Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50100) mephi666 válasza BBéci (#50098) üzenetére


mephi666
nagyúr

azóta tettem egy gyors kört a városba és elhoztam a félretett májat... megnéztem azért és a hűtőpultban volt még bőséggel :K nem hinném, hogy elkapkodják... az egész kacsát viszont szerintem már sok helyen elhordták: reggel 7kor bedobtam 2-t a kocsiba, de láttam olyat, aki 5-6db-ot is vett (sok embernél meg 1-2-3 ott volt)

ahhoz képest, hogy a helyi lidl-ben mennyien megfordulnak, emlékezett rám a reggeli eladó :) reggel volt alkalmam figyelni a pénztárakat: a folyamatos nyitása/zárása nagyon jól megy ebben a boltban... máshol összejönnek nálunk simán ilyen 15-20méteres sorok, de itt volt pár perc, amikor mind a 8 kassza nyitva volt és rövid sorok voltak mindenhol... fogyott a nép, bezártak párat, szaporodott a nép, nyitottak párat... példát vehetne erről minden üzletlánc :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.