Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) Nightmare válasza BÁ Nutrition (#11549) üzenetére


Nightmare
senior tag

olvass vissza,és meglátod mi volt az előzmény. 70 kg napi 4 liter víz volt, plusz a szilárdból ami felszívódott. majdnem 6 liter. nekem ennyi nem kell. max 2

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#11552) python1 válasza Nightmare (#11550) üzenetére


python1
veterán

Én mint már mondtam 1,5-2,5l vizet iszok naponta.
Megértem a 42-évet,igazából semmilyen bajom nem volt emiatt,vese,izomműködés egészség.Persze ez egyénfüggő is,hogy ki mennyit iszik,eszik.

Viszont a tegnapi edzéstől szétszakadok,de fasza érzés,alig várom a délutáni,második felvonást. :))

(#11553) Nightmare válasza python1 (#11552) üzenetére


Nightmare
senior tag

persze, dehát az ember azt gondolja víz, mi baj lehet ha sok. Hát ez. Beállok én is erre a szintre,azt annyi.zma-val kapcsolatban van valakinek infó? illetve már zmb6

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#11554) Woodslave válasza Nightmare (#11553) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és ezt az 1 litert hogyan osztottad be? Van valami szisztéma, vagy pl. várni kell amig már qrva szomja vagy? 1 liter elosztva óránként 1 deci kábé.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11555) Nightmare válasza Woodslave (#11554) üzenetére


Nightmare
senior tag

tegnap volt az első hugyozás mentes éjjel. innentől fogva azt valgondolom, hogy a tegnapi nap jutottam el oda, hogy már tényleg kiürült a felesleges víz. amúgy igen, ahogy mondod. odáig nem jutottam még el, hogy nagyon szomjas legyek, mert nem vagyok az. sőt reggel sem.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#11556) spammer válasza Nightmare (#11551) üzenetére


spammer
veterán

Szilárd kajából vittél be még extra 2 liter vizet? Mennyit eszel te egy nap és miket, hogy abból 2 liter víz még bemegy? :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11557) Tamoo válasza spammer (#11556) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

(#11558) Nightmare válasza spammer (#11556) üzenetére


Nightmare
senior tag

150 gr rizs megfőzve 550-600. Ez 0.4 liter. 30 deka csirke 0.2, 2 tojás 0.1, 30 deka zöldség 0.2 fél liter tej 0.4 + 0.3 termelődik a testben, miközben ég. Ez együtt 1.7...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#11559) spammer válasza Nightmare (#11558) üzenetére


spammer
veterán

Hát nem tudom, ha én ennyi kaja mellé napi 1 litert innék, szomjan halnék. :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11560) Woodslave válasza spammer (#11559) üzenetére


Woodslave
nagyúr

próbálom visszafogni, hogy óránként csak fél litert igyak, de ezt is kevésnek érzem... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11561) spammer válasza Woodslave (#11560) üzenetére


spammer
veterán

Én is iszogatok folyamatosan, egyszerűen kiszáradok. Hozzáteszem, én csak ásványvizet iszok, semmi édesített, cukros vagy egyéb leveket amik fokozzák a nyáltermelést, ezért a szám is gyorsabban kiszárad :D

Nightmare
Amúgy tényleg nem okoskodni akarok, de nem igazán értem: ha annyi vizet visszatartott a szervezeted, akkor hogyhogy mégis folyamatosan ürítettél, mintha be lettél volna vízhajtózva? Ha pedig olyan extrém mennyiséget visszatartott, hogy a szervezeted rákényszerült, hogy ilyen durván ürítsen, akkor ott már szerintem valami baj van. Én tényleg javaslom, hogy kérdezz rá erre egy dokinál. :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11562) Nightmare válasza spammer (#11561) üzenetére


Nightmare
senior tag

nincs itt semmi baj. azért gondolj bele, napi 5 liter víz, 70 kg. elég sok. amúgy ogre is leírt sokmindent meg én is linkeltem oldalakat. és nem 5 napig ittam így. majdnem egy évig. létező dolog amiről beszélek, hogy visszatart a szervezet vizet, a sejtekben, meg a vér is nagyon híg lesz. lehet az én vesém ennyit tud. nem hinném hogy ez bajt jelent. 30 évig semmi baj nem volt.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#11563) brownus válasza Woodslave (#11560) üzenetére


brownus
veterán

reggel felkelek, és 4 dl. pohár víz ott van mellettem amit még lefekvéskor készítettem oda, majd ~ 1 dl kávé+tej.
elkeverem a lepidium meyenii poromat turmixban vagy joghurtban ami éppen a kezem ügyébe esik. ~ 1 dl

a melóban ~ 2 litert iszok meg (9óra alatt), majd otthon még 1-1,5 liter folyadékot, ami már lehet tea/szörp/víz

ez kb 4 liter, és akkor még nem számoltam a zöldséget, gyümölcsöt, főétkezéseket...

[ Szerkesztve ]

(#11564) Nightmare


Nightmare
senior tag

nekem többet ér az,hogy alszom éjjel. az életminőségem nagyon szar volt. azért éjjel 3x felkelni nem egy élmény. egész furcsa érzés végig aludni egy éjszakát.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#11565) S e t h


S e t h
nagyúr

Tegnap megszületett a kislányom, sosem hittem volna , hogy valamikor fontosabb lesz bármi az edzésnél. :)
De legalább sokáig nem lesz gond azzal ,hogy tartani kell. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#11566) meroly válasza S e t h (#11565) üzenetére


meroly
veterán

Gratulálok! :C
Igen, egy gyerek nagyban megváltoztatja az ember hozzáállását a dolgokhoz. :K

Nightmare: az 1 liter most meg nem lesz kevés? Nem akarsz valami köztes állapotot megpróbálni, mondjuk 1,5-2 liter, vagy nemtudom.....

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#11567) Szaky


Szaky
tag

Itt NE vásároljatok: http://gymstore.hu/

Akkora parasztok, hogy az valami hihetetlen! Extra költség a számlán a szállításnál, visszaküldöm. Majd megrendelem megint, személyes átvétellel, hogy tiszta legyen. Felhívnak, hogy annak ellenére, hogy a főnök nem akar engem kiszolgálni, mert nem vettem át a termeket, mégis másnap mehetek majd érte ezt levélben meg is erősítettek. Ma hívnak, hogy a főnök másnak odaígérte a cuccot, és vagy válasszak másik ízt, vagy csak jövő hét csütörtökre lesz meg. És ilyen van B+ :)

(#11568) Nightmare válasza spammer (#11561) üzenetére


Nightmare
senior tag

tudod van aki 3tskg ch-val tömegel, nekem annyi volt a diéta. nálam 6tskg ch kell, viszont kevesebb vizet tolerálok. ez van.

meroly. de. holnap már emelem. tudom, hogy hosszú távon nem megy. de ki akarom magam üríteni.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#11569) python1 válasza S e t h (#11565) üzenetére


python1
veterán

Gratulálok! :C

Nekem van 4. :)

(#11570) spammer válasza S e t h (#11565) üzenetére


spammer
veterán

Gratulálok gyúrós papa :C

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11571) Yeffy válasza S e t h (#11565) üzenetére


Yeffy
veterán

gratulálok! :)
"ismerős" szitu, nekem is OFF van a héten edzésileg, keresztlányom született meg hétvégén, és van tennivaló bőven még így is... :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#11572) God Vazzeg válasza S e t h (#11565) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Gratulálok, nagy boldogság ez Nektek :R

(#11573) Shadowbull válasza S e t h (#11565) üzenetére


Shadowbull
addikt

grat
:C

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#11574) Woodslave válasza S e t h (#11565) üzenetére


Woodslave
nagyúr

grat. :C

mondjuk nekem azóta van motivációm ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11575) BÁ Nutrition válasza S e t h (#11565) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Grat :C

ráadásul pont a vízivás világnapján :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#11576) shteer válasza S e t h (#11565) üzenetére


shteer
titán

Grat! :)

..szerintem jónak tűnik

(#11577) deniro2 válasza S e t h (#11565) üzenetére


deniro2
senior tag

:C

(#11578) DirtyFREE válasza S e t h (#11565) üzenetére


DirtyFREE
tag

:C
Más:


:D

[ Szerkesztve ]

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#11579) Radnix válasza S e t h (#11565) üzenetére


Radnix
senior tag

Gratulálok fateeer! ;)

(#11580) S e t h


S e t h
nagyúr

Köszi mindenkinek srácok, család még kórházban, megyek hátazni. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#11581) siti válasza S e t h (#11580) üzenetére


siti
senior tag

nyugodtan menjél tejfakasztóra, majd mi gyúrunk helyetted is :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#11582) macikos válasza Nightmare (#11550) üzenetére


macikos
addikt

Te nem vagy túl okos, igaz? ;]

Azért nem iszol sok vizet, mert utána hugyoznod kell :C Gratulálok!

Te olyan vagy, mint amikor sokan azért nem járnak edzeni, mert akkor leizzadnak, azt meg nem szeretik.

A víz, a hidratáltság az életet jelenti. Víz nélkül 2 napig bírod, kaja nélkül 2 hétig vagy még tovább.

A tested több mint 75%-a víz. Ahogy öregszel, elhasználódik a tested, csökken a víztartalma. Embrionális szakaszban a testünk 95%-a víz. Egy csecsemő testének 80%-a, míg egy öregemberé 50%!

Mellesleg az is elgondolkodtató, hogy egy átlag 10-15 kilós kiskutya simán megiszik naponta 1 liter vizet... biztos hülyék az állatok.

Egyébként meg ez egy tévhit, hogy nem vagy szomjas. Az elhízás egyik oka, hogy az emberek amikor szomjasak, akkor nem isznak, hanem esznek. Mit érzel? Jaj, valami kellene a gyomromba. Inni nem fogsz, mert hugyoznod kell, izzadni fogsz, na meg a legfontosabb: nem okoz örömet úgy, mint az evés. Inkább begyűrsz valami kaját, csokit, hamburgert, milyen jó is az. Közben meg csak szomjas voltál. Olyat nem szoktál látni, hogy valaki ül a TV előtt és vizet vedel, csak olyat, hogy ül a TV előtt és küldi be a piskóta tallért meg a chipset... ezért van annyi kövér ember.

[ Szerkesztve ]

(#11583) deniro2


deniro2
senior tag

Ma fél 10-kor mentem edzeni, mondom korán van, az eső is esik, lesz egy nyugodt edzésem. Hát vazzeg, ilyen szürreális élményben ritkán volt részem, mint ez a mai, egy elborult David Lynch film kutyaf@sza ehhez képest... :N Főkert rt-s munkaruhában vállazó svéd különítmény, félmeztelenül edző őrült, aki folyamatosan magában motyog, degenerált ikerpár (nem vicc, két ugyanolyan fószer) utcai ruhában, túrós táskával tele pofával fekvenyom, miközben artikulátlan hangon, üvöltve kommunikál egymással... :D Olyan volt, mintha valaki lsd-t csempészett volna a turmixomba... :)

macikos: a 4 kilós yorkim napi fél liter vizet benyom...

[ Szerkesztve ]

(#11584) God Vazzeg válasza deniro2 (#11583) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Remélem nálunk nem ez lesz, mert kivágok mindenkit :D

(#11585) Dexar007 válasza macikos (#11582) üzenetére


Dexar007
veterán

Neked milyen kutyád van ember? :DDD
A miénk kb 2-3 decit iszik 3-4 nap alatt,télen persze.

Give me your cum,bull!

(#11586) deniro2 válasza Dexar007 (#11585) üzenetére


deniro2
senior tag

Neked milyen kutyád van, ami kevesebb, mint napi 1 decit iszik :F Vagy nem vízre gondoltál? :) Az enyém absztinens... ;)

(#11587) Yeffy


Yeffy
veterán

:O :(((

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#11588) shteer válasza Dexar007 (#11585) üzenetére


shteer
titán

Gyuros :)

..szerintem jónak tűnik

(#11589) shteer válasza Yeffy (#11587) üzenetére


shteer
titán

Ha mar szoba kerultek a kutyak.. Te mennyit iszol? ;] :D

..szerintem jónak tűnik

(#11590) bsafran


bsafran
csendes tag

sziasztok,

A nyers túrót hogyan lehet elfogyaszthatóbbá tenni úgy, hogy mégse legyen belõle szénhidrát-bomba?

(#11591) God Vazzeg válasza bsafran (#11590) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Adsz hozzá kis vizet, és kis fehérjét, túrókrém lesz belőle, nagyon finom :K

(#11592) Dexar007 válasza deniro2 (#11586) üzenetére


Dexar007
veterán

Uszkár, 7-8 kg. De tényleg nagyon keveset iszik ilyenkor..Nyáron talán megvan a napi 3 deci.

Give me your cum,bull!

(#11593) Yeffy válasza shteer (#11589) üzenetére


Yeffy
veterán

szerintem többet, mint te

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#11594) shteer válasza Yeffy (#11593) üzenetére


shteer
titán

Hat jo, de te gyursz is :)

..szerintem jónak tűnik

(#11595) Woodslave válasza macikos (#11582) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az elhízásszakértő ;]
na megyek mert holnap zárva a terem, ma még szétbombázom a mellet-bicepszet :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11596) Yeffy válasza shteer (#11594) üzenetére


Yeffy
veterán

miért, te nem?
akkor mi a pélónak vagy itt? ;]

amúgy olyan 4-5 lityó télen, 6-8 nyáron, attól függ, van-e kinti melóm...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#11597) hrvp válasza deniro2 (#11583) üzenetére


hrvp
aktív tag

Megnyugodtam, akkor nem csak nálunk volt káosz ma a teremben. Fogtam a fejem, nem tudtam sírjak vagy nevessek. Ha kimentem volna a telefonomért egy fél órás gym fails compilation-nyi anyag összejött volna. Azt beszéltük edzőtársammal, biztos ma van a szarul edzés világnapja. A legdurvább az az egészben, hogy a 3-4 figura messze a legjobb formával rendelkezett a teremben. De amit leműveltek...Lábujjhegyen guggolás 45 kilóval, minden felsőtest gyakorlat 2-3 centis mozgástartománnyal stb. stb.

(#11598) Dexar007 válasza hrvp (#11597) üzenetére


Dexar007
veterán

ÉS az ilyen köcsögök néznek ki a legjobban. Ironikus kicsit nem? :)

Give me your cum,bull!

(#11599) #11527168 válasza Dexar007 (#11598) üzenetére


#11527168
törölt tag

Már kaptak Muszkli Armi termékmintát :K Amúgy nálunk is tele volt a terem, pedig azt hittem üres lesz a 2mm hó miatt.

(#11600) BÁ Nutrition válasza macikos (#11582) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

már értem mi ez a 128 kilós fittnesz forma testsúly, azt hittem hogy csak összecsoffadtál, közben meg tudatos, testformálás ifbb pro szintre:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.