Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104751) sixpak válasza Jim-X (#104749) üzenetére


sixpak
nagyúr

Elhiszem, nem én vagyok a legélesebb kés a fiókban, ezért keresek valami könnyebben befogadható alkotást. :)

.LnB: ezt láttam, nagyon mutatós menyecske.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#104752) .LnB válasza sixpak (#104751) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon! És eszméletlen durva egyéb cosplay-ei vannak még.

Itt van még egy WW-s: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#104753) Tibiajax válasza sixpak (#104748) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudom, mit láttál már, mit nem.. nézd meg a Nightcrawlers-t, amit Hoffman ajánlott

(#104750) .LnB kövér a combja... jobbfajta/átlagos csaj

(#104754) atike válasza .LnB (#104750) üzenetére


atike
nagyúr

Most olvastam én is a cikket... :) Tehetséges leányzó... :DDD

(#104755) .LnB válasza Tibiajax (#104753) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

ahhh... inkább nem is írok semmit. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#104756) Tibiajax válasza .LnB (#104755) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tudod h az én szívemet ki rabolta el..
:D

(#104757) K Norbi válasza .LnB (#104750) üzenetére


K Norbi
addikt

Ez nagyon finom! :K

(#104758) atike


atike
nagyúr

Winchester - The House That Ghosts Buildt - teaser trailer

Helen Mirren kosztümös / kísértetházas horror... A h*lye cím ellenére jónak tűnik.

(#104759) k-adi válasza Tibiajax (#104753) üzenetére


k-adi
nagyúr

kövér a combja... jobbfajta/átlagos csaj :DDD

Látom jó irányba halad a topik megint.. :C

(#104760) .LnB válasza .LnB (#104755) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, én is csodálom Gal-t, de azért ez közé a "kövér a comb" közé is simán beférne a fejem. xD

Jajj, ez (#104756) Tibiajax <- erre ment válasznak!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#104761) Louro válasza Tibiajax (#104753) üzenetére


Louro
őstag

Kövér a combja? :Y :Y :Y :Y :Y

Amúgy, ha sok színésznőt tud utánozni, akkor az lehet a gond, hogy a legtöbb ugyanolyan.

Mess with the best / Die like the rest

(#104762) emiki6


emiki6
veterán

Ha már itt tartunk, képregény hősök edzései: [FB videó]

Spiderman nem semmi, de erről talán volt is szó.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#104763) atike válasza emiki6 (#104762) üzenetére


atike
nagyúr

Tony Jaa inspirálta...? :) Nem semmi amúgy tényleg.

(#104764) emiki6


emiki6
veterán

A Primer (2004)-et láttátok? Elvileg érdekes koncepciója az időutazásnak.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#104765) proci985 válasza emiki6 (#104764) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Szerintem zsenialis, ugyanakkor arra keszulj fel hogy tobb idosikon megy elore, van 1-2 vizualis bug benne es nem megbizhato a narrativaja. Szoval kepzeld el a Makulatlan elmet, csak szinkodolas nelkul.

Ja es elegge minimalista, de maga az otlet es a megvalositas szerintem remek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104766) emiki6 válasza proci985 (#104765) üzenetére


emiki6
veterán

Akkor megnézem! :K

Itt ajánlották amúgy (minutephysics):
Time travel in fiction rundown
https://youtu.be/d3zTfXvYZ9s

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#104767) szilva01 válasza Tibiajax (#104753) üzenetére


szilva01
őstag

"Kövér a combja..."

Ezzel csak a péniszem dícséred, még az is vastagabb. ;] :C

Én értettem a viccet egyébként. :K

(#104768) #48613632 válasza Tibiajax (#104753) üzenetére


#48613632
törölt tag

"kövér a combja... jobbfajta/átlagos csaj"

Nekem is ez ugrott be :) Basszus, mintha műlába lenne combnyaktól :D Ez a kalózos fajta, lecsatolhatós :DDD
De deréktól felfelé tényleg rendben van.
De nem kövér, hanem ilyen idomtalan. :D

szerk:
Ennek a csajnak, sportolnia kéne. Minden adottsága meg van hozzá, hogy jóúnő legyen, csak löttyedt a teste. Most ahogy kinéz, az minden természetes adottság rajta, ő semmit nem tett hozzá ehhez.
Mondjuk ez nem feltétlen baj az életben, de celebeknél azért erősen ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#104769) atike


atike
nagyúr

Bright trailer 2.

Jó lesz. És itt a "válasz", hogy miért emelt a Netflix... Saját tartalom, húzónév, nem épp minimál költségvetés...

(#104770) emiki6 válasza #48613632 (#104768) üzenetére


emiki6
veterán

Dehogy nem baj! Minden nőnek (is) edzenie kéne! (Ez viccnek hangzik, pedig nem az :D)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#104771) Zeki válasza #48613632 (#104768) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azért egyből maga lenne a Best Ultimate S Classe , VVIP nő, ha veled kavarna. :)
Szeretnéd te ott minden TÖKÉLETES porcikáját!

(#104772) Ispy válasza emiki6 (#104770) üzenetére


Ispy
veterán

Már megint ez az edzés dolog, nem érted, hogy az emberek lusták? ;] :DDD

Én is már majdnem elkezdtem a fegyencedzést, a könyvet már 2x elolvastam, szóval a karom már jó erős. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#104773) Louro


Louro
őstag

Azért azt se felejtsük el, hogy nekik ez a munkájuk. Míg nekünk vagy asztalnál ülni és pötyögni vagy egyéb, addig nekik, hogy jól nézzenek ki. Még a szöveget is elég felvétel előtt elolvasni. A szerpeeket is nem ők, hanem a manager-eik vállalják el, hogy mi jó nekik. Mondhatnám, hogy szobanövények, de ..... Lehet ezzel vitatkozni, hogy de hát adakozók meg minden....de van miből. Túlfizetettek.

Mess with the best / Die like the rest

(#104774) spiky03 válasza Louro (#104773) üzenetére


spiky03
veterán

Hát igen.
Úgy könnyű, hogy kb csak ezt kell csinálnod egésznap, meg ugye kpasz mellé külön edzőt, meg olyan ambert, aki megmondja, hogy mikor mit egyél meg mennyit.
Nah meg ugye mivel csak ezt kell csinálniuk, így van rá idejük, nem úgy, mint nekünk akik napi 8-10 órát robotolnak akár idodában, akár egy gyárban vagy bárhol és utána még menj haza és akkor még nyomd az edzést. Ez akár még bele is férhetne, nah de, hogy úgy is táplálkozz, azért az meg megint csak sok pénz.

De hát mindenkinek meg ell élnie valamiből. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#104775) emiki6 válasza Ispy (#104772) üzenetére


emiki6
veterán

Nem csak értem, tudom. Alapvetően mindenki lusta, csak a lustaság hosszú távon nem tesz jót és meg is látszik. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#104776) #48613632 válasza Zeki (#104771) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nekem jó lenne, de a jó megjelenésben, nem az én igényeim az etalon.

[ Szerkesztve ]

(#104777) Dorian válasza emiki6 (#104775) üzenetére


Dorian
félisten

Én szép vagyok edzés nélkül is ;]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#104778) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Sicario - Border Battle Scene (HD) (spoiler)
Szinte a legjobb akciófilm az utóbbi években

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#104779) #48613632


#48613632
törölt tag

Most tette ki a Mercedes, az új E-class promo-t, DC Justice League animált képregénnyel ;)

(sikerült linkelni)

[ Szerkesztve ]

(#104780) eeXaa válasza #48613632 (#104779) üzenetére


eeXaa
addikt

..ugyan ki készíthet ilyet, ...és főleg kiknek? :F :U ;]

(#104778) BITBOYS: pedig borzasztóan lapos film.

[ Szerkesztve ]

(#104781) marilllyo


marilllyo
veterán

2.22 (2017)

Nekem a trailer egy ilyen Butterfly Effect jellegű filmet sejtetett. Ehhez képest kaptunk egy Nicholas Sparks szerű romcsit némi sci-fivel.

Sajnos a film semmilyen formában nincs eléggé kidolgozva ahhoz, hogy üssön.

Nagyon kevés játékidőt kapott a szerelmi szál felépítése és bemutatása, hogy a szerelmes nyálas giccsparádé a végén ezáltal "erőtlennek" hat. A legzavaróbb az volt, hogy 3-5 év házasság után, ha a párod bekettyóz és számodra elképzelhetetlen képzelgései vannak akkor oké...kitartasz mellette, segíteni próbálsz...hisz szerelmes vagy. De ha 1-2 randi és egy nyilvános cikis szitu után áll elő ilyennel akkor nem hiszem, hogy bárki is folytatni akarja a kapcsolatot vele.

A sci-fi-s misztikum része számomra még...nagyjából oké. A kibontakozása nekem nagyon kusza volt. Bizonyos dolgokat a szánkba rág...bizonyos dolgok felett meg elsiklik mintha nem lenne fontos. Pedig akkor már kitérhetett volna arra is.

Összefoglalva: A fő probléma az (eleve kevés) másfél óra rossz beosztása. A romcsiból vett el, hogy túlmagyarázza a sci-fit...ami így sem sikerült maximálisan megértetni.

Teresa Palmer-t egyébként én csípem. Szerintem jó az arcmimikája.
Ami fura volt, hogy előtte este a Berlin Syndrome-ot néztük meg tőle amiben 2 órán keresztül smink nélkül volt...ebben a filmben meg eléggé erős túltolt sminket kentek rá. Zavaró volt a kontraszt. :)

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#104782) WayneGace válasza eeXaa (#104780) üzenetére


WayneGace
őstag

Ha azt írta volna, hogy borzasztóan lapos film, akkor gyorsan válaszoltál volna, hogy az egyik legjobb film?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#104783) eeXaa válasza WayneGace (#104782) üzenetére


eeXaa
addikt

nem ;)

(#104784) ígyvanferi válasza WayneGace (#104782) üzenetére


ígyvanferi
addikt

5/10-et adott rá annak idején. Szóval ez most öngól volt.

(#104785) eeXaa válasza ígyvanferi (#104784) üzenetére


eeXaa
addikt

...hátha az 5/10 kimagaslónak számít nállam, akkor valóban... ;)
...amúgy nem rosz film, de azért ne essünk tulzásokba... maradjunk anyiban hogy nézhető :K

[ Szerkesztve ]

(#104786) k-adi válasza marilllyo (#104781) üzenetére


k-adi
nagyúr

A film nem tudja eldönteni mi akar lenni: romcsi vagy scifi.. ezért mindkettőben elhasal. Röviden így lehetne jellemetni ezt (is). :D

(#104787) marilllyo válasza k-adi (#104786) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát igen.
Pl ott volt az Időutazó felesége vagy az Időről időre...ahol működött a két elem együtt.
Itt sajnos nem. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#104788) BITBOYS válasza eeXaa (#104785) üzenetére


BITBOYS
addikt

Természetesen elfogadható a véleményed, bár nem értek vele egyet :)
Legalább egy filmet írj ami számodra kiemelkedő és persze akció :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#104789) eeXaa válasza BITBOYS (#104788) üzenetére


eeXaa
addikt

...nekem ez a film inkább thriller mint akció..
...vagy méginkább a kettő keveréke.... nehéz bármit is felhozni ebben a ketegóriában, de ez nem jelenti automatikusan, hogy emiatt lenne kiemelkedően jó...
elhiszem hogy neked éppen olyan szálakat pengetett meg ami miatt jónak tartod, de én nem láttam semmi különöset, ujszerűt benne...

...ahh meg is van... szerintem eléggé gyúr a Balckahwkdown hangulatára, fordulataira, zenéire....

[ Szerkesztve ]

(#104790) TomMusic válasza BITBOYS (#104778) üzenetére


TomMusic
őstag

Nekem is tetszett ez a film. Bár ilyen műfajban (ez kissé szofisztikáltabb a sima akció kategóriánál) nem sokat nézek, szóval nincs nagy alapom összehasonlításhoz. A színészi játék nagoyn jó volt, kissé a csaj nekem sok volt, szerintem túlzásba vitték azt a depresszív hangulatot nála..
De maga a történet, meg úgy az egész, szerintem minőségi, érdemes megnézni. :K

Szerk.: egyébként mondjon már valaki valami jó akciófilmet, úgy megnéznék most egyet. Olyan Feláldozhatók feelingűt... :DD

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#104791) ColdMan válasza TomMusic (#104790) üzenetére


ColdMan
tag

The Losers esetleg?
Rég láttam, de nekem anno tetszett.

(#104792) TomMusic válasza ColdMan (#104791) üzenetére


TomMusic
őstag

Tyű, köszi, ezt még azthiszem nem is láttam! :R

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#104793) Viszlát


Viszlát
addikt

Atomic Blonde: fura egy film volt ez, összedobáltak bele mindenfélét a jól bevált dolgokból, volt ami működött, volt ami nagyon nem, viszont a sztori maga nem túl veretes, ami erősen rányomja a bélyegét az összképre. Néhány kifejezetten jól sikerült jelenetet leszámítva azonban inkább vicces volt mint hihető, néhány idegesítő baromsággal megspékelve. Charlize jó nő, ezt eddig is tudtuk, de amikor nála kétszer nehezebb fickók ütlegelik folyamatosan és néhány zúzódástól meg véraláfutástól eltekintve szaladgál tovább, az azért erősen ellentmondásos a film egyébként realisztikus látszatot kelteni akarásával. Összességében ez a kemény és rideg vagyok szerep sem működött igazán. McAvoy szokás szerint nagyon jó, de csak önmagában értékelhető, a filmet nem tudja megmenteni, John Goodman meg azt a keveset amit szerepelt hozta kisujjból (hármójuk miatt álltam neki megnézni, de hát senki sem tökéletes)...

Kuka.

#értékelés

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#104794) atike


atike
nagyúr

Mégiscsak készül a Halálos fegyver 5... Ráadásnak az eredeti párossal... :)

forrás

Már ha igaz... :)

(#104795) KaitouP


KaitouP
veterán

Blade Runner 2049

Kiváló film, magával ragadó hangulat, elképesztő látvány, fantasztikus hangok, zenék. Még pótolnom kell az első filmet meg az anime-t, hogy világosabb legyen a sztori, de így is nagyon tetszett.

9/10

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#104796) OPiiPO válasza KaitouP (#104795) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#104797) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Úgy döntöttem, megnézek egy jó thrillert, a Vaksötét óta nem láttam egy jót sem.Elképzelhető, hogy figyelmetlen voltam, és azóta már jött ki értékelhető alkotás?)
Kettő között vacilálok, a Viharsziget, illetve Az egészség ellenszere filmek között. Melyiket ajánljátok?:) Illetve ha még van ötlet jó thrillerre, várom szeretettel:)
Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#104798) DrDobos válasza DrDobos (#104797) üzenetére


DrDobos
őstag

Lejárt a szerk.idő. Esetleg széttörve, hatodik érzék?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#104799) spiky03


spiky03
veterán

Thor 3 szinkronrol van valakinek valami infója?
Mert tegnap láttam a tvban az egyik trailert és ott nem a megszokott hangja volt.
A többi trailerben meg igen.
Remélem a filmben is az lesz és csak annál a trailernel nem ért rá a rendes hangja. :)

Ezt meg tegnap láttam a Rossmanban. :)
[link]
Lehet veszek egyet. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#104800) pohár válasza spiky03 (#104799) üzenetére


pohár
félisten

persze, hogy a szokásos lesz

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.