Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Csicsóka válasza DoItYourself (#1933) üzenetére


Csicsóka
őstag

Az eMMC-n még az OE van? A távirányító is jó? A reboot vajon fog menni?
Droidba simán rebootol.

(#1952) Csicsóka válasza wzol (#1934) üzenetére


Csicsóka
őstag

Látom nem találtad meg, pedig már volt szó róla itt.

Az első feldugás felismertetés után, img. beimportálása, majd START, és úgy újra feldugás. Ez a jó sorrend.
Akkor már indul is a folyamat kb. 2 perc.

A Program Files (x86) Amlogic USB_Burning_Tool mappába kell létrehozni egy license mappát, abba bemásolni a mac_ether.ini-t, amit innen leszedtél.
A flashelést csak ez után kezd el. Egyből sikerülni fog.

[ Szerkesztve ]

(#1953) DoItYourself válasza Csicsóka (#1951) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Igen, még a belakott OE van az eMMC-n. Az M18 remote.conf-ját fájlt bemásoltam az SD kártya gyökerébe, biztos, ami biztos alapon. A reboot majd kiderül. :)

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#1954) Csicsóka válasza DoItYourself (#1953) üzenetére


Csicsóka
őstag

Az már milyen menő lenne, ha még az OE-ből is kiszedte volna a remote.conf-t. :)

(#1955) Beni2360 válasza dugesz77 (#1928) üzenetére


Beni2360
félisten

Nálam is ezt választva: Tracking Number: 0.19 ennyit megér, hogy tudjak reklamálni, jött a RR..........CZ végű tn.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1956) Arolotifar válasza DoItYourself (#1953) üzenetére


Arolotifar
őstag

Gratulálok a kinevezésedhez :C

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1957) Beni2360 válasza DoItYourself (#1953) üzenetére


Beni2360
félisten

Máris szomszéd? gratula.
Szép volt és támogatom, sok sikert a továbbiakban. :C
----------------------
Rendeltem tartaléknak egy ilyet. Remélem lesz vagy van SD okosítás rá?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1958) dugesz77 válasza Beni2360 (#1957) üzenetére


dugesz77
őstag

Fut rajta tökéletesen az itt belinkelt univerzális Libre. Tegnap próbáltam az UHD-t menne az is szépen . Azt a képességét a 100-as háló kicsit keresztbe húzza, mert sokszor megáll előtölteni :((( Android része nem a legjobb az 1GB ram miatt de libre csak 230 MB körül kér azzal teljesen rendben a sebesség.

[ Szerkesztve ]

(#1959) Beni2360 válasza dugesz77 (#1958) üzenetére


Beni2360
félisten

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1960) envagyok


envagyok
veterán

Jelenleg nandon fut a MiniMX 1.0-án (1/8GB) az alex féle Openelec 6.95.3.2 utolsó változat.
Fel lehet frissíteni a kszaq féle libreeleccel, ha igen hogyan? Nekem nem kell android.
Vagy mindenképpen android kell a nandra?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1961) baandii válasza Beni2360 (#1955) üzenetére


baandii
senior tag

szintén zenész, egy ugyan ilyen tn kombinációval van úton a Beelink MiniMXIII.

(#1962) gabywap válasza DoItYourself (#1953) üzenetére


gabywap
tag

Gartulálok, én is a topic gazdához! :)

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1963) dethroner válasza junkpod (#1919) üzenetére


dethroner
veterán

Vagyis azt mondod hogy nem igaz az, hogy dedikált lejátszókban lévő realtek és sigma procik jobb, szebb képet adnak mint ezek? Nem vonom kétségbe, csak eddig mindenhol azt olvastam hogy a procin múlik a kép.
Tetszene egy ilyen masnina, mert kényelmesebb lenne a távkapcs miatt mint a pc, és lenne 1080-as youtube, szemben a tévé smart felületével, amit a samsung 720-ra limitált :F
De ahogy olvasom a topikot, a FHD 3D az nem megy a lejátszónak, pedig ez egy fontos szempont, leginkább ez miatt használom pc-ről a tévét.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#1964) futizoli


futizoli
tag

Kérnék egy kis tanácsot...
Rpi2-t használok média lejátszásra, online film nézésre openelec/kodi párossal,teljes megelégedéssel. Testvéremnek szeretnék hasonló célra egy olcsóbb összeállítást.
Gondoltam pi zero-ra, viszont az a különböző átalakítókkal microsd-vel, már súrolja a következő lejátszó árát... : [NEXBOX A95X TV Box Amlogic S905 Quad Core]
Többen használnak már itt ilyen készüléket. Megfelel ez a lejátszó a fent említett felhasználásra?
Sem kadenciahelyes lejátszás, sem játék, egyéb extra nem szempont...
Csak kodi menne rajta.

(#1965) gabywap válasza futizoli (#1964) üzenetére


gabywap
tag

Szia! Ha az én vélemyényem lenne, erre a célre amire kell simán megfelel főleg ennyiért.
27 U.S. dollars =
7 696.69327 Hungarian forints
Na még ha menne vele SD-ről ezen is minden OpenElek vagy LibreElek az már csak hab a tortán. :)
És még irják is ott root-olt. :)
Még én is gondolkozok egy ilyen olcsóságban másodiknak.

[ Szerkesztve ]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1966) DoItYourself válasza envagyok (#1960) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Ha OE van a gépedre telepítve, akkor két lehetőséged van: az .img-vel SD-ről bootolsz (ezt már próbáltam, működik), vagy leszeded a .zip-et, és recovery-ből frissíted a rendszert, ekkor szerintem felül fogja írni az OE-et (ezt még itt senki nem próbálta).
Android egyikhez se kell.

Gratulációkat köszönöm, összefoglaló szerkesztés folyamatban. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#1967) dugesz77 válasza futizoli (#1964) üzenetére


dugesz77
őstag

Én pont Rpi2-ről váltottam A95x-re. Most már azt mondom,hogy amióta kijött rá a Libre kiváltja teljes mértékben. Az eddigi raspberrys előnyök semmivé lettek. Van kadenciahelyes lejátszás, Hdmi-cec,gyorsaságban veri az Rpi2-t mind menüben való lépkedésnél mind borítók betöltésénél, sokkal hamarabb reagál mindenre. Plusz lett itt rendes HD hang támogatás,Uhd filmek lejátszása. Kép minőségben nem látok nagy különbséget a kettő között.
Zero-t nem ajánlanám média lejátszásra, film alatt még oké de beletekerésnél és menüben lépkedésnél nagyon lassú tud lenni . Elég nagy mappám meg van osztva NAS-ról ott a borítóképek betöltésénél nagyon nyögvenyelős volt. Meg ahogy írod mire megveszel hozzá mindent elszáll a kezdeti jó ára.
Ha kipróbálod lehet nálad is az lesz mint nálam,hogy a raspberry kerül tovább és ezt tartod meg helyette.

[ Szerkesztve ]

(#1968) Teplic válasza DoItYourself (#1753) üzenetére


Teplic
tag

Volt T95M-es szerkezetem pár hete. Nekem bejött.
Most egy A95x-et nyúzok. amire én használom, nekem arra tökéletes.

(#1969) envagyok válasza dugesz77 (#1967) üzenetére


envagyok
veterán

Egyelőre három dolog miatt tartom még a pi-t
- Multichannel pcm audio 192/96 kHz
- I2S dac
- Runeaudio és egyéb disztrók
Ebben még veretlen, legalábbis egy darabig.

Tényleg, a moonlight gamestream addont vki próbálta már? Elvileg a wrxtasy-s odroidos elecen fent van. Jó kis gamestream addon.
Xbox360 usb/wireless kontroller mehet a kszaq féle eleccel?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1970) envagyok válasza DoItYourself (#1966) üzenetére


envagyok
veterán

Köszönöm.

Kiplus-t próbálta már vki a kszaq féle libreeleccel?
Dvb-s,dvb-t működhet?
Tvheadend?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1971) RBJ


RBJ
addikt

Tudom százszor volt de végül ma el kell döntenem, mx vagy mxIII?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1972) KTU


KTU
addikt

A NEXBOX A95 csak a +2db USB és S/PDIF csatlakozókkal több, és vastagabb mint a NEXBOX A95X?
Van pár "sima" SD kártyám, tudnám használni valamire.
most 27,99$ 1,78$ -al kerül többe mint az X-s

Gondolom LE ugyanúgy megy rajta. :F

NEXBOX A95:
4db USB,
AV out,
memóriakártya SD / SDHC / MMC, (misroSD csak átalakítóval)
SPDIF (S/PDIF, Sony/Philips Digital Interface Format)
HDMI,
LAN,
WIFI,

NEXBOX A95X:
2db USB,
AV out,
memóriakártya microSD,
HDMI,
LAN,
WIFI,

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1973) junkpod válasza dethroner (#1963) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nézd, szerintem az amlogic soc-ok is dedikált média lejátszó céllal készülnek. A legnagyobb előnyük, sajnos a hátrányuk is: android oorendszerrel szerelik a box gyártók. Ez hoz millió lehetőséget, de korlátozza a média player képességeket, a soc tudja az elvarasaidat, csak visszafogja a droid. Azonban kiszabadithato OE vagy LE rendszerekkel. (mellesleg a Sigma aranykoranak szvsz vége, az első popi-k meg jó voltak, de azóta sokat hibázott a Sigma. Egyszerűen csak ők voltak jó ideig és ezt kihasznaltak. A Realtek aztán hozta a tömegeket az árával és nem rosszabb képességeivel. De a zárt szoftveres playaknak mára befellegzett, amire nincs közösségi fejlesztés azt nem fogják megvenni. (kepminosegrol vitatkozni ezen a szinten meddő hitvita)

Box's don't touch!

(#1974) wzol válasza Csicsóka (#1952) üzenetére


wzol
tag

Sikerült a rom frissítés :)) Elmondhatatlanul hálás vagyok mindenkinek aki segíteni próbált, és Csicsókának is, amiért megmutatta az utat a kütyü felturbózásának irányába :R :R

De tényleg, ez már az a szint, amikor konkrétan forintban mérhető a segítség, hiszen papírnehezékből lett egy használható lejátszóm, ami konkrétan a különbség a kuka és a kellemes időtöltés között! Egyrészt hihetetlen, hogy ez szükséges ahhoz, hogy megvesz valamit az ember és használni is tudja, másrészt megdöbbentő, hogy még vannak akik ennyire segítőkészek! :R

Szóval, amit eddig láttam:
- stabil, gyors a kütyü, a net és a PlayStore is
- tölthetek le utóbbiból bármit
- nagy örömömre bónuszként MX Player mosolyog rám alapból, amit én jobban kedvelek :)

Amiben megköszönném a további tanácsokat:

- úgy néz ki ethernet + FTP megoldással nem tudok írni a külső winyóra: eddig ez -> [link] volt az egyetlen, ami engedte a kábeles FTP-t (a többi app csak WiFi FTP-t akart), de amíg ide tudok írni gond nélkül: /storage/sdcard0 addig ide már nem (bár a tartalmat látom): /storage/udisk0

Amúgy nem ragaszkodom az FTP-hez, SMB (vagy bármi más) is jó lenne, de egyrészt utóbbit nem találtam, másrészt korábbi tapasztalataim alapján az FTP mindig gyorsabb volt.

- a másik dolog, hogy lehet-e/szabad-e a Launcher-t lecserélni? Szeretnék egy telefonszerű stock Android felületet, ikonokkal, háttérképpel, widgetekkel - ez a boxos kinézet nekem nem áll kézre. Erről van tapasztalata valaminek?

(#1975) futizoli


futizoli
tag

(#1965) gabywap Köszönöm a véleményed!

(#1967) dugesz77 Neked is nagyon köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalataidat.Amikor korábban nézegettem ezeket a készülékeket még voltak velük problémák.
Meg is rendelem a NEXBOX A95X-et.

(#1976) Csicsóka válasza Teplic (#1968) üzenetére


Csicsóka
őstag

Próbáltál rajta OpenELEC-et?
Ha igen, működött a kijelzője?

(#1977) Csicsóka válasza wzol (#1974) üzenetére


Csicsóka
őstag

Az nálam is kiverte a biztosítékot, hogy képesek voltak egy jó képességű hardvert, ennyire pocsék szoftverrel eladni. Amikor én vettem, még csak 41 dodó volt akcióban, akkor ennyiért jó választásnak tűnt. A droid engem nem nagyon izgat, OE alá pedig jó választás volt.
A jogosultsági gondhoz ez talán megoldás lehet. Sosem csináltam meg, mert a LE szerver szinten is köröket ver a droidra.

(#1978) RBJ


RBJ
addikt

akkor a mókólás miatt érdemes wireless billentyűzetet venni a box okhoz. MÁsik sima usb billentyűzetet ha bedugja az ember azt is látja vagy nem? sos esetén. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1979) gabywap válasza RBJ (#1978) üzenetére


gabywap
tag

Már hogyne müködne sima kábeles usb-vel is! :)

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1980) gabywap válasza envagyok (#1970) üzenetére


gabywap
tag

Szia! Melyik az linkelnéd és ma vagy holnap tesztelem. :)

[ Szerkesztve ]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1981) DoItYourself válasza gabywap (#1980) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Ezt írja kszaq a LibreELEC topikban:

Unsupported:
SSV6051 WiFi
front LED/segment displays
built-in DVB tuners

Letöltés: kszaq.libreelec.tv/s905/7.0.2.003/
SD verzió: .img.gz
eMMC verzió: .zip

Csicsóka: megy a Reboot from NAND is. Szóval most választhatok, hogy OE vagy LE. :) Nagyon úri móka, kíváncsi vagyok mi lesz az amlinuxos OE verziók sorsa, most hogy Alex visszajött a nyaralásból, mindjárt oda is lökték neki a LE linket. Mondjuk ebben a LE verzióban mindenkinek benne van a munkája: Alex, wrxtasy, kszaq, afl1, ...

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#1982) robi1979


robi1979
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segÍtséget szeretnék kérni. Megrendeltem a Tronsmart Vega TELOS-t, várom hogy megérkezzen. A SATA miatt és azért mert valaki Írta itt a fórumon hogy kiforrott OpenElec van rá, ami SD-ről bootol.

Kérdésem: honnan töltsek, mit és hogyan kell fölrakni az SD-ről bootolós OpenElecet a Tronsmart Telosra?

Valami egyértelmű step by step kellene hozzá, mert elrontani nem szeretném. Azért SD-ről bootolóst szeretnék, mert az androidot megtartanám játékra meg netezésre.

A segÍtségeteket előre is köszönöm!

(#1983) djnice válasza robi1979 (#1982) üzenetére


djnice
veterán

A legkiforrottabb OpenELEC a kszaq féle LibreELEC ami mindegyik boxra jó, a többi nem kadenciahelyes.

(#1984) Teplic válasza djnice (#1983) üzenetére


Teplic
tag

LibreElecet akarom feltenni, de nekem csak a reovery mód jön be, mintha sd-t nem olvasná.

Microsd-re win32diskimager-el ezt [link] felmásoltam.
Fogpiszkáló jack aljzatba. Előzőleg kikapcsolt, kihúzott lejátszót bedugom, közben várok a reset gombot nyomva tartva. LE logo sehol, csak recovery mode jön be.

A95x box, másnak már itt működött vele. Mit ronthatok el?
Egy 2Gb-ás kártyát kukáztam, teljesen megformáztam, img.gz-t ezután rántottam rá.

(#1985) joiner007


joiner007
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap olvasgattam a fórumot, be is rendeltem egy [ilyet] a tapasztalataitok alapján. Elsőre kipróbálni jó lesz.

(#1986) djnice válasza Teplic (#1984) üzenetére


djnice
veterán

Nekem is van egy A95X és tökéletesen megy. A .gz-t kicsomagoltad?

(#1985) joiner007: Ha csak LibreELEC-re kell, akkor ennél nem is kell jobb.

[ Szerkesztve ]

(#1987) gabywap válasza DoItYourself (#1981) üzenetére


gabywap
tag

Köszi! És ezt kell használnom ami ott van mellette?

aml_autoscript

LibreELEC-S905.aarch64-7.0.2.003.img.gz 13-Jul-2016 01:00 127214136
LibreELEC-S905.aarch64-7.0.2.003.zip 13-Jul-2016 01:00 126956316
aml_autoscript 13-Jul-2016 08:15 1463

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1988) Teplic válasza Csicsóka (#1976) üzenetére


Teplic
tag

Nem próbáltam a T95M-em az openelecet.
Ami szembetűnő volt, hogy droid alatt nem lehetett hosszú gombnyomással teljesen kikapcsolni, csak sleepelni. Sőt, teljes kikapcsolást sem találtam benne. Gondolom a kijelző miatt.
Az is minden hidegindítás után az időt nullázza, majd mikor droid elindult, utána frissít ntp-n.
Szóval OE, LE alatt szerintem a kijelzője felejtős.

(#1989) gabywap válasza Teplic (#1984) üzenetére


gabywap
tag

Próbáld meg azt, hogy van egy ilyen az sd karin?
aml_autoscript
Akkor ezt csomagold be zip-be legyen ez is az SD-n
Aztán Droidban be és update tallózd be a zipet és update ujrainditás.
De érdemes a droidra ezt fel tenni egy rebbot kényelmesebb.
Quick Boot ( Reboot )
[link]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1990) joiner007 válasza djnice (#1986) üzenetére


joiner007
aktív tag

A Kodit ismerem, ez LibreELEC még nem teljesen tiszta nekem... Ez egy olyan op rendszer amin csak a kodi fut más nem? Elsősorban Kodi menne, de ahogy olvastam maradhat a droid is.

(#1991) Teplic válasza djnice (#1986) üzenetére


Teplic
tag

pf. áhhh.. dehogy csomagoltam ki:D
Na, jó reggel van és fáradt vagyok. Köszi, így már biztos jó lesz :)

(#1992) TCr válasza joiner007 (#1990) üzenetére


TCr
veterán

Igen.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#1993) Csicsóka válasza DoItYourself (#1981) üzenetére


Csicsóka
őstag

Nagyon ügyes rendszer lett a LE, mostmár lehet szabadon kísérletezni, nem kell többé droid.
Az OE-nek, ezeken a boxokon szerintem vége, nem éri meg vele sokat foglalkozni. Más platformon biztos fejlődik majd még tovább.

(#1994) wzol válasza Csicsóka (#1977) üzenetére


wzol
tag

Nem is tudom kell-e mondanom de sikerült a jogosultság, és újfent köszönöm! :)) :R

Nem tudom az én igényeim ilyen durvák, vagy ennyire igénytelen lett ez a világ, de azért ez jó messze van a "just works" életviteltől. :( Igazából azt nem tudom eldönteni, hogy még jó, hogy ilyen olcsó kínai kütyüt vettem, így bátrabban próbálkoztam, de beleöltem X napot az életemből, vagy ha kétszer, háromszor ennyit költök rá, akkor is ekkora tortúrával járt volna-e a belakás, vagy az egyből minden (vagyis azt a pár) vágyamat teljesítette volna.

(#1995) Csicsóka válasza gabywap (#1987) üzenetére


Csicsóka
őstag

Nem, benne van az img-ban. Csak fogpiszka, és indul.

(#1996) junkpod válasza djnice (#1983) üzenetére


junkpod
nagyúr

A legkiforrottabb OpenELEC a kszaq féle LibreELEC
:D

Box's don't touch!

(#1997) Csicsóka válasza wzol (#1994) üzenetére


Csicsóka
őstag

Ezt ember típusa válogatja. Van akinek kell ez a kihívás, és sikerélményt okoz neki ha megold egy problémát.
A másik típust pedig halálosan idegesíti minden, ami nem működik azonnal, az nyissa ki jól a pénztárcáját, bízzon meg egy evvel foglalkozó céget, és rendeljen készre átadott rendszert. Na mi itt az első "fajba" tartozunk.

(#1998) junkpod válasza Csicsóka (#1997) üzenetére


junkpod
nagyúr

Na meg nem 2x hanem 10x az arszorzo.

Box's don't touch!

(#1999) Teplic


Teplic
tag

LE még csak nem akar összejönni. Wifi hol elmegy, hol visszajön. Nem stabil, gépről pingetem.
Valamint se reboot, se visszakapcsolás, se boot from nand nem működik. Csak kikapcsol a lejátszó és távirányítóval sem tudom visszakapcsolni. led is égve marad. Csak áramtalanítás segít, akkor indul újra. Addig semmilyen jelet nem ad ki magából. :U

Droid alatt 2ms válaszidő, nuku jitter. LE alatt 1500ms-os jitter, magas válaszidő, erős csomagvesztés, hálózat elvesztése, stb. LE alól ha úraindítom, vagy kikapcsolom, vagy boot from nand-ot nyomok, csak kikapcsol amit csak áramtalanítás után tudok elindítani.

[ Szerkesztve ]

(#2000) Teplic válasza Teplic (#1999) üzenetére


Teplic
tag

nem tudom. most már stabil a wifi egy jó 10 perce és jitter sincs. érdekes. újraindítás, kikapcsolás, stb még nem oké. akár távirányítóról teszem, akár kodiban a bal alsó sarokbóé

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.