Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21035) Chrystall


Chrystall
senior tag

Emberek, német eBay-n tapasztaltatok ilyet?:

Angol ebayn már vagy 80 terméket vásároltam, volt, hogy licitben megcsíptem ezt azt nevetséges árakon. De mindig elküldték hálistennek a cuccot. Most két ugyanolyan terméket akartam venni a német eBay-ről. Elég alacsonyan állt meg mind a 2 esetben a licit. Német eBay-ről eddig még nem vettem semmit, ez a két első esetem van. De egyből furcsa dolgok vannak: az első terméknél megállapodtam az eladóval, hogy Németországba küldi a csomagot, utánvétellel. Pár nap mulva írt, hogy mikor küldeni akarta a cuccot, elejtette, és nem működik. Gyanús volt a dolog, ezért bepróbálkoztam, hogy nem baj, ha rossz is, küldje el, egyébként is garanciát is ad a termékkel, majd beviszem a javítóba. Erre azt mondta, hogy ha majd sikerül neki a dolgot szakemberrel megcsináltatni, elküldi. De mondom neki, nem baj ha hibás, megkapja a pénzét, küldje. Azóta se kép se hang. Valszeg nem tetszett neki a végső ár. Aztán licitáltam egy ugyanilyen termékre megint, az is alacsonyan állt meg, szinte ugyanabban az árban mint az előző. Fizettem érte PayPal-on, már 5 napja se kép se hang. Pedig 100%-os a eladó 72 cuccal, az elmult 3 évből. Elég fura. Angol eBay-n nem tapasztaltam, hogy szívóznának így, ha nem tetszik nekik a végső ár, itt a német Ebay-n viszont elég gáz ez ahogy viselkednek. Másoknak van tapasztalata hasonló?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.