Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32051) Acef válasza Ga3rieL (#32050) üzenetére


Acef
addikt

Az egy nagyon szép, egyszerűen kezelhető, jó mikró.

A Samuk "erőssége a kerámia bevonatos belső, ez pont, hogy ellenállóbb mint a sima zománc. Persze ezek között is lehet hibás, de nem gyakori.

Csúszik? Felülettől függ. Tegyél a lábai alá egy vékony gumit :)

[ Szerkesztve ]

(#32052) Ga3rieL válasza Acef (#32051) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

és a világítása? látni azért valamit az ablakon,? és ha kinyitom utána végtelenségig világít, vagy elalszik magától,úgy,hogy nem kell bezárni az ajtót,hogy nevilágítson?

(#32053) Acef válasza Ga3rieL (#32052) üzenetére


Acef
addikt

Szinte biztos, hogy be kell zárni az ajtót.

Világítás?
Én hiába nézem, nem látom, hogy mennyire meleg a kaja :)
Inkább idő/teljesítmény alapján használjuk a mikrót. Vagy ajtó kinyit, és megnézem, hogy elég meleg-e.

(#32054) Ga3rieL válasza Acef (#32053) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

:D igaz, oké, köszi a helpet, ha meglesz,és ha valamit még nemtudnék,akkor kérdezek még róla, ha netán a könyvbe nem lesz majd benne :D :R :)

(#32055) Acef válasza Ga3rieL (#32054) üzenetére


Acef
addikt

Töltsd le a használatiját a samu honlapjáról és nézd meg a ki-be kapcsolását, indítását, mert van, akinek nem tetszik. Szerintem ötletes, egyszerű, jó.

(#32057) egykori válasza Ga3rieL (#32050) üzenetére


egykori
őstag

Sajnos nekünk rossz tapasztalatunk volt a Samsung mikróval (MW86N-SX). Éppen a belső borítás (zománcnak gondoltuk), de talán kerámia volt, ami kirepedezett a sarkokban. Egyébként nem volt más gond vele, ja, és az is igaz, hogy könnyű súlya miatt mindig elmozdult a helyéről, ezért szilikon talpakat tettem a lábaira.

(#32058) Acef válasza egykori (#32057) üzenetére


Acef
addikt

Előfordulhat.

Gyakoribb hiba, hogy mivel a burkolat és az ajtó összeér amikor becsukják, megkopik a festék, és szikrázik a két, zománc nélküli felületnél

(#32059) Ga3rieL válasza egykori (#32057) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

12-3 kg és elmozdul? érdekese, de nembaj,a lényeg,hogy azon lehet segíteni. Ha mégis megveszem ezt, akkor majd lehet kis idővel is már kiderül,hogy lesz gond vele,vagy nem. Amúgy nem is tudtam,hogy használat előtt 10 percig tiszta vizet kell benne melegíteni? Az ilyen tisztító kúra, fertőtlenítő,első használat előtt,vagy micsoda? Leszedtem a manualt róla,és ott írja ezt.

(#32060) #94529552 válasza egykori (#32057) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ezt a régebbi típust néztem 1 napja, és elég könnyen nyílt a gombnyomásra. Talán az újabbak már nem csúszkálnak, főleg amit venni akar, az nagyobb és nehezebb is. Ez a kirepedezés viszont elég gáz, ezért én inkább az inox belsejű mikrót preferálnám, az örök élet.

(#32061) egykori válasza #94529552 (#32060) üzenetére


egykori
őstag

Igen, mi is inoxra cseréltük: Bosch HMT75G451, de azért nem biztos, hogy örök életű.

(#32062) #94529552 válasza egykori (#32061) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ja, bocs, én csak az inox felületre mondtam, nem a gépekre. :D Nekem is hasonló tudású, csak Whirlpool és 27 literes mikró van, tizennemtudomhány éve, és ez már nekem örök életnek számít. ;] Bárcsak a mostaniak is ennyi ideig bírnák.

(#32063) peppe79 válasza egykori (#32057) üzenetére


peppe79
senior tag

Az én Samu mikrómnál is a sütőtér belső felével volt gond, csak épp a felső részén: teljesen felhólyagosodott, levált róla a festék. Nyoma sincs már az évtizedekkel ezelőtti minőségnek - már ami a belépő szintű mikróit illeti. Az Electrolux csoport és a Samsung háztartási gépei ide többé be nem teszik a lábukat, nálunk totál leszerepeltek. Az egyedüli kivétel a Zanussi hűtőnk, bár ami az anyagfelhasználást, és a funkciót illeti...azt kell mondjam, ma már ehelyett is inkább egy másik márkát választanék.

[ Szerkesztve ]

(#32064) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Gáztűzhely vásárlás előtt állunk.
Több is ki lett nézve, de végül tudatosult bennünk, hogy nekünk a kombi nem jó, ahhoz átalakítás kellene. :(
Sok lehetőség nem maradt, jobban mondva egyet találtunk ami megfelelne az igényeinknek.
ELECTROLUX EKG51351OX
Lényeg a légkeverés sütés közben.
Sajnos ebben is találtam ellentmondást, van aki azt írja nincs benne csak grillel, másik, hogy van benne sütéssel is :U
Van esetleg tapasztalata valakinek ezzel a készülékkel, vagy esetleg tudtok mást készüléket ami megfelelne a hatalmas igényeiknek? :)
Digitális kijelzés elfért volna rajta...

Plusz van egy amit nem értek. Ezt még is, hogyan? :DDD
Ennél a tűzhelynél egyetlen pillantással megállapíthatja, mennyi gázt használ éppen – és azonnal módosíthatja azt.

Köszönöm előre is a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32065) Dalion válasza Silent77 (#32064) üzenetére


Dalion
tag

Szia!
Szüleimnek pontosan ugyanilyen van 2 éve, eddig nem volt vele probléma (viszonylag gyakran használják).
Légkeverést egy külön gomb - a világítás alatti - indítja és sütés közben is bármikor bekapcsolható, nincs ilyenfajta megkötés.
A gázfogyasztásos rész pedig kamu, nincs benne semmi extra ami ezt segítené.

(#32066) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Egyajtós,csak hűtőt vennék,a csereprogram,pályázat révén(318 liter).
6.érzék whirlpoolt néztem 145 ezerért (keringteti a levegőt).
Vagy ez felesleges,elég a zanussi 100 ezerért?

(#32067) Met


Met
nagyúr

Meghozták reggel a szárítógépet (ELECTROLUX EDH3488GDE) azt mondták este kapcsoljuk be, a páralecsapódás miatt.
Azért gondolom előbb is be lehet kapcsolni nem, pl. délután? Víztartályt kivettem, minden ajtaja nyítva.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#32068) Voice24


Voice24
őstag

Nézegettem a porszívókat, és ezen megakadt a szemem. Nem egy elterjedt típus, mert az euronics-on kívül máshol nem is látni ilyet. Attól még gondolom jó lehet.
Múltkor kérdeztem ezt a watt vs. szívóerő dolgot. Kaptam válaszokat, hogy sok minden befolyásolja a szívóerőt. Akkor most konkrétan megkérdem, valaki összehasonlította már mondjuk egy 800 w-os gép erejét egy 650 w-os, de halkabb gép erejével? Mert engem ez érdekelne, hogy pl. az elux gépeknél a 30-40 ezer közötti gépek 750-800 wattos teljesítménye hogy viszonyul a 40-50-60 ezres gépek 600-650 wattjához, szívóerőt tekintve. A drágább jobban is szív (a kisebb w ellenére), vagy csak a marketing, a hosszabb madzag és a kevesebb dBA dobja meg az árakat?

(#32069) choco01


choco01
addikt

Hali.

Karácsonyra szeretnék vásárolni egy Karcher esetleg Vileda ablaktisztitot, konkrétan a Karcher WV 5 Premiumot néztem első helyen, nem tudom valaki használ e hasonlo lehuzogepet, mik a tapasztalatok, arukereson meg a boltoknal jók a vélemények..

A másik pedig egy morzsa porszívó lene, abból pedig a Bosch BKS4003 eddig a befutott, nem tudom használ e valaki itt ilyet..

Akinek van tapasztalata ne tartsa magába :R

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#32070) Dluinet válasza Met (#32067) üzenetére


Dluinet
nagyúr

gondolom hideg raktárban volt napokig, ebben az esetben:
-ha 40% alatt van a páratatalom a lakásban, akkor elég 8 órát várnod
-ha 40% felett, akkor 10 óra a minimum várakozás

nem csak felmelegednie kell, hanem a belül lecsapódott párának el is kell párolognia

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#32071) Ga3rieL válasza peppe79 (#32063) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

de az egy másik tipus mikró volt,nem? Csak mert valaki írta, hogy neki is az van,amit én is kinéztem,és állítólag nincs vele semmi gondja, bár nemtudom mióta van a birtokába, de azt mondta, semmi gondja nincs vele, meg van vele elégedve.

(#32072) ribarszki válasza choco01 (#32069) üzenetére


ribarszki
őstag

Nekem van ilyen ablaklehúzóm. Karcher. Jó móka volt kb 2x. Utána be is döglött az akksija, kicserélték az egészet. Az a gond vele, hogy a keret stb. letisztításához amúgy is elő kell készíteni a vizet és a rongyot. Ráadásul az ablaküveget is kívülről (mivel poros) át kell törölgetned vizes ronggyal, külnben a spricces flakon fehér törlője lesz 1 ablak után tiszta mocsok.

A lehúzás sem egyszerű. Mert ha 1x elemeled, akkor csúnya csíkot hagy az üvegen. Viszont a belső párkány miatt nehéz teljesen lehúzni, mert a gép alja beleütközik a párkányba.

Nem rossz elképzelés, de elég gyatra munkát végez. Ott lehet nagyon jó, ahol nagy üvegfelületet végig tudsz húzni tetejétől az aljáig, anélkül, hogy el kéne emelned az üvegről, mert akkor kezdheted előről.

Viszont időben alig spórol meg valamit. Mert az ablakkeret mosását így sem úszod meg. Az ablakpucolásban pedig magának az üvegnek a takarítása viszi el egyébként is a legkevesebb időt.

[ Szerkesztve ]

(#32073) veze válasza Silent77 (#32064) üzenetére


veze
őstag

de meg lehet állapítani, rápillant a gázórára ,
aztán módosítani is lehet, gyorsan átrakja a fazekat a kisebb lángra, azon is takarékra
csak kár beleírni mert ezt mindegyik tudja :D

(#32074) lacibacsi válasza Acef (#32048) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm a választ! És (#32049) blattida-nak is!

Ezek szerint tehát nincs elemi probléma a Whirlpool-lal. Olyan ez, mint az a tény, hogy Boeing-et érint a legtöbb légi incidens. Abból van a legtöbb, persze, hogy effektíven azzal van a legtöbb baj...

De lenne még egy kérdésem: Az SKS101 keret mennyit emel a gépen? Eléggé behatárolt a helyem, így a 2x85 cm közé már csak maximum 5 cm-es keretet tudok bepréselni. Összeépítésnél a szárító lábait kivehetem, vagy azon kell állnia? (-2 cm lenne az is...)

Vagy ha nekem nem szempont a polc, akkor az SKS002 keret mennyire stabil? Azon nem látok tapadófelületeket. A heveder ellenére nem csúszhat meg a szárító?

Bocsánat a sok kérdésért, de éltes korom ellenére még nem veszítettem el a "szárítógép szüzesség"-em... :B

Szerk.:
Bónusz kérdés: a mosógépem 55 cm mélységű, a kiszemelt szárítógép 65 cm. Ennyit még tudnak korrigálni a keretek?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#32075) Met válasza Dluinet (#32070) üzenetére


Met
nagyúr

Hmm, délután/este azért már kellene dolgoznia. :U
9 kor hozták, összes nyílása nyitva, segge a radiátor előtt, fűtök mint barom, időnként szellőztetek, konyhában van szóval a páratartalom változó.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#32076) Teaway válasza Met (#32075) üzenetére


Teaway
veterán

15:40-kor kapcsolhatod be :D

Nincs itthon csokid??

(#32077) Voice24 válasza lacibacsi (#32074) üzenetére


Voice24
őstag

Ha segít, nekem két whirlpool gép van összepakolva, úgy rémlik, ezzel az sks101 kerettel. Megmértem, összesen 175 cm az építmény magassága. Ez a keret amúgy csavaros rögzítésű, január óta van meg, eddig nem pottyant le a szárító... :D
Ha visszakeresel, szerintem január környékén tettem fel ide képeket is róla.

(#32078) lacibacsi válasza Voice24 (#32077) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi! Meg is találtam. Ott azt írtad, hogy a tiéd 200-as. Két WP géphez nyilván tökéletes a csavaros megoldás, de nekem a 101-es, vagy 002-es univerzális kellene, mert a meglévő mosógép Zanussi és mint írtam, a mélységük sem egyforma... Az 5 cm-es magasság viszont még pont belefér... (Bár a polcot továbbra sem tartom létfontosságúnak)

De ha már Whirlpool... Nyugtass meg légy oly kedves, hogy nem nőtt meg a Xanax fogyasztás a családodban, amióta erre beruháztatok! Jó lenne hallani végre egy elégedett felhasználói véleményt...

Whirlpool szárítógépekhez lehet amúgy szárítókosarat vásárolni? Mennyibe fáj az kb.?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#32079) Dluinet válasza Met (#32075) üzenetére


Dluinet
nagyúr

tök jó hogy kibontottad a csomagolásból, így a pára könnyedén le tud csapódni a belsejében

kicsomagolás nélkül a lakás hidegebb részén (előszoba) kell hagyni, így csapódik ki a legkevesebb pára

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#32080) Voice24 válasza lacibacsi (#32078) üzenetére


Voice24
őstag

Bocsi, akkor rosszul emlékeztem a keret típusára.
Amúgy megnyugtatlak, a mosógép másfél éves, a szárító most lesz egy, és eddig nem produkáltak semmilyen hibát, mindkettő teszi a dolgát, ahogy kell.
Igaz, nekem mindkettőt sikerült 2+2 év gyári garival megvennem, így ez is ad egyfajta nyugalmat.
Szárítókosarat nem néztem bele.

(#32081) lacibacsi válasza Voice24 (#32080) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm! Most 5 év garanciával lehet szárítót (és lehet, hogy mosót) is venni. Ez az egyik, ami erre felé hajt. A BEKO is 5 évvel adja most a gépeit, de hiába olcsóbb, nekem szimpibb a Whirlpool. Azt hiszem, hogy lassan megérik a végleges döntésem...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#32082) choco01 válasza ribarszki (#32072) üzenetére


choco01
addikt

Köszönöm, akkor ezt hagyom.. Marad a morzsa porszívó.. :DDD

Valakinek tapasztalata van a morzsa porszívóval?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#32083) pjen válasza Met (#32067) üzenetére


pjen
félisten

A használatiban mi van,bekapcsolási időnek.Aki kihozta,lehet tavaly még vasöntő volt.

[ Szerkesztve ]

(#32084) Silent77 válasza Dalion (#32065) üzenetére


Silent77
veterán

Szia!

Köszönöm szépen, közbe a kommenteknél kiderült, hogy tényleg tudja.
Valószínű a gáz ellenőrzést arra értették, hogy a belső világítás változik, mintha ilyet olvastam volna.
Igaz értelme ennek sincs, nem, fogod lentebb állítani ha az étel megkívánja azt a hőfokot. :D

veze: Párom ugyanazt mondta. :D

Hiába néztem még éjszaka, nem találtam gázosba mást típust ami tudná a légkeverést.

Laikus kérdés, az elektromos jobb amúgy?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32085) ribarszki válasza Silent77 (#32084) üzenetére


ribarszki
őstag

"Laikus kérdés, az elektromos jobb amúgy?"

Úgy érted a sütőrészben? Sokkal, nagyságrendekkel. A sütemény, piskóta, kenyér, stb.. sokkal szebbre, egyenletesebbre sül. Lakik egy néni 5 házra tőlem, aki lagzikba süt. (Úgy kell elképzelni, hogy 25 félét 150-200főre. Múltkor én küldtem át mailen az anyaglistát egy megrendelőnek, így kezdődött: liszt 55kg...)

Neki 6db sütő van beállítva az alsókonyhában. Most már az utolsó darabot is lecserélte villanyra. Pedig ő tényleg ért hozzá, de megerősített benne, hogy teljesen mások a tortalapjai, stb mióta villanyban süt.

(#32086) egykori válasza peppe79 (#32063) üzenetére


egykori
őstag

Azt hiszem a Liebherr jó választás lehet. Nekünk eddig ~5 éve megy - ami még nem nagy idő -, de nagyon szépen teszi a dolgát, vigyázunk is rá. :K

(#32087) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Csak érdekesség képpen, mert láttam, hogy volt itt, hogy mennyi vízzel mosnak a gépek.
Miele WKG130: 60 fokos pamutprogram, 2 óra 29 perc, 59 liter víz, 1,3 kw áram.

(#32088) Silent77 válasza ribarszki (#32085) üzenetére


Silent77
veterán

Igen, bocsi nem voltam egyértelmű. :R
Akkor ismét gondolkozok, hogy megérné e nekünk kialakítani. :DDD
Az is igaz, hogy nem kéne ennyit rugóznom rajta, ha a mostani közel 40 éves sütő is megfelel. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32089) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok,

mosogatógéppel járt már valaki úgy, hogy az edényeket tartó kosarak anyaga 'elfáradt'? Gyakorlatilag ahol a kis függőleges pálcák (jobb szót nem találtam rájuk) csatlakoznak a kosárhoz, ott morzsolódik le az anyag, amelyiknél elkezdődött, ott kézzel is leszedhető tovább.
Vajon egészségügyi kockázata van ennek? Főleg, ha 70 fokos program is szokott menni? Maradhat vissza valami olyan anyag az edényeken/poharakon, ami hosszú távon károsodást okozhatna?
Ami még érdekelne, hogy mi okozhatja ezt? Egyszerűen ennyit tud az anyag, amiből készültek a kosarak, és el kell fogadni, hogy 5-6 év alatt elfárad (azt számolgatom, hogy átlagban olyan heti 3-szor használhattuk, ez olyan 800-900 mosást jelent eddig)? Egyáltalán hány mosást kellene kibírnia egy gépnek?

A 2 kosár cseréje mennyibe kerülhet? Anno a gépet (Bosch SMS40E62EU/13) olyan 100k környékén vettük 5-6 éve, ha esetleg 20k-ból kijönne a csere, akkor még cserélném őket, ha nem, akkor lehet, hogy inkább vennék egy újat, hosszabb távon ki tudja, hogy mikor megy tönkre benne valami egyéb alkatrész.

Illetve, ha tegyük fel a cserére kerülne a sor, akkor milyen márka most az ajánlott, ha szintén olyan 100k körül költenék rá?

(#32090) ribarszki válasza Silent77 (#32088) üzenetére


ribarszki
őstag

Ha egy évben 2-3x használjátok a sütőt, akkor nem biztos. Ha hetente, akkor mindenképpen. De lehet pont a villanysütő egyenletes sütése hozza meg a kedveteket, hogy hetente összedobjatok valami sütit, sósat, kelttésztát, stb :D

Itt a villanysütős kenyerem. Gázsütőben ez sajnos nem lenne ilyen:

[ Szerkesztve ]

(#32091) Met válasza pjen (#32083) üzenetére


Met
nagyúr

Nagy semmi.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#32092) Teaway válasza ribarszki (#32090) üzenetére


Teaway
veterán

„Itt a villanysütős kenyerem.”

Szuperül néz ki! :)

Nincs itthon csokid??

(#32093) Voice24 válasza Voice24 (#32068) üzenetére


Voice24
őstag

Erre valaki?

(#32094) Silent77 válasza ribarszki (#32090) üzenetére


Silent77
veterán

Látom, hogy kárt volt megkérdeznem. :D
Szép lett.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32095) Met válasza Met (#32091) üzenetére


Met
nagyúr

Megnéztem a többi gyártó (Siemens, AEG, Bosch) kézikönyveit, egyedül az utóbbinál találtam információt hogy 2 órát állni kell hagyni a hűtőközeg miatt. Esetemben még a pára ami bejátszik.

Dluinet Igen, kicsomagoltattam mert ha sérül akkor viszik vissza, ha később derül ki akkor kenhetem a hajamra.
Igen tudom, jól be van csomagolva mitől sérülbe stb. barátnőm lányának az első mosógép sem volt sérült kívülrő de mégis az üst aljából ki volt törve egy tenyérnyi darab.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#32096) choco01


choco01
addikt

Valakinek vélemény a Bosch morzsa porszívókról?

Esetleg az Aldi-s kontakt grillről? :U

:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#32097) #40553216 válasza GEPESZ66 (#32066) üzenetére


#40553216
törölt tag

Ilyet vettünk tavaly, jobb, mint a Zanussi (ugyanaz a csoport, ugye), 395 l és csak 110e Ft.

(#32098) #40553216 válasza GEPESZ66 (#32066) üzenetére


#40553216
törölt tag

Ja, ez az ilyet azért lemaradt. :DDD
Szóval ilyet:
Electrolux ERF4113AOW

(#32099) blg válasza choco01 (#32096) üzenetére


blg
senior tag

Aldis Ambiano kontakt grill: kicsomagoláskor, első ránézésre nagyon egyszerűnek tűnt (kimondom: gagyinak tűnt), de mostanra megszoktam, és megszerettem. Jól működik. Talán a felső része lehetne nehezebb, hogy jobban nyomja a kaját.

(#32100) BB9000 válasza adalbert1 (#32089) üzenetére


BB9000
senior tag

A mosogatógép kosarain a műanyagnak nem lenne szabad lekopni és porzani. 20+ éves gépeknél se láttam ilyet. Mindenképpen rendellenes dolog. Valami vegyszer tehette tönkre.
Kosarat bontott gépből tudsz olcsóbban szerezni. Gyakorlatilag minden alkatrésze előbb el szokott romlani egy gépnek. Sokan hirdetnek eladásra rossz gépet nagyon olcsón. Ha nem akarsz magad keresgélni, akkor hívj fel egy használt gépek forgalmazásával is foglalkozó helyet. Ott mindenféle gép megfordul. Amit tudnak megjavítanak és eladnak, amit meg nem éri meg megjavítani, abból alkatrészbánya lesz. Ott fognak neked találni kosarat is.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.