Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183851) Vitee válasza IntelKiller7 (#183850) üzenetére


Vitee
aktív tag

Usaba inkabb az a fura aki nem sziv :D

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#183852) aelod válasza Woodslave (#183844) üzenetére


aelod
veterán

Ülepszik még az élmény, levonom a konzekvenciákat. Megnézzük a hibákat. A képekre várok még Bunnytól. Azt beszéltük, hogy jövő héten keressem.

Mennyire szeretnél részletes beszámolót? :DD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183853) Woodslave válasza aelod (#183852) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Semmi extra a 16 hetes diéta minden napja kaja és edzés. Utolsó hét meg ilyenek ;] :P

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#183854) szőröscica válasza Woodslave (#183853) üzenetére


szőröscica
addikt

Engem Bunny szemelyes varazsa is erdekelne. :R

(#183855) basaharc502 válasza Qtya123 (#183838) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Az a baj, hogy konkrétan bármelyik gyakorlattól lehet gond...hiszen elég lehet neki egy apró rossz mozdulat is.
Próbáld minden gyakorlatnál stabilan, egyenesen tartani a fejed, amennyire lehet kivonni nyaki izmokat a gyakrolat kivitelezésekor. Erre kell fókuszálnod, ami biztos elvesz az erőből, visszább kell venned a súlyt is valamivel, a nagy erőlködést én tuti elkerülném, mert ilyenkor a nyaki izmok is befeszülnek. Azokat a nem kötött, súlyzós és rudas gyakorlatokat meg kerülném egy darabig, amik keményen terhelik a gerincet és inkább gépekkel váltanám ki, kisebb súllyal.

(#183856) goodboy007


goodboy007
senior tag

Király Lacit hova soroljátok, van esélye jó eredményre? Kik a favoritok a kategóriájában?
És a “király” :D kategóriaban?

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#183857) aelod válasza Woodslave (#183853) üzenetére


aelod
veterán

Heti 3 edzés volt mint eddig is szokásos láb, mell-kar és hát-váll felosztásban. Cardiozni az elején még nem cardioztam, sétáltam inkább aztán ahogy csökkent a kalória úgy bejött a taposó gép (ez egy ilyen kis gagyi "mobil" cucc) itthon. Helyhiány miatt most a szobabicikli nem játszott sajnos. (Utólag lehet jobb valásztás lett volna). Ch-t fokozatosan vettem el. Az elején volt egy úgymond 'cleaning' a nyár közepe/ vége felé ott már nem volt félre evés. 92 kilóról így lementem a nyaralás előtt 88 körülre és onnan indult a "cut". Fehérje az konstans 1,6-2g/tskg körül volt egyedul az utolsó hetekben növeltem mivel ugye megvágtam a cht. Egész jól viseltem a diétát habár 4 éve volt az utolsó verseny...
Utolsó 3 nap volt null ch vízhajtás alatt. Ott azért megrogytam mentálisan.
A verseny pozitív csalódás - azért ez mégis csak A Superbody. Minden flottul ment tartották a menetrendet, nem volt csúszás. Mindenki kedves volt. Szervezők folyamatosan mondták ki mikor jön, hova menjen stb. Szóval le a kalappal télleg. Bunny is normális volt, a mérlegelésen is segítőkész volt. Nekem most pozitív csalódás.
A mezőny szerintem erős volt, voltunk vegyesen ilyenek is olyanok is (remélem érted). Ha élesebb a forma egy két hellyel még előrébb is végezhettem volna szerintem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183858) Cs1csó válasza thomasvold (#183846) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na de kérem! :DDD

(#183859) Woodslave válasza aelod (#183857) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R tényleg le a kalappal. Hát ja ez azért nem az inba (bár lehet ott is vannak olyanok) :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#183860) aelod válasza Woodslave (#183859) üzenetére


aelod
veterán

Persze, hogy vannak.
Köszi!
Most a héten edzés off és pihenés. Kicsit meg is fáztam szerintem, hideg volt reggel barnításnál.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183861) thomasvold válasza Cs1csó (#183858) üzenetére


thomasvold
őstag

:))

(#183862) Rivaul válasza aelod (#183857) üzenetére


Rivaul
addikt

Érdekes "közelebbről" olvasni ilyen tapasztalatokat. Anno nézőnek voltam gyerek fejjel SB-n. Még Németh Pisti ott téblábolt. 1-2 képet ha meg lesz, én szívesen látnék itt :) Bár hogy is végeztél, gratula hogy egyáltalán a színpadra álltál. Nekünk itt "mazsoláknak" ez egy más világ :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#183863) Woodslave válasza aelod (#183860) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hány kg lettél végül. Színpadon?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#183864) Apollyon válasza aelod (#183860) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Na erről lemaradtam, így utólag is gratulálok!.) Remélem megnyerted a naturált.))
Volt ez valahol közvetítve? Képek nem nagyon vannak, se semmi..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#183865) basaharc502 válasza Apollyon (#183864) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Ha a superbodyról van szó, ott nem hiszem, hogy van olyan kategória, hogy naturál. Athletic és Men’s Physique, amiben van esély naturálként is, de szerintem sokan ott is rásegítenek egy kis kémiával.

(#183866) stingy2 válasza basaharc502 (#183865) üzenetére


stingy2
senior tag

Nálunk a teremben van egy edző, aki régebben Men’s Physique kategóriában versenyzett. Nem kicsi volt az a kémia amivel "rásegített" :D .

INTJ

(#183867) aelod válasza Woodslave (#183863) üzenetére


aelod
veterán

Athletic-ben a súlykorlát tm.-100+5% volt. 174cm-el számoltam úgy 77,7kg lehettem volna így nem izgultam. Előtte nap volt a Lurdyban a mérlegelés ott 171cm-el mértek le es 70.6 kilóval. Akkor nem is esett le, hogy azért necces volt mert előtte héten még 73kg körül voltam. Töltés után úgy kb 71-72 voltam. Hazafelé számolgattam, hogy azért necces volt.

Képek nincsenek még jövő héten lehet rá számítani. Athletic versenykiírásban nem volt előny a szétvízhajtott keresztszálkás comb vagy farizom. Voltaképpen ez egy natural közeli arányos classic phisique kategória volt. Tavaly egy INBA-s srác nyerte ő most 2. Lett és megy a natural olimpiára.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183868) Fred23 válasza aelod (#183867) üzenetére


Fred23
nagyúr

Kíváncsian várom a képeket. Tetzsírszázalékod kábé milyen lett? Gondolom, az említett kategóriában nem volt elvárás a 6-8%, de úgy 10% körül azért már illett lenni.

Kerek 78 kilón vagyok, sikerült októberben 2 kilót leadnom, pedig lemaradásban voltam, az utolsó héten ugrott meg jobban a súlyom lefelé. Úgy 24% a testzsír.

(#183869) aelod válasza Fred23 (#183868) üzenetére


aelod
veterán

Képeket tudok berakni verseny előtti napról töltés nélkül. Sosem mértem de itt úgyis van aki megmondja szemre ;]:D

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183870) aelod válasza basaharc502 (#183865) üzenetére


aelod
veterán

Ez a kémia nem kémia lerágott csont. Ha szar vagy kémiával is csak egy izmos szar vagy :DD:U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183871) Fred23 válasza aelod (#183869) üzenetére


Fred23
nagyúr

Számomra irreális testzsírszázalékos képeket nem néztem még.
Először jussak csak el idáig:

Jönnek akkor azok a képek?

(#183872) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Üdv!
Magnézium-kelátból van valami ajánlott,vagy ami ár -értékben a legjobb?

Ez esetleg?:R

[ Szerkesztve ]

Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

(#183873) aelod válasza Fred23 (#183871) üzenetére


aelod
veterán

Falat ne nézd, kutya van, lerúgta. Tavasszal lesz javítás.
Ezek verseny előtti "üres" forma képek. Lábam nehez szárad mindig, itt sem volt jó szerintem lehetett volna még sokkal jobb is. Ebben most ennyi volt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183874) Fred23 válasza aelod (#183873) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szép, arányos forma! :R

9% testzsírt tippelnék rá egyébként, de nagyon nem az én területem a 15% alatti világ. Remélem, lesznek majd a betöltött formádról is képek, gondolom azok a SB oldalán is megjelennek idővel, esetleg videó is lesz.

Jó látnom azt is, hogy számomra ennél sokkal kevesebb izomtömeg is elég lesz a boldogsághoz. Ha ingyen, és komoly lemondások nélkül lehetnék ilyen izmos, elfogadnám persze. :D

Graphics: Passz, én nem is szedek külön magnéziumot, beviszem kajából. Chia mag például tele van vele, ajánlom Neked is. Omega-3, magnézium, meg még sok hasznos egyéb.

[ Szerkesztve ]

(#183875) Flash Gordon válasza Graphics (#183872) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ez valami kamu gyártó? nem stimmel a logo... [link]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#183876) Graphics válasza Flash Gordon (#183875) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Passzolom. Csak görgetve találtam rá.

Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

(#183877) Dreadloord válasza aelod (#183873) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Nagyon korrekt forma, múltkor betett képeimen is kb. ezt a formát hozom, viszont én messze vagyon nagyon a limittől, amit írtál.

188 cm magasan lehetnék 92 kg a versenyen, és 86 kiló voltam a fotókon. 6 kg + izom iszonyat ég és föld különbség, esélytelen is naturálként nekem. Kíváncsi leszek a top 3 fizikumra, főleg a naturál 2.-ra, akit írtál.

(#183878) aelod válasza Dreadloord (#183877) üzenetére


aelod
veterán

Minden tisztelettel és nem bántásból írom csak helyezd magad el megfelelően a "térképen".

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183879) Graphics válasza Flash Gordon (#183875) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Végül Olimp-osat rendeltem, abból a vitaminjukkal elégedett voltam.

Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

(#183880) Flash Gordon válasza Graphics (#183879) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ezt is érdemes venni [link]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#183881) Graphics válasza Flash Gordon (#183880) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Zsír, köszi :R

Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

(#183882) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

hi.
Olympia live streamet nezi valaki? iden is botrany 320p-ben streamelik?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#183883) aelod válasza BÁ Nutrition (#183882) üzenetére


aelod
veterán

Nézzük. Elvileg javították de ha szemfüles vagy fákbúkon van stream.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#183884) szőröscica válasza BÁ Nutrition (#183882) üzenetére


szőröscica
addikt

Hello! Reg lattalak. Gyursz meg?

(#183885) perempe


perempe
addikt

Rajna kincse után M2-n 45-50 másodperc lógás az Astoria előtt.

A húzódzkodásokkal párhuzamban minek lenne értelme? Pl. rámenjek a mellső függőmérlegre (front lever)? Hátsó függőmérleg? Ha a kézenállást és az abbóli nyomást nem tudom kikerülni, akkor az is jöhet. Pár napja láttam valakit, akinek nem csak lábemelésre tellett lógásból, de érintette a rudat is a lábával.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#183886) BÁ Nutrition válasza szőröscica (#183884) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

rad nem emlekszem, voltal vmi mas neven korabban?

en mult heten kezdtem ujra edzeni, eddig 3x voltam csak. covid ota sok kihagyas volt. meglatjuk most meddig jutok vele

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#183887) perempe


perempe
addikt

Ma reggel helyi buszon 7 húzódzkodás, 3 megállóval később 5 alsó fogással. Mivel boltban voltam, suitcase carry-vel zártam (korong trappista, 2 kilós sütőtök, 2 tej, kenyér, 1kg virsli, 2 kefir, tejföl).

Pár óra múlva megyek a kondiparkba, de bemelegítésnek jó volt.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#183888) OPiiPO válasza perempe (#183887) üzenetére


OPiiPO
addikt

Magyarul milyen gyakorlat a suitcase carry légyszives? Nem, nem fogom kiguglizni :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#183889) perempe válasza OPiiPO (#183888) üzenetére


perempe
addikt

A suitcase bőröndöt jelent, carry meg cipelés.
A farmer's walk ugyanez, csak két kézzel.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#183890) Dare2Live válasza vaakuum (#183842) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Pár eset alapján nagyjából az van, hogy akkor se írnak semmit 30+os férfinak ha konrét tünetei (depresszió...) vannak teszto hiány miatt. A dolog érdekessége, hogy nőknél lazán írnak letrox, ösztrogént... és laza tippre a lakosság ~1% szed vmit TSHra. Na most az alacsony teszto miatti életminőség csökkenés ennél sokkal-sokkal több embert érint mégis fehér holló hogy valaki kapjon vmit.
--
De a gyerek nem nő 1% percentilis alatt van is az 1980as évek nyi szinvonala. 99%ban nem kapnak semmit aztán had ne mondjam mekkora gond egy 20éves férfinél ha csak 150-max160cmre nő meg. A nők 99%nál szóba se jöhet egy 150-160cmes pasi. NYon meg alapból kapja a GHt (nem méricskélnek mert mérhetetlen) és ha reagál (tehát tényleg az alacsony GH a gond) akkor kapja és avval lesz 170+cm amivel már van esélye.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#183891) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Ez a Belga csokis Pure gold compact whey kurva jó. Hideg vízzel eskü olyan mintha valami csokis tejet innék. De édes ez is, ezért inkább 3 deci vízzel iszom.
A rízspudingos botrány. Legalábbis számomra. Túl fahéjas és édes. Mű íz.
A 2db ajándék csokis túródesszertes sem volt rossz. Pöttyös túró rudi feeling.

De még mindig a Biotech-es Tejberízsnél még mindig nincs jobb. :U

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#183892) Apollyon válasza perempe (#183887) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nincs rá szó mennyire rühelltem mindig is az ilyen tömegközlekedésen csimpánzkodó tűrhőket... Árnyékboxolni is szoktál csak hogy még debilebbül nézzél ki?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#183893) Cs1csó válasza perempe (#183887) üzenetére


Cs1csó
félisten

Van már EDZÉSTERVED? Pl.: heti 3 nap kb. 3x1 óra pl. amit itt is olvastam mell-hát, váll-kar, láb. Vagy mell-bicepsz, hát-tricepsz, váll-láb, vagy mell-tricepsz, hát-bicepsz, váll-láb (én most ez utóbbit tolom mert amit én "láb" néven csinálok az a viccnél azért több de egyeseket megmosolyogtatna még így is)
Vagy egyéb permutációi a fentinek.
Tehát ha esik ha fúj, ha épp az Izaura megy a tévében te akkor is mész és heti 3x1 órát ezzel foglalkozol?

Megjegyzem az sem gond ha a fenti felosztást valahogy rávetíted egy kondipark gépeire ahova szintén eljársz heti 3x és próbálod valahogy átmozgatni a teljes tested ezen 3 alkalom alatt.

(#183894) Rivaul


Rivaul
addikt

Olyan jól ignoráltuk. Miért szaladtatok már megint bele? :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#183895) basaharc502 válasza Apollyon (#183892) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Bizonyosan igen, sőt képzeletben a számításai szerint valszeg már 3-szor meg is verte Mayweather-t vagy Mcgregort. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#183896) basaharc502 válasza IntelKiller7 (#183891) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Én lassan már minden gyártótól csak az alap ízeket rendelem, annyi sz@rba szaladtam bele ebben az évben. A csoki-vanília-eper szentháromságot annyira elrontani csak nem tudja egyik gyártó sem, hogy bortányosan sz@r legyen....Bár most a blade-n volt/van akció + a szépkártyás fizetés elég csábító így rendeltem, sima tejsavót, vaniliásat de inkább natúrnak érződik a cucc...elmegy, de, hogy ez nem látott vanília aromát se, az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#183897) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Annyira mennek a képek mi, hogy én is rakok egyet.

~7éve anno izmos voltam mert csak dolgoztam, sportoltam, barátnőztem aztán jött az első gyerek és 178cm 92-95kg izmból ami volt bőven zsír is lett 7év "0 sport" után 92k zsír. Tavaly november elején áltam neki kardióval fogyni akkor lementem 92kgról 80kgra majd januárban áltam neki testépíteni ~heti 3 alkalom teljes test heti 1 kardio (foci).
Az elmúlt 3hónap nagyon nem jött össze júliuban sérülés aztán agusztusban 3hét családos nyaralás, szeptember óta pedig 3db kissebb-nagyobb betegség ment végig a családon. A nagy terv, hogy februári próbálok amennyi izmot tudok felszeni és februártól heti 500grammot fogyni. Amivel junius közepére összehozhat a fő cél 14% körüli testzsír (kb 73-74kg).
A heti 3 teljes test edzést át fogom rakni heti 4 felső-alsóra és megpróbálok többet edzeni itthon a kondi terem nagyon uncsi.
Amit csinálok az nagyon nem pro de kb elérhető vele a kitűzött cél. :)

szerk: ja a kép. [link]

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#183898) OPiiPO válasza perempe (#183889) üzenetére


OPiiPO
addikt

Köszönöm, nagyon rendes vagyol.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#183899) IntelKiller7 válasza basaharc502 (#183896) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Én sem rendelek már ilyen extrém ízeket. Anno amikor elkezdtünk edzeni vettem egy sima csokisat kezdésnek. Aztán mogyoróvajast, az még jó volt, aztán meg a tököm tudja mit, de nagyon rossz volt. :DDD A gymbeam csoki kegyetlen fos volt, aztán azóta csak MP vagy Biotech-et vettem. A múltkor annyiszor dobta már be facen hirdetésnek a Pure Goldot, meg itt is láttam sokan írták, meg hát Király Laci is ettől lett ekkora( :DDD ), rávettem magam, hogy megvegyem. A rízspudingost azért vettem csak(1kg), hogy hátha olyan mint a tejberizses Biotech, de olyan messze áll tőle mint Makó Jeruzsálemtől.
De ez a belga csokis meglepően finom.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#183900) Cs1csó válasza Rivaul (#183894) üzenetére


Cs1csó
félisten

:B :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.