Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52632) WestBam


WestBam
senior tag

Hát az én tegnapi ügyem is érdekes fordulatokat vesz, eddig ilyet sem láttam még.

Ugye adott volt egy hibás cucc amit elküldött az eladó kínából. Nem reagált a megkeresésre, benyomtam a negatívat, megkeresett és kártalanítani akar cserébe a negatív átjavításáért.
Bele is mentem.
Ma visszajött a zseton, mint refund paypalon, az írja, hogy átkonvertálta és el is utalta a webkártyámra vissza forintban. A webkártyámhoz tartozó számlán semmi mozgás nem volt ma egész nap pedig reggel jött az üzi a paypaltól, hogy refund van xy eladótól. Szóval most nekem meg a pénzem eltűnt az éterben. Utalásnak elvileg 4 órán belül be kellene érkeznie a bankba, az meg letelt, háromszor is.
Nyugtassatok meg, hogy ez normális és holnap reggel ott figyel számlán a zseton.
Ami viszint még érdekesebb, hogy az ebay felületén a vásárlási előzményeknél mint nem fizetett tétel jelent meg a kibeb@ egér.
Ilyenkor mi a broki van? Ha megjelölöm, hogy fizetettnek vegye akkor azt látom a kis ikonoknál, hogy fully refunded. Ez így rendben van vagy ezzel akkor adós vagyok?

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.