Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27161) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

Sziasztok,

Sajnos egyáltalán nem vagyok otthon a témában, ezért hozzátok fordulnék segítségért. Új lakásba költözünk, és kell vennünk néhány új, elektromos berendezést:

- elektromos főzőlap (nem indukciós)
- elektromos sütő (beépíthető)
- mosogatógép (beépíthető)

Van olyan márka, vagy konkrét típus a fentiekből, amit érdemes megvenni, illtve olyan, amit kerülni kell?
Gondolom sok minden befolyásolja a dolgokat, beépítési méretben a normál (~60cm széles) megfelelő a sütő/főzőlap esetén, mosogatógépnél 10+terítékes, tehát nem valami "mini" verzió érdekelne.

Költségben örülnék, ha 220k körül megállna, persze ha 250kból leht csak kihozni, akkor az is megoldható.

illetve hasonló kérdés mosógéppel (szabadonálló) kapcsolatban. Ott sajnos keskeny verzió kellene (~45-50cm), tehát felültöltős verzió (ha jól sejtem), mivel min. 6kg kapacitású érdekelne.Van olyan márka, ami ajánlott/kerülendő stb? Illetve mosó-szárítógép ajánlott vagy felejtős a 2in1 megoldás ezeknél?

Ha valami infóra még szükség lenne, szóljatok. :)

Előre is köszönöm a segítséget:R

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.