Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142551) eeXaa válasza Tibiajax (#142550) üzenetére


eeXaa
addikt

:))

(#142552) Hegyirabló válasza eeXaa (#142546) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Tévén. Kreatív, az biztos! :DD

#142548 erahurka

Erre csak vissza tudok kérdezni, mást miért nem zavar az, hogy plédául a Tenetnél (amibe csak belenéztem) rögtön találtam egy olyan, mindösszesen egy perces jelenetet, ami alatt négy (4) alkalommal váltott a képarány. De ne nyissuk ki ezt a vitát, sokan vannak, akinek ez tetszik, sokan vannak, akiket nem érdekli a dolog, és vagyunk egy páran, még itt, ebben a topikban is, akik idézem kollégát "agyfszt" kapunk ettől.

Aquila non captat muscas.

(#142553) brownus válasza Tibiajax (#142550) üzenetére


brownus
veterán

Ez most melyik? A majom vagy a pikkelyes?? Vagy csak sáros lett a 🐒 és nem fürdött még? :DDD

(#142554) brownus válasza ígyvanferi (#142547) üzenetére


brownus
veterán

Zseniális az a film, talán fekete komédianak lehetne nevezni?

Ahogy elintézi a törpét, vagy a hülyegyerek az otthonban.
Sok apró umami van benne :) igen, ebben a filmben van bőven, nekem legalábbis

(#142555) eeXaa válasza Hegyirabló (#142552) üzenetére


eeXaa
addikt

...én csak örülni tudok ha teljes képernyőre vált... persze néha engem is idegesít a céltalan váltogatás... pl Nolan-nál.

(#142556) Hegyirabló válasza eeXaa (#142555) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Nekem igazság szerint mindegy lenne, 1.85:1 vagy 2.35:1, mindkettő tetszik. Jól írod, a céltalan váltogatás, ami idegesítő. :R

Aquila non captat muscas.

(#142557) brownus


brownus
veterán

[link] mads :DDD :R :C

(#142558) gbors válasza brownus (#142557) üzenetére


gbors
nagyúr

:D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#142559) brownus válasza gbors (#142558) üzenetére


brownus
veterán

Mivel a héten szabin vok, úgy döntöttem hogy mads hetet tartok, van pár filmje amit még nem láttam/tunk.
Az örökkévalóság kapujában, veszedelmes viszony, gengszterek fogadója.

+ Fantastic planet (1973) egy Francia - Csehszlovák animációs film!?

(#142560) gbors válasza brownus (#142559) üzenetére


gbors
nagyúr

Az a gyanúm, hogy nagyon sok olyan filmje van, amit nem láttál / láttunk, nagy részük valószínűleg csak eredeti nyelven hozzáférhető. Hogy állsz dánból? :D

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#142561) bagyulajuve válasza gbors (#142560) üzenetére


bagyulajuve
addikt

elég csehül :DDD

Resistencia eterna

(#142562) Bad Pritt válasza gbors (#142560) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én eskü élvezem az északi filmeket eredeti nyelven még úgy is, hogy csak pár tucat óra duolingo tapasztalatom van dánból. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#142563) Cs1csó válasza Hegyirabló (#142552) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Infinity War-nak van egy olyan Hybrid változata ahol úgy változik a képarány, hogy az egyik sarokban "megtörik" a kép mint ha be lenne hajtva a sarka, na az nekem sem tetszett.

Rákerestem "Full Frame Hybrid"

itt a bal alsó sarokban látszik miről van szó, a lényeg, hogy ez hol egyik hol másik sarokban tűnik fel.


Na ez ami nekem is sok volt

(#142564) Hegyirabló válasza Cs1csó (#142563) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Ez nem valami kódolási vagy transzfer hiba? Mert ha nem, akkor viszont szarvashiba.

Aquila non captat muscas.

(#142565) paatrick válasza Hegyirabló (#142564) üzenetére


paatrick
őstag

Nem, általában ezeket a hybrid változatokat otthon ollózzák össze a lelkes filmkedvelők, hogy a legteljesebb, legszebb stb. változatot elérjék.

Pl. egy orosz streaming kiad egy Open Matte változatot, az ugye jobb esetben alul felül több és nincs oldalt levágva. Ennél meg gondolom le volt de a népek összeszerkesztették a mozis verzióról azt a kicsit.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#142566) Hegyirabló válasza paatrick (#142565) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Ja értem! Profi! :C

Aquila non captat muscas.

(#142567) Yodamest válasza mephi666 (#142530) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát megint én leszek az ördög ügyvédje, mert szerintem ez egy ritka jól eltalált film volt. Értem amiket írsz, de az elégedetlenségetek szerintem abból fakad, hogy ti egy full komoly maffia filmet vártatok, miközben ez abszolút nem az. Ez egy könnyed, kissé sokszor bohókás, ámbár mégis helyenként izgalmas, amolyan műfajkotyvalék, de nekem nagyon bejött az összetevők adagolása.

Mindig minden a prekoncepciókon dől el, aki mást vár az csalódik, én pont ezt vártam és már a borító alapján is valahogy átjött, hogy ez nem egy Peaky Blinders lesz... Azt is kaptam teljes mértékben, amit vártam, nekem így nagyon tetszett.

Nyilván már Dinklage karaktere önmagában egy paródia, nem is értem, hogy várhattatok full reális és komoly maffia filmet ebből? :U

(#142568) Yodamest válasza Yodamest (#142567) üzenetére


Yodamest
addikt

Ha valamihez hasonlítani kéne hangulatában, kicsit olyasmi nekem mint a 2017-es The Babysitter, az is egy egyébként végig tök izgalmas, véres és helyenként igen feszült film, de mégis valahogy van benne egyfajta könnyedség, amolyan laza rágógumi feeling, amitől mégsem egy Fácángyilkosok lesz, hanem valami teljesn más műfaj, ami szerintem nincs is még behatárolva, hogy mi. Amolyan hubabuba thriller talán.

(#142569) brownus válasza gbors (#142560) üzenetére


brownus
veterán

Nagyon jól :DDD :N

(#142570) ígyvanferi válasza Yodamest (#142567) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nekem most speciel nem volt semmilyen prekoncepcióm, mert semmit nem tudtam a filmről, barátnőm indította el netflixen egyik délután, és jobb dolgom híján leültem vele nézni. Illetve a prekoncepció nem innen fakad, hanem az első 30-40 perc alapján alakult ki, az nincs semmiféle harmóniában az utolsó fél órával (vagy mennyivel, mindegy).
Angelo Provolonénak nem hányom a szemére, hogy miért nem lógatta fel azonnal a t*keinél fogva Anthony-t, mert az már rögtön bohózatként indul, de itt valahogy össze vagyok zavarva a film által.
Hirtelen egy jó példa sem jut eszembe, ahol egy ilyen katyvasz működik, bár nyilván van, akár amit írtál Bébiszitter is ilyen lehet, de azt nem láttam (bár az meg egy jó kis trancsír filmnek tűnik, az megint más). Majd gondolkozom.

(#142571) gbors válasza Bad Pritt (#142562) üzenetére


gbors
nagyúr

Én is, bár felirat nélkül nyuszi vagyok :D

#142561 bagyulajuve : Ouch! :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#142572) mephi666 válasza ígyvanferi (#142570) üzenetére


mephi666
nagyúr

a babysitter nálam működött, mert nem akart többnek látszani, mint ami... itt nálunk se volt elvárás: ismerős ajánlotta, hogy az elmúlt időszak egyik legmeglepőbb filmje volt neki és nekiültünk asszonnyal... a film alapsztorija tetszett, tényleg jól és érdekesen indult, majd az intézetbeli fogócska után meredeken bezuhant a szint.... RP mondjuk jól hozta az ellenszenves karakterét, mert a végéig arra vártam, hogy lukat üssenek a fejébe :D black comedynek se nevezném, mert szeretem a stílust, vannak is belőle kedvenceim, de ez soha nem kerülhetne bele... ez a film alaptémában is komolynak akart tűnni, majd hirtelen elfogyott a lendület: kár érte

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142573) spiky03 válasza Cs1csó (#142563) üzenetére


spiky03
veterán

Én ugy tudom, hogy az sem fix az a sarok hanem "vandorol" a kép a képernyőn, hogy mindig a teljes képet lásd, és ne maradj le semmiről.
Nekem is ki van kölcsönzve ez a verzió, de nem néztem meg.
Mert vannak olyan open matte verziók is ahol bele nagyitanak a képe fent és lent kapunk több tartalmat viszont oldalról meg elvesznek.
Ezeket én nem szeretem.
Pl a Végjáték is ilyen verzióban van.
De a Végtelen háborúnál ebben a verzióban látható, hogy mik estek volna le ha nem így rakják össze.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#142574) salesman


salesman
őstag

A Gyűrűk Ura,egy másik nézőpontból
[link]

Türűűűdrááá!

(#142575) Cs1csó válasza salesman (#142574) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD
Nem akarom bántani a kritizálót, de Peter Jackson is azért mert belevágni a 90-es évek végén mert már megvolt a technológia nagy része ahhoz, hogy megvalósítsa amit elképzelt. Tehát Hollywood sem tudta volna megvalósítani ezt a 90-es évek előtt.

(#142576) eeXaa válasza Cs1csó (#142575) üzenetére


eeXaa
addikt

Kétlem hogy PJ ötlete volt a megfilmesítés... Ha jól tudom a feladat, pénz, eszközök adottak voltak, ő csupán a munkát pályázta meg... főleg olyan renoméval hogy előtte egy hollywodi filmet rendezett, a FOTR összegének a negyedéből, ami ráadásul bukó is volt.

(#142577) Bad Pritt válasza eeXaa (#142576) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig az övé volt. Nem stúdiófilmként indult, amihez rendezőt kerestek, hanem Jackson ült le egy megbeszélésre Saul Zaentz-cel, aki akkoriban a Gyűrűk ura jogait birtokolta és végül belement, hogy Jackson készítsen belőle egy filmet (ami végül három lett).
Ezután vonták be a Miramaxot is a dealbe, szóval Jackson nélkül nem lett volna film.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#142578) Cs1csó válasza eeXaa (#142576) üzenetére


Cs1csó
félisten

:U +1 Bad Pritt

Egy rakás storyboard-al készült és egy komoly prezentációt rittyentett, belőle, a lényeg, hogy lássák a fejében már ott van a kész film.
Az ő ötlete volt, hogy Új-Zélandon forgassák, a stúdió Denver környékén akarta forgatni, de Jackson meggyőzte őket, hogy Új-Zélandon forgatják akkor kb. 40%-ot lehet spórolni a büdzsén. Az is az ő ötlete volt, hogy egyben forgassák le a filmeket (talán ebben az is benne, volt, hogy nagy stáb sok színész, és Új-Zéland a világ végén van tehát minél kevesebbszer kelljen összecsődíteni annyi embert.
Ezek az infó a Gyűrűk Ura Trilógia bővített változatának DVD kiadásához mellékelt 3x2 lemez extrán rajta is van.
Bár nagyon régen láttam már őket - utoljára is vagy 5 éve legalább -

Sőt, érdekességként, amikor fiatalként olvasta a regényeket egyből elkezdett keresgélni, hogy vajon forgatott már ebből valaki filmet mert ő bizony megnézné ekkor jött rá, hogy még senki sem vette a bátorságot erre, úgyhogy rájött, hogy nincs mese neki kell megcsinálnia.

A filmjeinek egy része tudatos készülés is volt a trilógia megfilmesítésére. A végső lökést a Törjön ki a frász c. film adta ami már beugró volt Hollywood-ba az "A" listás filmek világába. Plusz a számos effekt is megmutatta, hogy mire képes a csapata a Weta Workshop.ű

A Hobbit már nem lett olyan jó de ez részben a történetnek is köszönhető azért sokkal karcsúbb volt mint a Gyűrűk Ura cselekménye, a rendezést is előbb másra bízta volna Guillermo del Toro-ra, de végül ő ült a rendezői székbe.

(#142579) eeXaa válasza Bad Pritt (#142577) üzenetére


eeXaa
addikt

...hihetetlen hogy merték rábízni, mivel az addigi munkássága nem volt épp a legjobb ajánlólevél.
Szóval azt mondod, hogy nem volt tervben a film, PJ egyszer csak odaállt a jogok tulajához, hogy filmet akar csinálni?

(#142580) Cs1csó válasza eeXaa (#142579) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen, pontosan. A stúdió sem gondolta, hogy ennyire hatalmas projekt lesz. Jackson pedig bizonyított már, hogy jó a fantáziában, a horrorban, a trükkökben stb.

De jogos, így is merész húzás volt. Nézd majd meg az extrákat. Sajnos macerás hozzájutni, mivel úgy tudom, csak DVD formátumban érhető el a "legnagyobb" oldalunkon, de amikor tavaly decemberben megjelent a BD 4K akkor bejelentette, hogy idővel ki fogja adni BD-n az extrákat is.

[ Szerkesztve ]

(#142581) eeXaa válasza Cs1csó (#142580) üzenetére


eeXaa
addikt

..megvan az eredtei dvd szet, majd egyszer lehet megnézem...

(#142582) Cs1csó válasza eeXaa (#142581) üzenetére


Cs1csó
félisten

Csak a bővített 3x4 lemezes kiadás, 2 lemez film 2 lemez extra.

(#142583) eeXaa válasza Cs1csó (#142582) üzenetére


eeXaa
addikt

Nekem UK release van, 2 lemez filmenként, tehát 3 lemez extra.... de nekem már az is elég :) ....a filmek ujranézésére sem tudom magam rávenni.... :DDD

(#142584) Bad Pritt válasza eeXaa (#142579) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ahogy csicso82 is írja, nagyon felkészült volt minden szempontból, be tudta lőni a költségeket, képben volt a technikai részletekkel és tudta, miként akarja a különböző sarokpontokat vászonra vinni.
Amúgy itt egy korabeli Der Spiegel interjú angol fordítása Zaentz-cel, három lényeges pontja van Jackson szerződtetésének:
- A fent említett felkészültsége.
- Zaent nem volt elégedett a Gyűrűk ura rajzfilmmel és még saját életében szeretett volna látni egy méltó feldolgozást.
- Többször felhozza példának Anthony Minghellát, aki az Angol beteg előtt csak kisebb filmeket rendezett és akkor is hülyének nézték, amiért rábízott egy ekkora projektet.

Kellett Jacksonhoz temérdek bizalom, de szerintem ez volt Hollywood igazi varázsa, mikor egy ilyen apró ötletből végül gigantikus siker és klasszikus születik.

Amúgy pont ment a hétvégén az első rész tv-ben, hihetetlen, hogy idén lesz 20 éves...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#142585) Cs1csó válasza Bad Pritt (#142584) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kár, hogy a tévében nem a bővítettet adják, én csak azt nézem meg. :DDD

(#142586) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#142584) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Frissíteni kell az oldalt, egyből valamiért nem hozza be...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#142587) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Tom Clancy's Without Remorse - Final Trailer

Hát elég szarul van össze-vissza vágva a trailer, de azért remélem a film jó lesz. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#142588) k-adi válasza KISDUCK (#142362) üzenetére


k-adi
nagyúr

Godzilla vs Kong (2021)
Godzilla Kong ellen

"Ez a film részemről 5 mechanikus narancsot kap 10 banánból, azt is csak azért mert tetszett a bunyó."

Hát ja, kb. ennyit is ér ez sajna. Megnéztem, mert érdekelt a bunyó de annyira sok töltelék szar volt közte, hogy elvette az élvezetet, mert tudtam, hogy nemsokára megint jön a felesleges mellékszál és a béna színészkedés :U

Adott egy totál jó alap, titánok harca, stb.. meg végre eljutottunk odáig technikailag is, hogy szép cgi bunyókat lehet gyártani...

...erre beletesznek új (vagy csak számomra ismeretlen??) karaktereket, csomó mellékszálas szart, a kislány szenvedése vagy 8x, ja és akkor még ott a strangerthinges kiscsaj--trio bénázása (akiről pont tegnap olvastam cikket, miszerint "ő már nagylány" és kezeljék úgy, a maga szaros 17évével kb... pofája az nagy de színészkedni még mindig nem tud), na az végképp kritikán aluli volt, de az pontot az i -re egyértelműen a professzionális hack tette fel: brute force, majd alkohol :DD
Amit meg írtál, az "RGB űrhajó wifin feltöltse az új selfieket".. hát ja, ez a szint.. bár mire eljut idáig a film, addigra már úgysincs értelme logikát keresni :D

Ja erről jut eszembe, hogy majdnem lehagytam, a kötelező eyecandy Eiza González személyében azért befigyel itt is

(#142589) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Dèmoni (Demons) 1985 & Dèmoni 2... l'incubo ritorna (Demons 2) 1986

Ket film, de igazabol ez mindegy, max copypastelnem a kritika joreszet. Olasz trashhorror, szokas szerint erdekes kepi vilaggal, eppen vallalhato szineszekkel, neha eleg random tortenetvezetessel, jo diszletekkel es hangulatos zenekkel. Az operatori munka es a megvalositas otletes. Olasz trashhoz meltoan innen-onnan lopva (osi maszk, Videodrome), ugyanakkor a sztori feszes megha neha kisse random is, ld felmeztelen bodybuilderek a masodik reszben, kigyurt izmokat mutogatni, valamiert.

Par eve volt magyar DVD megjelenes, ami finoman szolva is hangosra sikerult, akkor megneztem a trailert es nagyon rossznak nezett ki. Most veletlenul futottam bele Netflixen, ugy voltam ha nagyon rossz ugyis kikapcsolom, vegul az elso resz utan kozvetlenul nekiugrottam a masodiknak is. Valoszinuleg kapott egy uj mastert (vagy legalabbis talaltak egy jo allapotu szalagot atjatszani), a hangja is vallalhato, bar tippre mono.

4.5 / 10. Az elso resz talan neha picit osszeszedettebb, a masodik resznek meg feszesebb a sztorija. Horrorrajongoknak es 80s trashfanoknak inyencseg, viszont filmszeretokent az erabol vannak jobb filmek, bar belegondolva nem annyira sok. Ha jo a gyomrod, akkor az era abszolut csucsa filmkent a Cannibal Holocaust, ha valami emeszthetot de komolyabbat akarsz akkor ott a lazalomszeru Suspiria. Viszont meglepoen jol oregedett filmkent. Lehet ujbol nekiugrok a Beyondnak Fulcitol, bar arra emlekszem, hogy rossz ertelemben volt random.

#értékelés

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#142590) Yodamest válasza k-adi (#142588) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát sajnos ezektől a rendezőktől ennyire futja, majd egyszer ha J. Cameron vagy P. Jackson rendezheti akkor látunk egy jó Godzilla filmet is, mert lehetnének ezek top filmek is, nem kéne trashnek lennie feltétlenül.

(#142591) lezso6 válasza k-adi (#142588) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hm, most nézem, KISDUCK jól leírta a problémáim egy részét. Egyszerűen nagyon buta ez a film. Egyetértek abban, hogy jó alap, pont a bunyó lehetett volna érdekes, én is kb ezt vártam. Ehhez képest tele volt felesleges, unalmas kitöltő jelenettel, meg tök hülyének nézett a film.

Még azt tenném hozzá, hogy az is nagyon átlátszó volt, amikor elindult Millie Bobby Brown a furgonnal és benyomták azt a sztereotipikus 80-as évek elektronikus zenét. A Hong Kong, mint helyszín választás sem véletlen, legalábbis ott is túltolták a led fényeket, hogy 80-as évekbeli neonfénynek tűnjön. Ez az egész 80s feeling nagyon erőltetett volt számomra.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#142592) lezso6 válasza Tibiajax (#142550) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Miii? 10/10??? Azt hogy? Mi történt veled, eeXaa vakcinával oltottak be, vagy mi? ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#142593) FollowTheORI válasza Yodamest (#142590) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem a rendezés itt a baj, hanem normális sztorit írni meg forgatókönyvet ezekhez a filmekhez.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#142594) FollowTheORI válasza salesman (#142574) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kíváncsi lennék milyen lenne ma egy Süsü csúcstechnológiával élőszereplős filmként. :D :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#142595) Miklós315 válasza FollowTheORI (#142594) üzenetére


Miklós315
aktív tag

"Szerintem."

(#142596) mephi666 válasza Miklós315 (#142595) üzenetére


mephi666
nagyúr

Shin Gojira hasonlóan indult, mielőtt jól megmutálódott volna

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142597) erahurka válasza mephi666 (#142596) üzenetére


erahurka
félisten

Ez mi? :Y

(#142598) mephi666 válasza erahurka (#142597) üzenetére


mephi666
nagyúr

Shin Godzilla elején csak ilyen kínai plüssboltból vett plüsskrokodilra futotta, de később már előkerült az igazi :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142599) Bad Pritt válasza erahurka (#142597) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Shin Gojira.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#142600) erahurka válasza Bad Pritt (#142599) üzenetére


erahurka
félisten

És ez jó film?

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.