Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103583) devil-k


devil-k
nagyúr

Az
It (2017)

7.5/10

Valahogy így kellene kinézni majdnem minden Stephen King filmnek. Hangulatilag eltalálta azt a miliőt, amit a régi, az 1990-es verzió adott, de mégis hagyott bennem egy kis űrt a film. Jó volt, élveztem, a karakterek is majdnem 100%-ig hozták az "elvárásomat", de mégis valami hiányzott belőle. Mike Hanlon karakterét nem tudták teljes egészében integrálni a történetben, viszont Ben Hanscom pont az, akinek lennie kell, zseniális srácot találtak. Nem egy bugyuta horror, hanem egy összetett gyerekkori rémálom az egész. Azt írták sok helyen, hogy a második részben nagyon hangsúlyt feketnek Pennywise szerepére, történetére. Tiszta szívemből remélem, hogy így lesz, hogy kikerekítik a történetet egy nagyon hosszú és még félelmetesebb rémálommá. Pennywise "feltűnései" ötletesek és valóban megrázóak, Bill Skarsgård alapos munkát végzett. Annyit sajnálok, hogy a mellékszálakat, a gyerekek történeteit nem fejtette kis jobban a rendező, pedig elkezdte kapargatni a felszínt... Viszont volt egy-két pillanat, jó pár hosszú perc, amikor nagyon vontatottnak éreztem az egészet és alig vártam, hogy vége legyen..

El tudnék képzelni egy rendezői változatot... mondjuk +30 perccel. :))

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

- mozi bolondéria -

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.