Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) Csabroncka válasza Atesz 666 (#18900) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Két típusú van, az egyik amit luxnál és nálam a samsungnál is a nyomógombos csévélés. A másik amit a Boschnál láttam, hogy szakaszos azaz lassan kihúzva nem akad vissza, viszont gyorsabban húzva nem engedi visszacsévélni.

"in medias res"

(#18902) diegho


diegho
nagyúr

Ez a Bosch szerintetek mennyire jó?

(#18903) Atesz 666 válasza Csabroncka (#18901) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Az Electrolux-nál is nyomógombos,annyit húzok ki amennyit akarok persze a 6 méternyi kábelből olyan sebességgel ahogy akarom és a gombot lenyomva húzza vissza a kábelt,ha akarom akár szakaszosan is. :C

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#18904) Zeki válasza Atesz 666 (#18903) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mielénél ha egyszer megnyomom a kábelvisszahúzó gombot, visszatekeri az egészet. Nem kell nyomva tartani. Kihúzni meg annyit húzok ki, amennyit akarok.

(#18905) maestro87


maestro87
őstag

Sziasztok, szervizelés szempontjából milyen márkájú hűtőgépet, mosógépet, tűzhelyet érdemes venni? Vagy ma már mindegy milyet vesz az ember?

(#18906) pjen válasza maestro87 (#18905) üzenetére


pjen
félisten

A lehető leghosszabb garisat vedd.

(#18907) #94529552 válasza Mate (#18899) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem olyan mint a többi, mert a Bosch-nál nincs nyomógomb, és csak rángatásra, vagy inkább teljes kihúzásra teker vissza(ezt írták az árukeresőn), de majd megnézem a működését a napokban.

(#18908) mettek


mettek
addikt

Porszívó ügyben...eddig Miele-ben gondolkodtam de a c1 brutális gagyinak hát és az a tekerő a tetején is hamar meghalósnak tűnik....a c3 meg 80ezer.

Volt egy Philips powerline expert is a MM-ban, 60 körül. Mi a vélemény az ilyen kategóriájú philips -ekről.

Ja és a Philips 5 év motorgaris, a Miele 2 év.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#18909) ribarszki válasza mettek (#18908) üzenetére


ribarszki
őstag

Az a gagyi Miele, azzal a gagyi tekerővel a tetején kb 3x tartósabb lesz mint a Philips, ami egyébként egyáltalán nem ajánlott márka. Egyébként miből szűrted le, hogy a Miele gagyi? Tényleg kíváncsi vagyok. A burkolat alapján? Tudod milyen alkatrészek vannak a kasztni alatt?

Mondjuk az tény, hogy nem egy szépségdíjas termék, de ez alapján megítálni a képességit nagyon rossz irány. De a Philipset tényleg felejtsd el, még ha a MM-es eladó ezt is tolja a jutalék miatt.

(#18910) Zeki válasza mettek (#18908) üzenetére


Zeki
nagyúr

Vegyél Bosch porszívót! Olcsó, kicsi, erős, forma okés.

(#18911) cekkk válasza ribarszki (#18909) üzenetére


cekkk
veterán

Ezért neked fizetnek, hogy folyton itt vered a nyálad a miele dolgokkal? Ha olyan minőségű akkor a szép fekete porszívó mi a francért tiszda karc pár hónap után?
Mert ugyan olyan gagyi mint a többi.
Be lehet fejezni most már ezt a miele imádatot.

[ Szerkesztve ]

(#18912) ribarszki válasza cekkk (#18911) üzenetére


ribarszki
őstag

Majd pont te mondod meg mit lehet befejezni és mit nem. Ez egy fórum, ha nem tetszik nem olvasd, ha nem értesz egyet írd le a véleményedet, ha nem tudsz uralkodni az érzelmeiden, akkor nem biztos, hogy kommentelni kell. Ilyen egyszerű ez a történet. További szép vasárnapot neked!

[ Szerkesztve ]

(#18913) cekkk válasza ribarszki (#18912) üzenetére


cekkk
veterán

Eléggé feltünő ez itt, hogy csak a miele és a miele a jó.
De ha nem bírod a kritikát akkor nem kell olvasni a fórumot.

(#18914) Atesz 666 válasza cekkk (#18913) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

+1 :C :R

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#18915) ribarszki válasza cekkk (#18913) üzenetére


ribarszki
őstag

Mindenki kifejezheti a véleményét kultúrált stílusban. A vered a nyálad és a be lehet fejezni nem kultúrált stílus, persze ha neked ez a normális.. A kritika és a stílus között pedig óriási különbségvan, s az utóbbit valóban nehezen bírom, az alpáriságot.

Egyébként valaki csak s kizárólag Electrolux termékeket ajánl, lásd felettem Atesz 666 aki nagyon örül és tapsol valaminek. Persze azzal nincs problémád, ő szerinted nem kap jutalékot és nem veri a nyálát, pedig csak Electrolux terméket ajánl kizárólag. De tegye, szíve joga elmondani, úgy ahogy nekem is. Ha neked ezzel gondod van, akkor nem ez a te fórumod.

Vagy szólj hozzá értelmesen, ajánlj, mond el a véleményedet, de ne személyeskedj. Köszönöm.

(#18916) mettek válasza ribarszki (#18909) üzenetére


mettek
addikt

a c1-re írtam hogy gagyi mert valóban szarul néz ki de cserébe még drága is de ami miatt tényleg legagyiztam az a tekerője, ami nagyon nem volt szimpatikus plusz a MM-ban a tesztgépnek már akadásmentesen körbeforgott ez a tekerője ami azt jelenti hogy kikopott pedig nincs agyon használva. De amúgy Dyson 120ezres porszívója is gagyi kopogós műanyagból van....

Én hozzászoktam hogy ha valami prémium és drága akkor az tényleg minőségi az utolsó szögig. Ezek viszont vér gagyi anyagból vannak, az összes. 80at most már biztos nem adok érte....

max 40ig kéne valami korrekt porzsákos.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#18917) Atesz 666 válasza ribarszki (#18915) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"Egyébként valaki csak s kizárólag Electrolux termékeket ajánl, lásd felettem Atesz 666 aki nagyon örül és tapsol valaminek. Persze azzal nincs problémád, ő szerinted nem kap jutalékot és nem veri a nyálát,"

-Azzal a pici különbséggel,hogy én tapasztalatból ajánlom a túlárazott miele-vel szemben a sokkal megfizethetőbb árú minőségi Electrolux és AEG háztartási gépeket. :C

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#18918) Atesz 666 válasza mettek (#18916) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Szerintem néz körbe a Bosch és az Electrolux-oknál. :U

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#18919) pjen válasza mettek (#18916) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Én igazán nem vagyok Miele párti,de mért baj az,hogy műanyagból van a ház.Nekem van egy Lux gőzállomásom az is műanyagból van,pedig 5db C1 et is kaptam volna érte.

(#18920) Atesz 666 válasza pjen (#18919) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Nem is az a baj,hogy műanyagból van,hanem,hogy milyen minőségű műanyagból.szerintem. :U

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#18921) mettek válasza Atesz 666 (#18917) üzenetére


mettek
addikt

meg is találtam a számomra tökéleteset, legalábbis remélem. Ez az Electrolux lenne az.

(#18920) Atesz 666

Igy van, a minősége a lényeg. Ha már prémium termék akkor legyen tényleg az. A műanyag is lehet finom tapintású, időtálló és lehet vérgagyi kopogós. Illetve itt vannak ezek a műanyag fülek amik az ajtaját fogják...alig merem kinyitni, becsukni mert attól rettegek eltöröm, ez lehetne fém a komplett zárszerkezettel együtt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#18922) ribarszki válasza Atesz 666 (#18917) üzenetére


ribarszki
őstag

Azzal a pici különbséggel? Miről beszélsz? Te ajánlhatsz saját tapasztalat alapján Elux gépet, én nem ajánlhatok saját tapasztalat alapján Miele porszívót? Egy fórumon? Hogy is van ez, neked lehet nekem nem?

Egyébiránt csak érdekességből, van itthon:

3 éves Elux villanysütő (130k) - leesnek a gombjai, s a két hőálló üveglap közé becsorog a tisztítószer ami ocsmány módon ottmarad, s ugye nem tisztítható

4 éves Elux mikró (35k) amiről lehámlott a gombokat védő fólia

3 éves Elux Ergorapid porszívó amin csavarhúzóval kell kipattintani a reteszt amikor tölteni akarom, mert kilazult a rugó, s az akku lenullázódott 2 év alatt

1 éves AEG fagyasztószekrény amivel semmi baj nincs és tökéletesen teszi a dolgát.

Szóval neked valaki fizet azért, hogy "verd a nyálad ezekre a szar Elux termékekre"? "Be lehete fejezeni" ezeknek a túlrazott gépeknek a sztárolásást. Hogy tetszik a stílus? Ehhez már nem tapsolsz?

Persze ez irónia volt, mert soha nem írnék ilyet, ahogy eddig sem tettem.

Mindemellett, hogy nagyon rossz tapasztalataim vannak, soha nem lett senki leszólva aki Elux terméket ajánl, egyes egyedül a Miele böki egyesek csőrét. Noha tapasztalatból mondjuk, sok mellényúlás után, hogy megéri pl. ilyen porszívót venni. Ha valaki ezzel nem ért egyet, netán pont ilyen porszívója van de nagyon más a véleménye, írja le legalább mindannyian okolunk belőle.

Nem csak te ajánlasz tapasztalatból, hanem más is. Mi másból is tennénk? Senki nincs itt aki végigtesztelete a kapható összes mosógépet, hűtőt, sütőt, stb.. Olyan van, hogy sok mellényúlás után talál egy jót és ezt ajánlja. Ha ez éppen Miele, akkor Miele, ha Elux akkor Elux. Miért is probléma ez neked?

[ Szerkesztve ]

(#18923) Atesz 666 válasza mettek (#18921) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Meg néztem.
-Nagyon jó,biztos nem fogsz benne csalódni. :C

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#18924) Atesz 666 válasza ribarszki (#18922) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"Szóval neked valaki fizet azért, hogy "verd a nyálad ezekre a szar Elux termékekre"? "Be lehete fejezeni" ezeknek a túlrazott gépeknek a sztárolásást. Hogy tetszik a stílus? Ehhez már nem tapsolsz?"

-De. :C

A fórum nem kifestő.

[ Módosította: koxx ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#18925) pjen válasza ribarszki (#18909) üzenetére


pjen
félisten

És Te tudod milyen alkatrészek vannak a Philips-ben?Öt év garit ad míg a Miele csak kettőt.Nekem van egy Fc9023 philipsem már vagy 10 éve.Az utóbbi 5 évben azt használom strapa pórszívónak kocsi,garázs,külső terasz és semmi baja.Egyébként találtam egy textet ahol a egy miele első lett aztán két philips,a negyedik megint egy miele.

(#18926) asus1


asus1
aktív tag

Sziasztok!

Hűtőszekrény vásárlása előtt állok és nem tudom merre induljak el.
Mindenféle képpen side by side hűtő érdekel csak.
Van egy kiszemelt: LG GS9366PZQZB
Erről valami vélemény?
Vagy tudtok ajánlani valamit esetleg?

(#18927) Csabroncka válasza asus1 (#18926) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Én lehet inkább egy hasonló árú Bosch-ra szavaznék - meg kellene nézni őket személyesen médiában vagy valahol, mert ez azért már nem futottak kategória.

"in medias res"

(#18928) Zeki válasza pjen (#18925) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#18929) pjen válasza Zeki (#18928) üzenetére


pjen
félisten

Az az igazság,hogy németül max aludni és sört inni tudok leírhatnád mire gondolsz a link el. :R

(#18930) koxx válasza Csabroncka (#18927) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

+1 a Boschra. Muternek most vettem egyet és eddig elég jó.

(#18931) Zola007


Zola007
veterán

Adott egy konyhai mérleg, ami az utóbbi időben néha nem áll meg nullán, hanem bekapcsolást követően elkezd negatív tartományba menni: -1 ...-2....-3.....gramm, szépen lassan. ha hagyom, lemegy -200-300 grammig apránként.
Nem tudom mi lehet a baja, az elem új, szétszedtem, belül nincs vezetékszakadás, sérülésnek nyoma.
Találkozott már valaki ilyennel?

Nem nagy érték, de szeretem

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#18932) cekkk válasza ribarszki (#18915) üzenetére


cekkk
veterán

Számomra már unalmas, és úgy tudom szólva is lett már hogy legyen ez befejezve. Ha nem tetszik a stílus akkor fizess elő a ph-n és kapcsold ki,hogy láthasd a véleményem. Egyelőre ti szidtok burkoltan mindent ami nem miele és unalmas.

(#18933) Zeki válasza pjen (#18929) üzenetére


Zeki
nagyúr

Német nekem sem az erősségem, de a toplista látszik. Minél kisebb az osztályozási száma, annál jobb a gép. Sehr Gut, Gut,...

(#18934) Met válasza Zola007 (#18931) üzenetére


Met
nagyúr

Szerintem az a része sérült ami felfelé nyomja a mért felületet, gondolom egy rugó.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#18935) #94529552 válasza koxx (#18930) üzenetére


#94529552
törölt tag

Jó lenne egy bővebb beszámoló is. :K :R

(#18936) koxx válasza #94529552 (#18935) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Még csak 2 napos szóval nem tudok egyelőre sokat csak az első benyomásom :)
Bosch KGV36VW32 -ról van szó.

Nagyon igényes külső, az ajtónyitó van akinek bejön, de én a Liebherr megoldását jobban kedvelem. A ledes világítás nagyon jól megoldott, az egész hűtőt bevilágítja fentről. A belső tér tágas, az alsó szekrényen van vmi állítható szellőztető a zöldségeknek/gyümölcsöknek. Kinyitva az ajtót 1 gomb nyomogatásával lehet állítani a hűtési fokozatokat 5 v 6 lépésben. A kompresszor is teljesen csendben teszi a dolgát, semmi zavaró zörgést nem hallottam. Gyári gari 5év, nekem ez volt az egyik fő szempont.

(#18937) pjen válasza Zeki (#18933) üzenetére


pjen
félisten

Elég vegyes,várható volt.Egyik itt a másik ott jobb.A philips bőven befér a csapatba.

(#18938) gF válasza pjen (#18925) üzenetére


gF
senior tag

Azért azt ne felejtsd el, hogy te Philips porszívód még nem Törökországban készült, mint a mostani porszívóik. :N
A motorra meg nem nagy kunszt nekik bevállalni az 5 év garit, mert úgy se az fog először tönkremenni.

[ Szerkesztve ]

(#18939) pjen válasza gF (#18938) üzenetére


pjen
félisten

Ha normálisan kezeled más nem nagyon tud rajta tönkre menni.Összetörik?az nem garis hiba.Merci is készül kecskeméten mégis Merci marad,vagy az audi...

(#18940) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sajnálom hogy ilyen óvodai szintű énapukámerősebb téma lett a topicból, régen olyan szépen értelmesen lehetett valós és normális kérdéseket megvitatni, egymást segíteni.

nagyon szomorú vagyok emiatt.

súlytalan megalapozatlan marhaságok (butaságból eredően), túlzások (a saját meggondolatlan álláspont védelmében), általánosítások elavult rétegtapasztalatok alapján, észérvek és belátás teljes hiánya. buta és korlátolt hozzáállás ez.

sajnálom az értelmesebb olvtársakat hogy ilyenekkel kell küzdeni.

[ Szerkesztve ]

(#18941) Csabroncka válasza pjen (#18939) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Azt azért te is tudod hogy a műanyag zsanérok, patentok egy idő után megpattanhatnak vagy lerepednek. Általában a porszívó halálát gondos karbantartás mellett az szokta okozni, hogy a zsáktartó fedél biztosító műanyagja egyszerűen letörik és nem zár, vagy a szívócsőcsatlakozó reped meg, vagy kiesik a kerék...stb. Ebből a szempontból jó volt a rakéta ;]

DeFranco: igyál egy hideg sört, úgyis mindjárt itt a lehűlés!

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#18942) gF válasza pjen (#18939) üzenetére


gF
senior tag

Ez tény... Viszont azért érződik a spórolás itt-ott. Anyaghasználat, nem tömített a porszívóház, leveszed hátsó szűrőfedelet és konkrétan kezedben marad, stbstb.
Amennyire én látom szinte csak a márkaneve maradt meg a Philipsnek. Egy Philips PerformerExpert 60k. Ennyiért már kaphatsz egy Electrolux Ultrasilencert vagy egy Miele C2-t.

(#18943) pjen válasza gF (#18942) üzenetére


pjen
félisten

Ajánlom figyelmedbe a18928 as hozzászólást.

(#18944) #40553216 válasza mettek (#18916) üzenetére


#40553216
törölt tag

C1-et hol láttál 80-ért? Átbasztak. A legolcsóbb C1 43000, a legdrágább 50000 Ft.

(#18917) Atesz 666
„Azzal a pici különbséggel,hogy én tapasztalatból ajánlom”
Milyen alapokra is épül ez a tapasztalat? Mint ez?
Abban is biztos vagyok,hogy pld egy ma gyártott 3x annyiba kerülő miele sem megy el 5 évnél tovább,márkanév ide vagy oda.” Tehát itt s/nem tapasztalatod van, csak vélekedésed. Ahogy azt már írtam erre a mondatodra.

„a sokkal megfizethetőbb árú”
Ultima ratio. Hisz’ Trabantot is csak azért nem vettek a nyugat-németek, mert keletre sem volt elég. Pihenjél már!

(#18932) cekkk
Miről lett szólva, hogy legyen befejezve? A Miele tapasztalatok alapján való ajánlása vagy a személyeskedő, tahó beszólással tarkított leoltás? Szerintem utóbbi. Sőt, ez mintha a szabályzatban is tiltva lenne.
„Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:
…sértő, vulgáris, személyeskedő tartalom.”

(#18941) Csabroncka
A Rakéta az semmilyen szempontból nem volt jó. Az eltérő érintésvédelmi szabványok (és megvalósítás) miatt ezerszámra raktunk bele utólag több helyre plusz szigetelést. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18945) gF válasza pjen (#18943) üzenetére


gF
senior tag

Nem véletlenül javasoltam neked az Ultrasilencert... :)
Csak ami Németországban AEG porszívó az nálunk Electrolux.

(#18946) Csabroncka válasza #40553216 (#18944) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Még jó, hogy nem esett ki a kereke mert egyes típusoknak nem is volt ;]

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#18947) mettek válasza #40553216 (#18944) üzenetére


mettek
addikt

A 80ezret a c3-ra gondoltam mert a Mieleből az lenne amit megvennék, aminél érzem a minőséget. De perpill max 50-55 ezerig mennék el. A c1 c2 viszont nem üti meg nálam azt a szintet.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#18948) #40553216 válasza mettek (#18947) üzenetére


#40553216
törölt tag

OK. És a C3-at megnézted, és gagyinak láttad?

„plusz a MM-ban a tesztgépnek már akadásmentesen körbeforgott ez a tekerője ami azt jelenti hogy kikopott pedig nincs agyon használva”
Nincs? Szerinted akik ott gyepálják a gépeket, azok elérik a legminimálisabban gondos tulajdonos szintjét? Vagy a lehető legdrágább, megfizethetetlen eszközt basztatja mindegyik? Én is láttam már MM-ben Miele mosógépen fityegő bekapcsoló gombot. Az egyik eladó is ezt tette szóvá, külön kiemelve, hogy „Miele minőség”. Szerintem egy ilyen gép hónap alatt többet kap, mint egy háztartásban egész élettartama alatt. Ha otthon letörölném és pár perc munkával teljesen tisztára pucolnál a mosógépünket, nem mondanád meg róla, hogy nem vadi új. Pedig kilenc éves, és háromszor-ötször használjuk hetente. Sehol rozsda (pedig az ajtó nélküli zuhanyfülke mellett áll a kezdetektől), sehol fityegés (gomb, ajtózsanér), sehol folyás, sehol karc.

(#18949) Mercutio_ válasza #40553216 (#18948) üzenetére


Mercutio_
félisten

Legit lenne ez az érv, ha nem az lenne az egyik legtöbbet emlegetett hivószó a miele hívőknél, hogy ezt ipari környezetre/terhelésre méretezték, non-stop önkiszolgáló mosodákban is ez van.
Akkor most ez a valóság, vagy az áruházi nyitogatás / nyomkodás is leamortizálja? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18950) sumi4623


sumi4623
tag

Sziasztok! Szerintetek ezt a hutot erdemes megvenni? Vagy ar/ertek aranyban van jobb ennel? http://m.emag.hu/samsung-kombinalt-hutoszekreny-310-l-a-energiaosztaly-full-no-frost-h-185-cm-ezustszurke-rb31ferndsa/pd/ELFBNBBBM/

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.