Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) interstate76 válasza Beni2360 (#1099) üzenetére


interstate76
addikt

Az a baj, hogy nálad nemcsak a dobozon, hanem a termékleírásban sem szerepel a Beelink megnevezés, és az, hogy a Beelink által gyártott, 2 GB RAM-mal szereltnek Mini MX Ver 1.0 a neve, a tiédnek pedig "csak" Mini MX. Ezzel szemben viszont a Banggood egy jó webshop, szóval meglepne, ha valami használhatatlan dobozkát küldtek volna neked.

Nálam eddig 2 Beelink járt és mindkettő tök jól működött, mégpedig out of the box, mindenféle mókolás nélkül. Az elsőt (Beelink Mini MX Ver 1.0) mondjuk alig teszteltem, de pár dolgot (pl. SD kártyás OE) azért kipróbáltam rajta, a másodikat (egy Beelink Mini MXIII-ast) viszont pár napja nagy megelégedéssel használunk: szépen visz mindent (segédprogit, játékot, filmet), nem melegszik, hálózaton keresztül gyorsan elérhető - és ennyi nekem elég is (pláne 35 USD-ért :K ). A dual bootos Wintel W8 androidos része után ez a 2 droidos mini PC is olyan, hogy nem sír custom ROM után 1 perccel a bekapcsolást követően, ami nem kis felüdülés a sok RK CPU-s eszköz és a klón amlogicos dobozaim után.

A Kodi rajta volt gyárilag, vagy te tetted fel?

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1102) Beni2360 válasza interstate76 (#1101) üzenetére


Beni2360
félisten

1: DoItYourself - most tesztelem de a KODI és a Vido hol elindítja hol lefagy, a külső 2.5 SUB 3.0 vincsiről nehezen olvassa be az archos lejátszó minden zokszó nélkül beolvassa lejátssza a filmeket akadás nélkül.
--------------------------
Igen rajta volt a 16.0 KODI én frissítettem a 16.1 jarvisra. Tipusa: Mini mx g

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1103) interstate76 válasza Beni2360 (#1102) üzenetére


interstate76
addikt

Nem tudom, segítene-e, de én mindig mindent lepucolok a mini PC-imről, amikor kézhez kapom őket: vagy a beállítások menüpontból vagy recoveryből gyári visszaállítást csinálok (utóbbi esetben wipe után) - ki tudja, ki mit mókolgatott vele, mielőtt hozzám került.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1104) DoItYourself


DoItYourself
Topikgazda

Igazi hiánypótló eszköz jelent meg a K1 Plus gyártójától: KS2 nevű DVB-T/T2 tuneres lejátszó, amit egy hangprojektornak látszó dobozba építettek be. Ára: 108$.
Forrás: cnx, androidpc.es

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#1105) DoItYourself


DoItYourself
Topikgazda

Friss infók az S912-es nagytestvérről: Mali T830 GPU, megjelenés idén, a 3.negyedévben.
Forrás: armdevices.net

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#1106) Beni2360 válasza interstate76 (#1103) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát csináltam egy recoveryből egy wipe törlést és minden vissza állt az eredeti állapotba. Az általam feltöltött dolgok is eltűntek és vissza állt a kodi 16.2 jarvis-ra.
De ugyan úgy lefagy a KODI usb-ről is egy AVIT elindít de már egy 16gb mkv-től kifeszik. Több perc után újra indíja a rendszert de ott is halott. Áramtalanítás után kész munkára. Minden mással mennek a filmek csak a KODI-t nem akarja. :F gyakorlatilag alig van rajta valami progi, még youtube sincs rajta.
Gyakorlatilag van rajta: egy KODI, egy KodiMate - amit nem tudom, hogy mire van totál angol, (Add-on Package, Add-on category, Guide, Config, Seting csempe alakzatban) egy APP4TV, meg egy pici játék.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1107) DiszNóÓl válasza Beni2360 (#1106) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

KodiMate-ből lehet telepíteni a kodit, kiegészítőket keresni hozzá.

HATER

(#1108) gabywap válasza tsilver (#1098) üzenetére


gabywap
tag

Szia Igen, át ment! Mivel made in Sweden volt feldó. :)

Eddig minden müxik vele, mind a két tunert is csatváltás nagyon gyors.... sharingal is megy a kódolt adás. :)

Mostmár a szoftolásnak vagy az OE-használatnak kell utánna nézni.... Egy dual botra alakitás kell már csak.
Azt olvastam az S905 minix_u1_ez_root.zip ez is jó hozzá:

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1109) Beni2360 válasza DiszNóÓl (#1107) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen átböngésztem és a kodi mellett volt egy SPMC 13.4 2014.12.04.-i verzió. Na azt letőltöttem mert a legújabb ami fent volt a playon az nem ment. Ez meg mindent szó nélkül lejátszik. Ki érti ezt, hogy egy 2016 februári rendszeren a 2 évvel ezelőtti cucc megy?
A KODI még mindig lefagy bár melyiket teszem fel nem játszik le semmit. Hálózat rendben mert akkor nem menne a régi SPMC, sem az agyon szidott K1 plus-m se.
A mate meg tele van Kínai cuccokkal is.
Én már 2. napja süllyedek. :W

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1110) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok!

MXQ Pro+ box-omon szeretném előcsalni valahogy a recovery konzolt eddig sajnos sikertelenül. Elvileg az AV csatlakozó mögött kellene lennie egy mikrokapcsolónak amivel ebbe az állapotba lehet hozni a készüléket, de egy fogvájót beletolva semmi kapcsoló szerűt nem érzékeltem. Próbáltam a POWER gombot hosszan nyomva is elérni a kívánt eredményt de ezzel sem jártam sikerrel, mint ahogy a 2 letöltött applikációval sem, a Recovery Reboot-al és a Quick Boot-al sem.
Ötlet?

(#1111) interstate76 válasza Beni2360 (#1106) üzenetére


interstate76
addikt

Én a Mini MXIII-ason leszedtem a Kodit is és újratelepítettem a Play Áruházból (tele volt szükségtelen kiegészítőkkel). Ha ezek után sem működik rendesen, akkor nem tudom, mi lehet a gond. Írnod kell a Banggood Supportnak.

(#1109) Beni2360 A telefonomon (Xiaomi Mi2) nekem csak az SPMC (old) megy (az SPMC és a Kodi is inkompatibilitást jelez), de nem izgat, mert mindent tud, amit kell. A lényeg, hogy meglegyen az a lejátszó, ami funkcionalitását tekintve teljes mértékben kielégíti az igényeidet, oszt jónapot! :D

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1112) gabywap válasza Danecay (#1110) üzenetére


gabywap
tag

Szia! Én most próbáltam ezzel és simán megy recovery módba. Pedig még nem buheráltam semmit rajta, hiszen tegnap kaptam meg zsir új gyári szoft, ez egy k1 plus combo.

com.siriusapplications.quickboot

Csak előtte ezt megkérdezi.
https://drive.google.com/file/d/0B5dGIkJyxHLBZ0tnSzJGNlQyVzA/view

[ Szerkesztve ]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1113) Danecay válasza Danecay (#1110) üzenetére


Danecay
őstag

Közben kiderült a turpisság, kicsit türelmetlen voltam na :) Azért nem éreztem a mikrokapcsolót az AV csatlakozóban matatva, mert gyakorlatilag nincs.


Míg a korábbi verzióknál valóban létezik

Mikrokapcsoló híján, próbáltam manuálisan zárni az áramköröket, de sajnos ezt is sikertelenül. Igaz, egyik zárt állapotban kiírja, hogy "Alkalmazások optimalizálása" és el is tart pár percig mire végigfut (nálam a 68/68 állapotot kellett elérnie) de végül normál üzembe bootolt fel.

(#1114) Danecay válasza gabywap (#1112) üzenetére


Danecay
őstag

Köszönöm, ezzel próbálkoztam elsőként én is, de konkrétban nem csinált semmit, míg legalább a Recovery Reboot újraindította a masinát, igaz normál állapotba is tért vissza, nem pedig recovery módba. Nem mellesleg neked engedi feltelepíteni Googe Playrőll? Mert nekem szokás szerint erre is azt írja, hogy nem kompatibilis. Ja mellesleg elvileg már root-oltam a rendszeret.

(#1115) satel


satel
tag

Sziasztok!

MiniMx-em van gyári és gyári frissítésekkel, és szeretnék vele torrentezni. Olyan programot keresek, amivel a laptopról utasíthatom a MiniMX-et, hogy mit töltsön. Nem kell hozzá TV, és a gépen a kattintott torrent linknél egybál megadhatom, hogy a MiniMX töltse. ILyen volt Egreat-on a Transmission Remote GUI.

Van ötletetek?

köszönöm

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#1116) interstate76 válasza satel (#1115) üzenetére


interstate76
addikt

LAN-on belül van a laptop és a mini PC? Ha igen, akkor a Flud tud mappafigyelést.

Azt nem tudom, hogy pl. gdrive-os mappa megadható-e neki, de ha igen, akkor LAN-on kívülről is irányítható, mikor mit töltsön le.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1117) satel válasza interstate76 (#1116) üzenetére


satel
tag

mind a kettő ugyanazon a wifin van
a FLUD-ot lehet számítógépről vezérelni, számítógép böngészőjéből kimásolt torrent-et be tudok neki adni?

köszönöm

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#1118) Beni2360 válasza interstate76 (#1111) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi a válaszokat majd utána nézek, de a kérdésem az, hogy ha letörlöm az eredetit akkor is marad az elméleti gari? Tudok reklamálni?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1119) DoItYourself válasza Danecay (#1113) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Az amlinux-on az MXQ Pro topik 1. hsz.-ben egy módszer le van írva (Android ADB), hogy kell recovery-be bootolni, azt kipróbálhatod.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#1120) interstate76 válasza satel (#1117) üzenetére


interstate76
addikt

Én FTP-megosztást csináltam a mini PC-n, a Flud-on pedig beállítottam a figyelendő mappát. Innentől kezdve úgy működik, hogy ha bemásolsz egy .torrent file-t az adott mappába, akkor a Flud elkezdi a letöltést. Természetesen csak akkor működik, ha a Flud fut a mini PC-n, tehát ha kilépsz belőle, akkor nem figyeli a megadott mappát.

(#1118) Beni2360 Csúnya lenne, ha egy program uninstall/reinstall miatt ugrana a garancia, de ha biztosra akarsz menni, írd meg a supportnak a problémáidat, mielőtt nekikezdesz.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1121) Danecay válasza DoItYourself (#1119) üzenetére


Danecay
őstag

Köszönöm! Közben sikerült egyébként a Power Menu alkalmazás segítségével amit még telepíteni is engedett a doboz :) csak közben rá kellett jönnöm, hogy nincs USB-A - USB-A kábelem, így vagy megpróbálkozom az alternatív telepítési módszerrel USB stick-ről vagy SD kártyáról.

(#1122) gabywap


gabywap
tag

Nos adott egy ACEMAX KI Plus K1 Plus S2 T2 Combo próbálni akartam volna SD kártyáról 2 félét is, de nem indul el mind kettőt 2 féle SD kártyával is próbáltam. Legújabb android van rajta ami kijütt rá:
KI PLUS-userdebug 5.1.1 LMY47V 20160430.111941.V1031P3 test-keys

Szóval lehet e erre megoldás? Nekem jól jönne az enigma2 vagy a neutrinó mert ezeket amugy is ismerem mint rendszer.

Na de érdemes e másik androidot rá tenni, megvan ez az android is letölthő gyári szoft az uj is.
Hátha kell majd valakinek:
K1 PLUS T2+S2 4.30.zip firmware
[link]

Ez egy pár nappal előtti szoft.
20160421
[link] (By USB Pendrive)

Ezt rendeltem:
[link]

Próbált 2 image aminél csak sötétség jön be aztán SD kártya ki megy a gyári.
OpenELEC-Amlogic.aarch64-KI_Plus-6.95.2.1.img.gz
[link]

VITMOD OS v.2.0 RC5 (KODI/ENIGMA2/NEUTRINO-MP/VDR) для K1+ Combo
[link]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1123) Danecay


Danecay
őstag

Na újra itt :)

Egy kis segítséget szeretnék kérni a ITT leírtak értelmezésében és kivitelezésében. Mint korábban írtam jelenleg nem áll kábel a rendelkezésemre ezért inkább csak ez az a rész amiben segítségre lenne szükségem:

Альтернативный вариант установки:
нужен root и TWRP
- Качаем РЕЗЕРВНУЮ КОПИЮ TWRP
- Записываем резервную копию на SD-карту или USB-флешку
- Заходим в TWRP
- восстанавливаем резервную из SD-карты или USB-флешки.

Na szóval letöltöttem a linkelt TWRP_MXQ_PRO+Tronsmart.rar fájlt aminek mappaszerkezete a következő képen néz ki:

TWRP_MXQ_PRO+Tronsmart.rar\TWRP\BACKUPS\Amlogic\\1969-12-31--19-00-55_p200_2G-201604140414\

Ezen belül különböző win és md5 kiterjesztésű fájlok találhatóak. Nos mivel rar kiterjesztésű fájlról van szó, gondolom ki kell csomagolni, vagy netán a TWRP tud rar-ból is visszaállítani? Rámásoltam SD kártyára a rar tartalmát de hogyan tovább? A leírás elég egyértelműnek kezel alapértelmezetten nem létező dolgokat, úgy mint mondjuk a TWRP meglétét, vagy a kábeles módszernél az AV csatlakozó mögötti (nem létező) RESET gombot. A sima Recovery-ből nem kivitelezhető az amire a TWRP-t írja? Én végignéztem de nem találtam olyan opciót amivel a rar-ban található biztonsági mentést vissza lehetne állítani. Utánaolvastam a TWRP telepítésének, de erre vonatkozóan is mindenhol kábeles módszert találtam csak ami kábel híján megint csak bukó, no meg ha lenne kábelem nem lenne szükség a TWRP-re ugye :) Találtam ugyan valamilyen applikációt is TWRP Manager néven de telepítésnél Amlogic-ból csak a K200-as szériát lehet kiválasztani, és mivel a figyelmeztető leírásban a tégla szó is szerepelt, inkább nem telepítettem.

(#1124) satel válasza interstate76 (#1120) üzenetére


satel
tag

ez egyszerűnek tűnik, köszönöm :-)

az FTP megosztást hogyan csinálom meg? sajnos ehhez nem értek, ezért vagyok kicsit körülményes, szájbarágós...

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#1125) DoItYourself válasza Danecay (#1123) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

A TWRP-hez a Freaktab-on nézz szét.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#1126) gabywap válasza satel (#1124) üzenetére


gabywap
tag

FTP elérésre. :)
Servers Ultimate Pro
[link]

com.icecoldapps.serversultimate.apk
[link]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1127) interstate76 válasza satel (#1124) üzenetére


interstate76
addikt

Servers Ultimate Pro (fizetős, mindenféle szervert tud), vagy FTP Szerver (csak FTP, ingyenes).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1128) tsilver válasza gabywap (#1122) üzenetére


tsilver
aktív tag

ez nem jó hozzá, ez ujabb?

http://amlinux.ru/image/905/6.95.3/

For SD card installation:
extract sdcard.img file somewhere in your pc.then write img to your sd card with Win32DiskImager.
For sdcard booting: power off your box, insert the card in the box, press the button through the hole, which is at the bottom of your box,don't release the button and turn on the power, after being loaded into recovey mode - release the button and turn off the power. After this operation, your box will boot from sdcard.

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#1129) gabywap válasza tsilver (#1128) üzenetére


gabywap
tag

Szia nem tudom, de ott nincs img-s verzió.
ez van, ezt csak másoljam sd-re? Ez nem települ az android helyére?
OpenELEC-Amlogic.aarch64-KI_Plus-6.95.3.zip
ezzel próbááltam
OpenELEC-Amlogic.aarch64-KI_Plus-6.95.3.1.img
[http://amlinux.ru/image/905/6.95.3.1/]

Amugy itt ennek is ugyan ez a gondja:
[link]

[ Szerkesztve ]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1130) Pelican válasza gabywap (#1129) üzenetére


Pelican
őstag

Az img file-t nem rámásolni kell a kártyára, hanem win32diskimagerrel rátenni, hogy bootolható legyen.
A belinkelt panasz meg arról szól hogy nincs videó kimenet, mert az openelec csak hdmi-n működik.

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#1131) tsilver válasza gabywap (#1129) üzenetére


tsilver
aktív tag

azt mondja a fórum, hogy így az SD-ről fut nem települ

http://amlinuxmedia.com/forum/index.php?topic=24.45

[ Szerkesztve ]

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#1132) gabywap válasza Pelican (#1130) üzenetére


gabywap
tag

Igen ez rendben is van img de ami nem?
Igen már rá jöttem csak HDMI-n van kép de igy már megy a vitmod-os_v2_rc5_k1plus.img

és ezzel mi a teendő?
OpenELEC-Amlogic.aarch64-KI_Plus-6.95.3.1.zip

van benne egy a zipben
factory_update_param.aml
OpenELEC-Amlogic.aarch64-KI_Plus-6.95.3.1-update.zip

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1133) Pelican válasza gabywap (#1132) üzenetére


Pelican
őstag

Ha nem kártyáról akarod futtatni az OpenElec-et, hanem felül akarod vágni az androidot, akkor kell a zip az .aml file-lal

A .tar végű meg az OpenElecen belüli frissités.

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#1134) satel válasza gabywap (#1126) üzenetére


satel
tag

köszönöm, kipróbálom...

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#1135) w.miki válasza Beni2360 (#1109) üzenetére


w.miki
veterán

honnan töltötted le ezt a régi verziót?
Egy gyenge TABra keresek Kodi alternatívát, ami támogatja a MovieShark kiegészítőit.
Talán ez jó lenne?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1136) Beni2360 válasza w.miki (#1135) üzenetére


Beni2360
félisten

Talán ez jó lenne? -passz nem tudom.
A létöltést meg gép egyik segédjének megnyitásánál ajánlotta fel. Fentebb kérdeztem is ez mire való, KODI-.... adonok stb telepítésére válaszolták tehát ott volt az opció. Érdekes mert az újabb verzióval meg lefagyott . Szintén nem megy a K1 pluson sem a legújabb.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1137) tsilver válasza gabywap (#1132) üzenetére


tsilver
aktív tag

de van img is az SD-re

[link]

[ Szerkesztve ]

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#1138) Exom


Exom
tag

Szeretnék egy androidos médialejátszót venni, és átalakítani linuxos multimédiás munkaállomássá. Meg tudnátok mondani, hogy melyik boxot érdemes megvenni, aminek a linuxosítása megoldott, és STABILAN működik is?

(#1139) gabywap válasza tsilver (#1137) üzenetére


gabywap
tag

Igen ez! de amit linkletél meg :OpenELEC-Amlogic.aarch64-KI_Plus-6.95.3.zip
az 1-es végü van img, az meg 3-as ahoz még nincs.

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1140) Pelican válasza Exom (#1138) üzenetére


Pelican
őstag

MINI MX-re van kísérleti Ubuntu (nem próbáltam):
http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905/beelink-ac/568654-minimx-s905-ubuntu-16-04-64bits-with-kodi-and-x-on-sdcard

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#1141) Pelican válasza gabywap (#1139) üzenetére


Pelican
őstag

Az 1-es végűben vannak a jóságok... :)

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#1142) DoItYourself válasza Pelican (#1140) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Az még elegge beta allapotu, inkabb az odroid-c2-nek neznek utana, ott van hivatalos support.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#1143) Pelican válasza DoItYourself (#1142) üzenetére


Pelican
őstag

Vagy Raspi 3.... :)

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#1144) tsilver válasza gabywap (#1139) üzenetére


tsilver
aktív tag

lehet hogy én nézek félre valamit, de a xx3.1 újabb szerintem ez júniusi ehhez vn .img a xx.3.amit te mondasz az meg csak májusi és nincs img, de szerintem ehhez már nerm is lesz

vitmod-ból is van RC 6 már

és ezt találtam még [link] de hogy ez mi azt nem tudom

[ Szerkesztve ]

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#1145) gabywap válasza tsilver (#1144) üzenetére


gabywap
tag

Igy van! Ezt szedtem le én is és tesztelgetem, vitmod rc6 nem láttam hol van, rc5 az megy csak hdmi-n

http://amlinux.ru/image/905/6.95.3.1

http://amlinux.ru/image/905/6.95.3.1/OpenELEC-Amlogic.aarch64-KI_Plus-6.95.3.1.img.gz

http://amlinux.ru/image/905/6.95.3/

Érdekes kérdésem van, de lehet hülyén hangzik de még nem olvastam erről. Ugye irják skype stb.... mikrofon van ebben ha nincs mi való ehez? :)
A másik amit megfigyeltem androidban a helymeghatározás GPS-t ki lehet választani csak nem az is van benne? :D De ez is csak láma kérdés na. :D Lehet feltennék egy iGO elnavigálna? :D :DD

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1146) tsilver válasza gabywap (#1145) üzenetére


tsilver
aktív tag

RC6 [link]

Az android, mint telefon miatt van GPS ebben nincsen természetesen

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#1147) gabywap válasza tsilver (#1146) üzenetére


gabywap
tag

Közben én is megtaláltam. :)
vitmod_os_v2_rc6_k1plus.img.gz
https://cloud.mail.ru/public/Kfr2/wrNidxuJc

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1148) Pelican


Pelican
őstag

Jól látom, hogy nem létezik és nem is támogatott (nem lehet csinálni) 4k skint a kodi 16.1-hez?

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#1149) Csicsóka válasza Exom (#1138) üzenetére


Csicsóka
őstag

Tronsmart Vega S95 Itt van hozzá több SD-ről bootoló distro is.
Ezek működnek minden változtatás nélkül az MXQ Pro+ dobozon is. Debian-t Ubuntu-t próbáltam. A konzolos debian-ra simán telepíthető volt a mate desktop. Hang egyiknél sem ment alapból, de ez biztosan megoldható, mert az snd.. kernel modulok be voltak töltődve. Nem nyúztam őket sokáig, mivel az OE tudása elég nekem most.

(#1150) junkpod válasza Pelican (#1148) üzenetére


junkpod
nagyúr

Sőt nem is lesz, mert felesleges eroforras zabalo lenne. 17-esben is az lesz egy újdonság, hogy aktívan tudja váltani a felbontast a HD skin és a 4k film között.

Box's don't touch!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.