Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73509) tomi5244


tomi5244
őstag

Üdv! Nem nagyon találok a probémámra topikot, gondoltam itt próbálkoznék.

Egy előre buktatható/hajtható TV tartót szeretnék eszközölni. Gyakran vetítünk a falra, de alap esetben a TV megy, ha épp itthon vagyunk. Ezért a TV pakolgatása helyett egy, a képen látható megoldást kéne csinálnom.

Millió TV konzol van a neten, de nem találtam olyan megoldást ami nekem kéne. Talán egy hasonló kivitel lenne, ha olyan felfogadót veszek ami a mennyezetre készült, csak én fordítva használnám, szóval a szekrényre csavaroznám fel. De valahogy nekem az a verzió sántít kicsit. [link]

Hegesztőm nincs, de fúróm és flexem van :) Olyan eszközöket és alkatrészeket tudnátok ajánlani ami vaskereskedésben, barkácsboltban fellelhető, és mondjuk itthon csak össze kéne legóznom? Valami csuklópánt, zsanér, vagy bármi? :)

Van ilyen talpas állvány is, mondjuk ha elvágnám és tennék bele egy hajlítható "valamit" :D

Köszönöm!
T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.