Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79437) jimpo válasza xy.zsolt (#79433) üzenetére


jimpo
aktív tag

Akkor az a baj hogy nem üresgyomorral futok :F

Az igazi reggeli csak utána jön... Nálam a zab lecsúszik 5 óráig, pihenősben kicsit később. Bár ha itthon vagyok akkor inkább reggel futok. Max majd nagy melegbe marad ki a hajnali zab, mert akkor ébredés után start. Hogy 8 óráig lepörögjön aminek kell. Épp elég munka után 19 óra magasságában futni nyáron. :O
Nem látom hogy fogyna az izom, pedig súlyzót nem fogtam régóta. :B A ma linkelt akcióra való tekintettel majdnem el csábúltam és vettem Kettlebell-t, de mivel úgysem használnám így kábé felesleges. Inkább megeszem az árát... :)) Az legalább meglátszik. :C Pedig a kilométer nálam is megvan. :U

Igazából nálam a hajnali zab, az hajdínakása, köleskása meg rizskása. Illetve természetesen zab keverék, csak az arányok változnak mikor épp milyenem van. :C

#79335 stefyY
A hízásról jut eszembe. 71 kiló vagyok éppen, nem tudom ez pehelysúly-e már. Mindenesetre már ez régóta hasonló formát ölt rajtam, 2015. augusztus 1. Oké a régi képen 74 körül lehettem, akkor súlyzózás + kerékpár kombinációval. :K

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.