Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) BÁ Nutrition válasza GiP23 (#11798) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én ma néztem a Balla Yvettet faxbúkon, elég durva szintre tolta magát ő is. pedig aranyos kis csajszi volt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#11802) spammer


spammer
veterán

Hehe, nyomozó már biztos nem lesz belőletek ;] :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11803) Dexar007 válasza spammer (#11795) üzenetére


Dexar007
veterán

Jó a buli..csak sok a kox. ;]

Give me your cum,bull!

(#11804) .HUman válasza GiP23 (#11790) üzenetére


.HUman
csendes tag

"Gyönyörű teremtés!" :Y A te edződ volt..és észre sem vetted.. a hibát? Ehehh, furcsa ez.. ;]

.

(#11805) kNG válasza GiP23 (#11704) üzenetére


kNG
senior tag

Ejj, ez azért elég durva, megint bebizonyosodott, hogy olcsó húsnak híg a leve...na de a drágának is? (Gaspari)...

Annak azért örülök hogy a MyProtein jól szerepelt, sajnálom hogy a dymatize kimaradt a sorból végül... lista alapján kb. csak a myprotein-nel érdemes foglalkozni, aki meg többet szán rá annak meg csak az ON!

Kíváncsi vagyok a Scitec hogy szerepelt volna (ha bevizsgálják)... ;]

Ti egyébként honnan szerzitek be az impact whey-t? enproteinem.hu-ról?

Dexar007: Igen, láttam a bbtv-ben... 73%-ot hoztak ki rá... kérdés hogy az a valós fehérjetartalom volt (kétlem) vagy az ígért fehérjetartalom 73%-a (szerintem inkább ez a helyzet :D)...

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#11806) Dexar007 válasza kNG (#11805) üzenetére


Dexar007
veterán

A scitecet már bevizsgálták többször,nem véletlenül az év márkája.

Give me your cum,bull!

(#11807) BÁ Nutrition válasza kNG (#11805) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

aki többet szán rá az egyen több húst, vagy többféle húsból többet, pl csirkét kiváltani marhára, sok halra stb

a scitec meg a legjobb, de csak ha a bbtv-n keresztül veszed, mert akkor bbtv póló is jár hozzá ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#11808) kNG válasza BÁ Nutrition (#11807) üzenetére


kNG
senior tag

Jelenleg nem szedek semmilyen fehérje kiegészítőt, én is a húsra esküszök, inkább praktikussági szempontokat figyelembe véve kérdeztem! (pl. reggel melóba sietős kaja fehérje+zab)... - egyébként erre valakinek valamilyen ötlete? (reggel/hajnalban gyorsan megehető, a lehető legteljesebb értékű kaja)

Dexar007: Én igazándiból sokszor egy teljes értékű kaja (35-40g fehérje, 70-100g ch) után is tudnék enni 2 órán belül :D de nem zavar annyira ha éhes vagyok (hacsak nagyon éhes nem vagyok) úgyis követem a makrókat/kcalt (myfitnesspal)...nap végére bőven kijövök 4 étkezésből, reggel viszont nem bírok sokat enni! Nekem ezért is lenne "fontos" valami alternatíva a tojás+zab helyett!

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#11809) Dexar007 válasza kNG (#11808) üzenetére


Dexar007
veterán

Én a fehérje+ zab kombótól 45 percen belül éhes leszek .. :F

Give me your cum,bull!

(#11811) kNG válasza .HUman (#11810) üzenetére


kNG
senior tag

Ha érdemben nem tudsz hozzászólni, akkor nem kell hozzászólni! Nem ezen múlik a fejlődésem, senki nem mondta hogy ezen múlik... ki beszél itt ilyenekről hogy királyok reggelije, meg vitaking, meg megadailydosage meg ilyenekről?

Azt kérdeztem, hogy praktikussági okokból ki mit ajánl reggelire... Tovább olvastad a hsz-eket, vagy csak éppen ott buktál ki, és kiböffent belőled ez a rendkívül intelligens HSZ? :)

1 képet szívesen várok tőled privibe, hogy lássam már mire ilyen nagy az arc! ^^

Addig is a viszont NEM látásra!

Írni meg tanulj meg, mielőtt baromságokat hordasz össze! 59 napja regeltél, többet nem is kell itt tölteni ha nem tudsz emberi módon viselkedni!

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#11814) kNG válasza .HUman (#11813) üzenetére


kNG
senior tag

DHEA mellékhatás... :O

Ki fogta akármire is hogy nem fejlődök? :) Ki mondta egyáltalán hogy nem fejlődök? Ki mondta azt egyáltalán hogy én magamat itt hiszem valakinek? 1 tag vagyok a sok közül, aki tudja hogy mi az hogy tisztelet, és belém némi intelligencia is szorult...

Volt 1 év kihagyásom sérülés miatt, mióta újrakezdtem feljött 4 kg (izom-memória jelenség) januárban kezdtem újra...de alapvetően másak a céljaink lehet, én ezt tiszteletben is tartom...én csak egy átlagos faszi vagyok, aki szeretne formában lenni, de érdekel a dolgoknak a háttere, ennyi az egész...

Képet várom priviben újsággal! ;)

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#11815) kNG


kNG
senior tag

Megjegyzés: Van egy olyan érzésem hogy egy ideig várhatom is... :))

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#11816) Dexar007 válasza kNG (#11815) üzenetére


Dexar007
veterán

Hát de ő utcai harcos..bszki..végünk van. ;]

Give me your cum,bull!

(#11817) shteer válasza Dexar007 (#11816) üzenetére


shteer
titán

mindenki elmenekült már? :D

..szerintem jónak tűnik

(#11818) venge válasza shteer (#11817) üzenetére


venge
tag

Én még itt vagyok! Csak elbújtam! :B

(#11819) Yeffy válasza .HUman (#11810) üzenetére


Yeffy
veterán

Aszondja' egyel kutyaszart... meg kiralyok reggelije... aaaa, keesz, dolok a rohogestol... :C :C :DDD

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#11820) kNG válasza Yeffy (#11819) üzenetére


kNG
senior tag

Yeffy sztem ne rohogj, felned kene, mert O a DHEAVanDamme, aki kemeny fel eves sportmultal bekoxolt!

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#11821) shteer válasza Yeffy (#11819) üzenetére


shteer
titán

én már eszem, nem akarok bajt :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#11822) spammer


spammer
veterán

Mi a fax megy itt, sok a gogksz, álljatok le vele! Csak a skynet! ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11823) darkarthur


darkarthur
senior tag

Kocagyúrósok. Remélem a hólapáttal is edzettetek a napokban. :DDD A hátam egész megvastagodott tőle.

Samsung S23 Ultra 5G

(#11824) Yeffy válasza shteer (#11821) üzenetére


Yeffy
veterán

+ kNg: lehet, de nem megy... sírok... :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#11825) flierqqq


flierqqq
tag

Ez az edzésterv és étrend mennyire fog beválni? / fogyókúra /

Edzésterv:

Hétfő:mell, bicepsz, has + 30 perc nagy intenzitású intervallum edzés
Kedd:váll, hát + 30 perc nagy intenzitású intervallum edzés
Szerda:mell, tricepsz, has
Csütörtök: váll,hát, láb
Péntek: alkar,has + 45 perc nagy intenzitású intervallum edzés
Szombat:mell, tricepsz, bicepsz, has + 45 perc nagy intenzitású intervallum edzés
Vasárnap: pihenőnap

Amit a fent említett edzések takarnak:

mell: fekvenyomás 6x8, tárogatás gépen 4x12, áthúzás 3x20, nyomás Chest-Press gépen(alján, alsó mellizomra) 4x12

bicepsz:állva sima, majd francia rúddal 4x10,4x10 kalapács 4x6-6 majd bicspesz állva váltott kézzel 4x6-6

tricepsz: lehúzás csigán kötelen majd franciarúddal 4x12,4x12 tricepsznyújtás álva 4x10 és tricespznyújtás fekve 4x10

váll:nyak mögül nyomás 4x8, válvonogatás 4x15, oldalemelés állva 6x10

hát:nyakhozhúzás hátgépen 4x10,mellhez húzás 4x10, döntött törzsű evezés 4x10, fűrészelés 4x10-10

has: felülés 15kg súllyal 4x15, térdfelhúzás korláton 4x15, hasprés 4x15

láb: guggolás 4x10, lábtolás 4x12, ülő vádligépen 4x12 és hátraguggolás 4x10

alkar: alkar:fordított fogású bicepsz scottpadon 4x10,csuklófelhúzás 4x12

Az intervallumedzés pedig úgy lenne beosztva, hogy 10 perc bemelegítő séta aztán 30mp sprint 60mp lassabb futás (ezt 10szer megismételve,45 perces edzés esetén 20szor) majd a végén 5 perc levezetőséta.

A súlyzós gyakorlatok között pedig csak annyi pihenőtt tartanék, amíg átmegyek a másik géphez, vagy felrakom a súlyt.

Étrend:
Az étrend nagyjából túróból,tojásból,zabpehelyból,barnarizsból,csirkemellből,halból és zöldségből állna fent.

Hétfő:re.: 100g zsírszegény túró,1paradicsom magában. ebéd:200g csirkemell 100g barnarizs társaságában. vacsi:300g csirkemell és zöldségsaláta(jégsaláta,paradicsom,hagyma,paprika,répa,retek)
Kedd: re.:150g zabpehely 1,5dl tejjel,50g túró. ebéd:200g csirkemell és saláta. vacsi:300g csirkemell
Szerda:re: 2 tojás(valahogy elkészítve,NEM NYERSEN, talán rántottának). ebéd:200g hal,100g barnarizs vacsi:2paradicsom 200g hallal
Csütörtök:re:100g túró ebéd:200g csirkemell,150g túró vacsi.300g csirkemell
Péntek:re.:150g zabpehely, 1,5dl tej ebéd:200g csirkemell+saláta vacsi:300g csirkemell
Szombat:re.:150g csirkemell,100g túró ebéd:350g csirkemell vacsora:150g zp. 1,5dl tej
Vasárnap:re.:2tojás ebéd:350g hal, 150g barnarizs vacsi:150g hal + saláta

Szóval a kérdés:Ez mennyire hatékony étrend,edzésterv?Működni fog hosszútávon?
És a tojást hogy készítsem el?

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#11826) Ijk válasza darkarthur (#11823) üzenetére


Ijk
nagyúr

Elég szar lehetett a helyzet, ha már egy kis hólapátolástól is vastagodott a hátad. ;]

flierqqq: És ezt mióta csinálod?
Mellezésnél a tárogatást mindig nyomások után csináld.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11827) spammer válasza flierqqq (#11825) üzenetére


spammer
veterán

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11828) flierqqq válasza Ijk (#11826) üzenetére


flierqqq
tag

Ezt most kezdeném el, de már 2 hónapja járok kondiba, hasonló edzéssel, de nincs intervallum, csak súlyzós és eddig nem nagyon figyeltem oda a kajálásra.

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#11829) kNG válasza flierqqq (#11825) üzenetére


kNG
senior tag

Hány kg vagy, hány cm magas, és mi az elérni kívánt súly? Először ezt kéne tudni, a kaja majd ettől függ (mennyiségre)... Fogyókúránál a cél az, hogy negatív kcal mérleged legyen...tehát kevesebb kcalt vigyél be, mint amennyit elégetsz naponta...

A (nagyrészt) bevállt makroarányok szálkásításnál/fogyókúránál a következők! 40/40/20...azaz 40% fehérje, 40% ch, 20% zsír (nagyrészt egészséges forrásból).

Tegyük fel 90 kg vagy, és le akarsz fogyni 80 kg-ra!

1. 90x2,2=198 lbs
2. 198x12=2376 kcal-t kéne fogyasztanod naponta ahhoz, hogy fogyj...
3. Ezeknek a felosztása a következő:

237-240g fehérje
237-240g CH
52g zsír

1g fehérje 4 kcal, 1 g ch 4kcal, 1 g zsír 9 kcal

Így jön ki az említett kalória.

4. Egyél így minden nap (nem szentírás, ha néha többet/kevesebbet eszel nem para), és eddz mellette, és az eredményeknek jönnie kell!

5. Ha nem sikerül fogyni, akkor kicsit kevesebbet kell enni, illetve ahogy csökken a súlyod újrakalkulálni az egészet...

Részletesebben videó erről az egészről

Illetve ajánlom a myfitnesspal-t használatra...csak hogy valami konstruktívat is írjak már ide! :)

spammer:már vártam ezt a gif-et :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#11830) Ijk válasza flierqqq (#11828) üzenetére


Ijk
nagyúr

Sok sikert a hosszútávú betartásához.
Nyak mögül nyomást is hagyd el, kinyírja a vállat. Helyette mellről nyomás.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11831) flierqqq válasza kNG (#11829) üzenetére


flierqqq
tag

182cm és 86 kg, szeretném minél kisebbre csökkenteni a testzsírszázalékom, de nekem a cél úgy 71-72kg.
Vagyis úgy ~15kg zsírvesztés.

Ijk:Igen, ezt már többször hallottam, valószínűleg az lesz...

[ Szerkesztve ]

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#11832) flierqqq


flierqqq
tag

Azt kihagytam, hogy Omega3 tabletát szednék még.

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#11833) kNG válasza flierqqq (#11831) üzenetére


kNG
senior tag

Ez esetben számolj 86kg-val a fent leírt módon 90kg helyett! Ahogy csökken a testsúlyod, ne felejts el újrakalkulálni! A myfitnesspal tényleg nagyon megegyszerűsíti a dolgod! (tudod logolni a kajáidat, nem kell számolni -fejben-, mert óriási adatbázisa van az oldalnak)!

Omega 3-ból szerintem napi 2-3g-t vigyél be (összesen, étel+kieg. együtt)...

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#11834) darkarthur válasza Ijk (#11826) üzenetére


darkarthur
senior tag

Jó, hát a 180 kilós elemelések is közrejátszhattak. :P

Samsung S23 Ultra 5G

(#11835) python1 válasza Ijk (#11830) üzenetére


python1
veterán

Na ezt jó tudni.
Nekem is kicsit szar a nyak mögötti nyomás,nálam is érzem,hogy az izületeket terheli és nem annyira tudok koncentráltan nyomni.

Csak van értelme ide járni,kajálásról is sokat megtudtam itt.
Nekem tetszik az itteni hangvitel!

flierqqq: én is pont ilyen magas vagyok csak 83kg,hová akarsz fogyni?
Kurv@ szarul fogsz kinézni! Meg erőnlétben fos leszel.Egyébként voltál már 71kg?

[ Szerkesztve ]

(#11836) BÁ Nutrition válasza .HUman (#11813) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te a másik Márk vagy nem?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#11837) Coccolino_O válasza BÁ Nutrition (#11836) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Előzőt kidobták?

(#11838) flierqqq válasza python1 (#11835) üzenetére


flierqqq
tag

Nem még nem voltam, mert kb. 12 éves korom óta dagadt vagyok ://
Most szeretnék változtatni, és inkább leszek sovány mint dagadt, de majd fogyás után szeretnék testetépíteni, csak először le kéne fogyni :)
Ez elég ratyin hangzik így,de most nem jut eszembe jobb szófordulat :)

[ Szerkesztve ]

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#11839) meroly válasza flierqqq (#11825) üzenetére


meroly
veterán

Azért ez így elég kemény. :Y
Én ha normálisan leedzem mellet hétfőn, akkor szerdán örülök ha kabátot fel tudok venni, nemhogy még egyszer arra edzeni, főleg még szombaton is. Ha kipróbálod és rendesen csinálod, rá fogsz jönni hogy sok.

Szerintem ha a fogyás a fő cél, akkor csinálj normálisan elosztott súlyzós edzést heti három nap, és a többi napokon mehet az aerob (akár azzal az intervallummal amit írtál, egyébként nagyon jó, olvastam róla; akár a monotonnal), én ez utóbbi szeretem, belövöm a pulzust, végighallgatok két albumot az egy óra alatt és ömlik rólam a víz. Bár nem kimondottan fogyás miatt csinálom, talán kis zsírt égetek vele, de sztem baszott jó az is.

Kaja jónak tűnik, bár most hirtelen nem számoltam ki a fehérje és a CH mennyiséget, de gondolom te már megtetted helyettem. Meg a kalória számolás se mindegy, ahogy kNG írta, nagyon fontos, mondjuk én csak a kalóriát számoltam régen a "fogyókúrámban".

A tojást én sima rántottának olíva olajban szoktam, vagy főve, bár úgy elég tömény vacsorára.

Szerk (#11838) flierqqq: érdekes én is így gondoltam anno, hogy először lefogyok, aztán tömegelek. Most utólag belegondolva baromság volt, mondjuk én nem mozogtam a fogyókúra mellett (direkt írom ezt és nem a diétát). 100kg voltam, tehát dagadtabb mint te, 60-ra fogytam le, most tartok 72-ben tömegeléssel egy év után, ha akarod csináld így, te tudod. Nekem szinte nulla izmom maradt a fogyás végére, onnan nehezebb felhozni magad. Viszont ha edzést és aerobot egyszerre csinálsz akkor az izom marad (sőt szerintem fejlődhet is) és a zsír meg égni fog.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#11840) python1 válasza flierqqq (#11838) üzenetére


python1
veterán

A kocogás/futás nekem sokat segített mikor fogyóztam.
Én már voltam 107kg izmosaz,aztán meg 75kg soványan,hát mit mondjak,75kg szánalmasan néztem ki.

Szerintem mindenképp maradj annál,hogy edzel és meglátod idővel,hogy mi lesz. Úgy is tetszeni fog a változás,csak legyen elég akaraterőd!

(#11841) jookomak válasza flierqqq (#11838) üzenetére


jookomak
őstag

Én se terveznék fogyást az elején, tömegnövelő étrend, kicsit kevesebb ch-val, heti 3 súlyzós edzés, 2 aerob/kardió. Két edzés közt oszd fel a mell, hát, váll, kar-t, egy külön nap a lábnak. Alkarra, meg hasra nem áldoznék külön napot, hol ide, hol oda bedobod; kialakul, hogyan érzed.

(#11842) flierqqq válasza jookomak (#11841) üzenetére


flierqqq
tag

Hát,majd elválik még ez...

Még lenne egy utolsó kérdésem.A bal kezem jóval gyengébb mint a jobb, ha szépen folyamatosan edzek mikor fogja a bal kezem beérni a jobbot?

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#11843) BÁ Nutrition válasza Coccolino_O (#11837) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tudom
két Márk volt
egyik Márkgx10 másik meg talán Márk01
a hozzászólásból el lehet dönteni melyik melyik :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#11844) Coccolino_O válasza BÁ Nutrition (#11843) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem biztos, hogy ő az.

[ Szerkesztve ]

(#11845) darkarthur válasza flierqqq (#11842) üzenetére


darkarthur
senior tag

Ezzel teljesen felesleges törődni. A súlyt a gyengébb feledhez lődd be.

Samsung S23 Ultra 5G

(#11846) meroly válasza flierqqq (#11842) üzenetére


meroly
veterán

Soha. Nekem a mai napig gyengébb. Ez ilyen. Én úgy csinálom hogy ballal kezdek, mert amit azzal tudok azt jobbal is.

Kitartás az edzéshez meg a váltáshoz is!

Impossible is nothing

(#11847) BÁ Nutrition válasza Coccolino_O (#11844) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

igazából mindegy :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#11848) GiP23 válasza .HUman (#11804) üzenetére


GiP23
csendes tag

az én edzőm a srác volt. (a bal oldali srác ;] )

[ Szerkesztve ]

(#11849) Eagl3 válasza flierqqq (#11825) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem tudom miért támogatnak itt egyesek ennyire ebben a tervedben, de úgy rossz az egész ahogy van.

Az edzésterved még szétkokszolt testépítő versenyzőnek is sok lenne, nem hogy egy kezdőnek gyakorlatilag nulla izomzattal. Normális edzésekkel kb. kivitelezhetetlen az amit írsz. A kevesebb néha több, rengeteg edzéstervet és leírást találsz ebben a témában a neten, ennek fuss neki még egyszer.

Az étrended papíron jól néz ki ugyan, de, hogy ezt nem fogod normálisan betartani, abba szinte biztos vagyok. Rohad jól néz ki így leírva, hogy te majd bevágsz 100g túrót reggelire (szerintem a 3. nap után jó ha a felét letuszkolod valahogy) meg bevágsz 100g rizst meg 300g csirkemellet egyszerre... csak pár napig fogsz tudni megenni ebben a formában ekkora mennyiséget. Megoldás az, hogy még két étkezést beviszel, egy tízórait és egy uzsonnát. Így talán meg fogsz birkózni a mennyiséggel. De én azt mondom, hogy nagy eséllyel hamar kudarcot fogsz mondani... :D

(#11850) Tipo16V válasza BÁ Nutrition (#11843) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Markgx10 normalis volt.
Mark01 meg okos :D

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.