Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183301) perempe válasza Oppenheimer (#183300) üzenetére


perempe
addikt

Ezen a képen talán jobban látni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#183304) Oppenheimer válasza perempe (#183301) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ilyeneket a lakótelepen olyan nyugdíjasok szokták tolni akiknek mindenjük fáj és egyáltalán nem fittek.

Csak húzódzkodónak és a tolódzkodónak van értelme a képen kb. Ezért kéne egy videó hogy lássuk mit csinálsz. ;]

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#183305) perempe válasza Oppenheimer (#183304) üzenetére


perempe
addikt

Proper Way Of Using OPEN GYM!
mell 4:00
hát 5:00
Ezek voltak, szerintem 6 15-ös sorozatot csináltam, a végén kifáradásig (20+).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#183306) Vitee válasza perempe (#183299) üzenetére


Vitee
aktív tag

Pont most tekertem el egy ilyen edzos park mellett, egybol eszembe jutottal, igaz nem sok cucc van.

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#183307) perempe válasza Vitee (#183306) üzenetére


perempe
addikt

Sajnos Egerben az Érsekkert kondiparkja hasonló. A ráchegyi jobb, de az a város másik végén található.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#183308) Fred23 válasza Lajmund (#183298) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én is mindig a szélessel kezdem, frissen essünk túl a legnehezebben. Tolódzkodásnál ugyanígy, a nehezebb változat megy előbb, vagyis a tricepszre való, egyenes tartással végzett, azt követi a bedőlős, tricepszet és mellet terhelő. Lehetne szerelni, és állítani az extra súly nagyságán, de nem variálok ezzel, ugyanaz a súly megy az összes tolódzkodásnál.

Néha nálam is van olyan, hogy húzódzkodok a végén párat súly nélkül, nagy élmény, mert ez így akkora könnyítés, szinte attól félek otthon, beverem a fejem a plafonba, miközben repülök felfelé. :)

Hízékonyként nálam a kaja egy örök probléma, ha befogytam a tervezett 14-15 százalékos testzsírra, onnantól is számolhatom tovább a kalóriákat, annyi, hogy hozzáadhatok a mostanihoz tán 300-at, esetleg 400-at. De annak is nagyon fogok örülni. Ez a mostani 2000 kcal körüli bevitel már nagyon nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#183309) Lajmund válasza perempe (#183305) üzenetére


Lajmund
senior tag

😂 Arnold is elkezdte valahol aztán nézd mi lett belőle. Egy terminátor! Adjad azoknak az ördögi szerkezeteknek melegedejen a csapágy!!!! Most már én is szívesen látnék egy videót. Mellnél teljesen magadhoz huzod vagy meddig? Hogy érzed a hátad rendesen átmozgatja?

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#183310) perempe válasza Lajmund (#183309) üzenetére


perempe
addikt

A melleset nyomom, a másik a hátamat megdolgoztatja, kb. mellig húzom. Tartsam is meg esetleg pár másodpercre a nyakamnál/mellemnél? Ha a szakirodalom az alacsony ismétlést preferálja (pl. Bigger Leaner Stronger 4-6), akkor sokra nem megyek ezekkel a saját súlyosakkal. A húzódzkodáshoz több türelem kellene, mert 3-4-től eljutni 10-ig nehéz. Eredetileg még ma is úszni akartam, mert 20°C a víz.

Pár nap múlva megint kimegyek. Hány naponta lenne ideális? Amíg jó idő van, biztosan rászánom magam. A mellező tetszik, ezt inkább csinálom, mint a fekvőtámaszokat és a tolódzkodást. Tényleg jobb?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#183311) Vitee


Vitee
aktív tag

Elsosorban aelod toled kerdeznek, de barki aki hasznal hasonlo gepet, ossza meg a kerem a tapasztalatat!
Ezen a labtolon, milyen labpoziciot alkalmaznatok, hogy a leheto legcombhangsulyosabb legyen?!
Most olyan vallszeles terpesz es kozep kornyeken pozicionalok. De mintha jobban ereznem a farizmomat, mint a combomat!

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#183312) Lajmund válasza perempe (#183310) üzenetére


Lajmund
senior tag

Alacsony ismétlést nagyobb terheléssel kell tudtommal. Szerintem a fekvő meg tolockodo jobb. Fel is rakhatod a lábad fekvőnél meg minden gyakorlatra igaz hogy ha lassan csinálod pl a vége fele akkor az hatékonyabb mint a gyors. Ha meg kevés a két kezes fekfő át lehet térni az egy kezesre ha nincs semmi sulyod. 20 fokos vizben uszni? XD Ki lehet bírni szoktam hidegebb vizbe merülni a strandon de az izületeknek meg inaknak nem a legjobb hidegbe a terhelés. Kutya uszásban elszüttyögni okés de rendesen szerintem nem a legelonyosebb. Én hetente csak egyszer uszok de akkor 2km-ert. Ez a kondiparkos vagy mi felejtős. Rendesen mozgasd át magad saját sullyal. Több mindent erősít meg jobban.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#183313) aelod válasza Vitee (#183311) üzenetére


aelod
veterán

Elsősorban semmilyent. Inkább egy classic lábtoló. Ott pedig a lehető legalacsonyabbra pozícionálnám a lábfejet a platformon, hogy minél nagyobb legyen a térd flexió.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183314) Lajmund válasza aelod (#183313) üzenetére


Lajmund
senior tag

Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Gondolkozok hogy csinálok A és B hetet. Ketté osztanám a súlyos edzést az uszás bico kombotol. A hét 3 saját sulyos edzés B egy uszás egy bico. Mivel több lenne a pihenés kicsit jobban megeröltetném magam de nem annyival amennyivel többet pihenek egy héten. Valaki csinál ilyet vagy ti is nyomjátok minden héten mint a barom ahogy én is. Igaz most kicsit visszavettem de ezt is le akarom felezni nagyjából a fentebb leirtak szerint. Vagy inkább felejtös és csak a leépüléshez vezető ut? :D

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#183315) Cs1csó válasza Lajmund (#183314) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tehát egy izomra lenne olyan hogy két hétig nem kapna súlyzós terhelést? Szrintem ez nem jó. Néha az egy hetet is soknak tartom.

(#183316) aelod válasza Cs1csó (#183315) üzenetére


aelod
veterán

Hát pedig egy kiadós edzést jó ha 72 óra alatt pihensz ki. Én nem tartom szükségesnek a heti 2x edzek egy izmot dolgot. 3-4 edzésnap untig elég egy héten. Az meg, hogy a fórumtárs B héten nem végez súlyzós edzést simán jó lehet mert ugye itt gondolom nem a Mr. O a cél :U

#183314Lajmund

Simán működhet, arra figyelj, hogy egyél eleget és a bringa meg úszás dolgot ne told túl mármint pulzus zónában.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183317) Oppenheimer válasza Lajmund (#183314) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem hangzik tul jonak. Minden izomcsoportnak szuksege van jelentos stimulaciora legalabb hetente 1x.
Meg miert edzel kulon bicora? Csinald kiegyensulyozottabban annal. Ha az idod engedi, minden heten 3x sajat testsulyos edzes + 1 uszas. Bico napot meg felejtsd el, 3 edzesbe benne kell lennie a biconak is.

#183316 aelod: Oke, persze fugg a celjaitol, de igy eleg hamar stagnalni fog izomtomegben es eroben is szerintem.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#183318) Fred23


Fred23
nagyúr

171/80-as adatok, mostantól csak ezeket a körfogatokat fogom mérni:

Váll: 129 cm
Mell: 108 cm (ennyi volt 85 kilósan is!)
Köldök: 99,9 cm :D
Felkar: 38,3 cm (38,5 volt 85 kilósan)

Lajmund: Én se csinálnám, gyakoribb stimulálás kell az izmoknak.

aelod: "B héten nem végez súlyzós edzést simán jó lehet" De optimális is? Mert azt nem hinném.

[ Szerkesztve ]

(#183319) aelod válasza Fred23 (#183318) üzenetére


aelod
veterán

Mire gondolsz, hogy optimális? Ha neki így megfelel akkor az. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183320) Fred23 válasza aelod (#183319) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az izmosodás szempontjából. Egyébként persze, nem csak ez számít, simán megérheti lazábbra vennie, ha úgy érzi jobban magát, csak tippre a kérdése nem az életminőségére vonatkozott.

(#183321) Cs1csó válasza aelod (#183316) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez oké, hogy csak kevesek extrém elhivatottak, de két hét kihagyást sokallom.
Nem is biztos hogy naptári "hetet" kellene követni. A 72 óra kb. rám is igaz tehát egy hétfői mell edzést legkorábban csütörtökön tudnék megismételni, de a tuti kipihentség a 3 teljes naptéri nap plusz két fél nap.
Persze sok variáció lehet pl. egyik hét A-B-A másik: B-A-B
Vagy A-B-C-A, B-C-A-B.

[ Szerkesztve ]

(#183322) Lajmund


Lajmund
senior tag

Igazából csak a fitten tartás a cél nőni már nem akarok jól érzem magam a bőrömben. Örülök hogy lejottem 85 kilora. Bicot megszerettem jo a természetben kikapcsol plusz jó állóképességet ad mint az úszás. Ha 10 éve a motoros időszakokba azt mondja valaki hogy bicozni fogok hobbibol kinevetem erre tessék :D Szerintem ezt az évet kiprobálom és ha azt érzékelem hogy satnyulok akkor januártol visszatérek. Igazából a hosszú egészséges élet a cél fitten. Néztem ilyen müsorokat meg olvasgattam sokat és persze kell a mozgás mindenhol mondják írják de sehol sincsnek csucsra járatva az emberek ebből indulok ki. Hogy ha a heti 3-2 megdolgoztato mozgás meglenne már jó lennék úgy is bőven szerintem és valószínűleg még több energiám lenne másra. Kajába nem szállnék el maradna az egészséges étrend jo minőségű fehérjével plusz sok zöldség gyümölcs mindent háztájit veszek piacon nálunk elég fullos szerencsére van minden is. Mellette még fehérjét iszok nyers fürj tojással meg mézzel edzések után ennyi a tuning csak.😂 De ezt még megálmodom de ha nem is honapokig de egy hónapot lehet kiprobálok.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#183323) aelod válasza Lajmund (#183322) üzenetére


aelod
veterán

Teljesen jó lesz az akkor.

Mellette még fehérjét iszok nyers fürj tojással meg mézzel edzések után ennyi a tuning csak

Nyers tojást gyorsan felejtsd el. 1 undorító és fertőzés veszélyes, 2 nem élünk már a paleolit korban, hogy nyersen együnk dolgokat. :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183324) perempe válasza Lajmund (#183312) üzenetére


perempe
addikt

Ennyire gyengék lennének ezek a kondiparkos gépek? Más vélemény?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#183325) Oppenheimer válasza Lajmund (#183322) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ja te bicorol mint biciklirol beszelsz, nem nem mint bicepsz. Gyuros topikban az utobbit jelenti

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#183326) fogkefe21 válasza Lajmund (#183322) üzenetére


fogkefe21
kezdő

Szerintem teljesen jó az elgondolás. Sokan magukból indulnak ki szerintem, hogyan maxolják ki a testüket/adottságaikat. Amúgy ha időd engedi a bicó-úszás héten csinálj még egy teljes testes átmozgatást. Akkor minden héten 3-3 edzésed lesz és 100%, hogy nem fogsz stagnálni.
Bár ismerek olyan embert aki heti 1x edz hétvégén, mert ennyire van ideje, de még így is fejlődik, csak nem látványosan.

(#183327) m3tr0 válasza perempe (#183324) üzenetére


m3tr0
senior tag

Igen,alig terhelnek...
Kb. nyugdíjasoknak jó,átmozgatni magukat.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#183328) Lajmund válasza aelod (#183323) üzenetére


Lajmund
senior tag

Van benne valami de kell a nyers a szervezetnek nem jó a sok feldolgozott kaja. Tudom pl a tojás jobb főzve mert jobban hasznosul a fehérje de viszont igy több mindenféle joság marad benne ami meg jó a szervezetnek. Ez ilyen új hülyeségem meg krémessé teszi a turmixot és mézzel nagyon jó a full natur izolátum is így. Simán ennék nyers halat is ha tenger mellett élnék.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#183329) Lajmund válasza Oppenheimer (#183325) üzenetére


Lajmund
senior tag

Igen kerékpár bocs ha megtévesztő volt. Amúgy meg azért írok ide mert olyan topikot nem találtam ami ilyen mindenes meg ez él rendesen. Tudom nem azért írtad csak hozzáfűztem.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#183330) Lajmund válasza fogkefe21 (#183326) üzenetére


Lajmund
senior tag

Ez jó ötlet :K Van egy haverom ő is régota a kevesebb néha több elvet nyomatja sok pihenéssel és elég szépen ki van testnevelve :D Mondjuk nála inkább az a cél hogy minél nagyobb vaddisznó legyen.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#183331) aelod válasza Lajmund (#183328) üzenetére


aelod
veterán

Van benne valami de kell a nyers a szervezetnek nem jó a sok feldolgozott kaja

Kell? Ki szerint? Bs nagyon amit mondasz. A feldolgozott ételen meg nem azt kell érteni, hogy megsütöd a tojást vagy a húst vagy bármit :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183332) perempe


perempe
addikt

Köszönöm a válaszokat.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#183333) Rivaul


Rivaul
addikt

A család egy hete teljes k.o-n van. Mind beteg, sorra dőlnek ki. Mivel én vagyok a kenyér kereső így nem eshetek ki. Kicsit én is érzem hogy valami nem százas de teljesen rendben vagyok. Még. Viszont most félek leedzeni. Eddig mindig az volt hogy bírtam az ilyen helyzeteket. Aztán edzettem és másnap/harmadnap már k.o voltam szintén. Úgy gondolom hogy mivel leterheltem a szervezetem és "károkat okoztam" megosztottam a védekezési feladatot a gyógyítással. Két fronton meg már nem volt képes ellenállni. Ebben van valami ráció? A hetet kellene kihúznom, aztán szabin vagyok. Akkor kidőlhetek nem érdekel. Vagy ez nem oszt nem szoroz és borulok edzéstől függetlenül is,csak egyszerűen el kell addig a pontig jutnia a szervezet bacikkal való telítődésének?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#183334) Lajmund válasza aelod (#183331) üzenetére


Lajmund
senior tag

Kevés a tudásom hogy nagyon belemenjek a témába de ha jól emlékszem a szervezetnek jobb a nyers sok kajánál mert kevesebb lebonto enzimet kell a szervezetnek termelni meg ugye sok minden szétbomlik és nem hasznosul ugy ha főzve van vagy valami ilyesmi. Tojásnál pl ha a fehérje beépülés a cél jobb a főtt mint a nyers de ha különböző tápanyagok a lényeg akkor a nyers a jobb. Nekem így rémlik. De van erre szakirodalom ha érdekel biztos találsz neten ilyesmit.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#183335) Lajmund válasza Rivaul (#183333) üzenetére


Lajmund
senior tag

Idegrendszert leterheled edzéssel naná hogy összefügg.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#183336) Woodslave válasza aelod (#183331) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a fürjtojásban nincs szalmonella, mert olyan kicsi ezért a héjon a pórusok olyan kicsik hogy nem jut be a belsejébe mint a tyúktojásnál. Ettől függetlenül nem mondom hogy jobb nyersen, csak okoskodtam ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#183337) aelod válasza Lajmund (#183334) üzenetére


aelod
veterán

#183336Woodslave

Ja csak gondolom nem rendes tojás árban van az sem.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183338) bigmasterg válasza Rivaul (#183333) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ha érzem hogy valami nem oké, lebetegedés küszőbén vagyok, akkor inkább kihagyom az edzést. Összefügg, igen.

#183307perempe
Igazából a rendes kondipark, ami az első linkeden volt, az jobb.
Ezek a saját testsúlyos gépek (2. linkeden) tényleg csak átmozgatni jók, edzeni, fejlődni nem igazán. De ha neked még kihívás csinálni, akkor csináld.

#183314Lajmund:
". A hét 3 saját sulyos edzés B egy uszás egy bico. "

Ahhoz hasonlót csinálnák, amit már itt feljebb írtak, csak kicsit másképp osztva.
Az úszást és biciklizést most simán kardiónak fogom hívni.

3-3 edzést csinálnék úgy hogy:
A hét: súlyzó - kardió -súlyzó
B hét: kardió- súlyzó - kardió

(#183339) Woodslave válasza aelod (#183337) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom kis guglizás szerint 40-50,-Ft és mondjuk mérete ötöde a tyúktojásnak, szóval 2.5x annyiba kerül (ha jól számolok ami kizárt :D )

Mondjuk elég jókat írnak róla az tény.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#183340) aelod válasza Woodslave (#183339) üzenetére


aelod
veterán

Ja vágom. Mondjuk nem mintha ennék tojást és számítana nekem :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183341) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Ovatosan a tul sok tojas fogyasztasaval is, megemelheti a koleszterinszintet ami meg megnoveli a leggyakoribb halalok eselyet (sziv es errendszeri problemak). Persze fugg attol is mi mas van az etrendben. Mondjuk napi 1 furjtojas valszeg nem ez a kategoria. :D De lehet valaki benyom napi 5-10 tyuktojast, az mar problemat okozhat

Tanulmanyok osszefoglalva video formaban

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#183342) Rivaul


Rivaul
addikt

Köszönöm. Akkor a biztonság kedvéért én is elengedem legalább a héten.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#183343) Lajmund válasza aelod (#183337) üzenetére


Lajmund
senior tag

Igen tudom hogy a tojás fehérje jobban hasznosul főzve de ezt írtam is de én a tápanyagok miatt meg az állag javitás miatt teszem a turmixba mézzel.

Opi.
Pro kontra állando a tojás téma miota az eszemet tudom volt rossz jo rossz jó most legutobbi infom hogy mégis jó. Teli van egy csomo hasznos dologgal szerintem inkább jó mint rossz.

Mindenki: csak 2 darabot teszek a turmixba szóval vegyük úgy hogy 80 ft állag javító. És abban kiegyezhetünk hogy nem árt. [link] Na rákerestem hogy legalább nagy baromságot ne írjak. Olvassatok bele. Aztán nehogy megvegyétek előlem az összeset :D Csak vicc tudom akik nagy medvedisznok leszarják az ilyet de én rajta vagyok minden ilyen joságon amit nálunk kapni. Kecske sajtot eszek trapista helyett. Most is pl az ebéd lecsos kecske pörkölt volt héjába főt krumplival meg magába uborka meg répa nyersen. Finom édes a husa ha valaki nem tudná. Házi nyulat is szoktam csinálni full hus az egész nyuszi. Pöriba sülve mindenhogy adja. Van egy ismerősöm akitől ha ugy van csak csirke mellett is tudok venni a többit eladja másnak. Vagy csak felső combot.Kb a boltihoz nem is hasonlít. Sokkal tömörebb a husa és zamatosabb. De diszno combot is szoktam venni meg marhát. Halat sajnos többet kéne amit szeretek annak elég borsos az ára pl nagy igazi harcsa nálunk 10 ezer 1 kg. És én egyszerre meg 2kg szoktam venni és hamar elfogy.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#183344) perempe válasza bigmasterg (#183338) üzenetére


perempe
addikt

Most kezdtem el érezni a hátamban a tegnapit...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#183345) Lajmund válasza bigmasterg (#183338) üzenetére


Lajmund
senior tag

Ez is szimpatikus jó ötlet még megálmodom. :D köszi

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#183346) Oppenheimer válasza Lajmund (#183343) üzenetére


Oppenheimer
veterán

2 fürj tojás valszeg inkább használ mint árt, ez tény.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#183347) HussarF válasza Lajmund (#183343) üzenetére


HussarF
addikt

Én úgy tudom, hogy az tudományos konszenzus, hogy a nyers tojás nem jó a a benne lévő fehérjebontást gátló enzimek miatt.

(#183348) aelod válasza HussarF (#183347) üzenetére


aelod
veterán

Én inkább iszom egy fehérjét vagy eszem halat, csirkét, sertést, pulykát. :B;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183349) Dreadloord válasza Oppenheimer (#183290) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Sziasztok,

eddig sose tettem be képet, volt itt korábban egy személyiségzavaros beteg srác (valami Angel néven), aki mindenkiről mindent mentett, meg össze vissza kamuzott, miatta már olvasni se volt kedvem a fórumot, nemhogy írni, de szerencsére eltűnt, bár most meg perempe a hasonló, de ő legalább nem agresszív...

Szóval teszek be 2 képet, ez a mostani diéta vége, 94 kg-ról mentem le 86 kg-ig.

16 év edzés eredménye lifetime naturalként, de már nem igazán tudok fejlődni, ezért tömegelni sem tervezek, ezt a formát tudom tartani, súlyban max 4-5 kg-ot tervezek hízni májusig (havi fél kg), hátha kis izom még feljön, utána meg 8 hét diéta, hogy le is adjam :)

Ami nekem sosem akar beszáradni az a karom és combom (semmi erezettség sajna), ahhoz még tovább kellene diétáznom, csak ott már a testem kezd ellenkezni :)

(#183350) aelod


aelod
veterán

Most már én is jövök egy képpel.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.