Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26029) LámaZ válasza Emu (#26027) üzenetére


LámaZ
addikt

Én egy-két éve zöldségaprításhoz (nem turmixoláshoz!) szerettem volna vásárolni egy aprítógépet.

Mikor lehet nagy szükség ilyenre?
Pl. káposzta vagy csalamádé előkészítésekor savanyításhoz, de zöldségleves főzése előtt is jól jönne.

Sokat végigpróbáltam, de egyszerűen nem tudnak megbirkózni a keményebb zöldségekkel. Már a zeller és a petrezselyemgyökér („fehér répa”) is gondot okoz, nem beszélve a tormáról. Amit kipróbáltam, másnap visszavittem (még szerencse, hogy visszavették).

Így aztán kézzel kellett felaprítanom a zöldségeket, ami egy 10 literes edény megtöltésekor férfit próbáló munka, nagy a veszélye az ujj elvágásának.

Egyébként, ha krémlevest készítene az ember, arra a keményebb fajta húsdaráló megfelelhet. Az mindent megőröl.

A konzervgyárakban, vállalati konyhákban vannak ipari aprító- és szeletelőgépek, de még használtan sem két fillér az áruk.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.