Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33651) NoiZz


NoiZz
tag

Üdv, turmixgépet akarok vásárolni, korábban másnak már ajánlott Star-Light Toro tetszene tudásban
van más ajánlott típus, akár olcsóbban is?
fontos lenne hogy minél halkabb legyen és több sebességes

(#33652) Endii


Endii
tag

Üdv!

Mosógépet szeretnék vásárolni. Elöltöltőst vagy elöltöltős keskenyt.
A boltban, ahol jártam azt mondták, hogy Samsungban vagy LG-ben érdemes gondolkozni. Azzal érveltek, hogy ezeknek csavarozva van dobjuk, és ha csapágyazni kell akkor normálisan meg lehet csinálni. Nem kell kókányolni vagy 30-40-ért újat rakni bele. Illetve gyantába van öntve a panel, tehát a párával nem lesz gondja. Mondjuk terv szerint a konyhába kerül szóval egyébként se.
Vélemények?

(#33653) ribarszki válasza Endii (#33652) üzenetére


ribarszki
őstag

LG itt a fórumon is ajánlott!

(#33654) #48613632 válasza Mercutio_ (#33650) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szia
UK-ban élek, inkább csak a tipus miatt érdeklődöm, vagy ami még ebben a súlycsoportban indul.

(#33655) #94529552 válasza Plazmacucci (#33645) üzenetére


#94529552
törölt tag

Van EPF65, ott a linken az MM-ben. Ha másikat keresel, a besorolásra és a tartozékokra figyelj, esetleg még a klikkes cső csatlakozást is hasznos dolognak mondják.

(#33656) Mercutio_ válasza #48613632 (#33654) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azért írtam az anglia topicot, mert előfordulhat, hogy ott ismert gyártók által nagy áruházláncoknak gyártott/átcimkézett termékek is vannak, illetve ugyanazon modell más típusjelzéssel fut.

A konkrét típust passzolom, olcsóbb kategóriában paansonic is átcimkéz/bérgyártat, kérdés kivel és milyen minőségi elvárások mellett, illetve, hogy hol van az a határ, ahol már sajátok a termékek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33657) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik, létezik-e és ha igen honnan érdemes beszerezni jó minőségű utángyárttot fejet, Philips SoniCare HX9342/02 elektromos fogkeféhez? :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33658) blg válasza #48613632 (#33649) üzenetére


blg
senior tag

Szia,

Én a héten vettem egy Panasonic NN-GD452W-t (Mo-on), eddig minden okés vele. [link]
De ebben nincs légkeveréses sütés, amit belinkeltél, abban meg van.

(#33659) #48613632 válasza blg (#33658) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hali

Kb ugyanaz az ár, amit én néztem ki. Ami elsőre látszik, hogy 100W-tal kisebb, és nem hőléges, meg grilles.
Igaz, ez nem is követelnény, mivel ilyesmire eddig sosem használtuk.
Viszont 5 literrel nagyobb. Hmmm, érdemes megfontolni, köszi a választ :)

Mercutio_

Okés, köszi Neked is :)

(#33660) choco01


choco01
addikt

Hali.

Side by side hűtőből 250.000 alatt van valami nagyon ajánlott? Néztem 2 inverteres samsungot 242 es 252 ezerért.. Jobb lenne inkább 200k közelébe.. :DD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#33661) ribarszki válasza Mercutio_ (#33657) üzenetére


ribarszki
őstag

Külföldi fórumok alapján nem... Annyival silanyabb az utángyártott, hogy nincs értelme.

(#33662) puhakex


puhakex
tag

Sziasztok!

Mosógép:
Whirlpool awo/c 6304

Annál a gépnél, ahol mosás közben ömlött a víz szerencsére megoldódott a probléma. Csőcsatlakozás... :D

A másik gép problémájához van valami ötletetek?
Ebből csak néha, kb havonta egyszer folyik le egy kevés, kis tócsányi víz, de csak használat után valmivel. Használat közben nem folyik. A szűrőt már ellenőriztem. Rendesen be van tekerve, ott nem szivárog víz. Valahonnan alulról jöhet a víz.

Előre is köszönök miden segítséget! :)

(#33663) arcitec


arcitec
addikt

Mi a vélemény, illetve tudomány, hogy a Miele C3 esetében a kimeneti szűrőből az egyszerűbb szűrőt - amit a porzsákhoz adnak és olyan mint a motor szűrő - is bátran lehet-e használni, átlagos felhasználáshoz. Illetve mi az ami indokolhatja a AirClean Plus szűrő használatát ami + 5eft kb évente.

[ Szerkesztve ]

(#33664) Plazmacucci válasza #94529552 (#33655) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az egy év gari miatt nem vettem meg. Airflow max-os Philips lett, klikkes csővel, két fejjel, kb ugyan az csak pár ezer forinttal drágább, és regisztrálva már őt év garanciám van rá.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33665) Dluinet válasza Plazmacucci (#33664) üzenetére


Dluinet
nagyúr

beszéltél az MM-es eladóval?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#33666) ribarszki válasza arcitec (#33663) üzenetére


ribarszki
őstag

Ha senki sem porallergiás a családban akkor simán mehet a porzsák mellé adott kimeneti szűrő is. Én használtam AirClean Plus kazettát is, most meg sima AirClean filtert. Valamivel kisebb szemcseméretet is kiszűr a Plus szűrő, ezért "A" minősítésű. A sima, porzsák mellé adott meg "B". Vehetsz bele kazettás szűrőt is, 5k nem nagy összeg érte 1,5évre. De a sima lapszűrővel is tök jól elvagyok. Sajnos pontos szűrési hatékonyságot nem ad meg a Miele, csak a Hepa esetében. Így csak az EU adattáblából/osztályozásból tudunk kiindulni.

[ Szerkesztve ]

(#33667) Plazmacucci válasza Dluinet (#33665) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen és ő mondta, hogy már csak a kiállítási darab van... De nem is vettem volna meg azzal a jótállással.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33668) ribarszki válasza Plazmacucci (#33667) üzenetére


ribarszki
őstag

Valójában 2 év az az 1, igaz az már szavatosság. Ez kötelező. Ha nem te okoztad a hibát, kötelező javítani a 2. év során is ingyen. Most játszottam el harmadjára a kijelzőcserét Macbookon. Apple 1év garit ad, de 1,5év után ingyen cserélték, mert még szavatosság van rá. Ez nem opció, nem lehetőség, ez EU törvény még az Applenek is. Igaz a 2. évben már vannak kitételek és a forgalmazók is szeretnek kibújni alóla. De az 5év amit kaptál, az megnyugtatóbb.

(#33669) Chaser


Chaser
titán

kellene közeljövőben néhány gép, leginkább beko 5év gyári garos megoldás érdekel:

inverteres hűtő, alul fagyasztós, liter passz, magasság kb 180cm-től már jó - max 120e ft
ue. esetleg beépíthető verzióban is

inverteres mosógatógép 45cm - ha létezik ilyen, bár ha jól sejtem ott nem lenne nagy előny - max 100e ft

szárítógép, leginkább hőszivattyús, de ha az áron meglátszódik kondenzációs is jó - max 120e ft

illetve ha van életképes mosó-szárítógép még jobb lenne a kis hely miatt - max 200e ft

illetve más gyártó is érdekel, de legalább 3-4 év gyári garral, nem biztosítós hülyeséggel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33670) adalbert1 válasza ribarszki (#33612) üzenetére


adalbert1
veterán

Miele gépeknél le van írva valahol részletesen, hogy mi a tényleges különbség a C1-C2-C3 gépek között? Mert amit találomra megnéztem közülük a miele.hu-n, ott a névleges teljesítmény és a zajszint is hasonló volt, illetve ránézésre a kialakításuk is nagyon hasonló.
Persze ez lehet, hogy csak laikusként tűnik így :), és amúgy hatalmas különbségek vannak köztük :)
Pl. ez a C2 Parquet PowerLine - SFRF3 megéri a 15k különbséget az alap C1-hez képest?
Illetve ezekre mennyi garanciát adnak? Lehet, hogy én vagyok csak béna, de sehogy nem sikerül megtalálni az oldalon.

Illetve még egy kérdés, mondjuk egy Miele C1 jobb választás, mint hasonló áron valamelyik versenytárs gépe (Electorlux, Bosch, stb)?

(#33671) ribarszki válasza adalbert1 (#33670) üzenetére


ribarszki
őstag

Anyagminőség, kábelhossz, hozzá adott fejek minősége, beépített fejtároló. Anyósomék C1es gépe alapján azt mondom, hogy bőven megéri a felárat a C2 parkett. Arról nem is beszélve, hogy a hozzá adott parkett Twister fej önmagában 13.000Ft. S egy jobb minőségű, praktikusabb géptestet kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#33672) Mercutio_ válasza ribarszki (#33661) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R

Hol és milyen kiszerelésben érdemes venni, illetve szokott lenni valahol akció a gyári fejekre?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33673) Brandynew


Brandynew
őstag

Sziasztok,

Az jutott eszembe, hogy vannak ezek a száraz-nedves porszívók. Soha nem használtam vagy láttam ilyet működés közben, hogy működnek?

Egy ilyennel ki tudnám váltani a felmosást is laminált padlón?

(#33674) pjen válasza Brandynew (#33673) üzenetére


pjen
félisten

fel tudják szívni a vizet is.A felmosást egy takarító géppel Tudnád kiváltani,esetleg egy lux gőz állomással.vannak hozzá spéci kiegészítők.

(#33675) Chaser válasza Brandynew (#33673) üzenetére


Chaser
titán

laminált padlót sztem nem kellene ilyesmikkel csiklandozni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33676) Brandynew válasza Chaser (#33675) üzenetére


Brandynew
őstag

Ilyenre gondoltam: https://edigital.hu/szaraz-nedves-porszivok/nilfisk-multi-ii-22-szaraz-nedves-porszivo-p482933

Most is felmosom a padlót, de csak ilyen Viledás, kicentrifugázott cuccal. Ez a porszívó több vizet enged rá, mint egy ilyen kézi felmosó?

(#33677) Met válasza Brandynew (#33673) üzenetére


Met
nagyúr

Nem, amikor felmosod a lamináltat. egy nedves eszközzel dörgölöd a padlót, mint amikor szivaccsal fürdesz.
A száraz-nedves porszívóval azzal kezded hogy vizet permetezel a szőnyegre, azt x ideig állni hagyod hogy a vegyszer tudjon hatni majd felporszívózod egy műanyag fejjel amin nincs semmi puha réteg amivel tudnád sikálni a lamináltat, miért is lenne, hiszen a szőnyegen csak szívás lenne vele.
Arról nem is beszélve hogy jóval több víz érné a lamináltat így mint amikor felmosol és ugye a vizet nem nagyon szereti a legtöbb laminált.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#33678) pjen válasza Brandynew (#33676) üzenetére


pjen
félisten

Ez nem enged rá vizet,ha kifolyt fel Tudod vele szívni a hordójába.A takarító gépek engednek vizet és mindjárt fel is szívják.

(#33679) Brandynew válasza pjen (#33678) üzenetére


Brandynew
őstag

Ó, értem. Akkor marad egy eldobható porzsákos. Esetleg konkrét tipp 30 ezer Ft-ig, 90%-ban laminált padlóhoz, szőnyeg nélkül? Heti 1 porszívózás. Van olyan webáruház, ahol nagy a választék, és minden szükséges jellemző alapján tudok szűrni? A legtöbb oldalon csak energiaosztály és felvett W-ot adhatok meg a szűrőben, mást, pl. szívóteljesítményt nem.

Amúgy ti mivel mossátok fel a laminált padlót? Mennyire kell kicsavarni a felmosófejet, szükség van erre a centrifugás izére, vagy elég, ha hagyományos felmosóvödörben préselem ki a vizet? Kézzel nem akarom csavargatni és négykézláb sem akarok kúszni kis rongyikával.

Szerk.: mi a helyzet a gőztisztítóval? Pl. https://edigital.hu/goztisztito/taurus-rapidissimo-clean-pro-goztisztito-p419134

[ Szerkesztve ]

(#33680) ribarszki válasza Brandynew (#33679) üzenetére


ribarszki
őstag

1, Mondjuk olyan Electrolux amihez van parkettafej. Illetve ha átjárható a terület, vennék mellé egy iLife robotporszívót 25-30k körül. Ez folyamatos tisztaságot tartana fenntartva.

2, jól kicsavart felmosóval, moppal. Nem kell a centris csavaró.

3, A gőz felejtős laminálton. Forró és fellazíthatja a rétegek közötti ragasztót.

[ Szerkesztve ]

(#33681) pjen válasza ribarszki (#33680) üzenetére


pjen
félisten

Jó a gőz,legalábbis a Lux.A fejhez van gyárilag egy vastag frottír szerű sapka.A parkett nem melegszik át,csak a felület és mindjárt fel is törlöd.Tempósan kell csinálni.

(#33682) Brandynew válasza ribarszki (#33680) üzenetére


Brandynew
őstag

Köszi a választ.

Robotporszívón én is gondolkoztam, a Xiaomi gépén. Ez az iLife mennyire intelligens? Ez is ki tudja kerülgetni az asztallábakat és hasonlókat?

(#33683) ribarszki válasza pjen (#33681) üzenetére


ribarszki
őstag

Én a Karcher boltban kérdeztem és ott mondták, hogy lamináltra nem ajánlják. Persze lehet az esetleges felelősséget is hárítják. Még a Lux nem Karcher kategória, az is igaz.

(#33684) ribarszki válasza Brandynew (#33682) üzenetére


ribarszki
őstag

Nem, ez véletlenszerű/random. De azért ez is kerülget, mert infra érzékelője van. Csak nem térképet. A Xiaomi szisztematikus, nagyon patent gép! De szívesen ajánlom jobbra fent a cikket "Amit a robotporszívókról tudni érdemes" címmel 😉

(#33685) Brandynew válasza ribarszki (#33684) üzenetére


Brandynew
őstag

Köszi :)

(#33686) pjen válasza ribarszki (#33683) üzenetére


pjen
félisten

Én csak azért ajánlottam, mert a felmosás és a porszívózás nem csere szabatos.

(#33687) Endii


Endii
tag

Gorenje mosógéppel tapasztalata valakinek?

(#33688) Chaser válasza Endii (#33687) üzenetére


Chaser
titán

melyikkel? mert kismillió modelljük van
suzukikkal vagy mercikkel valakinek tapasztalata?
kb
((( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33689) Brandynew válasza Chaser (#33688) üzenetére


Brandynew
őstag

Jaj, végre valaki, aki nem márka szerint sorolja be az elektronikai szerkezeteket... olyan jó ezt látni, mert még itt, PH-en is a mosógépes topikban márka szerint ajánlgatnak mosógépet.

Jó lenne megértetni az emberekkel, hogy a márka az csak egy hívószó, és minden gyártónak vannak jó és rossz szériái. Nem márka, hanem konkrét típus alapján kell választani, és ez nem csak a mosógépekre igaz.

Nekem pl. azt mondták, hogy cakompakk az összes olasz mosógép jobban rozsdásodik, mint az összes nem olasz. Hát persze, mert ez így működik, biztos kiszárítja a nap UV-ja és korrodálja az Adria sós levegője, ráadásul minden olasz gyártó pont ugyanazt a korrodálásra hajlamos fémet és festéket használja. Minden gyártó, minden modelljénél. Persze csak Olaszországban.

Amúgy a Gorenjére az említett topikban annyit írtak, hogy ugrál. Mármint az összes Gorenje mosógép. Hát persze :D

Én azt ajánlom, hogy egy jó webáruházban szűrd le jellemzőik szerint a mosógépeket, pl. én ezekre szűrtem (pár hete vettem mosógépet):

- A+++ energiaosztály
- felültöltős
- min. 6 kg terhelhetőség
- min. 1000 fordulat/perc centrifuga
- zajszínt centrifugánál max. 75dBa
- ár (nálam 100 ezer Ft)

Így maradt kb. 3-4 típus és nálam az Indesit ITWD 61053 W lett a befutó a neten olvasható tesztek és a digitális kijelző miatt. Persze az Indesitre meg azt mondták abban a nagyon jó topikban, hogy rozsdásodik, az összes.

[ Szerkesztve ]

(#33690) Chaser válasza Brandynew (#33689) üzenetére


Chaser
titán

notebookok miatt kénytelen voltam megtanulni, magában a gyártó neve semmit nem jelent, mindenhol vannak belépő, közép, felső és akár még felsőbb kategóriák, és elcseszett szériák akár legfelső szinten is, de az emberek többsége ezt nem tudja, vagy nem hajlandó megérteni, ahogy azt sem ha vet egy samsung porszívót ami 15 évig ment, semmi nem garantálja, ha következő fél évnél többet megy, de ugyanúgy ha az első megdöglött hamar és sohatöbbetsamsung', lehet olyan szériájuk ami nagyon jó, vagy akár más termék vonalon kiemelkedők lehetnek, mint pl lg az oled vonalon most, mindenki gyárt már mindent kb, tisztelet a kivételnek, tegnap belépő pionerre hangfal boncolást néztem, egyik alkatrész sem volt benne pioneer, leggyagibb beszállítók alkatrészeiből rakták össze, de kívül ott virított h pioneer (((( : és nem, nem hamisítvány

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33691) Brandynew válasza Chaser (#33690) üzenetére


Brandynew
őstag

A mobiltelefonok is jó példa erre: tök ugyanaz a hardver van mindegyikben (árkategóriák szerint), csak a szoftver tér el, esetleg az összeszerelés minősége. Maguk a mobiltelefongyártók hardvert nem is nagyon gyártanak (1-2 kivétellel).

Az emberek azért ragaszkodnak a gyártókhoz, mert az olyan megfogható. Pont ahogy a processzorok magszáma, memória mennyisége, háttértár kapacitása is stb. Így kerülnek a 4 GB VRAM-mal szerelt videokártyák egy Intel Pentium processzoros laptopba. Semmi értelme, de ezek megfogható fogalmak, értékek, amivel el lehet adni mindent. Csoda, hogy a mosógépeket nem azzal reklámozzák, hogy "több, mint 100 csavaros mosógép, közel 15 méter kábellel". Aztán amikor jön egy olyan modell, amibe még fúrtak 10 csavart, akkor mindenki azt akarná megvenni, mert az 110 csavaros és az nagyobb szám, biztos az a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#33692) Endii válasza Chaser (#33688) üzenetére


Endii
tag

Tudom, de gondoltam van pár dolog, ami általánosságban elmondható mindegyikről. Konkrét típus esetén viszont, kevesebb információt kapok.
Egyébként a WS 62 SY2B vagy talán még a WA 74 SY2B típus is szóba jöhet.
Fekete színben szeretnék, de nem nagyon akad. A fóliázás hülyeség?

Eddig az LG F2J5WN4W-t és az F2J5WN3W-t néztem ki. A két LG közt nem fedeztem még fel a különbséget.

(#33693) mzso válasza blattida (#33642) üzenetére


mzso
veterán

Inkább úgy néz ki előre hátra imbolyog inkább lefelé nem nagyon tudtam nyomni semmit, meg mintha lenne egy kis csobogás is.
Nem igazán tudtam jól felvenni:
https://drive.google.com/open?id=1kkuFTmj04jAVx0OKNWznwOA4Q6KGsQ6_

(#33694) Chaser válasza Endii (#33692) üzenetére


Chaser
titán

előzőekből úgy gondolom, nem lehet ezt általánosítani
ami biztos közös bennük, 7 karakterből áll a gyártó neve, többit én passzolom
fóliázást nem tudom, fóliáznak mindent, akár még jó ötlet is lehet

szerk: Brandynew telefonoknál az alaktrész beszállító nagyon nem mindegy és a sw sem, hiába ua. a soc, ha a többi komponens is nagyban meghatározza a használhatóságot, telefon egy külön műfaj:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33695) lufi7


lufi7
aktív tag

Tényleg ennyi hülye van a földön?
[link]

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#33696) #40553216 válasza Brandynew (#33691) üzenetére


#40553216
törölt tag

Vannak gyártók, amelyek felső kategóriás termékeket csinálnak, vannak gyártók, amelyek minden szegmensben gyártanak és vannak gyártók, amelyek csak az alsóba. Az Indesit az utolsóba tartozik, a Miele az elsőbe. Az Indesit véget ér 419 €-nál, a Miele 799 €-nál kezdődik.

(#33695) lufi7
Tényleg. :DDD
Mert olyan kib.szott nehéz lenne elolvasni a használatit. Ostobák.
Ezeknek aztán azt is hiába írják a mikró használatiba, hogy ne szárítsanak benne macskát, a macska úgyis elpusztul. De legalább a gyártók védve vannak.

[ Szerkesztve ]

(#33697) ribarszki válasza lufi7 (#33695) üzenetére


ribarszki
őstag

Illetve egy újhullámos újságírást/cikkírást is láthatunk. Nulla tartalom, nulla szaktudás, kattintásvadász cím. Aki meg ennyire hülye, hogy azt sem tudja mi micsoda a mosogatógépében, az meg is érdemli..

(#33698) Dluinet válasza Brandynew (#33689) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Olaszok ruszkiktól veszik az acélt (valami nagyon hosszú szerződés van már 40-50 éve), ami már a hosszú út alatt elkezd korrodálódni.

Gorenje meg nem ugrál, hanem végtelenségig helyezgeti a ruhát.

indesit hűtőgépünk 3 év után elkezdet rozsdásodni, még egyszer: hűtőgép

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#33699) veze válasza Dluinet (#33698) üzenetére


veze
őstag

whirlpool fagyasztóládánknak 18 év után tönkrement a kompresszora. Az egyébként fagyasztott termékkel tele pakolt, jó állapotú, nem rozsdásodott aljú/palástú termékre azonnali kompresszor cserére ( bejelentéstől számítva 4 órán belül helyszínen elvégezve , számlával garanciával) 37 ezerért adtak árajánlatot ( új ár 80ezer)

[ Szerkesztve ]

(#33700) #94529552 válasza Brandynew (#33689) üzenetére


#94529552
törölt tag

Itt is volt szó az Indesit ( Whirlpool is dettó, mivel egy cég) mosógépek rozsdásodásáról. Ez szériahiba volt náluk[link], talán az ajtóba épített mosószertartó miatt, úgy rémlik, de olvass vissza mit írtak róla konkrétan.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.