Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183251) Biqci válasza aelod (#183247) üzenetére


Biqci
aktív tag

:K

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#183252) Biqci válasza Fred23 (#183245) üzenetére


Biqci
aktív tag

Nézd, mindenkinek a saját útját kell járnia. Ha te ezt és így csinálod és ez okoz örömet, akkor ezt kell tenned, nem másra hallgatni. Amikor anno hozzákezdtem edzeni, ittam a nagyok szavát. Volt a teremben néhány benga, akik brutális szinten nyomták, pl. Gerőcs Tibi, talán valakinek rémlik még a neve. Na ott a nagy súly volt az isten, ezt tanultam el. És mit értem vele? Egy gerincműtét, mind a két vállam is műtve van, csavarok vannak benne. Most a saját utam járom, viszonylag konszolidált súlyokat használok, ami még így is több, mint az átlag, de ilyen idősen már nem akarok semmit, csak ami nekem örömet okoz. Ez azt teszi és boldog vagyok minden alkalommal, amikor lemegyek a terembe...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#183253) aelod válasza Janaboy (#183248) üzenetére


aelod
veterán

Nálunk ilyen nincs szerencsére.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183254) Oppenheimer válasza Biqci (#183252) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Es hogy funckionalnak most az izuleteid csavarokkal? Eredeti allapothoz kepest milyen?
Mondhatjuk rad, hogy cyborg vagy? ;]

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#183255) hadam98 válasza bigmasterg (#183250) üzenetére


hadam98
senior tag

Ez miért jó? Komolyan kérdezem.
Én Powerbuilderes vagyok és ha erőnléti van akkor se pihenek 3 percnél tovább. Ha érzem, hogy elfogyott az üzemanyag akkor nem fog vissza jönni 10 perc után. Nekem legalábbis. Tényleg ennyit vártok? Működik?

(#183256) Fred23 válasza Biqci (#183252) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez okoz örömet, de tény, hogy kell az ilyen típusú edzésekhez egy nagy adag odafigyelés, de még szerencse is, hogy elkerüljük a bajokat.
Régen az odafigyelés se ment annyira nekem, mint ma, ezért is voltak kihagyásaim, sokat ártottam a testemnek, ha nincs is bennem csavar. Most többet és jobban tervezek, ha már magas az intenzitás. Óvatosabb vagyok, mint 10+ éve. De nem bírnám ki, nem passzolna a stílusomhoz, rontaná a kedvem is, ha időnként nem mennék el a korlátaim határáig.

A gyúrás is az önmegvalósításunk része, a személyiségünket tükrözi valamennyire az edzésmódszerünk és a céljaink is. Ha nem szabjuk őket magunkra, ha lenyúljuk egy bármilyen kedves ismerősét, az úgy már nem az igazi, csökkenti az élményt.

hadam98: Én azt tapasztalom, hogy de, 10-12 perc bizony kellhet ahhoz, hogy mondjuk csináljon az ember két sorozat 2RM-et. Egyszerűen érzi a testem, hogy még nincs kész a következő adagra, értelmetlen is lenne rápróbálni csak 3 perc pihenő után.

[ Szerkesztve ]

(#183257) Biqci válasza Oppenheimer (#183254) üzenetére


Biqci
aktív tag

Aha, ezzel hülyéskedek én is. A bal vállamban van 2, az egyikkel lett visszafogatva egy régóta leszakadt szalah, ami miatt nem tudtam a karomat oldalra csak vállmagasságig emelni. A másik illetve a jobb oldalon is egyszerűen a lekopott izületet tölti ki, így van megint íve a csontnak… :D
Tudok edzeni, csak figyelni kell a bal oldalon a mozgásra. Nameg nem tudok, nem szabad nagy súllyal edzeni, fekvenyomni nem tudok, csak melltoló gépen. De ugyanez van a vállból nyomással is, a szabad súlyok felejtősek, csak a gépek.
Ajobb oldal tökéletes, a bal oldalon állandósult viszont a fájdalom, aminek nem találják az okát. Volt több CT-MRT vizsgálat, ami szerint minden rendben. Már kaptam rá egy újfajta röntgen besugárzásos terápiát is, egy kicsit jobb lett, de igazából már lesz@rom. Ha nagyon fáj, bekapok egy Ibut, oszt mehet tovább… :DDD

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#183258) Biqci válasza Fred23 (#183256) üzenetére


Biqci
aktív tag

Addig kell előre gondolkozni amíg lehet. Sokan fejjel mennek a falnak, igaz én is ezt csináltam anno, hogy mekkora hülye voltam… :D
Ha valaki más edzéstervét veszed át, számomra nem az élményt csökkenti, hanem egyszerűen nagy az esély, hogy nem fog passzolni, át kell elakítani. Akkor pedig már teljesen más lesz, ami a legjobban fog passzolni. Viszont ehhez ismerni kell a tested és kell hozzá sok tapasztalat az edzés és a gyakorlatok terén is

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#183259) bigmasterg válasza hadam98 (#183255) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nehéz guggi, vagy húzás után 3 perccel újra bírsz dolgozni?
Itt rpe9-10ekre gondolok.
Én 2 percig nem kapok levegőt meg van hogy szédülök.

De rpe8nál is több kell mint 3 perc pihenő.

Ott mit jelent az erőnléti?

[ Szerkesztve ]

(#183260) Oppenheimer válasza Biqci (#183257) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Az jó azért hogy egész funkcionális maradtál és tudsz gyúrni, még ha csak izolációs gyakorlatokkal is.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#183261) Cs1csó válasza Fred23 (#183256) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 Biqci
Saját edzésterv minimum 1-2 év után készíthető, addigra kvázi megismered a tested mi hogy fejlődik vagy hogy nem, de addig kell egy "sablon" edzésterv".
De a "legjobb" ha egyből egy személyedzővel kezd az ember, akit mondjuk költséghatékonyság miatt, 2-3 hónapra felfogadni majd az így "betanultakat" csinálni vagy 3-6 hónapon keresztül aztán egy kis revízió, módosítás. Vagy közben pár alkalomra ha az edző hajlandó így is segíteni. Valami hasonló metódus a célravezető, így remélhetőleg ki lehet alakítani egy olyan edzésrendszert amiben minimálisra lehet szorítani a sérüléseketés az ezzel járó edzéskiesést, fájdalmat, mozgásbeszűkülést, így elkerülheted hogy 50-es éveidre már tolókocsiban kelljen ülnöd mint egy ismert testépítőnek.

(#183262) hadam98 válasza bigmasterg (#183259) üzenetére


hadam98
senior tag

Erőnlétinél én 3-5 nyomok le és utánna pihenek kb. 3 percet. Aztán mehet. Majdnem szakadásig viszem. Igen könnyen meg lehet sérülni. Én is megszoktam szédülni, de soha nem pihenek 3 percnél tovább. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy le nyomok valamit aztán 10 percig semmit nem csinálok. Attól nem leszek erősebb meg igazából a maradék kardióvaszkuláris terhelésből is el vesz, ami erőnlétibe amúgy se sok.

[ Szerkesztve ]

(#183263) dnelb


dnelb
veterán

pontos digitális mérleget tudtok ajánlani? tzs meg ilyenek nem érdekelnek, csak a súly legyen pontos. lidl-s cucc egymás utáni mérésnél 1.5 kiló eltérések voltak, kuka. 20 kilós súlyt rátettem, néha 19.9, máskor 19.3... Így nem tudom követni a súlyom.Ahogy nézegettem arukereso véleményeket sok 10-15k-s kategóriáshoz is ugyanezt írták.. Mind ilyen szar lenne? De akkor mi értelmük ? :D Meg rá van irva hogy 100gram pontosság, ja.

[ Szerkesztve ]

(#183264) Fred23 válasza dnelb (#183263) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekünk egy tök szimpla ORION van, sosem tévedett 10 dekánál többet.

(#183265) Biqci válasza Oppenheimer (#183260) üzenetére


Biqci
aktív tag

Igen, ennek örülök én is. Mondjuk a doki is mondta a rehabilitációnál, hogy nem szabad abbahagyni, csinálni kell tovább. Nem is akarom... :)
Ha nyugdíjig így kitartok, utána jöhet a pokol is... :DDD

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#183266) ben-ga válasza neophyte79 (#182720) üzenetére


ben-ga
tag

Helló, milyen kupon kell ehhez?

(#183267) Oppenheimer válasza Biqci (#183265) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem szabad sosem abbahagyni! Nyugdíjasan ha megszűnik az aktivitás nagyon gyorsan beindul a leépülés és jön a halál 💀

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#183268) Biqci válasza Oppenheimer (#183267) üzenetére


Biqci
aktív tag

Nem is fogom :D

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#183269) vaakuum


vaakuum
addikt

Jól tudom, hogy tornászoknak létezik egy kampó, amit csuklóra rögzítenek, és segíti a kapaszkodást?
Kérdés, hogy azzal a muscle-upot meg lehet-e csinálni?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#183270) Dare2Live válasza hadam98 (#183246) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Teljes test edzés nekem 2h ha pofázok, maxolás miatt tartok ~4perc pihit kettő közt 2.5hba bele lehet csúszni. 3h az nagyon elvetemült a 1.5h hát meg értelmezhetetlen.
Egy Tha Box edzés az tök más, ott simán volt anno 180+as pulzusom itt meg tippre max 120-130. Ott az 1h büdös kemény volt 30asável toltuk pörögve tapsal a fekvőt bemelegítésnél....

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#183271) Cs1csó válasza Dare2Live (#183270) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nemrég olvastam itt egy módszert a pihenőidőre, nem adott perc hanem ahogy lecsökken a pulzusom már nyomom is a következőt, nekem most ez vált be. Nyújtásnál szoktam figyelni az órát hogy ne csaljam el azt a pár percet :DDD

(#183272) Dare2Live válasza Cs1csó (#183271) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én nem tudok rendesen maxolni ha nincs meg tényleg a pihi. Ha tutira akarok menni 5percet tartok az simán jelent még ~5kgt fekvenyomásnál.
A pulzusos módszer lehet jó de nem akarok még erre is figyelni.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#183273) Fred23


Fred23
nagyúr

Ha már unalmas a rizs, bulgur, burgonya, durumtészta, stb.:



Csirkepöri mellé lett ma, passzolt hozzá ízben a hasábsütőtök. :)

vaakuum: Nem láttam náluk még soha ilyesmit, de nem is beszéltem sokkal, szóval nem kizárt, ha számomra olyan taigetosz pozitív dolognak is tűnik, a tornászok meg inkább úgy vannak a fejemben, mint akik bőven átlag feletti fizikummal bírnak. Ha gyenge az alkarod, van egy halom gyakszi az erősítésére, de még a szimpla lógás is működik. Egyre növekvő extra súllyal, két kézzel, és egykezes lógás, ha az előbbi már könnyű. Az más tészta, hogy unalmas dolog.

(#183274) Oppenheimer válasza Fred23 (#183273) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jók ezek a köretek.

Nekem véget ért a keto és mediterrán étrenddel folytatom a további fogyást. Szerencsére csajom TÉNÉ miatt a köretek expertje lett. 400-500g zöldség köretet eszek meg kb 150g hús mellé egy étkezésre.

Példák:

[kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#183275) Fred23 válasza Oppenheimer (#183274) üzenetére


Fred23
nagyúr

Törekszem én is arra, hogy kevéssé feldolgozott kajákat egyek.
A mediterrán étrendet szeretem, de már inkább egészen sajátot csinálok, ami mondjuk nincs tőle messze.

Nézem a példaként betett képeket, ismerősnek kinéző ételek, nagyon sok hasonlót készítek, simán enném mindegyiket. Natúr csirkével viszont úgy vagyok, hogy maximum heti 1x. Bárhogy fűszerezem, bármilyen köretet teszek mellé, ennél többször nem ennék belőle. Forrólevegős sütőben sült brokkoli megy mellé leggyakrabban, vagy valami olyan vegyes sali, mint ezen a képen. Szóval csirkéből még inkább a rántott, de legalább már nem olajban kisütve.

[ Szerkesztve ]

(#183276) OPiiPO válasza Oppenheimer (#183267) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ezt sajnos a családban pedagógusnál is láttam :(

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#183277) OPiiPO válasza Cs1csó (#183271) üzenetére


OPiiPO
addikt

Én ugyanezt követem - órámon figyelem mennyit megy le a pulzus, amint csökken kicsit már tolom a következő szériát.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#183278) Rivaul válasza vaakuum (#183269) üzenetére


Rivaul
addikt

Edző kampó és gurtni. De ezek a tartás "magadhoz húzás"-ra vannak. A muscle-up esetén nem jó.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#183279) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Ilyen intenzitású edzés mellé, ez egy átlag kicsivel több mint órás volt, mennyi kardió edzés lenne szükséges? Nem akarok maratont futni, csak átlagos fitt szintet tartani.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#183280) Dreadloord válasza OPiiPO (#183279) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Heti 2-3*20-30 perc már bőven jó edzőtermi edzés mellé kardióként, viszont ott adj bele legalább 80%-ot, amit bírnál maximum :)

(#183281) OPiiPO válasza Dreadloord (#183280) üzenetére


OPiiPO
addikt

ok, rendben - kb. én is ennyire gondoltam :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#183282) Fred23


Fred23
nagyúr

Tudok húzódzkodni 35 kiló extra súllyal, ez most az 1RM-em ebben a gyaksziban. Megpróbáltam a másodikat is, hátha sikerül, de annál már hiányzott 3-4 centi a szabályos magasságból. Videó róla, 2 napig elérhető.
Kerek 80 kilón állok, 25-26% testzsírral, de így videó alapján ez inkább 26, mint 25. :D
Szilveszterre 75 kiló leszek, ha minden jól alakul.

(#183283) roti86 válasza Fred23 (#183282) üzenetére


roti86
őstag

A súlyt mivel kötötted magadra? Épp szemezek valami tolódzkodó övvel, de ha megoldható házilag az még jobb :)

Saját testsúllyal nekem is megy simán a 3*10, ez az első gyakorlatom hát napon, kíváncsi lennék mennyivel nehezebb plusz súllyal.

(#183284) Fred23 válasza roti86 (#183283) üzenetére


Fred23
nagyúr

Vannak itthon saját készítésű bőr rögzítőim, legtöbb régi, vastag bőröv volt valamikor, és ezeket teszem rá egy brutális fekete bőrövre, ami van vagy fél kiló magában. De van pár lánc is valahol, ilyen vékonyabb fajta, de bőven jó erre a célra, csak érdemes azt is bőrrel bevonni ott, ahol a testedhez érhet; valamilyen kertészeti boltból való.

Plusz súly mellett gyorsan elfogyhat az ember, de érdemes kísérletezni vele, ha már megy 3x10 darab saját súllyal. Ráadásul 5 kilót még tényleg szinte bármivel rögzíteni tudsz magadon. Ahogy emelkednek a súlyok, úgy válik valóban egyre problémásabb kérdéssé a rögzítés megoldása.

[ Szerkesztve ]

(#183285) m3tr0 válasza roti86 (#183283) üzenetére


m3tr0
senior tag

Mi a teremben ilyeneket használunk:

[link]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#183286) Lajmund


Lajmund
senior tag

Súlymellény nem jó? Én azzal huzockodok amibe kilonként lehet rakni a súlyt így szépen fokozatosan fel lehet építeni. Vagy jobb ha öv vonalba húz le a súly mert akkor a törzs is jobban erősödik?

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#183287) Fred23 válasza Lajmund (#183286) üzenetére


Fred23
nagyúr

Jó az is. Legfeljebb pár centit vehet el a mozgástartományból egyes esetekben, viszont kényelmesebb. De mintha 20 kiló fölötti súlymellényt még nem is láttam volna, bár tán csak nem kerestem elég alaposan.

roti86: Bőr rögzítőm:

(#183288) Dreadloord válasza Fred23 (#183282) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Szép,

nekem most 87 kg-osan (189 cm 10% TZS), +50 kg-al megy 6 ismétlés.

Viszont nem is a hátam fogy el, hanem az alkar +bicepsz, pedig széles fogással húzok, csak pici izmok, és sok nekik ennyi súly :)

Majd gurtnival rápróbálok, jó lenne a 8 ismétlés, ha meglenne.

Mondjuk nekem mindig is a húzódzkodás ment a legjobban, meg a fekvenyomás (150 kg a maxom).
Nagy súlyos guggoláshoz túl vékony és gyenge a derekam (150 kg a maxom), felhúzásnál meg a hajlítóm nem akar már tovább erősödni, 180 kg körül elfogyok ott is, genetikailag nagyon hosszúak a lábaim a felső testemhez képest, ami szívás főleg guggoláskor :)

(#183289) Flash Gordon válasza m3tr0 (#183285) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Kicsit komolyabb súlyokhoz is van eszköz ahogy nézem :DDD
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#183290) Oppenheimer válasza Dreadloord (#183288) üzenetére


Oppenheimer
veterán

10% testzsír és brutális erő, nem raksz be képet? :D Kivi lennék a formádra, durva lehet.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#183291) bigmasterg válasza roti86 (#183283) üzenetére


bigmasterg
addikt

Én sima erőemelő(/edző) övön fűzök át láncot (vasboltban vettem nem túl drágán) és karabínerrel rögzítem.

(#183292) m3tr0 válasza Dreadloord (#183288) üzenetére


m3tr0
senior tag

Na jó'van menjetek már... :DDD
Én meg itt a nyeszlett kis zsíros testemmel örülök ha saját súllyal megy húzódzkodás nemhogy plusz kilókkal. :D
Azért 150 kilóval guggolni se piskóta. :U :Y
Az több mint jó. :D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#183293) aelod válasza m3tr0 (#183292) üzenetére


aelod
veterán

Én meg itt a nyeszlett kis zsíros testemmel örülök ha saját súllyal megy húzódzkodás

Nyugi a jó háthoz nem kell húzóckodni ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183294) Fred23 válasza Dreadloord (#183288) üzenetére


Fred23
nagyúr

:Y
Ez brutális. Korábban azt hittem, hogy életem legjobbja a +50 kg x1 volt, de azóta kiderült sajnos, hogy a nőci, aki a gyakorlat közben a nyakamban lógott, csak 48 kiló volt, szóval nekem ez az alltime rekordom, vagyis sosem tudtam +50 kilóval egyet se csinálni.
Mondjuk alacsony vagyok, így a zsírmentes tömegem se lehet sok, még jó formámban sem.

De azért szilveszterre lehet, hogy már menni fog plusz 40 kilóval egy vagy két ismétlés, ha tényleg elérem a 75 kilót.

Szerintem akik az alkarukra panaszkodnak húzódzkodásnál, legtöbbször a technikájukkal van valami baj inkább, mert nekem sincs nagy alkarom, és mégse fáj, csak akkor, ha hibás a gyakorlat kivitelezése. Pár hete is fájt, vagy tán volt egy hónapja is, amolyan golfkönyök-félén, vagyis az alkar belső oldalán, a könyöktől néhány centire.

Nem szabad legfelül ráfeszíteni a dolgozó izomra, a fogásnál figyelni kell arra, hogy ne csináljunk a kézfejünkből kampót, vagyis ne úgy fogjunk a rúdra, mintha csuklóbehúzást akarnánk csinálni, ha pedig széles a fogás, ne legyen szélesebb, mint 45 fok, a könyök pedig soha ne kerüljön nagyon a test elé. Ha a fentiek be vannak tartva, és még mindig fáj, akkor mondhatja joggal az ember, hogy neki alkarra kell még külön edzeni, mert az le van maradva.

#golfkönyök #fájdalom #alkar :)

[ Szerkesztve ]

(#183295) Lajmund válasza Dreadloord (#183288) üzenetére


Lajmund
senior tag

LOL Az komoly. Nekem 17-18% kb de még sose voltam ilyen sovány 16 éves korom ota. 185/85 vagyok kb 20-30 év közt 100 körül voltam. De 10%? Az folyamatosan tartható? Mit eszel?

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#183296) Lajmund válasza Fred23 (#183287) üzenetére


Lajmund
senior tag

25 kilosom van egyenlőre csak 17 kiloval bohockodok de ezzel még megvan a szabályos 5 huzockodás széles fogásba is.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#183297) Fred23 válasza Lajmund (#183296) üzenetére


Fred23
nagyúr

Akkor Neked is szélesen a legnehezebb? Ha úgy fogom, 1-2 kilóval gyengébb vagyok, már megfigyeltem.

(#183298) Lajmund válasza Fred23 (#183297) üzenetére


Lajmund
senior tag

Igen ezért mindig azzal kezdem a sorozatot utána két szusszanás után átfogok hogy a tenyerem szembe van velem szükebben kicsit mint ahogy a vállaim vannak én igy szoktam csinálni. 5-5 egy sorozat igy. Amikor már nem birom felhuzni magam leveszem a mellényt és utána még játszi könnyedséggel csinálom még amig birom utána egy karos 20 kg-os sulyzokkal levezetem amig birom és ennyi. Nem fingatom már ugy magam mint régen ha pihennék még lenne ebbe még de ugy veszem észre jobban formálodok ha hagyok magamba tartalékot és nem stresszelem annyira az idegrendszerem. És fittebb is vagyok igy. Kezdek ráereszkedni a tökéletes egyensulyra még uszásnál meg biconál nem vettem vissza azokat nem akarom max hogy egy héten egy csucs legyen egyik vagy a másik mert ahogy még fél éve csináltam azt már kapta a szervezetem minden nap szét fingattam magam saját sulyos edzéssel bicoval meg uszással is plus csajozás nagy dugások és éreztem hogy kell a pihenö na mondom elég a ..szom fog ennyire hajtani. Miota visszavettem és elkezdem a sulymellénnyel edzeni sokat fejlödtem és erösebbnek is érzem magam persze tudom a plusz suly miatt is. Kajábol se zabálok annyit probálok olyan 80%nál megállni és igy most ugy érzem kurva jó kondiba vagyok erö ügyileg meg szuflával is jobban birom az uszást meg a bicot. Eddig 60 perc volt a 2000 méter az 50 méteresben már van amikor leviszem 45 alá és ugy jövök ki hogy hm ez jólesett. Régebben meg ugy másztam ki mint aki agyonvertek. Gyors uszásbol egy temposabb 50 métertöl kész voltam most meg már megyek fel alá mint a bolond :D Persze vannak nálam állattabbak is meg fiatal srácok akik brutálba nyomják de nekem már ez a szint elég. Szóval már csak heti 5 napot edzek mindig másra egy héten mindent csak egyszer. Jó mondjuk a kedd a láb meg váll szerdán meg uszás az is adja vállra de amugy probálom a heti egy terhelést egy dologra nem szét hajtva csak kellemesen bedurrantva.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#183299) perempe


perempe
addikt

Elmentem a strand kondiparkjához, csináltam 15-ös sorozatokat váltogatva mellen és a mögötte lévő hátgépen. Ott is egyből nehezítenem kellene, mert menne 20-25 is?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#183300) Oppenheimer válasza perempe (#183299) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Videó nincs róla hogy mit csinálsz? Mert ebből nem tudom kitalálni. Ha látnánk többet tudnánk mondani.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.