Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19025) #40553216 válasza Csabroncka (#19024) üzenetére


#40553216
törölt tag

Meglehet. De bármit is áruljanak ilyen (direkt/multilevel marketing) formában, nálam esélye sincs.
Hirtelenjében megnéztem az ugyanilyen formában működő Vorwerket: 12000 dolgozó, 610000+ ügynök. Ebből 560000 a háztartási elektromos eszközök (a Vorwerk esetében elsődlegesen a porszívó) kategóriájába csak kiemelkedően jó marketinggel besorolható szépészeti kencéket (rúzs, szempilla spirál meg hasonlók) sóz rá másokra. :DDD
Apámék (leginkább a rettenetesen csóró parasztcsaládból származó, végtelenül sznob második felesége) még a ’90-es évek elején vettek Zepter készletet, sok százezer forintért. És persze nekem is magyarázták, hogy milyen k.va jó, mivel egymásra rakhatók az edények, így adott mennyiségű gázzal egyszerre akár háromféle étel is elkészíthető. Ja, B+! Veszek egy edénykészletet 30000 Ft-ért, a maradék 400000-t meg életem végéig nem tudom gázra elpocsékolni. Hasonló a vorwerkes csoda, a Thermomix, amit most potom 389000 Ft-ért vágnak hozzád.
Barátom Amway-ezett, minket is be akart szervezni. Úgy kezdődött a dolog, hogy meg kell venned egy kezdő készletet x forintért a beszerveződtől, amit aztán a javallatok szerint 40%-kal drágábban adsz tovább. Mindezt azzal a marketingdumával, hogy a direkt marketingen keresztül olcsóbban kapod a terméket. Hát nem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.