Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93851) frankdelgado válasza zsolesz010 (#93846) üzenetére


frankdelgado
őstag

+1.

Én +30 körül költöttem a gépcserére. Hogy megéri-e? A lónak a faxát éri meg. Egyszerűen kellett. Ráadásul az egy terásat vettem, mert nem tetszik a fehér. És ha jön a Skorpio megint bukni fogok egy csomó lóvét. Amit a kocsmában megiszok, azon sem gondolkodom, hogy megéri-e...:) Szóval szerin tem is feldobja a topikot egy kis elmélkedés a dolgok miértjéről...

(#93852) Rage47


Rage47
veterán

Ha már gépcsere a téma, gamertechnél max 45-ért, videojatekboltban max 40-ért veszik be a régi 500-as Xbox One-t.
És fogalmam sincs, hogy vegyek-e S-t, vagy kivárjam a Skorpiót, mert a garim már lejárt... Mindenképp bukó.

[ Szerkesztve ]

(#93853) hitvanyalak válasza zsolesz010 (#93846) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Oh,lehet. Ez esetben mea maxima culpa.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#93854) Hunt3r22 válasza Rage47 (#93852) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ezért váltottam én is, 576 akciójakor. 15k-ból szerintem nem rossz, még ha 500 gb verzió is.

Xr

(#93855) Silεncε válasza Chumlee (#93850) üzenetére


Silεncε
őstag

A TPP attól függ, milyen szempontból állsz neki. Ha mint MGS ranjongó oltári csalódás, de ha mint átlag gamer akkor elég élvezhető. A lopakodás tökéletes, a mechanikái őrült jól ki vannak dolgozva. A látvány gyönyörű, 900p 60fps sziklaszilárdan tartja. A zenék elképesztően jól vannak összeválogatva. Viszont!! Történetileg a játék csak közepes (abból is gyengébb), a küldetések egy kaptafára épülnek (lopd el, öld meg, robbantsd fel, menekítsd ki), ebből van 40, mellé meg van 150mellékküldi, ami szintén ugyanez. Maga a terület hatalmas, az openworld nagyon adja, viszont egy idő után nagyon unalmassá válik a full steril környezet. Rengeteg fejleszthető cucc, gyűjtögethető mütyűrök stb.. Leginkább akkor éri meg, ha van türelmed hozzá + fogékony vagy a lopakodós, gyűjtögetős, kiváromapillanatot cuccokra. Van a játékban multi is, véleményem szerint semmit nem ér, gyakorlatilag semmi értelme, megöli azt, amit a single fölépít (lehetséges, hogy barátokkal másmilyen, én egyedül próbáltam, de egy rakás.... és a többi rajongónak is ez a véleménye). Ez az én szerény véleményem miután beletoltam cirka 100 órát.

[ Szerkesztve ]

(#93856) bLaCkDoGoNe válasza zsolesz010 (#93846) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#93857) IntelKiller7 válasza oriic (#93779) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Madden szerintem SB előtt jön megint mint tavaly. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#93858) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!
43 LF 630v tv hez van valakinek valami jó kép beállitása xbox one s konzolhoz?
üdv

(#93859) Stauffenberg válasza nagyfejü (#93858) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Persze. A HDMI bemenet típusát állítsd PC-re, ez kikapcsol minden képjavító funkciót (ezzel lesz az elérhető legalacsonyabb az input lag).

A kontrasztot, gammát, telítettséget meg ízlés szerint.

(#93860) WhiteAngel89 válasza Stauffenberg (#93859) üzenetére


WhiteAngel89
aktív tag

nekem 632v van, hol tudom ezt át állítani? :D

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#93861) GRaul válasza WhiteAngel89 (#93860) üzenetére


GRaul
őstag

bemenet, es ott opciok gomb talan es kiadja a lehetosegeket.

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#93862) strcpy


strcpy
tag

(#93863) Atomgeszi válasza strcpy (#93862) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nagyon jó árak! :Y
A Doom is 14font, ~5k.. Annyiért bőven megéri!

(#93864) V.T. válasza strcpy (#93862) üzenetére


V.T.
aktív tag

Én még nem rendeltem innen. Mennyi a szállítás meg mennyi idő? Dying Light érdekelne.

(#93865) Stauffenberg válasza WhiteAngel89 (#93860) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezen a videón látszik 3:30-tól.

Az Input menüben kell a forrást PC-re állítani. Van játékos mód is, de az LG TV-k esetén érthetetlen okból konzolt is PC-re kell állítani.

(#93866) strcpy válasza V.T. (#93864) üzenetére


strcpy
tag

3 font, ~1 hét.

(#93867) Atomgeszi válasza strcpy (#93866) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nincs kuponod véletlen? :B

(#93868) pappy91 válasza sch_a (#93825) üzenetére


pappy91
csendes tag

(#93823) atees
(#93825) sch_a
(#93829) oriic
(#93833) sugarforce

Köszi mindenkinek a válaszokat! Akkor marad az 1TB-os :/

(#93869) V.T. válasza strcpy (#93866) üzenetére


V.T.
aktív tag

Köszönöm szépen bíztam benne hogy ingyenes :)

(#93870) Kecuhun válasza Stauffenberg (#93865) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Nem elég a képmódot "Játékra" tenni?

(#93871) _adaml21_ válasza V.T. (#93864) üzenetére


_adaml21_
őstag

En Forza Horizon 3-t rendeltem januar 12-en, pont ma jott meg, minden rendben volt.

(#93872) NoMagix


NoMagix
addikt

Ha, Forza 5-ben készítek képeket (esetleg másik játékban) játék közben, akkor azt nem tudom kimenteni vagy elküldeni email címre?
Azt látom, hogy van share, de az csak a HUB-ra vonatkozik vagy nem jól csinálok valamit?

(#93873) norbi2010 válasza _adaml21_ (#93871) üzenetére


norbi2010
őstag

Én meg 11-én WD2-őt, de nem
jött még meg. :/

(#93874) Madoc válasza NoMagix (#93872) üzenetére


Madoc
veterán

Xboxdvr. com oldalrol leszeded és ugy osztod meg, vagy az okostelefonos xbox app-ból meg tudod osztani bárhogyan közvetlenül.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#93875) Stauffenberg válasza Kecuhun (#93870) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

LG-nél nem elég, mert akkor is bekapcsolva maradnak képjavító funkciók. PC-re kell állítani, azzal lesz a legalacsonyabb az input lag.

(#93876) L1MaT válasza hitvanyalak (#93845) üzenetére


L1MaT
tag

Én mint újonc nem tudom mi tartozik ide, és mi nem, de körülbelül az elmúlt 2 hét alatt 5 kérdésem is volt és mind elveszett a fontos minden hír oldalon olvasható béta, vagy játék megjelenés és egyébb boxot játékot leminősitő esetleg garanciális problémákat boncolgató hozzászólások között. Most vagy komoly dolgokat kérdeztem amire senki se tudja a választ, vagy hülyeséget ami senkinek se fontos. A saját véleményem hogy itt mindenki azon rugózik ami kb minden friss híroldalon olvasható vagy olyan problémákon amik kicsi kutatás után 2 perc alatt megoldható. (Én is kérdeztem baromságot régebben, de 2 hét olvasás és egyéni tapasztalatok után rajöttem mire hol találok választ és sajnos nem itt) Itt csak a fecsegés megy. Persze én anno meglettem szólva, hogy miért nem itt ott olvastam vagy írtam, hogy merészeltem ide írni, de pl egy játék kibeszélése is miért nem a játékról szóló cikk alatt történik? Vagy ahogy írták ott az off topic a leminősitéshez stb
Szeretem ezt a lapcsoportot és a fórumot de más csoportokba olvasgatva más témákban (mobil, tv, PC) sokkal segítőkészebbek az emberek itt vígan elbeszélget mindenki egymás mellet. De ez az én (újonc xbox játékos) észrevételem, lehet savazni miatta én senkire se haragszom. Esetleg kellene több csoport xy erre xy arra vagy nemtudom :)

(#93877) Csapoati válasza L1MaT (#93876) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igazad van amúgy, a topik hsz-einek fele vagánykodás (csumbukisztánból ócsón vettem Watch Dogs 9-et, mekkora király vagyok!), One - S váltás, vagy egymás osztása a fentiek/egyebek miatt.
Ja meg persze az xy játék jó? Megéri megvenni a 150 másik, általam még nem játszott játék mellé? ;]

Aki nem Inge, ne vegye magára. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93878) DaveHutt válasza L1MaT (#93876) üzenetére


DaveHutt
őstag

Sztem szard le a hőzöngőket és itt tedd fel továbbra is a kérdéseidet, ha az XBOX témaköréhez tartoznak. Egyedül a fórummoderátor utasíthat el innen.

(#93879) NoMagix válasza Madoc (#93874) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm szépen, megint tanultam valamit! :R :R

(#93880) Stauffenberg válasza L1MaT (#93876) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez a fórum amúgy is kicsit úgy működik, mint egy kormányhivatal. Ha itt kérdezel külső HDD-ről vagy TV-ről, akkor át leszel küldve a HDD vagy TV topikba, ahonnan meg visszairányítanak ide, mondván, hogy konzollal kapcsolatos kérdésnek a konzol topikjában a helye. :)

Inkább csak lökj be egy Twitter screenshotot valamelyik játékfejlesztőtől és haladj szépen tovább. :)

(#93881) Def26 válasza Stauffenberg (#93880) üzenetére


Def26
félisten

LOL :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#93882) birorichard válasza L1MaT (#93254) üzenetére


birorichard
őstag

Az inverteres kérdésedre nem tudom a választ, a többi az tényleg egy fórumos/google kereséssel megoldható, de egyébként megy a box offline üzemmódban, csak annak kell lennie a my home xboxodnak, így hozzáférsz a digitális játékokhoz is (nyilván ha le vannak töltve).
Több gépet nem lehet egyszerre megjelölni home box-nak, és a kísrletezéssel is vigyázz, mert csak háromszor lehet módosítani 1 éven belül, bár a support ezt feloldhatja, de mindeképpen utánajárás, és nem művelhető folyamatos jelleggel. A home-oláskor tulajdonképpen azt történik, hogy a digitális javak licence az adott eszköz-felhasználó kettőshöz kötődik, ezért férhet hozzá az is a home-olós account játékaihoz, még ha neki nincs is meg.
Szóval vagy lemezes játékokkal játszol az utazós boxoddal, vagy az otthoni nem lehet home. Nagyon kiskapuról nem tudok. A probléma itt abból fakad, hogy egyszerre két home boxnak kéne lennie, de az meg nem lehetséges (tudtommal).

[ Szerkesztve ]

(#93883) section9 válasza strcpy (#93862) üzenetére


section9
őstag

Mit kell ügyeskedni, hogy postázzanak Magyarországra? Nekem mindig kiveszi a Dying Lightot a kosárból fizetés után.

(#93884) sugarforce válasza L1MaT (#93876) üzenetére


sugarforce
őstag

Alapvetően igazad van, (és ez most nem Neked szól), viszont nagyon sokan kérdeznek olyan alap dolgokat, amik, ahogy Te is írtad, 1-2 perc google keresés után megoldhatóak, vagy alapból benne vannak az összefoglalóban, amit sokan b*sznak elolvasni. A fő probléma, hogy sokan nem tudják, vagy akarják használni a fejüket, vagy a google-t -néha a kettő ugyanaz :D -
"Most vagy komoly dolgokat kérdeztem amire senki se tudja a választ, vagy hülyeséget ami senkinek se fontos"
Ezzel igazából nagyon nem lőttél mellé, sőt. Az összes topik ilyen egyébként, nem látom, hogy más topikokban segítőkészebbek lennének. Persze van akinek van türelme n+999999999 edjére válaszolni ugyanarra a kérdésre, van akinek nincs, ilyen egyszerű.
Amivel viszont nem értek egyet, az az, hogy ha itt van ez a topik, miért ne itt beszéljük meg azokat amiket felsoroltál? MInd a boxhoz témához tartozik. Ha nem érdekel egy téma, tovább görgetek pár hsz-t, aztán már vége is.
Viszont, ha úgy érzed, hogy tényleg fontos a kérdésed, nem találtál rá megoldást google-n, akkor tedd fel mégegyszer, sokan munkából/munka után fáradtan/2 tf/2 bf meccs között idegesen jönnek fel ide, átgörgetik a nem látott hsz-eket, nem nehéz kihagyni egy kérdést.

(#93885) bLaCkDoGoNe válasza section9 (#93883) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha megnézed, ezt a konkrét játékot nem a Game árulja, hanem csak egyfajta piacteret nyújt más eladóknak, hasonlóan pl. az Amazonhoz: "Sold and Fulfilled by Base". Ilyenkor mindig az eladó irányelvei vonatkoznak az adott termékre, és valószínűleg ők sajnos nem szállítanak Magyarországra.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#93886) NoMagix válasza Madoc (#93874) üzenetére


NoMagix
addikt

Még egy problémám lenne ezzel, nem enged képeket feltölteni, mert egyedi beállításaim vannak az engedélyeknél, csak akkor működik, ha teljesen visszaállítom a felnőttre, újraindítás után!
Van egy olyan beállítás aminél működnek a feltöltések, de nem minden engedély nyitott, úgy mint a sima felnőtt beállításnál?

Viszont azt elfelejtettem megemlíteni, hogy nem a XBOXDVR- ben készült képekre gondoltam, hanem pl. a FM5 vagy FH2-ben készültekre! Azokból nem lehet kinyerni a képeket?
A DVR-es készítést még nem vágom, a regisztrációt megejtettem az imént!

(#93887) L1MaT válasza birorichard (#93882) üzenetére


L1MaT
tag

Igen köszönöm a válaszod ezekre sikerült rájönnöm már :)

(#93888) section9 válasza bLaCkDoGoNe (#93885) üzenetére


section9
őstag

Azt láttam, csak azt hittem azért lett posztolva, mert itthonról is megvehető valahogy.

(#93889) Madoc válasza NoMagix (#93886) üzenetére


Madoc
veterán

Forza appbol nem lehet elérni? Nem tudom sosem nézegettem, vagy csináltam forzás képeket. A fiók biztonsági beállításoknál meg mindent testre lehetcszabni, ott tudod engedélyezni a képek feltöltését.

Xboxdvr-en csak a játékon belül 2x megnyomott guide gombbal készült képek és videók lesznek fönt, ha engedélyezve van az automatikus feltöltés.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#93890) bLaCkDoGoNe válasza section9 (#93888) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Gondolom strcpy kolléga nem vitte végig a rendelési folyamatot, hogy szállítanak-e ide is. Miért is tette volna, a Game-nél eddig megszokott volt, hogy ide mindig küld cuccot... nem tudom, hogy ez a "piacterezés" mennyi ideje van náluk, de nekem pl. tök új volt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#93891) Bogyi007 válasza NoMagix (#93886) üzenetére


Bogyi007
veterán

A Forza játékokban készült képeket ha jól emlékszem a Forzamotorsport.net oldalon a saját profiloddal bejelentkezve mind meg tudod tekinteni és le is tudod tölteni.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#93892) L1MaT válasza sugarforce (#93884) üzenetére


L1MaT
tag

Ebben teljesen igazad van és persze idegesítő és zavaró! Mondjuk ennek a másik oldalát is átlatom mikor először kezdtem kérdezni, írogatni azt se tudtam van olyan, hogy összefoglaló :DD

A több topicot én úgy értettem, hogy hamár a gamepod úgyis cikkez az összes béta tesztről vagy xy játékról, megjelenésről azt szerintem a cikk alatti topicban lenne helyén való kitargyalni nem itt. (mint ahogy írtatok a Tv-s dolgokkal is a Tv-s topicba irányítanak) Átláthatóbb lenne az egész és tényleg a problémákra lenne kihegyezve nem egy pletyka chat csatiként működne ez itt. Az újonnan érkező is hamarabb olvassa át a tartalmat mert hasznos infókat talál és nem kell 2 év fecsegést kimazsolázni vagy ahogy írtad átgörgetni. :)

Félre értés ne essék nem a saját kérdéseim voltak most lényegesek csak 1 oldallal előrébb ment a vita arról mit szabad ide írni, és mit nem, és hogy valójában mire is van ez a csoport. Erre reagáltam a magam példájával és fejtettem ki a saját véleményem. Ettől függetlenül én fogok kérdezni a jövőben és fogom olvasni a topicot mert érdekel a téma! ;)

(#93893) ciceroo


ciceroo
tag

naiv kérdés... ma le fog járni a live gold-om, Fifa 17 UT-vel egyáltalán nem tudok játszani, vagy csak online season-t korlátozzák, de attól még single playerhez és transfer markethez hozzáférek?

(#93894) i@lex


i@lex
őstag

Toby: The Secret Mine című játékot ajánlom mindenkinek, aki egy 2-3 órás kis aranyos limbofeelinges kikapcsolódásra vágyik. Az ára is korrekt.

(#93895) birorichard válasza L1MaT (#93887) üzenetére


birorichard
őstag

Akkor innen szerintem nincs tovább. Mindenesetre, ha valami trükkre voltál kíváncsi, h ki lehet-e valahogy játszani a home-olást, h engedje két gépre egyszerre, akkor ilyenről (én legalábbis) nem tudok.

(#93896) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

EA/Origin Access tagok március 16-tól játszhatnak Mass Effect: Andromeda-val 10 óra erejéig. Egyelőre nem tudni, hogy a kampány korlátozva lesz-e, vagy mind a 10 órát ki lehet majd tolni. [link]

Live-Die-Respawn

(#93897) Madoc válasza L1MaT (#93892) üzenetére


Madoc
veterán

Gamepodot pl. nem olvasom és olvastam soha szoval jöhet ide minden, csak azért mert te több helyen jársz. Más itt is kíváncsi akár a bétákra akár a külföldi játékárakra. Azt hiszem a topicgazda mindig szólt időben ha sok volt az off. Amugy van kereső és nem kell az összes offos vagy neked nemtetsző dolgot elolvasnod.

Béke.,

A jázékok fórumait meg inkáb hagyjuk mert ha beirod hogy konzolos vagy akkor szinte ki vagy közösítve, ergo le se sz. rnak. "Ja xboxos vagy?! Pffff.... "

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#93898) NoMagix válasza Bogyi007 (#93891) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi, ezt el is felejtettem! :R

(#93899) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jon ket uj bundle:

Live-Die-Respawn

(#93900) strcpy válasza section9 (#93888) üzenetére


strcpy
tag

365games elvileg szállít, igaz már 4 fonttal drágábban.

Az, hogy bizonyos eladók nem szállítanak (már) EU-n belül, most engem is meglepett. Volt még régebbről Tomb Raider a kosaramban, most már azt sem engedi megvenni attól az eladótól.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.