Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93351) sugarforce válasza Stauffenberg (#93321) üzenetére


sugarforce
őstag

Hát ezen a szösszeneteden most jót nyerítettem :D De az a baj, hogy sajnos nem irreális.

(#93352) frankdelgado válasza Stauffenberg (#93349) üzenetére


frankdelgado
őstag

Néha valóban az volt, hogy azt sem láttam hová lövök, csak nyomtam, mit a siket a csengőt :DDD ! Ha gondolod dobj egy jelölést a gizmo1686-nak, BF-ben mindíg benne vagyok, ha hagynak.

(#93353) sugarforce válasza eL Geri (#93329) üzenetére


sugarforce
őstag

router webes felület en kiirt wan ip és a what is my ip-n kiirt cím egyezik?

(#93354) eL Geri válasza sugarforce (#93353) üzenetére


eL Geri
őstag

Igen! Ez lenne a tökéletes teszt :)

Csak jelenleg nem tudok belépni a routerembe, mert elfelejtettem a jelszót. És annyira nem éget a dolog, hogy resetlejem, amivel visszakapnám a default jelszót (és persze törlődne pár, már bevált beállításom).

(#93355) Stauffenberg válasza eL Geri (#93354) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hamarabb bekonfiguráltad volna újra, mint amennyit ezekkel a hozzászólásokkal elszarakodtál. :D

(#93356) eL Geri válasza Stauffenberg (#93355) üzenetére


eL Geri
őstag

A trükk az, hogy a munkában könnyebben elfilozofálgatok ezeken a dolgokon, mint hogy otthon időt szánjak a cselekvésre.

Ugyanebből kifolyólag többet írogatok itt napközben, mint játszok otthon esténként :(

(#93357) Medocsabi válasza eL Geri (#93356) üzenetére


Medocsabi
addikt

"Ugyanebből kifolyólag többet írogatok itt napközben, mint játszok otthon esténként :("
Dettó,mire végzek melóban és edzéssel,már öreg este van. csak akkor játszom ha másnap nem kell dolgozzak :)

(#93358) eL Geri válasza Medocsabi (#93357) üzenetére


eL Geri
őstag

Engem meg az asszony lát el mindig valami "jó" kis feladattal. Vagy ő használja a TV-t :W

(#93359) rdt89


rdt89
addikt

Egy kis problémába ütköztem, mellyel még nem találkoztam. megvásároltam a Store-ból a mai napon a Saints Row 4 Re-Elected nevű játékot. Feltelepítettem de nem indítja el, hanem mikor kész a telepítés a Games felületről indítva vissza dob a store-ba ahol az install felirat fogad. Arra rányomok elkezdi a downloading feliratot majd 5 másodperc múlva vissza ugrik az install felirat a Store-ban. 10 másodpercig nyomtam a kikapcsoló gombot (ki-be kapcsolásnál egyaránt), újra is telepítettem, de semmi nem történt. Xbox One S-el történt ez az eset.

Előre is köszönöm szépen a segítségeteket. :R

(#93360) Medocsabi válasza eL Geri (#93358) üzenetére


Medocsabi
addikt

Tűrni kell testvér,tűrni kell :D :D
Már írtam h nekem van akkora mákom hogy párom is xboxozik :) imádom nézni ahogy játszik,főleg a tomb raiderrel,sikongatva rángatja a kontrollert. (igen,a kontrollert!!!!!) :DDD

(#93361) sugarforce válasza Medocsabi (#93360) üzenetére


sugarforce
őstag

ááá nálunk is mindketten szeretünk játszani, néha már úgy kell elzavarni, hogy akkor most én játszom. :DD

(#93362) sch_a válasza eL Geri (#93354) üzenetére


sch_a
addikt

Ne haragudj, de ha nincs problémád multizás közben, akkor mi a francért is érdekes ennyire a dolog?

(#93363) Jovanny2 válasza eL Geri (#93354) üzenetére


Jovanny2
őstag

Keep Calm...a router mögül wifin is publikus IP-t dob a checker, ha az van. Telekom VDSL, a legújabb ZTE router modemmel.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#93364) eL Geri válasza Jovanny2 (#93363) üzenetére


eL Geri
őstag

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#93365) jox0425 válasza rdt89 (#93359) üzenetére


jox0425
csendes tag

Szia!
Ugyanezt a problémát nekem is eljátszotta amikor megvettem.
Próbáld meg újratelepíteni, nekem jó lett utána. Amikor a "ready to start" üzenetet kiírja akkor NE menj rá! Valószínűleg nekem ez kavart be hogy rámentem, és utána nem indult el.

[ Szerkesztve ]

(#93366) bLaCkDoGoNe válasza sugarforce (#93361) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mekkora mázlisták vagytok! :C

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#93367) sch_a válasza Jovanny2 (#93363) üzenetére


sch_a
addikt

Igen, nyilván publikus IP-t dob, hisz mi mást látna? Jól mondja, meg kéne néznie, hogy a router-nél a WAN-nál milyen IP-t lát. Nem mindegy ugyanis, hogy hányszor van NAT-olva. Mikor érkezik egy kérés feléd, az nyilván a publikus IP-dre érkezik, ami jobb esetben a saját routered. Ott beállíthatod, hogy az adott port-ra érkező kérést melyik belső IP-címre (és portra) továbbítsa. Ezt hívják portforwardingnak.

Ha privát IP-t kapsz, az azt jelenti, hogy már a szolgáltatónál is történik egy címfordítás. Tehát te a routeredet akárhogy állítgathatod, hisz már ahhoz sem fog eljutni a kérés.

Ebből akkor lehet probléma multiban, ha két olyan játékos szeretne egymással játszani, akik közül egyik sem rendelkezik publikus IP-vel, vagy rendelkezik, de nem működik a portforwarding. Leegyszerűsítve, ha egyiküknél sem jelez "open NAT-ot" a konzol.

De ez is csak olyan multikra érvényes, ahol nem egy dedikált szerveren játszanátok, hanem mondjuk mindenképp egyikőtöknek kéne lennie a hostnak. Pl. ha FIFA-val játszanátok ketten egymás ellen, az ilyen szituáció lehet. Vagy ha mondjuk egy játék kampányát játszanátok coop-ban, úgy, hogy egyikőtök csatlakozna a másikhoz.

(#93368) rdt89 válasza jox0425 (#93365) üzenetére


rdt89
addikt

Helló!

A leírt instrukciók meg voltak, minden verziós telepítés meg volt, és továbbra is a store-ba dob indításkor.

(#93369) zsocy válasza rdt89 (#93368) üzenetére


zsocy
őstag

Akkor hívd a supportot holnap, szerintem megoldják valahogy.

(#93370) csoki98


csoki98
tag

Üdv!
Az egyik wireless kontrolleren tönkrement az RB gomb, amennyire utánanéztem, cserét ajánlanak fel, viszont sehol se találtam meg hogy ezt a cserét hogyan tudnám véghezvinni. Valaki cserélte már ki?

"Gondoltál már arra, hogy az univerzum, amiben élünk, talán egy agysejtje egy ismeretlen lénynek?" Poco F3

(#93371) rdt89 válasza zsocy (#93369) üzenetére


rdt89
addikt

Most először a ready to start alatt rányomtam az indításra és ezt a hibaüzenetet dobta:

sorry we cannot launch this

the item you are trying to use appears to be corrupt. try uninstalling it then reinstalling. error(0x80070570)

(#93372) hackeeeee válasza csoki98 (#93370) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ügyfélszolgálat felhív, szerintem ez a legegyszerűbb.

Ha külön vetted, akkor kelleni fog a vásárlást igazoló nyugta.

Véleményem szubjektív...

(#93373) jox0425 válasza rdt89 (#93368) üzenetére


jox0425
csendes tag

Kár, pedig nekem így működött.
Először install volt "ready to start" üzenetnél rámentem, semmi.
Töröltem, majd 10 mp-ig nyomtam a bekapcs gombot, leállt majd újra elindítottam a konzolt.
Install közben hagytam hogy végigmenjen, közben nem csináltam semmit csak szugeráltam a my games&apps-t :DD
Ezután simán elindult nekem, pont a napokban toltam végig a story-t.
Egyébként ha rákeresel, külföldi fórumokon is vannak ilyen hibáról üzenetek, de érdemi megoldásként mindenhol a reinstallt írják.

(#93374) rdt89 válasza jox0425 (#93373) üzenetére


rdt89
addikt

Na leírom mi minden lett megpróbálva:

- újratelepítés kb. 10-szer (hasztalan)
- kollégám profilján is meg van véve ez a játék, így beléptem a profiljába onnan install, a neve alatt se indult el.
- ő is belépett a profilomba a saját gépén install, de neki egyből indult
- hosszú gombos kikapcsolás is meg volt de semmi
- próbáltam nem bejelentkezve üresen indítani és semmi

A Box-al lesz valami. De minden más játék hibátlanul indul, csak ez nem.

Ebből holnap ügyfélszolgálat lesz.
Igaz a hazai száma: 0680/018590?

Köszönöm szépen a segítségeket. :)

[ Szerkesztve ]

(#93375) MrPeekaboo válasza rdt89 (#93374) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Hard restart-ot próbáld meg. Csak a dashboard fusson, utána a konzolon tartsd nyomva 10 mp-ig a bekapcsoló gombot. Ezzel kikapcsol a konzol. Ezután húzd ki a tápkábelt a konnektorból, majd várj 30 mp-et. Utána dugd vissza és boot után talán elindul a játék. Ha ez sem segít, akkor Settings/Disc & Blu-Ray/Blu-Ray/Persistent Storage/Clear Persistent Storage menü.

[ Szerkesztve ]

(#93376) rdt89 válasza MrPeekaboo (#93375) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen az instrukciókat, de ezek se oldották meg a problémát sajnos.
Holnap support hívás lesz, nem akarok 100%-os formatot csinálni, pedig érzem ez lesz a végső megoldás javaslata a diszpécsernek is.

(#93377) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Lehet jelentkezni a For Honor zárt bétára (01.26. - 01.29.).

(#93378) pzstm


pzstm
titán

Tobb hullamban erkezik a beta Dashboard jovo hettol. Egy kis elozetes ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#93379) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Heti akciós lista:

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#93380) parandroid válasza Bogyi007 (#93379) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

És én még azt hittem, én kelek korán... ;]

Forzák jól tartják az árukat, FH2 még magában is jó drága (kb ezen pakk áráért vettem a FH3-at), F5-öt mostanra már kb ingyen illene adni, szóval ez a pakk még így is egy kicsit húzós. De a legjobb az akciós dudahang-készlet 89 centért, lol.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#93381) oriic válasza pzstm (#93378) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na végre. Hajrá! :C

(#93379) Bogyi007

Back to the Future játékot végre megveszem. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#93382) Bogyi007 válasza parandroid (#93380) üzenetére


Bogyi007
veterán

4.40-kor kelek vasárnap kivételével mindennap. :))

Pedig a Forza Horizon 2 + Forza Motorsport 5 csomag ára önmagában is csökkentve lett ezen oldal szerint...

Forza Horizon 3 Car Pass akciós ára viszont egy beismerő vallomás az Ms részéről hogy drágán adták a nagy semmit eddig...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#93383) hadogabi1 válasza Bogyi007 (#93382) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Be is szereztem a car pass-t. Ha jól látom megkaptam vele a logitech g packot meg egy másik packot is rockstart elvileg. Kérdésem az lenne hogy visszamenőleg is megkapom a kocsikat amiket november óta kiadtak? Vagy hogy van ez?

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#93384) Corpuscle válasza hadogabi1 (#93383) üzenetére


Corpuscle
őstag

Igen, megkapod. :)

"Get six monthly car packs at one low price. With the Forza Horizon 3 Car Pass, you’ll always be dialed in to the latest and greatest cars in Forza Horizon 3. The Car Pass brings you six monthly car packs (7 cars each) beginning in October 2016, ending March 2017."

[ Szerkesztve ]

(#93385) rdt89 válasza Bogyi007 (#93382) üzenetére


rdt89
addikt

Én már csak keddeneként a te linkjeidet várom mindig a heti akciós listáról. :)

(#93386) Stevenstyle válasza hadogabi1 (#93383) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Igen.

(#93387) hadogabi1 válasza Corpuscle (#93384) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Ha jól sejtem a mapon kocsikáznak és le kell őket vadásznom nem egyből kapom meg a garázsba :D

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#93388) lacy86 válasza pzstm (#93378) üzenetére


lacy86
addikt

Ebben most az az uj, hogy van egy plusz "recording" resz?
( bocsi ha nem latom 😜 )

(#93389) hackeeeee válasza Bogyi007 (#93379) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Így ez elgondolkoztató. :)

Bár, az FM5-tel lényegében alig játszottam, viszont a Home-olva az FH2-vel nagyon sokat, jó lenne ha meglenne.. :)

A Car pass-t lehet bezsákolom így, ennyit megér. :) ~6k.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#93390) benesteven válasza zsolesz010 (#93103) üzenetére


benesteven
csendes tag

Helló! Köszönöm a segítséget! Beszéltem a Digivel kaptam másik IP-t és működik :) Stabilan open a NAT type :) :)

(#93391) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Van arra valami megoldás hogy például MJ akciós listáján a játékok linkjeire kattintva a magyar piactér árak jöjjenek be s ne a Szingapúri?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#93392) Thusor


Thusor
őstag

Visszatérve a kollégiumban Xbox-ozáshoz és a NAT type-ra. Elképzelhető az, hogy a Telenor otthoni mobil internetjével használjam multira az Xboxot és ott rendesen működjön az Xbox live? Volt már aki ilyen módon kötötte internetre közületek és esetleg van tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy mennyit ehet az Xbox multira az adatkapcsolatból?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#93393) okibots válasza Bogyi007 (#93391) üzenetére


okibots
aktív tag

Van, előző este ne hagyd szingapúi store-on az oldalt. Válts vissza magyarra, úgy alap esetben magyar storeba irányít a link másnap is.

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#93394) zsocy válasza Bogyi007 (#93391) üzenetére


zsocy
őstag

Vagy csináld amit okibots ír, vagy írd át az oldal címében kézzel az en-sg részt hu-hu -ra.
De tényleg egyszerűbb ha magyaron hagyod kilépésnél.

(#93395) hackeeeee válasza Bogyi007 (#93391) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én cím alapján szoktam keresni, és akkor úgy marad, ha átállítottam a főoldalt.

Véleményem szubjektív...

(#93396) Corpuscle válasza Bogyi007 (#93391) üzenetére


Corpuscle
őstag

Van magyar piactér is? :DDD

(#93397) pzstm válasza lacy86 (#93388) üzenetére


pzstm
titán

meg az összes többi. Nézd majd meg a tiedet este otthon ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#93398) bulikavagyok válasza pzstm (#93397) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Őszintén én sem látok rajta semmi újat.. :B Bár pont lesz***om, h néz ki, csak legyen végre gyors, és ne akadozzon.

[ Szerkesztve ]

(#93399) hackeeeee válasza bulikavagyok (#93398) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát maga az X-es menü új, nem? (nem bétázok, szal ha ott ez régóta van, akkor sorry).

Véleményem szubjektív...

(#93400) pzstm válasza bulikavagyok (#93398) üzenetére


pzstm
titán

Ez a jelenlegi...ezek alapján sem lát tényleg senki semmi újat? :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.