Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34725) megint én


megint én
őstag

(#34690) Radnix
(#34691) GyurosAki

Azzal amit a tükör és a mérleg mutat nincs gond.
Újrakezdő vagyok, ez az egyik oka a nagyon gyors a gyarapodásnak. 172centi magas vagyok. Anno 96ról fogytam 73ra, és visszatömegeltem 83ra olyan 8 hónap alatt. Most 76ról fogytam 73ra az első héten, gondolom a könnyebb vizes zsírt gyorsan kihajtották a 3-4órás szuperintenzív edzések. Most 77.2 vagyok Augusztus 16. óta tartó tömegelés után. A barátnőm meg is jegyezte, hogy 3 edzés után már látszódtak a kockák. A derékbőségem 92ről ment le 84re a tömegelés ideje alatt. Szóval nagyon meg vagyok elégedve, tudom, hogy ez csak most az első 2-3 hónapban megy ilyen szépen, utána meg jön a +1kg havonta, vért izzadva.
De pont ezért kérdezem, mit érdemes javítani az étrenden.
Köszönöm a tanácsot
Ami a szőlőcukrot illeti, beruházok rá, mert olcsó. A zabot elhagyom. Ami meg a BCAA-t illeti, sokan mondják, hogy azt szálkásításhoz kell, tudom, nagyon jó tömegeléshez is, tavaly volt szerencsém elcsípni egy twinlabosat olcsón, és csodát művelt. Viszont most nem látok olcsót sehol.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.