Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) Casanova* válasza Casanova* (#12849) üzenetére


Casanova*
veterán

mikor alszok hajnal,reggel fele ....

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12852) Nightmare


Nightmare
senior tag

Pár kép a reggeli után. Az, hogy ki fogad be és ki nem, továbbra sem érdekel, csak úgy beraktam. 71 kg 169 cm, 40-es kar.

[ Módosította: mobal ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#12853) meroly válasza Nightmare (#12852) üzenetére


meroly
veterán

Fasza ez a forma! :)

A zsibbadásos dolog engem is érdekelne, mert nekem is van.

Impossible is nothing

(#12854) Nightmare válasza meroly (#12853) üzenetére


Nightmare
senior tag

Kösz. :B

Zsibbadás? Kinek nincs? :U Nekem is szokott lenni.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#12855) Casanova* válasza meroly (#12853) üzenetére


Casanova*
veterán

páran srácok mondták,hogy zsibbad a kezük, akik rendesen intenzíven edzenek.. tehát a súlyzózástól van.. sokszor nem tudok aludni sokáig,mert úgy elzsibbad a kezem,hogy csak na.

Nightmare: jó a felépítésed! csak így tovább! tömegelj,egyél nagyon sokat! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12856) Nightmare válasza Casanova* (#12855) üzenetére


Nightmare
senior tag

Na, végre vki, aki nem csak oltogat. :R Kösz. :)
Eszem, edzek, pihenek...ha tudok rendesen. 440 gr zab, 150 gr rizs, 300 gr csirke, 2 tojás, 50 gr full force pmp, 20 gr 100%casein este. Plusz fél liter tej, tudom kismacska vagyok. Beta alanin + krea megy most. Persze edzés után a tejsavó+carbox, vagy tömegnövelő.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#12857) spammer válasza Jojo5 (#12842) üzenetére


spammer
veterán

"nem kell ám oltani mert egy másik topikban nyomorékoskodok"

Én hol oltottalak? :DDD Valamit félreértettél :)

(#12852) Nightmare: Jó ez, csak mintha kicsit vizes lennél, szerintem kevesebbet kellene innod ;]

(#12855) Casanova*: Mondjuk próbáld meg, hogy nem fekszel rá a kezedre alvás közben :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12858) Nightmare válasza spammer (#12857) üzenetére


Nightmare
senior tag

Az @pád faszát, aszt. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#12859) Casanova* válasza Nightmare (#12856) üzenetére


Casanova*
veterán

na ezek mind jók! barna rizst,sok banánt,még több főtt tojást egyél! sárgáját dobd ki...

ha közel 30 éves vagy. ajánlom neked a T Bomb ll -t (PRO-tesztoszteron technológia). nagyon szépen lehet fejlődni tőle. 4-5 kg száraz izmot hoz simán sok jó kajával. plusz kreatin,glutamin,BCAA,protein...

spammer : álmomban nem tudok figyelni arra,hogy ne feküdjek rá a karomra. :DDD gondoltam megkérdezem itt,hátha van rá más megoldás.. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12860) _NCT válasza Casanova* (#12859) üzenetére


_NCT
őstag

Pont teszto-fokozókat nézegetem 2 napja, mit kéne venni. T-Bomb II elég sokan jónak tartják, viszont én elsőre nem tudom h az, vagy az Animal M-Stak lenne jobb....

Zsibbadáshoz: ezt a játékot én is szoktam játszani, de én csak idegennek nevezem ;]

[ Szerkesztve ]

(#12861) meroly válasza Casanova* (#12855) üzenetére


meroly
veterán

Hát nem tudom. Nekem van hogy annyira elzsibbad mozgatni se bírom. A másik kezemmel rakom arrébb. De lehet csak simán elfekszem én is.

30 környékén teszto fokozo? Hát nem tudom...ezen még nem gondolkoztam.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#12862) Nightmare válasza Casanova* (#12859) üzenetére


Nightmare
senior tag

Egyelőre ezt csinálom,amit leírtam. De lehet emelek, mert néha éhes vagyok. :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#12863) Casanova* válasza _NCT (#12860) üzenetére


Casanova*
veterán

T Bomb II -t vegyél!! 3 doboz - 3 hónap kúra. ez mellé mindenképp kell glutamin,BCAA,protein,vitaminok.. nem fogsz csalódni! vigyázz nagyon kanos leszel, potencianövelő hatása van.. imádtam ezt a cuccot. legközelebb a scitec HOS hormontablettát próbálom ki. dícsérik nagyon azt is!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12864) _NCT válasza Casanova* (#12863) üzenetére


_NCT
őstag

vigyázz nagyon kanos leszel

Vigyázzon az asszonyom ;]

Amúgy mellé meglesznek a cuccok a kaja mellett, mert tegnap rendeltem be, csak még tesztoszteron fokozóból nem tudtam milyet vegyek. Szerencsére melóhelyemen tudok rendesen kajálni.

meroly: az a baj, h nekem is magas lett mióta edzek, sokszor érzek agressziót meg kanosságot egész nap, főleg az irodista picsák közelében :D De igazából még sose próbáltam ilyet, kíváncsi leszek rá

[ Szerkesztve ]

(#12865) meroly válasza Nightmare (#12856) üzenetére


meroly
veterán

Hogy a tökömbe eszel meg fél kiló zabot? :Y

(#12864) MMA87: na ettől félek én is, hamég teszto emelőt szednék ;]
szerk: ismerős :K :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#12866) Casanova* válasza _NCT (#12864) üzenetére


Casanova*
veterán

ha van asszony,akk nincs problém! ha nincs csajszi,akk hoki van ezerrel... :P szerencsére nekem van csajom! ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12867) paye válasza Casanova* (#12863) üzenetére


paye
tag

A Scitec HOS - t / legjobb tudomásom szerint / megszüntették...
Valakiknek nem tetszett az összetétele? :F

(#12868) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Hát és váll volt, nem adta. :(

(#12869) Casanova*


Casanova*
veterán

még ami nagyon sokat számít,a jó edzőtárs. kondiba pár hónapja megismertem egy srácot,jó barátok lettünk. minden nap pontban 4-kor kezdjük az edzést,minden gyakorlatot együtt csináljuk, majdnem egy súllyal. :) hajtjuk egymást,nagy a motiváció,inspiráció. brutál keményen edzünk,szinte ordítunk.. :DDD azóta nagyon sokat fejlődtem erőben,teljesítményben és tömegben is. egyedül nem lehet így edzeni :( sokkal gyengébb vagy,ha nincs jó edzőtárs. :K

váll edzés a kedvencem. kb. így szoktunk edzeni [link]

branch warren edzésterv. nagy súlyok,pumpálások, kis-nagy rángatásokkal :DD

pl. vállra ezeket a gyakikat csináljuk ebben a sorrendben. [link] youtuben megtalálható branch warren mell,hát,váll,kar,láb edzések...

paye: nem tudok róla. ha tényleg megszüntették,akkor megint T Bomb ll-t veszek...

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12870) Ijk válasza paye (#12867) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az annyira volt jó, hogy állítólag szart sem ért.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12871) Dexar007 válasza shteer (#12847) üzenetére


Dexar007
veterán

Még szép..legyen ez a topik indulója. ;]

Give me your cum,bull!

(#12872) Casanova*


Casanova*
veterán

[link]

ezt az új monster pak-ot szedte már valaki? vélemény?

Egy adag: 2 tasak (A + B) ebbe szinte minden van.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12873) wertigo1984 válasza Nightmare (#12852) üzenetére


wertigo1984
őstag

Jo a forma :K Milyen caseint tolsz este?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#12874) Tamoo válasza Nightmare (#12852) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Törpék előnyben! :DDD

(#12875) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#12855) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

zsírégetőtől is lehet ilyen

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#12876) Casanova* válasza BÁ Nutrition (#12875) üzenetére


Casanova*
veterán

azt nem szedek,nem is szedtem.. mondjuk a T Bomb ll-nek van kis zsírégetőhatása.. :P

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12877) Eagl3 válasza Casanova* (#12859) üzenetére


Eagl3
veterán

"sárgáját dobd ki..."
Miért dobja ki?

"T Bomb ll -t (PRO-tesztoszteron technológia). nagyon szépen lehet fejlődni tőle. 4-5 kg száraz izmot hoz simán sok jó kajával."
Jól bevetted a reklám maszlagot :D

Jön a nyár, megint kezd elkurvulni a topic.

(#12878) #11527168 válasza Nightmare (#12852) üzenetére


#11527168
törölt tag

Nem esel át abba hogy annyira félsz a zsírtól hogy nem tudsz továbbfejlődni? Őszintén!

(#12879) Casanova* válasza Eagl3 (#12877) üzenetére


Casanova*
veterán

drasztikusan megnő a koleszterinszintünk,ha sokat fogyasztunk a tojás sárgájából. én tapasztaltam is... orvos írt ki nekem koleszterincsökkentőt.. régen mindig megettem a sárgáját. mivel napi 4-6 főtt tojást eszek, kidobom a sárgáját. rántva,sütve jöhet a sárgája hébe-hóba. :)

egy cikk: nem tudom mennyire igaz-e
[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12880) Yeffy válasza Eagl3 (#12877) üzenetére


Yeffy
veterán

csak a szokásos...
majd elmúlik pár hónap múlva... :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#12881) Casanova* válasza Eagl3 (#12877) üzenetére


Casanova*
veterán

"T Bomb ll -t (PRO-tesztoszteron technológia). nagyon szépen lehet fejlődni tőle. 4-5 kg száraz izmot hoz simán sok jó kajával."
Jól bevetted a reklám maszlagot. ezt tapasztalatból mondom.. bent a kondiba mondták rám,hogy koxolok. annyit fejlődtem.. nem akarták elhinni,hogy nem koxolok. szerintem a T Bomb ll-tól fejlődtem... :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12882) Eagl3 válasza Nightmare (#12852) üzenetére


Eagl3
veterán

Teljesen jó forma ez hobbi szinten. Ekkora magassághoz a 70 kiló ilyen formában korrekt. :K
Lehetsz nagyobb, de fedettebb leszel...

(#12883) Eagl3 válasza Casanova* (#12881) üzenetére


Eagl3
veterán

Örülök, hogy neked bevált. :)

(#12884) Coccolino_O válasza Eagl3 (#12877) üzenetére


Coccolino_O
őstag

És még csak március van. Mi lesz vajon főszezonban? :D

(#12885) _NCT válasza Eagl3 (#12883) üzenetére


_NCT
őstag

Te toltál már teszto fokozót? Neked mi vált be? Próbáltam a T-Bomb II-t?

Csak mert ahogy a szavaidból kiveszem, neked nem igazán jött be.

(#12886) venge


venge
tag

Na, toljuk... hát-váll. :K

(#12887) Casanova* válasza venge (#12886) üzenetére


Casanova*
veterán

brutál keményen vagy sehogy!!! :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12888) venge válasza Casanova* (#12887) üzenetére


venge
tag

Mint mindig. Most néztem az edzésprogramunkat, annyira osztottra sikerült, hogy öt napból kétszer van mell, kétszer váll, kétszer hát. Nem csoda, hogy mindenem szét akar szakadni! :-)

(#12889) Woodslave válasza Nightmare (#12852) üzenetére


Woodslave
nagyúr

faxa ez :K

nem csoda hogy nem vagy szomjas abban a hidegben ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#12890) Casanova* válasza venge (#12888) üzenetére


Casanova*
veterán

nem semmi. nem sok egy kicsit?? hány gyakit csinálsz egy izomra??

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12891) venge válasza Casanova* (#12890) üzenetére


venge
tag

Hármat-hármat.
Lábra hatot.

[ Szerkesztve ]

(#12892) Casanova* válasza venge (#12891) üzenetére


Casanova*
veterán

durva. kifogom ezt próbálni.szétfogok szakadni. :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12893) Coccolino_O válasza venge (#12888) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Pont ezen gondolkodtam én is. Mármint hogy mi van, ha az osztott edzésed úgy van megcsinálva, hogy egy héten belül van A és B hét is. No nem azért, mert annyira szeretnék terembe járni heti hatszor, hanem mert nem kell egy hét pihi az izmoknak.

[ Szerkesztve ]

(#12894) meroly válasza Coccolino_O (#12893) üzenetére


meroly
veterán

A test nem a Gergely naptár szerint működik. Ez a heti egy/izomcsoport is átlag. Mindenkinél más. Nálam pl 4-5 nap elég lenne szerintem. Legalábbis addigra érzem úgy hogy menne. Ha valaki meg tudja engedni magának mert olyan a munkahelye/időbeosztása hogy többet foglalkozik ezzel szerintem jól ki tudja tapasztalni magán pár próbálkozás után. És gyorsabban is fog fejlődni. Na őket hívják testépítőnek asszem :)

Wood: megint a bimbiket figyeled :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#12895) siti


siti
senior tag

mell váll volt. atta.
meg 1699Ft a csirkecici kilója. ha így folytatódik, abba hagyom a gyúrást és elkezdek zumbázni...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#12896) Coccolino_O válasza meroly (#12894) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Arra gondoltam, hogy a standard osztott edzés heti háromban nyilvánul meg, utána már csak a következő héten mész megint súlyzós edzésre. Erre írtam az egy hetet.

siti: Mi a f@sz. Hol veszed te a húst?

[ Szerkesztve ]

(#12897) meroly válasza Coccolino_O (#12896) üzenetére


meroly
veterán

Van heti négy vagy öt napos is. Sőt láttam már olyat ami két heti ciklusra van bontva. Kizárólag HC usereknek.

Impossible is nothing

(#12898) Coccolino_O válasza meroly (#12897) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nekem se kellene egy hét a kövi edzésig, sőt. De azért heti hatszor járni terembe, nem tudom, hogy ki csinálja ezt hosszabb távon.

[ Szerkesztve ]

(#12899) venge válasza Coccolino_O (#12896) üzenetére


venge
tag

Mi sem megyünk egy héten, csak négyszer. De öt napra van felosztva a test.

(#12900) Dani82 válasza Coccolino_O (#12898) üzenetére


Dani82
senior tag

én, több, mint egy éve. Heti 5-6 terem 1-2 futás kint, most hogy volt egy kis jó idő :)
Cserébe kuka a derekam, nem fejlődök pár hónapja, de ilyen a függőség :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.