Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55607) k-adi válasza V/ (#55606) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én úgy tudom hogy szabály miatt reseller és refurbished nem kaphat ugyanannyi gari időt mint egy New, de lehet rosszul tudom. Sajnos garival kapcsolatban nem vagyok naprakész.

Valamilyen szinten belenyúlnak, ez esélyes valóban de pont ezért van árkülönbözet is, szerintem. És nem olyan szinten nyúlnak bele, hogy pl. kijelzőcsere, stb... De szívem szerint én is new-t vennék de egyetlen egyet sem találtam pedig már rákerestem 17" colos r2-re gtx980m-el júniusban is még júliusban is néha néha....

A Kinézett itemeknél a business seller, az IT bolt UK-ban van, illetve a másik pedig USAban található. Természetesen sarkkörön lévő kiskutyafüle faluból én sem rendelnék. :) elsődleges egy UK székhelyű lenne, vám,áfa,szállítási idő és költség szempontjából. ;)

Én nem lebeszeleskent fogom fel, csak eddig még nem találkoztam "refurbished=shit" véleménnyel ezzel kapcsolatban máshol. De ezek után még tüzetesebben átnézem majd az Item conditions details részleget, mert vannak eltérések az angol szövegben...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.