Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) modd3r


modd3r
őstag

Mivel 2012 őszén (ha minden igaz) megjelenik kedvenc játékom, a Fallout 4. része, gondoltam nyitok egy topikot, amiben összeszedem a vele kapcsolatos infókat.

Fallout 4: San Francisco

Bár a Fallout 3 még mindig futja a jól megérdemelt köreit, a rajongók már a negyedik résszel kapcsolatban kérdezgetnek és találgatnak.
Persze a Bethesda Softworks sem hagyja "lenyugodni a kedélyeket", hiszen számos interjúban mintegy véletlenül megemlítik a lehetséges folytatást, majd nem nyilatkoznak. Ezúttal is így történt, hiszen maga a producer, Todd Howard árulta el az MTV-nek adott nyilatkozatában, hogy rengeteget tanultak a harmadik rész fogadtatásából és a negyedik epizódot úgy szeretnék megoldani, hogy se maximálisan elérhető szintje, sem pedig befejezése ne legyen a programnak.

Trailer 1.
Trailer 2.

(#2) fps8 válasza modd3r (#1) üzenetére


fps8
senior tag

Ohh. Állok elébe!
Még most is a New Wegas-t tolom, hihetetlen hogy egy kicsit jobban átdolgozott sztori mekkorát lendített a játékélményen a 3 óta. De még mindig a 2 a Best nálam :)
Vic és a rádiója, meg a beszélő halálkarmok :D

"War... war never changes"

(#3) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Teaser site, ami remélhetőleg közelgő Fallout 4 bejelentésre utal:

http://thesurvivor2299.com

A tegnapi nap egy egyszerű Caesar-kódolású üzenet is felkerült a korábbi Morze-kód mellé.

Ezen a website-on lehet követni az oldal változásait.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4) HaaS


HaaS
addikt

IGEEEN!

7.62 High Calibre-rel ütöm el addig is az időt... Blue Sun Mod odab...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#5) bLaCkDoGoNe válasza bLaCkDoGoNe (#3) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Sajnos az oldal kamu volt. :(

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) Cyrusv10


Cyrusv10
tag

(#7) keIdor


keIdor
titán

TRAILER

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) keIdor


keIdor
titán

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) adamgreen válasza keIdor (#7) üzenetére


adamgreen
senior tag

gyönyörű

:K

(#10) freelanced


freelanced
addikt

Reméltem, hogy én nyithatom meg az új topikot, de kissé elkeseredve látom, hogy már van egy régebbről :DD

Ha raknak valamilyen járművet a játékba én már elégedett leszek. (Meg persze ha hozza az előző két rész színvonalát). Azt már elképzelni sem tudom, hogy milyen lenne ha még Co-Op játékmód is kerülne bele... :U

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#11) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Idén június 3-án volt Karácsony. :B

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#12) Honzi


Honzi
senior tag

[link]

Még a végén valóban igaz lesz ez 11 hónappal ezelőtti.

June 2015 - Fallout 4 reveal at E3, trailer only
July 2015 - First gameplay trailers
August 2015 - More information
October 2015 - PS4/Xbox One/PC release
November 2015 - First DLC
December 2015 - Second DLC, as well as PS3/360 version release
January 2016 - Third DLC
March 2016 - Forth DLC
April 2016 - Fifth and Final DLC
June 2016 - Fallout Spinoff revealed, in development by Behaviour Interactive.
October 2016 - Fallout Spinoff released for PS4/Xbox One/PC

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#13) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Erre én is csak legyintettem, amikor megjelent, a sajtótájékoztató után majd többet tudunk.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Mondjuk baromi kíváncsi vagyok arra, hogy milyen lesz az új Fallout Adam Adamowicz concept artjai nélkül: a FO3 'making of' videója alapján elég sok mindent köszönhetünk neki, és a trailerben is nagyrészt ezeket látom visszaköszönni, pedig örülnék egy kis friss látásmódnak a retro-futurisztikus dolgokban, ne csak a FO3 assetjeit "HD-sítsék".

A másik nagy kérdés számomra, hogy valóban elmarad-e a Ron Pearlman-féle klasszikus "War. War never changes" bevezető, és tényleg a főhős narrálja majd az intrót (ez a korábbi pletykákat, az előzőekben hivatkozott Reddit-es posztot és a trailert összerakva egyre valószínűbbnek tűnik). Ezt azért sajnálnám.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#15) Ryder62 válasza bLaCkDoGoNe (#14) üzenetére


Ryder62
őstag

Szvsz kicsit máshogy nézz ki a Fallout 4 mint a 3 és NV.

(#16) Synthwave válasza Ryder62 (#15) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Részemről akkor is instabuy lenne, hogy megmaradt volna az első két rész izometrikus nézeténél (és motorjánál).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17) bLaCkDoGoNe válasza Ryder62 (#15) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Egy "kicsit" valóban máshogy néz ki, de a lények/tárgyak/robotok, amiket a trailerben lehet látni, tulajdonképpen a FO3 assetjeinek a HD-sítései. Ez valahol érthető, hiszen a világnak vizuálisan konzisztensnek kell lennie a korábbi részekkel (és természetesen én is örülük, ha ismerős dolgokkal találkozom), ugyanakkor azt is szeretném, ha láthatnék valami újat is, ami illik az eddigiekhez, de mégis valami frissességet hoz. Egyelőre kicsit az az érzésem, hogy "csak" HD-be pakolták át a dolgokat (pl. most már tükröződik Mr. Handy teste), de én személy szerint picit szomorú lennék, ha megint "csak" ugyanazokkal találkoznék, mint a FO3-ban. Legyen valami újdonság is. (Eddig az egyetlen ilyen nagyobb szabású dolog a repülő hajó, de személy szerint az nekem egyáltalán nem tetszik és valahogy nagyon idegennek gondolom a világtól.)

De ez csak szőrszálhasogatás, természetesen első napos vétel lesz (remélhetőleg gyűjtői kiadásban).

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#18) Enton


Enton
addikt

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#19) Synthwave válasza bLaCkDoGoNe (#17) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az idegen lényeket?

EJNYE. Hát nem játszottál a legelső résszel? Mert ott nagyon magas luck-kal, a semmi közepén egy random encounter során találod meg az Alien Blastert, mégpedig egy dűnébe csapódott UFO-roncs mellett, ahol két barátságos/talan szürke is pihenget a homokban az elszivárgott hűtőplazma mellett, kissé szikkadt állapotban.
KÖZTÜNK JÁRNAK. FIGYELNEK.

)

MEKKORA világ omlott bennem össze, amikor a harmadik részben a lezuhant UFO mellett talált szkafanderes idegent akartam elhurcolni a Tenpenny Towerig, hogy a szobámban lévő műtőasztalra hajintsam, további beható tanulmányozás céljából. És amikor FÉL ÓRA grab itemes ufóVONSZOLÁS után szembesültem a ténnyel, hogy a bejárati ajtón már nem tudom áthurcolni.. :W

Kénytelen voltam beérni egy levágott Deathclaw manccsal.. ;______;

DEATH CLAW, so huehue.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#20) Ryder62 válasza bLaCkDoGoNe (#17) üzenetére


Ryder62
őstag

A repülő hajó nekem se tetszett.

1:45-nél az nekem nem ismerős.

Pl a felborult hajóroncs előtt viszont nem tudom mi mászkált a homokban.

(#21) bLaCkDoGoNe válasza Ryder62 (#20) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én valami Mirelurk-alternatívának tippelném, de az valóban új. (Látom átment, amit mondani akartam. ;) )

(#19) [oWn]f4te: Hogy mitmivan? :) Nem az ufókról beszéltem, hanem azokról a lökhajtásos vitorláshajókról, amiket a trailerben láthatunk.

Egyébként a vault dweller hangja csak szerintem Troy Baker?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#22) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Fallout 4 gyűjtői kiadást ide nekem MOST!!!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#23) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

November 10-én kezdődik az új időszámítás :C

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#24) mlinus


mlinus
őstag

OH MY GOD.

ugye ezt nem álmondtam??

(#25) Honzi


Honzi
senior tag

Erre nem számítottam.
Ennyi mindent nagyon ritkán mutatnak meg.
És amit mutattak 11/10 IGN

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#26) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez EPIC lesz. Egyszerűen még mindig keresem az államat. Todd Howardban most sem csalódtam.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#27) mlinus válasza bLaCkDoGoNe (#26) üzenetére


mlinus
őstag

most utólag is nevetek azokon akik kritizálták a grafikát az első trailer után :C ;] ;]

(#28) bLaCkDoGoNe válasza mlinus (#27) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Megjönnek azok majd most is, és megmondják a tutit. :)
Számítok még az elkerülhetetlen "Skyrim with guns" beszólásokra is, különös tekintettel a házépítgetésre.

Nekem baromi szimpatikus amúgy egyrészt az, hogy képesek voltak ilyen hosszú ideig ennyire szoros hírzárlatot tartani, és egy ilyen áll-leejtős bemutatót tartani, ez manapság nem gyakori.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#29) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

/s

(#30) Enton válasza wjbhbdux (#29) üzenetére


Enton
addikt

Kiváncsi vagyok mennyiért lesz, plusz hány darab készül belőle. ;]

120 dollár elméletileg a collectors edition!

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#31) Synthwave válasza wjbhbdux (#29) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vagy 30 rongy.

Nem jártam messze.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32) Enton


Enton
addikt

Fan Tries to Preorder Fallout 4 With Bottle Caps

[link]

Kiváncsi vagyok kap-e érte majd játékot. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#33) gyimger válasza Enton (#32) üzenetére


gyimger
őstag

Nem tudom, megér-e negyvenezret. Egyszeri alkalom, de azért, hogy párszor használjam... Kértem értesítést, ha kap a bolt belőle, de addig még vívódom.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#34) Synthwave válasza Enton (#32) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor majd küldök pár levágott szupermutáns mancsot, hátha. Úgyis van egy-kettő az utcában.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#35) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Kap sprint lehetőséget is a 4, legalábbis mikor a videón a special-t osztogatja az endurancnál látható.

(#36) Helsing


Helsing
aktív tag

Ez jó hír. Imádtam az előző részeket.
Az idei év nagyon erős játékban. Először Witcher 3 most meg Fallout 4

(#37) Thodeus válasza Helsing (#36) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Jó RPG-ékből sose elég. :)

(#38) Helsing válasza Thodeus (#37) üzenetére


Helsing
aktív tag

Remélem lesz benne olyan realisztikus mód mint a NV-ban. Inni, enni és aludni kell valamint a lőszereknek is van súlya. A csúcs az lenne ha még betegségek is lennének benne.

(#39) Thodeus válasza Helsing (#38) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Igen, én is bízom benne, hogy megmarad a HC mód, illetve kívácsni vagyok, hogy az iron sight is marad-e a fegyvereknél, bár nem halok bele ha ez utóbbi nem lesz. Egyedül ez a 4 opciós párbeszéd rendszer ami kicsit zavar, hogy túl egyszerű, egyszerűen kevésnek érzem.

(#40) Synthwave válasza Thodeus (#39) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Bethesda-nak sosem volt erőssége a beszélgetősdi. Lsd. a TES 3 / 4-féle, topikalapú primkó szörnyűséget.

Black Isle / Interplay kell. Ene.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41) Thodeus válasza Synthwave (#40) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Igen, de ennél a fekete-fehér, igen-nem féle rendszerneél majd hogy nem minden jobb lenne.

(#42) Synthwave válasza Thodeus (#41) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Remélem végül nem tényleg ilyen primitív szar lesz, különben felégetem a Bethesda székházat..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#43) Honzi


Honzi
senior tag

Fallout 4 is 1080p & 30fps on Xbox One and PS4. Resolution and FPS are not limited in any way on the PC.
[link]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#44) freelanced


freelanced
addikt

Üdv!

Kapható még valahol pip boy edition ahol garantálják az előrendelést? Az 576 ma írt hogy nem tudják biztosítani..

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#45) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó fej volt a Bethesda. :)

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46) gyimger


gyimger
őstag

"Bethesda egy blogposztban árulta el, hogy az iPhone 6, iPhone 5/5S, iPhone 4/5S, a Samsung Galaxy 5 és Galaxy 4, valamint az ezekhez hasonló méretű vagy ennél kisebb telefonok beférnek a Pip-Boy tokba, a nagyobbak, mint a Galaxy Note vagy az iPhone 6 Plus viszont már nem."

Még mindig vívódom.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#47) james001 válasza freelanced (#44) üzenetére


james001
veterán

Ez engem is érdekelne,már mindenhol elfogyott nem csak 576-ban,ráadásul mind3 platformon :(
Remélhetőleg jön még majd megjelenés napján,vagy lehet megkérem haveromat aki ismer pár konzolboltos embert hogy ügyeskedjen már ki valamit :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#48) freelanced válasza james001 (#47) üzenetére


freelanced
addikt

Egyébként nem teljesen korrektek a cégek ebben, több helyről is előrendeltem, de eddig semmi visszajelzés, hogy lesz-e vagy nem. Abban reménykedek, hogy ha más nem lesz valaki visszamondja vagy ilyesmi de amekkora a kereslet rá ez elég valószínűtlen.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#49) Honzi


Honzi
senior tag

Fallout 4 – Gameplay Exploration

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#50) Ric4m0nd válasza Honzi (#49) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

"-Man, I don't know who you are, but your timing is impeccable!" Kösz! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.