgáltatásokat (hangban nem várom el 150-ért ugyanazt, amit a nagyvasak tudnak), akkor nem ragaszkodom hozzá, hogy kidobjak az ablakon 80 rugót.

Még egyszer köszönöm a segítő javaslataitokat, türelmeteket! :R

(#94093) Panthera válasza Dorian (#94081) üzenetére


Panthera
őstag

A kisebb fogyasztás miatt a D osztály gondolom nem is melegszik annyira. Az AB-s AVR-em eléggé fel tud hevülni. Nincs beszorítva és a gyártó is ráírta, hogy normális. De 2 óra üzem után mindig nézni szoktam. :)

#94083 dgyuri0123:
Ez egy bemutató példány (bontott csomagolásban), nem? Tehát 1 darab van belőle .

[ Szerkesztve ]

(#94094) bkercso válasza cibus (#94087) üzenetére


bkercso
nagyúr

Én is hasonlót csinálok, közeltéri zenehallgatásnak hívják. Így a lakótérakusztika kevésbé szól bele a hangzásba, vagyis épp, hogy jót tesz a hangzásnak, ha közel ülsz.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#94095) cibus válasza bkercso (#94094) üzenetére


cibus
aktív tag

Csak gondolom a teret, térérzetet veszi el. De ezek szerint a hang minőségében nem játszik negatív szerepet?? :F :)

(#94096) bkercso válasza cibus (#94095) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nem, inkább javítja, mert a direkt hangtér fog dominálni.
A sztereó tér várhatóan kisebb, de pontosabb lesz.
Aztán a tapasztalatot az adott szobában meg meglátos majd... :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#94097) Snoop-y válasza Panthera (#94093) üzenetére


Snoop-y
veterán

Enyemhez sem kell futes. Igy telen teljesen jo idot csinal a szobaban :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#94098) Panthera válasza bkercso (#94096) üzenetére


Panthera
őstag

Múlt héten hf kábel cserélgetés közben, kerestem a sweetpointot, állítottam picit a dobozok szögén is. Közben tűnt fel egy dolog, ami nagyon tetszett, de a napokban linkelt Isotek tápkábel teszt olvasása közben vált világossá:
egy igazán jó sztereó rendszer hallgatásakor sokaknak feltűnhet, hogy középről, a képzeletbeli center helyéről is hallható sok effektus. Ha valami nincs rendjén, ez a "center-érzet".
Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy "igazán jó" a rendszerem, mert attól még messze van.

#94097 Snoop-y: +1 :K

[ Szerkesztve ]

(#94099) cibus válasza bkercso (#94096) üzenetére


cibus
aktív tag

Rendben , köszönöm :)

És ez a szett mennyire tűnik életképesnek hangminőségben a pc mellé?

- Cambridge Audio A1mk3 special edition
- Heco Victa 301 (nem a prime, a sima) dupla kábelezés opcióval
- Audioquest Rocket 11 2x 1.45m

(#94100) migabi24 válasza djlolo (#94082) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az a szett jobbat érdemelne

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.