Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) enginev3.0 válasza Coccolino_O (#11689) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kértem de nem kaptam
Viszont nem én mondtam, nekem csak mondták, én is furcsán néztem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#11702) Mikuland


Mikuland
tag

Hát (mert háttal kell kezdeni), Én most végeztem a 30 órás műszakommal, mert nem tudtak jönni a váltáskák! :F :O Marhára adtta! ;]
Szerintem, ha karral kezd elfáradnak mire a nehéz gyakszik jönnek, haháttal akkor még marad ereje megvakarni a seggét szifonnyomogatás közben. :P Tanulmányosan.

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#11703) deniro2 válasza galaktikus (#11693) üzenetére


deniro2
senior tag

A 2+1-es (1,5kg) áráért 10kg ízesítetlen myproteint vehettél volna, ami nem 66, hanem 82%-os... Abban sincs semmi mesterséges, csak egy kevés szója lecitin, mint ebben. A farmeres marhaságot én nem venném be, bár ennyi pénzért még az sem kizárt, hogy kézzel fejt bio pingvintejből kézsült... ;]
Közben kiszámoltam, hogy több, mint 54 forintba kerül ebből 1g fehérje, míg myproteinből kevesebb, mint 5ft... :D Most burzsuj fehérje ever... ;]

[ Szerkesztve ]

(#11704) GiP23 válasza galaktikus (#11698) üzenetére


GiP23
csendes tag

Ezt csekkold le!

[ Szerkesztve ]

(#11705) God Vazzeg válasza deniro2 (#11703) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:C

(#11706) Dexar007 válasza God Vazzeg (#11652) üzenetére


Dexar007
veterán

,,max annyit hogy a bimbik érzékenykedtek"

Nálam ez eddig a nap beszólása... A BIMBIK érzékenykedtek!! :C

Give me your cum,bull!

(#11707) galaktikus válasza deniro2 (#11703) üzenetére


galaktikus
aktív tag

hehh :DD amúgy jónak tűnik amit mondasz.. de már mind1, ha megjött a biotrust és elfogyott, akkor betesztelem ezt is.. Már elküldték külföldről és előre utalós volt..

GiP23: Ezt hogyan kell nézni, hogy értsem? Kicsit másnapos vagyok.. :D

[ Szerkesztve ]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#11709) asuspc96


asuspc96
senior tag

emberek, súlymellényből maximum csak 10kg-osat lehet kapni kicsiny országunkban ? :Y

vagy tudtok olyan mellényt,amibe lehet pakolni rendesen, nem szakadt stb...?
a súlyt megoldom...

(#11710) Boxer001 válasza asuspc96 (#11709) üzenetére


Boxer001
veterán

B+ húzd már le magad a klotyón. :W

(#11711) spammer válasza asuspc96 (#11709) üzenetére


spammer
veterán

Isteneeeeeeem mégis mi a faxomnak neked súlymellény? :O :W

Vegyél egy sok és nagy zsebes télikabátot, aztán pakold meg (csak jó anyagból legyen) :))

szerk: ja és hát-váll, atta ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11712) Richard válasza GiP23 (#11688) üzenetére


Richard
őstag

Nyilván háttal kezded. Ki a f@szom kezd a kisebb izommal? Max ha kifárasztod a vállad fekvenyomás előtt. Akkor van értelme mert tényleg a melled dolgozik a váll meg bemelegedett. Hát bicónál érdekes lenne fordított kezdés. Szuperszett az egy teljesen más dolog. Nyilván a mellet sem edzed szuperszettben a tricepszel mert akkor kevés sikered lesz fekvenyomásnál.

[ Szerkesztve ]

(#11713) Dexar007 válasza asuspc96 (#11709) üzenetére


Dexar007
veterán

Dragon Ball edzést akarsz csinálni? Kérj meg egy öreg teknőst,hogy vegye le a páncélját,és adja oda neked...
A topikba egyébként pont jár egy ilyen teknős,írj neki privátot.

Give me your cum,bull!

(#11714) Yeffy válasza Boxer001 (#11710) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD XDDD :C :C
kiégtem... :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#11715) Richard válasza asuspc96 (#11709) üzenetére


Richard
őstag

Betoncsizma aztán lehet huzodszkodni a Petőfi híd alján. Amúgy meg súlyt lánccal derekra esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#11716) asuspc96


asuspc96
senior tag

mivan itt ha valaki elkezd valamit akkor követni kell ?
ha nem tudod megszokni a stílust akkor meg kell szökni ?

már egy ideje fontolgatom, hogy újra kicsapom itt a biztosítékot...annyit megér...

figyelj spammer Veled még lehet beszélni, boxert leszarom (viszlát! :C ), miért van az, hogy minden egyes új jövevényt basztatni kell ? miért nem lehet nekik normálisan válaszolni ?
én vagyok a kivétel mert én már egy éve az új jövevény kategóriában vagyok de leszarom... :K
miért van az, hogy az újakat basztatni kell...erre áll fel itt a többségnek a faxa ? :))

itt van egy nem is olyan régi példa (bic-hát meroly-tól) milyen érdekesen fogalmaztad meg.... ironikusan....aztán amint többen elismerték hogy úgy is lehet érdekes módon máris visszakoztál, hogy persze te nem azt mondtad hanem...
de ugyan ez megfordul akkor is ha valakit szidni kell vagy beállsz a sorba és szidod te is vagy az ő pátját már ne is fogd mert halálra vagy ítélve...Ó egek.....néztétek már hogy mennyi értelmes, tartalmas, szakmai hsz van itt ? :W
Mit tippelsz miért hagyták itt sokan ezt a szarkupacot ? ja mert látták, hogy értelmetlen ide írni mert úgyse kap vissza semmit ??

gondolkozzatok már basszátok meg....ahelyett, hogy itt szidjátok az embert... :W :C

és akkor jönnek az okosok elismerni hogy defasza vagy ember milyen jót odamondtál neki(k)... ;)

észrevettétek, hogy minél gyengébb, szarabb formájú itt valaki annál inkább csak lehúzza a másikat ?
szellemileg nem vagytok a toppon...csak a saját fajtátok seggét tudjátok nyalni...
szerinted God vagy BÁ miért nem baszogat senkit ?

erre a legjobb példa a kokós maci...mióta nem szúrt be képet magáról ? aztán oda köp ahol csak esélyt lát rá...

mindegy...jelentem én léptem innen VISZLÁT, lehet bulizni....!! :C

[ Szerkesztve ]

(#11717) Dexar007 válasza asuspc96 (#11716) üzenetére


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

(#11718) Szaky válasza Dani82 (#11708) üzenetére


Szaky
tag

Nem kell parázni tőle, mi bevizsgáltattuk egy laborban, és minden rendben vele. Én is ezt tolom.

(#11719) Boxer001


Boxer001
veterán

Na végre, egy patesznak viszlát. Szép volt fiúk. ;]

(#11720) Radnix válasza God Vazzeg (#11654) üzenetére


Radnix
senior tag

Az öregek otthonában 3 bentlakó kap egyszerre annyi kapszulát, tablettát, mint ami abban van :D

(#11721) Coccolino_O válasza asuspc96 (#11716) üzenetére


Coccolino_O
őstag

(#11722) spammer válasza asuspc96 (#11716) üzenetére


spammer
veterán

Lehet velem beszélni, csak nem faxságokról ;] Illetve azokról is lehet, csak nem szabad komolyan venni ;) Hát-bic téma: elmondtam, értelmét nem látom, de ha valaki így akarja, csinálja. Lehetni lehet, csak kérdés, nem-e hatásosabb másképp. Lehet edzeni vádlit csuklyával is, a lehetőség határtalan :D

De neked minek súlymellény? De most komolyan? Veled nincs bajom, nem ismerlek, de nem is nagyon írsz ide, csak néha, de akkor meg olyan kérdéseket, hogy az ember haja az égnek áll :))

"észrevettétek, hogy minél gyengébb, szarabb formájú itt valaki annál inkább csak lehúzza a másikat ?"

Az jó, mert akkor ezek szerint nem én vagyok a leggyengébb ;]

"de ugyan ez megfordul akkor is ha valakit szidni kell vagy beállsz a sorba és szidod te is vagy az ő pátját már ne is fogd mert halálra vagy ítélve"

Fenéket. Sok témában szemben mentem már a többséggel (pl.: bunni ;] ), vagy vitamin téma, vagy inzulinreakciós faxságok és hasonlók. Én a saját véleményemet írom, leszarom, hogy megegyzik-e máséval, avagy nem. :))

Az a baj, hogy te nem bírod a kiképzést, azért vagy még mindig KOPASZ! :R

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11723) BÁ Nutrition válasza spammer (#11722) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te gyúrsz amúgy? ;]

ill mennyi vizet iszol egy nap?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#11724) spammer válasza BÁ Nutrition (#11723) üzenetére


spammer
veterán

Nem gyúrok, gibbon vagyok. Vizet nem iszok már 2 napja, azt hallottam, ártalmas. Eszek egy pár száraz kekszet meg kis kaját, abban van elég víz a túléléshez. Faxom se akar állandóan WC-re járni.

;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11725) Woodslave válasza spammer (#11722) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11726) Boxer001 válasza spammer (#11722) üzenetére


Boxer001
veterán

Ne magyarázkodj már neki te gibbon, mert visszajön. :W
Nóóóóórmális :F
;]

(#11727) Zomb€€


Zomb€€
őstag

A héten kimaradt a gyúrás (meg a topikolvasás is, de gondolom nem maradtam le semmiről ;] ), kaptok 2 képet.
[link]
93/94 között mozgok, megy a kreatingogsz, meg a lingéjnsz \o/

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#11728) GiP23 válasza Richard (#11712) üzenetére


GiP23
csendes tag

A fogalmazás "bicepsz-hát" volt egy kevésbé tapasztalt gyúróstól ezért szerintem joggal feltételeztük, hogy bicepsszel kezdi :)

Ki a f@szom kezd a kisebb izommal? Esetleg egy kezdő? Mint kiderült az edzéstervéből ő vegyesen csinálja.

(#11729) Mikuland


Mikuland
tag

Mióta Wood nem szórja a tudományos cikkeket, teljesen elszabadultak az indulatok. :W
Bányinyulat kéne kérni módinak, lenne rend meg kuss! ;] Bocs sárkánymodi! :R

Walking zombi...fasza forma, nem kéne kicsit súlymellényben edzened? :C

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#11730) Radnix válasza Zomb€€ (#11727) üzenetére


Radnix
senior tag

Nagyon kottanéger papa! :K :R

Alkarra szoktál külön edzeni mi? :D Ha igen akkor írd már le kérlek miket, mennyit, hányszor stb.

szerk: biztos ezerszer leírtad, de milyen magas vagy? :D

szerk: a hát-bicó sztem nem hülyeség, eleve bemelegszik a bicepsz a hátazás során, aztán lehet csapatni melegítés nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#11731) Zomb€€ válasza Radnix (#11730) üzenetére


Zomb€€
őstag

Dánke!

Alkarra régebben nyomattam külön, aztán rájöttem, hogy semmi értelme. Minden gyakorlatnál kicsit rá is koncentrálok és kész... ;]
190 vagyok.

Mikuland: wattafakka súlymellény?

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#11732) Mikuland válasza Zomb€€ (#11731) üzenetére


Mikuland
tag

Ne is kérdezd! :O Ha jót akarsz nem is olvasol vissza!
A kreatinnal is ilyen jó a definíciód? Aszittem sokkal jobban vizesít...

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#11733) Boxer001 válasza Zomb€€ (#11727) üzenetére


Boxer001
veterán

Sokkal jobbra számítottam tőled, ami megnyugtató azért. :K ;]

(#11734) python1 válasza Zomb€€ (#11731) üzenetére


python1
veterán

Faszályos a formád!

190 magassághoz,mekkora a bicepsz méreted?

(#11735) Coccolino_O válasza Boxer001 (#11733) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Pedig neki is volt odabaszós képe.

(#11736) Boxer001 válasza Coccolino_O (#11735) üzenetére


Boxer001
veterán

Tudom, de úgy tűnik azóta lepukkant. :( ;]

(#11737) Zomb€€ válasza Boxer001 (#11736) üzenetére


Zomb€€
őstag

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#11738) m3tr0 válasza Zomb€€ (#11727) üzenetére


m3tr0
senior tag

Jóvan, mennyé innen el! ;]
Neked má'n nem kell ide járni! :DDD

Te már izmos vagy.
Respect! :R

ánuszpécé: te meg menjél még mindig a fegyences topikba, lehet nem tudsz szöveget értelmezni azért jársz még mindig ide?! ;]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#11739) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#11723) üzenetére


Yeffy
veterán

XDD :DD
Most mar standard kerdes lesz a viz, ugy latom... :C

Meg gibbon, beszarok... :DD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#11740) Boxer001 válasza Zomb€€ (#11737) üzenetére


Boxer001
veterán

Most mé csapkodsz? Csak a seggedet lehet nyalni? Azt hittem jobb képek lesznek. ;]
Már majdnem beraktam én is, de nem alázok ma. :DDD

(#11741) m3tr0 válasza Boxer001 (#11740) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ja én se rakok képet ma,mert sok vizet ittam és fel vagyok vizedesve.(ami igazából zsír ;] )
Majd holnap ha lemegy a ma elmaradott edzés. :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#11742) Coccolino_O válasza m3tr0 (#11741) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Akkor most pár napig ne igyál, hogy kihajtsd a vizet a testedből!

(#11743) Woodslave válasza Zomb€€ (#11727) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó sovány vagy, elfogysz ettől a qrva böjttől térjé mar észhez ;] :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11744) Jojo5 válasza Radnix (#11730) üzenetére


Jojo5
őstag

persze, hogy szokott... nincs nője szerintem... ;] :DDD

Zomb€€ : most minek írjam le, hogy kurv@ jó, amikor úgyis tudod... :R

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#11745) Zomb€€ válasza Woodslave (#11743) üzenetére


Zomb€€
őstag

Anyámék is mindig ezt mondják

Jojo: Dánke!!

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#11746) Shadowbull


Shadowbull
addikt

Urak, mi a tapasztalat a termogen zsiregetokkel? Van valami ertelme, vagy felesleges elbaszni ra a penzt?

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#11747) hrvp válasza galaktikus (#11707) üzenetére


hrvp
aktív tag

A fehérjében ne legyen semmi mesterséges, mert belehalsz, de a piálás az megy... :W

(#11748) galaktikus válasza hrvp (#11747) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Rossz a gondolkodás.. Már nagyon régóta odafigyelek arra, hogy mit eszem.. tartósítók, cukrok, mesterséges adalékok stb. kizárva. Nekem elég már 2 sör egy kis fejfájáshoz, és egyébként nagyon ritkán iszom..

De ha úgy nézzük, szerintem még mindig jobban járunk, ha iszunk néha DE odafigyelünk, hogy ne vigyünk be más szart a szervezetünkbe, mintha szarnánk bele abba is. Egyébként a sör egészséges. Ahogy a bor is. Fő a mértékletesség.

[ Szerkesztve ]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#11749) GiP23 válasza galaktikus (#11748) üzenetére


GiP23
csendes tag

Amit linkeltem az egy magánember (értsd nem vállalat által alkalmazott) által készített teszt a legnépszerűbb fehérjékről a valódi fehérjetartalom kimutatása céljából. Claimed protein % az a gyártó által állított fehérje %, a measured protein % az pedig a mért érték.A kettő közötti különbség mutatja meg mennyire megbízható az adott termék. Ha minőségi fehérjét keresel akkor érdemes a felső 5-6 gyártó termékei közül, mert azok vernek át a legkevésbé. Amit linkeltél az számomra erős parasztvakításnak (no offense) tűnik, ha utánaolvasol rengeteg negatív véleményt találsz a cégről.

(#11750) shteer válasza asuspc96 (#11716) üzenetére


shteer
titán

Naveeeegre. El se hiszem..

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.