Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103201) emiki6 válasza marilllyo (#103199) üzenetére


emiki6
veterán

Képes voltál magyarul beülni egy motherfuckerre? Hiba. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#103202) marilllyo válasza emiki6 (#103201) üzenetére


marilllyo
veterán

Itt zalában? Esélyed nincs eredeti nyelven filmet nézni. :DDD
Nekem nincs ezzel gond. Én a vígjátékokat magyarul szeretem nézni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#103203) emiki6 válasza marilllyo (#103202) üzenetére


emiki6
veterán

Én is, bár mostanában inkább sehogy, mert a "vígjátékok" mostanában csak fingós poénok szintjén mozogtak és a kínos jelenetekre mentek rá, amit én nem tolerálok.
Mikor megnéztem ennek a filmnek az előzetesét angolul és magyarul, akkor már tudtam, hogy ezt magyarul nem szabad.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#103204) vond


vond
MODERÁTOR

Most komoly, hogy a King Arthur: Legend Of The Sword 28%-on áll rottenen? Normálisak ezek? Ki adja ezeket a pontokat, kritikákat? :(((

Az IMDB-s 7-es már jobban néz ki, bár én még egy 8-ast is simán adok neki.

Harmadszor nézzük meg, és tetszik, és tetszik. :K Vannak apró hibái, de végre valami más, valami friss ebben a témában. Szórakoztató, nagyon jól állnak neki a Guy Ritchie-s stílusjegyek, tele van epic jelenetekkel, állati jó dumákkal és karakterekkel.

És hát a soundtrack az valami bitang zseniális. :Y A valaha volt egyik legjobb, legkomplettebb, és a filmhez leginkább passzoló zenei produktum (szerintem).

Instant többször nézős/hallgatós klasszikus.
A böszme kritikusok meg kapják be.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#103205) madgie válasza vond (#103204) üzenetére


madgie
titán

Öt percre nem emlékszem belőle, pedig egy hónapja sincs, hogy láttuk. Szerintem totál békategória az a film :D

(#103206) devil-k


devil-k
nagyúr

A szerencse háza
The House

4/10

Egy-két jó vicc, de egyébként harmat gyenge egy limonádé... A családi üzelmek óta nem is láttam említésre méltó mozit a műfajban...

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

- mozi bolondéria -

(#103207) #48613632 válasza devil-k (#103206) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem az első filmplakát, ahol a színészek nevei fel vannak cserélve, a borítón szereplő alakokéval.

(#103208) Zeki válasza vond (#103204) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na ezért jó hogy van sokféle film, mert neked ez tetszett, másnak meg nem. Nekem sem. Nemhogy 3x nézzem meg.
Ahány ember, annyi féle.
Volt egy kollégám, azzal teljesen ellentétesben voltunk, ha valami nekem nem tetszett, ment megnézni, hogy az neki biztos jó lesz. :) És fordítva.:)

Az összes kritikus durván lealázta a Papp Pia filmet, mégis sokan nézték. Mondjuk az nekem se jött be.

(#103209) Ispy válasza madgie (#103205) üzenetére


Ispy
veterán

Arra én sem emlékszem miről szól, de arra igen, hogy amikor néztem, akkor tetszett. ;] :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#103210) emiki6 válasza #48613632 (#103207) üzenetére


emiki6
veterán

Mint a Life-é. Engem nagyon tud ez zavarni...
Néztem is, hogy van Ferrel vezetéknevű színésznő is? Aztán láttam hogy Will, de azért kellett egy másodperc míg rájöttem, hogy csak nem a színész fölé tették a nevét.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#103211) #48613632 válasza emiki6 (#103210) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igazából, én azt nem értem, hogy ez hogy nem tűnik fel senkinek?

(#103212) lionshamlet válasza vond (#103204) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Inkabb 25%.

(#103213) mark!


mark!
őstag

reddit komolyan mondom egyre jobb :DD

>

(#103214) devil-k válasza #48613632 (#103207) üzenetére


devil-k
nagyúr

Lehet ez az új divat. ;]

- mozi bolondéria -

(#103215) emiki6 válasza #48613632 (#103211) üzenetére


emiki6
veterán

Tudják hogy ilyen, csak azt hiszik nem fontos.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#103216) devil-k


devil-k
nagyúr

Öldöklő szerelem
Unforgettable

1/10

Szemét. Ehhez nem sok mindent lehet hozzáfűzni.

- mozi bolondéria -

(#103217) Tibiajax válasza devil-k (#103216) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

elég gyengén megy a filmválasztás..

(#103218) Dorian


Dorian
félisten

Tegnap A könyvelő volt a soros, nagyon jó film! Negatívum, h túltolták a fogadjukelazautistákat üzenetet, főleg a legvégén.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#103219) marilllyo válasza devil-k (#103216) üzenetére


marilllyo
veterán

Rosario-ért sem éri meg megnézni? :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#103220) emiki6 válasza Tibiajax (#103217) üzenetére


emiki6
veterán

Mire gondolhatott?
"When love ends madness begins."

Mentségére szóljon, hogy néha mások választják a filmet.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#103221) Tibiajax válasza emiki6 (#103220) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az..
de mindig az asszonnyal mentegetőzik, amit el is fogadunk, néha.. na de mindig

marilllyo Rosario is elvállal gondolom kb bármit a nagy cickóival, örül ha kap valami lehetőséget, meg utána egy kis lóvét.. kfc-be ő se fog elmenni pultosnak

(#103222) sixpak válasza vond (#103204) üzenetére


sixpak
nagyúr

Van ez így...mondjuk a fordítottját én nehezebben tudom feldolgozni, pl. Imdb, top rated movies - Dunkirk 69. hely... :Y
Gondolom az emberek 80%-a a rendező neve és korábbi munkái miatt kerekített felfele....na de ennyire?!?!
Pedig én megtámogattam egy stabil négyessel. :)

Más: tegnap újranéztem a Gone Girl-t, az még mindig frankó, Rosamund Pike nagyszerű, minden szempontból.

Ma este a Predestination-t nézem, 3x asszem, Sarah Snook-ért megőrülök, csodás az a nő.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#103223) madgie válasza sixpak (#103222) üzenetére


madgie
titán

Ja, a koppenhágai wiljemshettnör (dánkörk) szerintem is erősen egyszernézős, max az utómunka szépsége (Kodakos színek) maradt meg az egészből.

(#103224) sixpak válasza madgie (#103223) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ott nincs hiba valóban, tényleg gyönyörű.

Wiljemshettnör.... :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#103225) WayneGace


WayneGace
őstag

Starship Troopers: Traitor of Mars

Jó irányba haladnak a Starship Troopers animációs filmek. Nekem ez jobban tetszett, mint az előző. Maga a történet, a jelenetek elég jól illeszkednek a ST világába, már amennyire én ismerem. A "bug"-ok tömeges támadásai kicsit azért lehetne kidolgozottabb és lehetnének változatosabbak fajták is. Példaként StarCraft 2 cinematic videók zerg támadásait említeném. Ott, amikor megindul a swarm, akkor tényleg van olyan érzés bennem, hogy teljesen mindegy hány millió, milliárd, egyébként egyenként is erős zerget ölnek meg,akkor sem fogynak el, hanem csak jönnek és jönnek. Valami ilyesmi itt is pluszt adna szerintem.
Remélhetőleg jönnek még újabb animációs fejezetek.

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#103226) devil-k válasza Tibiajax (#103217) üzenetére


devil-k
nagyúr

Olykor a sz@r is becsúszik. Az asszony kívánságára. :DDD A tegnapi mozi is ő miatta volt, mivel elég régóta volt moziban, főleg, mióta májusban megszületett a kislányunk. :B

Nekem is megvannak a saját köreim, filmjeim, amire viszont az asszony nem kíváncsi.

(#103219) marilllyo
Nope.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#103227) Tibiajax válasza devil-k (#103226) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szeretettel gratulálunk a kis devil-k-hoz
:)
na, de akkor inkább azokat a filmeket dobd be ide nekünk, amiket te nézel meg..
nagy valószínűséggel sikeresebbek, mint a limonádék

(#103228) oriic válasza WayneGace (#103225) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért az egység néha kicsit túltolta a hülyéskedést, de ez legyen a legkevesebb gondja. :D (na jó a sminkelt csajon csak röhögtem) De tényleg jó folytatása volt az Invasion-nek. :R

Live-Die-Respawn

(#103229) PuMbA válasza madgie (#103223) üzenetére


PuMbA
titán

Azért vannak ott még dolgok, a Variation 15 szerintem minimum az évtized legjobb OST száma, a légi harc bemutatása pedig szintén olyan kategória, amit körülbelül egy film sem tudhat magáénak a belső nézetek és a realisztikusság miatt :) A kodakos színt meg nem kell nagyon utómunkázni, mert kodakos filmszalagra vették fel, szóval az egy adottság.

[ Szerkesztve ]

(#103230) devil-k válasza Tibiajax (#103227) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszi köszi! :R

A legutolsó amit láttam, az az Annabelle 2. volt és az nagyon tetszett. Arról írtam is pár sort. Ezen felül most a Banshee-t és a 11.22.63. sorozatokat nézem.

- mozi bolondéria -

(#103231) madgie válasza PuMbA (#103229) üzenetére


madgie
titán

Variation 15: X+1 Zimmer soundtrack, kicsit már a könyökömön jön ki az öreg, bevallom :D De nekem a filmből amúgy is az maradt meg, hogy végig szirénaszerű monoton dallammal próbálták feszesebbé tenni, ami inkább idegesítő volt egy idő múlva... bár bevallom ,anélkül még ennyire sem működött volna a film, sőt.

A Kodak filmet nem tudtam, köszi: ) Csak a moziban szúrtam egyből ki, azt hittem, agyongrade-elték.

[ Szerkesztve ]

(#103232) spiky03


spiky03
veterán

Tudtok ajánlani jó horror filmet estére?

Az asszony nézne valamit, már megint. :D

Jó párat már láttunk, de nem tudom mindet felsorolni, mondjatok valamit aztán megnézzük láttuk-e azokat. :)

Az Az őrület torkában van kikölcsönözve, arról jókat írtak csak az meg most nem érdekli. :DDD Nehéz az asszonyokkal. :DDD

Köszönöm

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#103233) Tibiajax válasza spiky03 (#103232) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Az asszony nézne valamit
hát mutass neki valamit.. :)

(#103234) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Early reactions to It praise Stephen King film: 'Totally terrifying,' 'scary as s—t'

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#103235) S e t h válasza vond (#103204) üzenetére


S e t h
nagyúr

Dinamikus volt a zenéje.
Oszt ennyi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#103236) Soybex


Soybex
őstag

Get Out :

Számomra az év meglepetés filme lett. Iszonyatosan hat pszihológilag az emberre, folyton gondolkodásra ítéli az embert a film alatt. Az eleje kicsit lassan indul be, de a történetet igazából csak a végén érti meg az ember.
Meglepően nagy csattanójelenet, és ezért zseniális alkotás 9/10.

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#103237) spiky03 válasza spiky03 (#103232) üzenetére


spiky03
veterán

Kösz mindenkinek az ajánlásokat. :DDD ;]

Idegpályát néztük meg.
Egynek jó volt, érdekes volt a története. Kicsit Gamer-re emlékeztetett, ugye az volt ilyen szerepjátékos film.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#103238) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Befutottak az első visszajelzések az Azról

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#103239) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudom kinek köszönhetem hogy nagyszerű szavakkal illette itt a Ready player one c.könyvet, de külön köszönöm neki azt az élményt, amit ez a könyv adott nekem.
Nem ez a helye a könyvek kibeszélésének, viszont filmvászonra adaptálják a történetet, nagyon várom.
Azt kell mondanom, hogy mivel a könyv számomra szinte tökéletes, így nagyjából bármilyenre sikerül is majd a film, én már nem veszíthetek, sőt megkockáztatom, ezt így ilyen formában képernyőre vinni lehetetlen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#103240) oriic válasza S e t h (#103239) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R Szeretjük a könyvet nagyon, filmet meg várjuk.

Live-Die-Respawn

(#103241) Realradical válasza S e t h (#103239) üzenetére


Realradical
őstag

Nekem egy kicsit egysíkú volt egy idő után. Ha tetszett akkor csekkold le a Bobiverse-t. Szerintem nagyságrendekkel jobb és szintén hájjal kenegeti a kockalelket.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#103242) Fitzgerald válasza gyuromoj (#103238) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Cirka 16 éve várom ezt a filmet (akkor olvastam először a könyvet).
Remélem tényleg lesz olyan jó, mint amennyire oda-meg vissza vannak tőle ezek az arcok.

(#103243) spiky03 válasza gyuromoj (#103238) üzenetére


spiky03
veterán

Ez jó hír.
Asszonnyal megyünk rá, főleg, hogy nyertem 2 ingyen jegyet. :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#103244) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Az összes készülő DC-képregényfilm egy helyen!
***
Georgie meets pennywise IT 2017 LEAKED!

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#103245) k-adi


k-adi
nagyúr

Csajok hajnalig (2017)
Rough Night

Pocsék egy film, bár várható volt, hogy szar lesz. Amit nem értek, hogy Scarlett Johansson mit keres ebben a filmben (oké, pénzt...)... :F Jillian Bell pedig olyan egy szörnyű színész, hogy ilyen rosszat rég nem láttam már. Az egyetlen elviselhető karaktert Zoë Kravitz alakítja, miatta 1/10 a film.

Amúgy 0/10-et adnék rá. Se humor, se izgalom, semmi nincs benne.

(#103246) emiki6 válasza k-adi (#103245) üzenetére


emiki6
veterán

Kezdelek keverni devil-k val, mindketten csak szar filmeket néztek, meg ugye ott a "k" és a kötőjel is. :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#103247) Tibiajax válasza emiki6 (#103246) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

2nap sötét kamra büntetést adnék már csak azért, ha valaki leül egy olyan filmet megtekinteni, aminek az a címe hogy "csajok hajnalig"

(#103248) k-adi válasza Tibiajax (#103247) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én a készítőknek adnék ilyen büntetést inkább :D scarlett johansson meg szégyen hogy ilyet elvállal

(#103249) Mik76


Mik76
senior tag

The Handmaiden

Chan-wook Park legutobbi filmje. Hozza a szokasos szintet, jo sztori, kelloen bonyolult tortenet, mindenki vagy beteges, vagy sunyi, vagy baromi gatlastalan, stb. Gyonyoru a kepi vilag, remek operatori munka es design.
Bar meg mindig nem egy Oldboy ezert jol le is huzom az ertekeleset 9/10-re. :)
Ja es elegge tulfutott szexualisan helyenkent ugyhogy erdemes odafigyelni milyen tarsasagban nezi meg az ember nehogy kinos feszenges legyen a vege... :D

World War Z

Nekem ez kimaradt anno. Egyszer meg lehetett nezni, oszinten szolva rosszabbra szamitottam. Voltak benne meglepo es meglepoen jo pillanatok, na meg elegge gagyik is. Szokasos bena rendezo eszkoztar amikor a semmibol teremnek elo a dolgok amik eleve lehetetlen hogy ott legyenek csak a jump scare effekt kedveert...
Az meg amikor a zombik mint valami real flow tech demo hullamzanak at a folyosokon stb inkabb csak szakmailag volt erdekes mintsem hihetoseg szempontjabol. A kevesebb tobb lett volna itt is szerintem.
Ugy hallottam a konyv betyar jo, olvasta itt valaki? Erdemes nekiugrani?
6/10

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#103250) lionshamlet válasza Mik76 (#103249) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Sot, a world war z-bek van egy alternativ befejezese amiben az asszony prostitualtkent végzi.
Persze menet kozben is pakolta a hajoskapitany hogy a hajon maradhassanak.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.