Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) maroni válasza PainKiller13 (#1498) üzenetére


maroni
aktív tag

Téves!

[ Szerkesztve ]

(#1502) Csicsóka válasza DoItYourself (#1493) üzenetére


Csicsóka
őstag

Siker!
Már van SD-ről bootoló OE M18-ra.
Az alap a legutolsó eMMC update változat volt. Az én vasamon is tökéletesen fut, a távirányító persze nem, de ez érthető.
Töröltem belőle az amúgy nem működő OE repo-t, integráltam helyette az Amlinuxmedia-t.
Most már telepíthetők az eddig nem létező addon-ok. IPTV települ, és tökéletesen dolgozik.
Holnap elkészítem az SD image-t, és feltöltöm a Megára.

(#1503) DoItYourself válasza Csicsóka (#1502) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Igény az lett volna rá, ha van, anno én se biztos, hogy dobtam volna a droidot. Az amlinux-on megkérdeztem azt aki összerakta az M18 OE build-et, lesz-e SD kártyás verzió, de elzárkózott a dologtól. Egy ideje már el is tűnt, az M18 topik is leült rendesen. Próbáltam összeszedni az infókat, mert az első poszt sincs karbantartva régóta. Az utolsó frissítés a 6.95.3 volt, ebből csináltad az SD kártyás verziót? Azért kérdezem, mert az első hsz-ben ez még nincs belinkelve.
Egyébként kösz, hogy foglalkozol a vassal, van itt egy-két M18 / MX64 tulaj, aki szerintem ki fogja próbálni az SD kártyás verziót. Az iptv plugin is jól hangzik. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#1504) junkpod válasza Csicsóka (#1502) üzenetére


junkpod
nagyúr

Izgi! A távirányító nem lehet a remote.conf atmasolasaval életre kelteni?

Box's don't touch!

(#1505) Csicsóka válasza DoItYourself (#1503) üzenetére


Csicsóka
őstag

Ezért csodálkoztam, hogy egy ilyen jó képességű boxhoz nincs SD verzió. Olvastam amit össze foglaltál, és így egyszerű volt a legutolsó 6.95.3 build-et előkapni, és ebből készült az SD. A droidot meg pillanatok alatt vissza lehet varázsolni, aztán mehet a próba. Sajnos nem sikerült úgy megoldani, hogy az eMMC-n is legyen egy OE, és úgy menjen a dual boot, droid kell az U-Boot módosításhoz. LibreELEC-et is tervezek összehozni, pár itt használt boxra.

(#1506) Csicsóka válasza junkpod (#1504) üzenetére


Csicsóka
őstag

Csak az én vasamon nem megy a távirányító, mert nekem MXQ Pro+ box van. M18-on természetesen működni fog, pont mint az eMMC-s verzió esetén.

(#1507) Csicsóka


Csicsóka
őstag

OpenELEC Beelink M18 SD verzió letölthető!

Elkészült az SD image, [OpenELEC-Amlogic.aarch64-M18_S95-6.95.3.img.xz ]

Kicsomagolás után, Win32 Disk Imager-el kell az SD-re írni.

Tartalmazza az U-Boot módosításhoz szükséges fájlokat is, menete a következő:

Működő droid alatt, SD a dobozban, backup/update app elindít.
Az s905_uboot_beelink_m18.zip betallózása, majd update.
A doboz újra indul, de már az OE-vel.
Első induláskor még Kodi nélkül rebootol, ilyenkor átméretezi a Storage pertíciót az SD max méretére.
A következő induláskor már a Kodi varázsló fogad.

(#1508) #88470784


#88470784
törölt tag

Tudtok ajánlani olyan boxot aminek jó a wifije? Úgyértve persze mindegyik müködik, de nem mindegy milyen hatásfokkal.
Ha jól emlékszem a 812 eseknél említették, hogy az MXIII-G s doboznak egész jól müködik a wifi része, mind le és feltöltés szempontjából. Valami hasonlót keresek 905 böl is.

[ Szerkesztve ]

(#1509) RBJ


RBJ
addikt

Sunvell T95M 2G/8G elfogadható alap lejátszónak? csak kulső hdd ról tolnám neki.
Sok infot itt nem találtam. esetleg más fw vagy rom ok vannak hozzá? Mókolható? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1510) djnice válasza RBJ (#1509) üzenetére


djnice
veterán

Mivel $36-ért van Beelink MiniMXIII 2G/16G, én biztos azt venném mert van rá Minix fw + OpenELEC is.

Szerk: Látom már el is fogyott...

[ Szerkesztve ]

(#1511) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Nexbox A95X van itt valakinek?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1512) DoItYourself válasza Ciccuka (#1511) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Igen, van.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#1513) Arolotifar válasza Csicsóka (#1507) üzenetére


Arolotifar
őstag

Köszönöm :R Feltettem, szépen működik :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1514) Arolotifar válasza Csicsóka (#1505) üzenetére


Arolotifar
őstag

Esetleg M18-ra is lesz LibreELEC? :B

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1515) csanadu1968


csanadu1968
csendes tag

sziasztok.

Vagy ket oras kinlodas után sikerült meg csinalnom a kapcsolatot a pc es az mxq között.
Be installaltam az az image faljt B4TS V20160311.de kaptam egy hiba üzenetet.
Ugy hogy eddig nem sikerült a frissites.
ezt használom usb.b.t v2.0.5
ez sem ment
update_mxqpro_rv102
most ott tartok hogy se kép se hang
hogyan tudom ujra elesztreni ezt a s...t.segitsetek

(#1516) DougButabi


DougButabi
tag

Sziasztok!

Vettetek már egy páran itt Mini Mxiii-t, valaki meg tudná erősíteni, hogy megy rajta sd-ről openelec?

Esetleg, hogy mi a különbség a ver 1-hez képest?

(#1517) Csicsóka válasza Arolotifar (#1514) üzenetére


Csicsóka
őstag

Most lettem kész az MXQ Pro+-hoz valóval. Már megy felfelé, hamarosan lehet tölteni. Nagyon jól megy, pedig még csak fejlesztői verzió. A következő akkor az M18 lesz, aztán k1 plus, MXQ Pro, stb. amiből sok van itt a listán.

(#1518) interstate76 válasza DougButabi (#1516) üzenetére


interstate76
addikt

Nekem ilyenem van, de nem próbáltam az SD kártyás OE-t és nem is nagyon tudok babrálni vele, mert reggel netrádió szól róla, nap közben a nagyobb gyerek játszik rajta 1-2 órát (most is épp Township-ezik), a kisebbnek zenéket szoktunk lejátszani vele, esténként pedig sorozatnézésre használjuk, szóval szinte állandóan pörög, és ha elbaltáznám egy nem rá való szoftverrel, akkor megölne a család! :D

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1519) DoItYourself válasza csanadu1968 (#1515) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

MXQ Pro Quick Play fw-ek (kék színű nyák, birka logóval)
Gyári fw: update_mxqpro_rv106L01.zip
(forrás: 4pda.ru)
Measy B4TS alapú fw: MXQ-Pro-QUICK-PLAY_(Measy-B4TS)_(v1).zip
(forrás: 4pda.ru)
RikoMagic MK06 alapú fw: MXQ-Pro-QUICK-PLAY_(RikoMagic-MK06).zip
(forrás: 4pda.ru)

USB Burning Tool útmutató oroszról angolra fordítva google translate-el:

For the firmware need a cable USB Type-A - USB Type-A, to connect the computer to the console. Cable desirable shorter and better.
You can try to remake the USB extension cable.
Connect need to plug the USB-4, which is at the rear, near the SPDIF connector. Power is supplied via the USB cable from the computer,
therefore, connect the AC adapter is not necessary. Provided that you have a short and high-quality cable.
USB Burning Tool must be run with administrator privileges. Firmware for USB Burning Tool consists of a single file with the extension * .img.
Starting the firmware process:
- Prepare the set-top box and cable, but to a computer is not connected.
- Run USB Burning Tool as an administrator.
- Switch the language to English (in the second menu).
- Select the firmware image (the first menu).
- Flags Erase flash and Erase bootloader is not touched, that is left on.
- Hit the Start button
- Broaching Connect the USB cable to the console and the computer.
- USB Burning Tool consoles interrupts the download process begins and the firmware.
- If the firmware is not suddenly began within 20-30 seconds, then disable the console from the computer and connect again.
- After the firmware process begins, we do not touch anything, waiting for the end, about the 2nd half minutes.
- After the firmware process press the Stop button and disable the console from the computer.

All the action from their STB, you make at your own risk, no one except yourself is not responsible for damage to your TV set-top boxes due to a failed firmware.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#1520) Csicsóka


Csicsóka
őstag

Letölthető a LibreELEC-MXQ_Pro_Plus-8.0-dev.img

Ez a vátozat MXQ Pro+ alatt működik hibátlanul, a sima Pro távarányítója más. Később ez is sorra kerül.

SD-re írás, U-Boot módosítás, pont úgy történik mint a mit korábban leírtam az M18 OE kapcsán.

Következik az M18.

(#1521) junkpod válasza Csicsóka (#1520) üzenetére


junkpod
nagyúr

Akkor veszek is gyorsan egy Micro SD kártyát. :) mekkorát, milyet javasilnatok amihez van normál SD tok, hogy a laptoppal írni tudjam?

Box's don't touch!

(#1522) envagyok válasza Csicsóka (#1520) üzenetére


envagyok
veterán

Az alapja wrxtasy vagy alex?
Minimx 1.0 1/8-ra is tudsz majd csinálni?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1523) Csicsóka válasza envagyok (#1522) üzenetére


Csicsóka
őstag

Kernel -- Alex's linux-amlogic-3.14-f7fde29
KODI -- 17.0-alpha2-d9fd774

M18 kész, K1 Plus készülőben, akkor legyen a következő Minimx.

(#1524) esox2 válasza Csicsóka (#1523) üzenetére


esox2
tag

Köszi, a minimx nekem is jól jönne. :R

(#1525) Csicsóka


Csicsóka
őstag

Kész a LibreELEC-Beelink_M18-8.0-dev.img. Innen letölthető.

(#1526) Beni2360 válasza Csicsóka (#1523) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát jó lenne mert már volt egy verzió a sima K1 plusra de tegnap éjjel még a uboot módosítást sem tudtam megcsinálni. Mivel behalt e mini mx-m gondoltam megcsinálom ezen de nem ment. Ez volt az utasítás:
Szükséges fájlok
update_uboot.7z (minden modell)
forrás: https://yadi.sk/d/gZW-PXc7qU4v7
csomagolja ki update_uboot.7z
Másolás a aml_autoscript.zip SD kártya
Másolás a aml_autoscript SD kártya
SD-kártya nélkül apcsolja be a S95.
Ha az Android butóltólása után helyezd be az SD kártyát.
Nyissa meg a Biztonsági mentés és frissítés kb. A "Helyi Update" részben kattintson a "Kiválasztás". Meg fogja vizsgálni az SD kártyát és meg kell látni a fájlt "," aml_autoscript.zip ", válassza ki. Ez vissza fog térni, hogy az Update & Backup alkalmazás kezdőképernyőn. A "Helyi Update" részben kattintson az "Update", elindítani a frissítést.
Amikor kész, kapcsold ki S95 Android.
Távolítsa el az SD kártyát a S95 és kapcsold be.
----------------------
Mindig azt írta nem hajtható végre........
Csináltam egy gyári vissza állítást akkor sem csinálta meg. Bocs, hogy hosszú lett. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1527) Arolotifar válasza Csicsóka (#1525) üzenetére


Arolotifar
őstag

Köszönöm :R Holnap tesztelem :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1528) Csicsóka válasza Arolotifar (#1527) üzenetére


Csicsóka
őstag

Nagyon szívesen! :)
Kíváncsian várom a tapasztalatokat, remélem menni fog, mert én csak MXQ Pro+-on tudtam tesztelni.

(#1529) Csicsóka válasza Beni2360 (#1526) üzenetére


Csicsóka
őstag

Pedig ezt így kell csinálni, ha jó minden akkor mennie kellene. Olvass vissza az M18 OE SD verziónál így írtam le én is. A K1 Plus LE már kész, az én vasamon (MXQ Pro+) nem indult el, a dtb.img nagyon különböző.
Próbáld majd meg, remélem ez jó lesz majd.

(#1530) Csicsóka


Csicsóka
őstag

K1 Plus letölthető. LibreELEC-K1_Plus-8.0-dev.img

Következik MiniMX

[ Szerkesztve ]

(#1531) Arolotifar válasza Csicsóka (#1528) üzenetére


Arolotifar
őstag

Kiírtam SD-re, de update alatt nem látja ezt: s905_uboot_beelink_m18.zip :(

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1532) nm485


nm485
csendes újonc

Sziasztok,

Pár napja kaptam meg a gearbestről a Mini MXIII 2gb/16gb boxot.

Ez a második boxom az elsőt egy Sunvell T95 1gb/8gb most azt nyúzzuk persze fw update után.
Le kell szögeznem ,hogy a Mini MXII -at játékra szeretném a gyerekeknek +kodi + movieshark addon, nekem ennyi elég.
Háló kábelen PC-s SMB megosztással (köszi a tippért DoItYourself )
A Mini MXIII-ról így 3 nap távlatából:
Elég (nagyon) kicsi de van benne anyag, azért egy bekapcsoló gomb jó lett volna.Távirányító a T95 távjához képest egy játékszer nem tetszik .
Amint kiderült ,hogy működik a box szét is szedtem :)
Valóban gyorsabb mint a T95 viszont még annyira nem vagyon oda tőle, nekem nem akkora durranás (még) és stabilitásban sem látok T95 --höz képest nagy külömbséget.
Egy ami nem tetszik de nagyon , az alján van a hűtőtönk felül nincs semmi, olyan mintha fordított lenne a dizájn.
Hát ez hosszabb játéknál nem tudom hogy jó -e de mindenképpen moddolom a hűtést és pofával lefelé használom majd.
Csatlakozói nagyon szorosak alig lehet kirángatni belőle de ez gondolom változni fog.

A T95 alu házas hűtését nehéz überelni még úgyis ,hogy a T95-nél egy kicsi hűtőborda van benne és teljesen zárt a ház de mégis az alu ház nagyon jól elvezeti a benti hőt ........alig melegszik.
Nem tudom elfogadni ,hogy ezeket az androidos jó kis cuccokat ilyen hoki igénytelen hűtésekkel szerelik, bezzeg ha Win-es lenne a box akkor már van benne rendes hűtés rendszer .....de az más ár is.

Igaz több játék megy rajta mint T95-ön , de mivel második gép így van időm "játszani" vele.
S600-as (android kompatib. ) Bluetooth gamepaddal használnám (szinten gearbest-es cucc).
Már a kodi ami gyárilag 16.0-volt újra lett húzva sok felesleg miatt.
kezdőképernyőn folyamatosan keresi a hálózatot (pedig van is) hogy meghatározza a helyet ,hiába írom be kézzel nem fogadja el.........idő beállitva az ok....
Fw: Mini MXIII-107L1.
Van itt pár tapasztalt MXIII kolléga esetleg tud tippet adni ,hogy milyen fw érdemes rátölteni, van esetleg
milyen FW-vel érdemes próbálkozni.
Sajnos még nem érzem az a sok pozitívumot amit itt sokan leírtak Az MXIII-ról, bár még csak ismerkedem vele.
Képeket teszek fel hamarosan a belsejéről.

(#1533) Csicsóka válasza Arolotifar (#1531) üzenetére


Csicsóka
őstag

Ha az SD-s OE-t már megcsináltad, és indul is, nem kell újra u-boot módosítás, egyből mennie kell ha bent van a LE SD. Vagy nem sikerült megcsinálni az OE-nél sem?

(#1534) gettno válasza ha7at (#1491) üzenetére


gettno
tag

Szia! Látom A95X boxod van. Mi a tapasztalatod vele? MXPlayerrel játszanék le videókat külsőtápos HDDről. Ezért az árért vicc, sőt gyanús... :)

[ Szerkesztve ]

(#1535) junkpod válasza Csicsóka (#1533) üzenetére


junkpod
nagyúr

akkor érdemes előbb az OE verziót telepíteni, mert az csinálja meg a dualboot módosítást és utána már rárakhatom a kártyára az LE-t is direktben?

Más: szerintetek ezt a kártyát kezeli a mini mx64?
Lexar 32GB SDHC+usb
Illetve megér ennyit?

Box's don't touch!

(#1536) Csicsóka válasza junkpod (#1535) üzenetére


Csicsóka
őstag

Nem feltétlen. Ha neked nem kell SD-s OE, akkor az LE-be is bele tettem az U-boot módosításhoz kellő két fájlt.
Így onnan is mennie kell droid alatt az update-nek. De ha már 1x megvolt a módosítás, akkor már lehet cserélgetni az SD-ket, hol OE, hol LE, amit csak akarsz.

(#1537) Beni2360 válasza Csicsóka (#1530) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi, ennél is kell módosítani előtte a boot menüt?
Az sd kártyára van másolva a két file ( más is van az sd kártyán esetleg ez baj lehet?)

és betallózom ,kiválasztom, frissítésnél feldobja: this akcion can not be interruped when you are updating, please backup data - és 2-3 mp mokolás és azonnal újra indul a droid. Kártya ki másik be, újra indítás de nem bootol az sd-ről.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1538) gabywap válasza Csicsóka (#1530) üzenetére


gabywap
tag

Szia! És ez nem igen jó a K1 Plus S2/T2 -re vagy még is, hát jó lenne erre is. !? :)
Főleg még ha a PVR is elindulna és látná a tunert.
Az OE is azt mondja nincs amikor engedélyezve van és nem fut.

Más: Valaki tudna nekem regisztrálni ide: http://4pda.ru
egyszerüen a ciril betüket sem tudom kiolvasni (képben) meg pötyögni regsztrációkor., pedig oroszt tanultam anno. :) Az irjon már privát és megadom a paraméteket. Thx.

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1539) Arolotifar válasza Csicsóka (#1533) üzenetére


Arolotifar
őstag

Én voltam a hülye, tényleg nem kell a zip :B Nagyon jól működik, köszönöm a munkádat :C :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1540) envagyok válasza Csicsóka (#1530) üzenetére


envagyok
veterán

Esetleg ezt az odroidos verziót lenne jó átberhelni minimx-re
http://forum.odroid.com/viewtopic.php?f=144&t=20415&sid=56187f0300c233a35fbdeef219d3870c&start=950
Itt már meg van oldva az igazi 23.976 fps plusz van benne egy csomó extra (1. Oldalon van egy leírás)
A legutolsó tesztverziókat a 6.29-ei posztban van.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1541) Csicsóka válasza Arolotifar (#1539) üzenetére


Csicsóka
őstag

Örömmel hallom hogy jól megy! :)
Érdemes lesz akkor többi dobozra is megcsinálni.

(#1542) Csicsóka válasza Beni2360 (#1537) üzenetére


Csicsóka
őstag

Igen kell, rajta lesz az SD-n a két fájl.
Egyébként jól csináltad, nem értem miért nem bootol. Nem érdekes hogy mi van még az SD-n, úgy is mennie kell.
A napokban érkezik a K1 Plus boxom, ha addig nem sikerül megcsinálnod, ránézek majd.

(#1543) Csicsóka válasza gabywap (#1538) üzenetére


Csicsóka
őstag

Nem tudom hogy jó e az S2/T2-re, de próbáld ki és kiderül. A droidot nem bántja, hátha elindul.

(#1544) Csicsóka válasza envagyok (#1540) üzenetére


Csicsóka
őstag

Amikor próbáltam, az Odroidos el sem indult a dobozainkon, csak OE kernellel. Egy csomó mindent nem kezelt, frekit se váltott. Majd ránézek azért, hátha van már vmi előrelépés.

(#1545) gabywap válasza Csicsóka (#1543) üzenetére


gabywap
tag

Ja erről jut eszembe ma mondom benézek OE-el és ott nyomtam egy frissitést... hát...nem legyalulta a droidot. (csak fura volt betölt mint a villám az OE:D Mindjárt tettem a SD-re egy másikra a droidot ami gyárilag volt rajta verzió fel is nyomtam sec-perc..:) Mondom nekem kell a droid azzal megy a TV csak. :) Na amit észre vettem ezzel kapcsolatban, hogy melegszik amit adnak hozzá tápot, hát elég gyengécske 12v 1A-os és 0.3W felvétele van, na mondom adok neki egy 3A.ost és azóta nem melegszik annyira, de ez is csak TV tuner használatakor.

Persze ki próbálom LE majd ezt img-ot is.

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#1546) Beni2360 válasza Csicsóka (#1542) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát minden verziót kipróbáltam de most már ott tartok, hogy ha benne hagyom az SD kártyát bejön a 905 logó és majd a sötétség és fagyás. Táp ki sd ki és akkor nagy nehezen elindult a rendszer. De kártyáról nem bootol be semmi. Pedig szóról szóra azt csináltam amit írtál. :W
Az MINI MX -nél egyből ment. Na várok míg a tied megérkezik, úgyse tudok mást tenni,addig megy az Rpi 2 Addig is :R
Jó éjt mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1547) interstate76 válasza nm485 (#1532) üzenetére


interstate76
addikt

"Le kell szögeznem ,hogy a Mini MXII -at játékra szeretném a gyerekeknek +kodi + movieshark addon, nekem ennyi elég."

Gyári droiddal használom ugyanezekre és hibátlan.

"Nem tudom elfogadni ,hogy ezeket az androidos jó kis cuccokat ilyen hoki igénytelen hűtésekkel szerelik, bezzeg ha Win-es lenne a box akkor már van benne rendes hűtés rendszer .....de az más ár is."

A Beelink Mini MXIII-ra pont elég az a hűtés, ami benne van (az enyém legalábbis terhelés alatt sem megy 60°C fölé). Ja, és a windowsos mini pécék esetén sajnos semmi nem garantálja a hatékony hűtést, sőt!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1548) csanadu1968


csanadu1968
csendes tag

ugy nezem hogy egymas utan halnak be a kutyuk

[ Szerkesztve ]

(#1549) nm485


nm485
csendes újonc

Sziasztok ,
A képek a Beelink Mini MXIII belsejéről.

Érdekesség a fordított design ,hogy a boxban a hűtendő felület alulra került.
A hűtőtönk rögzítő csavarjai kicsit kiállnak így a hűtendő felület tetejére nem illeszkedik síkban rendesen.
Az áramköri lap rendesen össze van rakva ,csak az a hűtés ........

(#1550) junkpod válasza csanadu1968 (#1548) üzenetére


junkpod
nagyúr

kifejtenéd, hogy ezt mire alapozod?

Box's don't touch!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.