Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93151) Thusor


Thusor
őstag

Kollégiumban használnám az Xbox One-t. Sajnos a kollégium szervere végzi a NAT-olást. Mennyi hátrányom származik abból ha nem tudom a NAT-ot openre állítani?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#93152) Medocsabi válasza Jovanny2 (#93142) üzenetére


Medocsabi
addikt

1:én ezt amolyan poénnak szántam
2:nem azért adom tovább az olvasottakat mert akarok cserébe valamit hanem mert édekel a téma,és szeretek róla elbeszélgetni.
3:Tisztában vagyok vele mi a marketing bullshit mi az ami valódi hír,a világ legnagyobb médiaszolgáltatójánál dolgozom
4.ignore :)

(#93153) Szati3 válasza Stauffenberg (#93141) üzenetére


Szati3
újonc

Köszi szépen mindenkinek, akkor nem keresem a lehetőséget feleslegesen. :D

(#93154) lcdtv


lcdtv
aktív tag

láma, kérdés lehet de én nem tudom!
ha van egy konzolhoz kapott digitális játék , tehát csak kódom van és használtam de nem jött be akkor én azt eladhatom vagy egyáltalán tudja azt használni valaki?

(#93155) balazs025 válasza lcdtv (#93154) üzenetére


balazs025
senior tag

nem, accounthoz kötött

(#93156) lcdtv válasza balazs025 (#93155) üzenetére


lcdtv
aktív tag

köszönöm

(#93157) Hunt3r22 válasza lcdtv (#93154) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ha valakivel homeolsz, az még tudja használni. ;]

Xr

(#93158) Jovanny2


Jovanny2
őstag

BRÉKING! Jön az egér támogatás a boxra! De csak a M$ új sztenderd egerével lesz kompatibilis. :(

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#93159) bLaCkDoGoNe válasza Jovanny2 (#93158) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Twitteren írták? Ha nem, akkor kamu! ;]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#93160) Jovanny2 válasza bLaCkDoGoNe (#93159) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nem, Facebookos belső infó. :B

Onnan tudok a legfrissebb cross-platform játékról is, de ez még nincs megerősítve. Valószínűleg csak Skorpióra jön. :(

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#93161) okibots válasza Jovanny2 (#93158) üzenetére


okibots
aktív tag

Emellett bejelentettek egy csomó exkluzív címet is 2017-re (mind hivatalosan is támogatni fogja az egér billentyűzet kombinációt). Párat felsorolnék közülük: Yakuza 0, NiOH, Horizon: Zero Dawn, Nier Automata, Ace Combat 7, Uncharted: The Lost Legacy (DLC), Detroit: Become Human.....

....és amelyeket nem idén-re várjuk: God of War, Days Gone, Last of Us 2, Yakuza 6, Spider-Man, Knack 2, Gran Turismo Sport, Death Stranding.

Ja várjatok valami nincs rendben, nem találom a listán a Scalebound-ot, lehet, hogy nem is @majornelson twitterét olvastam :D ;]

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#93162) Bandit21


Bandit21
addikt

Üdv,
Lehet béna a kérdés, de tudja valaki, hogy lehet a kinect sports rivals-t úgy megcsinálni, hogy a gyerekeimnek ne kelljen minden alkalommal guest-ként új játékost csinálni?
A live-ba én vagyok bejelentkezve, a gyerekeknek pedig nincs live fiókja, mivel 5 és 7 évesek.
Köszönöm,
Üdv.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#93163) rdt89 válasza Jovanny2 (#93160) üzenetére


rdt89
addikt

Eddig nem az volt, hogy Scorpio-ra nem lesz külön játék? :(

(#93164) okibots válasza Bandit21 (#93162) üzenetére


okibots
aktív tag

Szia!

Guest-nél nincs mentés, azért kell mindig újra és újra csinálni nekik. Ha állandó karaktert akarsz, csinálj egy-egy Microsoft Fiókot amit ők használhatnak.

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#93165) balazs025 válasza Jovanny2 (#93160) üzenetére


balazs025
senior tag

60fps meg lesz? ;]

[ Szerkesztve ]

(#93166) Def26


Def26
félisten

Tizenkét órán át Xboxozott a fiú, mielőtt meghalt Óvatosan srácok. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#93167) Bandit21 válasza okibots (#93164) üzenetére


Bandit21
addikt

Ez az, hogy ahhoz meg google acc-ot kezdtem gyártani, de fiatalok hozzá. Nyilván csinálok majd egyet +5 évvel, csak azt hittem van vmi egyszerűbb. Ha kész lesz az MS fiókuk, akkor a familyhez adom őket a dobozon, vagy a játékban kell hozzáadni őket?

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#93168) ferensz válasza Def26 (#93166) üzenetére


ferensz
senior tag

Hat az elobb felsorolt exkluzivok mellett nehez lesz megallni :DDD

rdt89: a kollega humorizalt.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#93169) okibots válasza Bandit21 (#93167) üzenetére


okibots
aktív tag

Igen, olvastam, hogy fiatalok nagyon :) Hozzá adhatod őket, de játékon belül úgyis rákérdez, hogy melyik profillal képzeled el a dolgokat.

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#93170) rdt89 válasza Def26 (#93166) üzenetére


rdt89
addikt

Akkor én egy hős vagyok.
Nekem eddig a rekordom 16 óra, jó volt közben párszor illemhely kitérő, de kaja közben is nyomtam. :DD

(#93168) fec555:
Annak nem volt rossz. ;]

(#93171) interstate76 válasza interstate76 (#93108) üzenetére


interstate76
addikt

Az előzményben hülyeséget kérdeztem, vagy nehezet? :) Bármelyikről legyen is szó, nagyon megköszönném, ha valaki felvilágosítana! Köszi előre is! :R

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#93172) oriic válasza Def26 (#93166) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bár ahogy olvasom az egészsége is problémás volt, azért ez eléggé az ő hibája is. Lehet hosszú game partikat találni, de pihenőkkel megszakítva, mert a test nem bírja egyszerre az ilyen igénybevételt.

Live-Die-Respawn

(#93173) okibots válasza interstate76 (#93171) üzenetére


okibots
aktív tag

"ha használt gépet veszek, akkor mi a helyzet a gépen lévő, telepített játékokkal?"

Ha nem törli ott marad, de játszani nem tudsz vele, csak abban az esetben ha le homeolod a profilt amivel vásárolva lettek. (csak digitális játékoknál működik a homeolás)

"Mi történik, ha lemezes a játék, a lemez az eladóknál marad és telepíti az új konzoljára?"
Ha lemezes kell hozzá a lemez, ha rajta van a gépen azt te nem tudod semmiylen formában működésre bírni a lemeze nélkül, ő a lemezt bármikor újra telepítheti oda ahova akarja és játszhat is vele amíg megvan a lemeze.

"És mi történik akkor, ha letöltőkódos játék marad a gépen, de az account, amivel telepítették, törlésre kerül? "
Ebben az estben elérhetetlenek lesznek a játékok, a home sem segít mert annak az a feltétele, hogy a profil a gépen legyen amivel meglettek vásárolva, de nem kell bejelentkezve lennie.

A merevlemezen lévő játékok értéke 0 Ft a te szemszögedből, azért extra pénz ne adj ki érte!

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#93174) interstate76 válasza okibots (#93173) üzenetére


interstate76
addikt

Én is így gondoltam - köszönöm a hozzáértő megerősítést! :R

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#93176) gianni85 válasza oriic (#93175) üzenetére


gianni85
veterán

Erre a game node-ra kiváncsi leszek, de inkább pc szemszögből, hogy ott mennyit hoz.

(#93177) chriss87


chriss87
csendes tag

Sziasztok

Olyan gondom van hogy az előbb vettem egy 25€-s feltöltő kàrtyàt , hogy majd újra tolhatom a live-ot....de bevàltàsnàl kidob ilyen hibàval hog, a megadott kód euro-ban van és emiatt a régió nem passzol....megjegyzem ausztriàban élek és a régió is osztràkra van beàllîtva....volt màr vkinek hasonló gondja? Mit tegyek 😤😤

Samsung Galaxy Alpha

(#93178) StLui válasza chriss87 (#93177) üzenetére


StLui
veterán

live-ot nem lehet feltöltővel venni szerintem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#93179) parandroid válasza Bandit21 (#93167) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nyugodtan hozz nekik létre MS-accountot. Ha családtagként adod hozzá őket, akkor hetente kapsz róla jelentést, hogy mit műveltek, meg mennyi ideig, és nem engedi őket a rendszer online multizni, és korhatáros játékokkal játszani. Működik nálunk is, kisebbik lánynak ilyen profilja van, a laptopján is ezzel jelentkezik be (nyilván), így az ottani tevékenységéről is kapom a riportot.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#93180) MrPeekaboo válasza chriss87 (#93177) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Xbox-on váltsd be, de mint ahogy előttem is írták account-on lévő összegből nem lehet live gold-ra előfizetni.

(#93181) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Pit People game preview kipróbálható.

(#93182) MrPeekaboo válasza oriic (#93175) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

A Beam-re kíváncsi leszek milyen gyors lesz. Ugyanis a Twitch nálam közvetítéskor igencsak akadt a nézőnél a legutóbb, mikor próbáltam. Valószínűleg a net szolgáltatóm külföldi sávszéle kicsi, ahova fellőtte a stream-et.

(#93183) pzstm válasza oriic (#93175) üzenetére


pzstm
titán

Mike Ybarra:
Next week I'll be doing a podcast with @majornelson and we will talk about the many features coming, many not in today's post.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#93184) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!

Ha újratölthető elem van a One s kontrolleremben, akkor ha kábelen van használva, esetleg csak ott hagyva akkor az tölti is?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#93185) L_YKing


L_YKing
addikt

Mennyibe kerül az elitenek a garanciáztatása? (postaköltség)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93186) okibots válasza hitvanyalak (#93184) üzenetére


okibots
aktív tag

Nem tölt AA aksikat :)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#93187) Jovanny2 válasza L_YKing (#93185) üzenetére


Jovanny2
őstag

Semennyibe. Gondolod kifizettetik a postaktsg-et? :N

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#93188) hitvanyalak válasza okibots (#93186) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

1.Akkor amit olvasgattam itt sokat,hogy LADDA-t használnak,ők is töltőt használnak külön?
2. Illetve lehet a kontrollerhez venni akksit és töltőt? Vagy ha elemeset kaptam,akkor marad az 1-es pont?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#93189) kelzsoca válasza hitvanyalak (#93188) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nekem Tronic tölthető akksik vannak, van hozzá egy kettes töltőm, azzal töltöm a lemerült darabokat.

https://vertigostore.eu

(#93190) hitvanyalak válasza kelzsoca (#93189) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

:R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#93191) oriic válasza pzstm (#93183) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kíváncsi vagyok milyen újdonságok jönnek majd.

Live-Die-Respawn

(#93192) okibots válasza hitvanyalak (#93188) üzenetére


okibots
aktív tag

1. Igen külön töltő kell hozzá :)
2. Lehet venni hozzá kit-et, azokat természetesen tölti kábellal :) Pár link amik elsőnek szembe jöttek:
Trust
Speedlink
Microsoft

Ezeken felül vannak még, egyéb gyártótól származó kit-ek és dokkolók is, ezek mind a "kényelmesebb" megoldást kínálják. De nekem semmi bajom a Vata 2100 mAh AA aksikkal, kettő feltöltve kettő a kontrollerben, majd ha lemerül csere. A második kontrollerbe meg ha kell, van mindig pár Duracell alkáli itthon :)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#93193) ferensz válasza oriic (#93191) üzenetére


ferensz
senior tag

Vegre meg fog tudni jegyezni ket kulon SSID-hoz is jelszot, meg a friss jatekelmeny eleresehez jon az Xbox Classic backward compatibility :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#93194) hitvanyalak válasza okibots (#93192) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Köszönöm szépen, megnézem őket. :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#93195) Rage47


Rage47
veterán

Új Mass Effect Andromeda videó
Félek kicsit a grindeléstől

(#93196) spae


spae
aktív tag

Mekkora trollok!

Gran Turismo Sport PS4 vs Xbox One

Csodálkoztam is hogy lesz One-ra!

[ Szerkesztve ]

(#93197) IntelKiller7 válasza spae (#93196) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Forzával is el lehetne játszani.. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#93198) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

How to Survive 2 jön konzolokra is jövő hónapban. (Pontos megjelenési dátum még nincs) GAMEPOD teszt

Live-Die-Respawn

(#93199) Donnos


Donnos
tag

Sziasztok!
Kapott valaki már Forza kódot a nagy Török akcióbol?Vagy akkor ez is kamu volt? :D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#93200) hackeeeee válasza Jovanny2 (#93158) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez teljesen jó.. Szerintem tudok még keríteni ilyet.. Bill support nem lesz? Szerintem kallódik még az is valahol..

Véleményem szubjektív...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.