Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64034) oriic válasza gyuromoj (#64033) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Helen Mirren-es cucc az nem április 1-jei tréfa akart lenni? :DDD Ha komoly, akkor jöhet, bírom őt nagyon.

"Én majd újranézéskor fogom szétbőgni magam, mivel most erős voltam."

Én vigyorogtam mint tejbetök, valamint egy kis tapsot is kapott tőlem a lezárás, azonban a hátsó sorban néhányan elkezdtek tapsolni, de nem őrült módjára, hanem csendben, de néhány idióta plazaszökevény nőszemély elkezdett röhögni rajtuk, hogy de hülyék... :W

BTW bár nem figyeltem kifejezetten, de nem igazán láttam, hogy hol helyettesítették Paul karakterét kaszkadőrökkel, vagy CGI-al, vagy a testvérével.

Még egy dolog: a végén a visszaemlékezés előtt volt egy jelenet a tengerparton.

Roman pofázott a szokásához híven, amikor Tej leállítja, hogy fogja be, és nézze a tengerparton játszó családot. Én már akkor ott meghatódtam. :( Aztán mikor Dom mondja, hogy nem búcsúzik, tudtam hogy az Walkernek szólt. Illetve egy érdekesség, bár ezt lehet csak behaluztam a könnyektől. :O A végén a Suprás jelenetnél mintha kicsit ilyen fényárban úszott volna Brian, és szerintem a fehér kocsiszín sem volt véletlen...

Na de a lényeg, nem egy Oscar-díjas film, szerintem sokan fikázzák majd, de nekem nagyon tetszett, talán a széria egyik legjobb része. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.