Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32726) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Minden télen volt problémánk a penésszel, de most hogy idén megszületett a kisfiunk és kb minden nap megy a mosógép eléggé elharapódzott a helyzet.
Páraelszívó gépünk van, de szerintem ahhoz hogy megbirkózzon a helyzettel 0-24ben kéne mennie.
Arra jutottunk, hogy veszünk egy szárítógépet. A keret sajnos eléggé korlátozott, emiatt csak használt jöhet szóba. 50 körül meg kéne úsznunk.
Sose volt még szárítógépünk, nem ismerem őket. Most amennyire utánaolvastam azt látom, hogy a legjobban akkor járnánk ha hőszivattyúst vennénk. Ennyiért viszont nem tudom, hogy van e olyan amit meg szabad venni.

Ezeket találtam:

INDESIT HPD8416AT

AEG (ez mondjuk drágább, de alkuban jó vagyok :DDD )

Elektrabregenz tkf 3500

Elektrabregenz tkf 3500 (ez hibás, nem tudom ez mekkora probléma lehet)

Ez nem tudom hogy hőszivattyús e

Ariston

Szóval nem tudom, hogy ezekbe bele szabad e ugrani, vagy jobban járok ha veszek egy kondenzációst,mert ott talán ennyiért nagyobb eséllyel találok jót?

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.