Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93051) Stauffenberg válasza Atomgeszi (#93047) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azt tudom, hogy az account árusítása tilos, de nem tudom, hogy az elajándékozás mennyire szabadon megvitatható téma itt a fórumon. Simán benne van a pakliban, hogy idén váltok PS4-re és az accountomat odaadnám az unokatestvérem gyerekeinek, de a Microsoft fiókomra szükségem van (jobban mondva az email címre).

Szóval én arra gondolok, hogy mi van akkor, ha a Microsoft fiókomban felveszek egy új email címet, azt állítom be elsődlegesként és az eddig használt címet meg törlöm is onnan. Így elvileg minden javam átkerül az új email címre. Már csak 2000 Ft és a Gamertag is megváltoztatható nekik tetszőre.

A régi email címemmel ilyenkor tudok új Microsoft fiókot regisztrálni?

Ha ez a téma sem fér bele a fórumon, akkor törölje egy moderátor nyugodtan.

(#93052) postasbeci


postasbeci
csendes tag

Olvasgattam ezt a Home-olást, hogy két gép között meg lehet osztani a játékokat és a Goldot.

Viszont az érdekelne, hogy ez egy gépre is vonatkozik, tehát egy Gold előfizetést, két profillal is teljes értékűen használhatunk egy gépen?
Vagy akár többen is?

Esetleg vonatkozik ez az EA Acess előfizetésre is?

(#93053) interstate76


interstate76
addikt

(#93047) Atomgeszi
(#93048) oriic
(#93049) bulikavagyok
(#93050) Bogyi007

Gyerekek, nagyon köszi a gyors választ! Segítőkész egy topik ez, annyi szent! :K :R

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#93054) Stauffenberg válasza postasbeci (#93052) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azon a gépen, ahol az accountod Home-ként van beállítva, minden helyi fiókra átruházódnak a javak. Ennek ugye az a lényege, hogy otthon ne kelljen minden felhasználóra külön-külön megvenni ezeket, de a trükk az, hogy a saját fiókodat a haverod gépén állítod be Home-nak a haverod meg a tiéden, így keresztbe meg tudjátok osztani egymással a játék könyvtárat, meg a Gold-al járó bizonyos előnyöket.

Nekem az otthoni gépem van Home-nak beállítva, két fiók van: Az enyém és barátnőmé. A barátnőm fiókja is elér minden játékot amit megvettem, részesül a legtöbb Gold előnyből és az EA Access játékokkal is tud játszani. De például a Gold vagy EA Access kedvezményes vásárlásra csak én vagyok jogosult.

[ Szerkesztve ]

(#93055) postasbeci válasza Stauffenberg (#93054) üzenetére


postasbeci
csendes tag

Ezt a két távoli gépen való home-olást azthiszem nagyjából értem, de ez nem érint, mert nincs ilyen ismerős, akivel kihasználhatnám.

Egy gépen érdekelne a módja.

Tehát van X övé a gép az ő profiljára van megvéve a Gold és az EA Acess.
Bejelentkezik a gépre Y is, azt látom hogy Y éléri X játékait multizni is tud X Goldjával.

De azt szeretném, hogy megjelenjenek azok a játékok is amiket valamikor Y vett vagy töltött le ingyenesen és ezekkel X is tudjon játszani.

Ez így lehetséges egy gépen?

(#93056) Atomgeszi válasza postasbeci (#93055) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha be van jelentkezve mindkettő profil, akkor igen. Legalábbis nálam így működött, de azért erősítse meg más is!

(#93057) Stauffenberg válasza postasbeci (#93055) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mindkét accountnak legyen ez a gép a Home. Nekem úgy logikus, hogy ebben az esetben szintén működik az oda-vissza megosztósdni. Én nem tudom kipróbálni, mert barátnőm fiókjával nem volt eddig semmi megvásárolva.

[ Szerkesztve ]

(#93058) postasbeci válasza Atomgeszi (#93056) üzenetére


postasbeci
csendes tag

Nekem most be van jelentkezve mindkét profil, ahogy előbb írtam, de csak X játékai jelennek meg, Y profiljában is.

Ezért kérdezem, hogy ez így van jól, vagy esetleg valamit még be kell állítanom?

(#93059) Bogyi007 válasza Atomgeszi (#93056) üzenetére


Bogyi007
veterán

Van egy magyar profilom az a főprofilom valamint van egy másodlagos ami angol. Ezzel vettem meg még anno X360-ra a Pinball Fx2-t amit akkoriban magyar profillal nem lehetett elérni - miután Onera is elérhető lett a játék persze már a főprofillal vettem meg a játékot és plusz asztalokat hozzá (összesen 38 darab van még), de a korábban 360-on megvett asztalokat (Core Pack csomag 4 asztallal) amiket ngyen lehetett letölteni azokat a másodlagos profillal töltöttem le.

Az otthoni konzolomon (amin egyébként nem én vagyok a Home ) elég belépnem a főprofilommal hogy ezen asztalokkal is játszani tudjak, de például sógor gépén már be kell lépnem előbb a másodlagos profillal és utána a főprofilommal hogy tudjak játszani ugyanezen asztalokkal.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#93060) postasbeci válasza Stauffenberg (#93057) üzenetére


postasbeci
csendes tag

Kezdek belebonyolódni. :DDD

Mikor van bekapcsolt állapotban a Home? :R

Amikor a "Make this my home Xbox" gomb az aktív, vagy erre még kattintani kell és a "This is not my home Xbox" felirat látszódik a gombon? :B

[ Szerkesztve ]

(#93061) Bogyi007 válasza postasbeci (#93060) üzenetére


Bogyi007
veterán

Második esetben aktív a Home...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#93062) Jovanny2 válasza postasbeci (#93060) üzenetére


Jovanny2
őstag

Azért óvatosan nyomogasd, mert évi 3 lehetőséged van átállítani, és a jelek szerint legalább 1-et már ellőttél. :)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#93063) oriic válasza Jovanny2 (#93062) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Support egy alkalommal el tudja ezt torolni, es akkor ujra 3 lehetoseg van.

Live-Die-Respawn

(#93064) frankdelgado válasza Stauffenberg (#93051) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én pont így vagyok. A sógorommal hómoltam, de ő lelépet mangagépet venni és használom az accountját továbbra is. Sőt anyagilag kicsit kompenzáltam is a dolgot, karácsonykor kicsit jobban megtámogattam, mint szoktam, pont ez okból. Úristen ! Én most akkor megvettem az accountját?????? Hol adjam fel magam? :DDD
Ezek ilyen gyermeteg próbálkozások, csak nem tudom mi értelme. A használt lemeznél is csak az fizet jogdíjat, aki előszőr megvette, aki továbbadja, az már nem utal a jogtulajdonosnak egy kanyit sem. Ez a legális warez. Ezért akart rámenni az MS, hogy ne legyen használtjáték-kereskedelem.

(#93065) postasbeci válasza Jovanny2 (#93062) üzenetére


postasbeci
csendes tag

Akkor ez lesz a gond, mert ezt nem tudtam, háromnál már biztos többször rányomtam. :DD

(#93066) frankdelgado válasza Stauffenberg (#93042) üzenetére


frankdelgado
őstag

Annyira nem érdekel, hogy ki és mit mond...monitor lesz, mert nekem kényelmesebb. Még várok vele, az az áraknak sohasem árt, megvárom , merre halad a skorpio, azt én is vagy váltok ps-re+4k monitor, vagy megváros a skorpiot, azt azzal együtt váltok. Most a boxhoz még feleselges, meg nem tudom, hogyan nézne ki rajta az esetenként 720p felbontás.....

(#93067) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Azt meg lehet tudni valahonnan hogy hány lehetőségem van homeolásra még?Összejött a kollegával de közben azért többször nyomkodtam a my home meg this is not... "gombot!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#93068) assalkah


assalkah
tag

Valaki erre esetleg [link]? :R

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#93069) oriic válasza assalkah (#93068) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Halo Wars 2 újabb bétája nyílt lesz, bárki letöltheti majd.

Live-Die-Respawn

(#93070) assalkah válasza oriic (#93069) üzenetére


assalkah
tag

Köszönöm Oriic! Addig is tudtok ajánlani stratégiai játékokat? A Halo Wars 1 mennyire éri meg?

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#93071) Petykó78 válasza Xtre (#93020) üzenetére


Petykó78
tag

Felhívtam a supportot. 15 perc alatt meg is volt a dolog.
Microsoft fiók azonosító kell, e-mail elérés (ide küldenek egy hitelesítő kódot amit vissza kell igazolni) és a hibás cucc sorozatszáma.
Nem javítják, cserélik, kb. 2 hét a mutatvány. UPS futár viszi, Magyar Posta hozza.
Kudos az MS-nek, kb. ilyennek kell lennie egy ügyintézésnek 2017-ben :)

(#93072) zsolti72837 válasza Bogyi007 (#93041) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nem ott, de remélem minden okés lesz.:)

(#93045) Bogyi007: Hát el kell kezdeni összeírni, hogy mit hogyan, mennyiért.

Nem is akarok, mert nem tudnám hova rakni.

Köszönjük, meglesz. :R

Részemről is off vége. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#93073) pzstm


pzstm
titán

páran tudják, hogy S-re váltottam...december elején kértem is Kinect átalakítót.

Nem jött meg, pedig kaptma levelet, hogy feladták, szóval magyar postának csak gratulálni tudok :W

Tegnap este felhívtam supportot, elnézést kértek, kaptam 1 havi goldot, és UPS-el adták fel, csomagszám alapján követni is tudom, hétfőre itt lesz. :R

Hatalmas piroscsillag mindentől függetlenül :R

Magyar Posta meg monnyon le :(((

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#93074) gianni85 válasza pzstm (#93073) üzenetére


gianni85
veterán

úgy látszik erről lemaradtál :)

lehet megkapod még februárban :C

[ Szerkesztve ]

(#93075) atish15 válasza pzstm (#93073) üzenetére


atish15
aktív tag

Én egy kontrollerrel jártam így. Postán adták fel, rakszám nélkül és nem ért ide. Elnézést kértek, bár én nem kaptam semmit. Küldtek egy másikat Ups-el ami megjött 3 nap alatt.

[ Szerkesztve ]

(#93076) sugarforce válasza gianni85 (#93074) üzenetére


sugarforce
őstag

én már nagyjából minden csomagomról lemondtam, amit rajtuk keresztül várok.. Ez van. szerencsére mindegyiknél sikerült refundot kérni, így max csak diegeskedtem rajtuk, de ez kész röhej...

(#93077) eL Geri válasza sugarforce (#93076) üzenetére


eL Geri
őstag

Szegény MS is rájöhetne, hogy Magyarországon kihagyhatná a postát.
Hosszú távon olcsóbban megúszná visszafelé is egy futárcéggel.

Tiszta szégyen :(

(#93078) pzstm válasza eL Geri (#93077) üzenetére


pzstm
titán

mindent UPS-el kaptam eddig, ez volt az első ami postán jött (volna)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#93079) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Kérdéssel fordulnék hozzátok. Másodjára fordul elő, hogy a Sky force anniversary játékom nem menti el az állás mentésemet. Vagyis pl. megcsináltam az első pályát normal, hard, illetve insane fokozaton is (minden fokozat 4 különböző feladatból áll), de a játék újboli bekapcsolása után az insane-ből a 4 feladatból (amit már megcsináltam), csak egy volt teljesítettnek jelőlve. Ez kissé felb@szott. Ez miért van? Nem kéne minden egyes teljesített küldetést alapból mentenie?

Köszi

battletag: bossi#2666

(#93080) sugarforce válasza bajtokarpi (#93079) üzenetére


sugarforce
őstag

Lehet insane fokozaton ritkábban ment? de persze nem ismerem a játékot, csak tipp

(#93081) IntelKiller7 válasza pzstm (#93073) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nekem se jött még meg kínából a cuccom. Pedig már 8-9 hete megrendeltem. :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#93082) lacy86 válasza IntelKiller7 (#93081) üzenetére


lacy86
addikt

En December elejen rendeltem telefonra egy tokot Kinabol
Azota semmi hir 😜😜

(#93083) IntelKiller7 válasza lacy86 (#93082) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

szar posta. :( Mondjuk azóta visszaküldte a pénzt, és elküldte újra. Remélem megjön a másik is. :))

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#93084) Jovanny2 válasza lacy86 (#93082) üzenetére


Jovanny2
őstag

Teljesen rapszódikus volt. A 11.11-én rendel pakkok közül kettő még mindig szopik, de szerencsére a decemberben rendelt elite karok megérkeztek 2 hét alatt. Nem igazán vágom, mi lehet az OLK-nál, de szerintem a novemberi rendelések a kazal aljára kerültek, és nem FIFO elv szerint küldik ki, hanem LIFO szerint. Majd márciusban megjönnek.

Mondjuk a 6 munkanap alatt megérkezett 1 munkanapos üzleti csomagom reklamációját ma írták, hogy elfogadták, úgyhogy 1550 forinttal gazdagabb vagyok...sovány vigasz. :)

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#93085) Hunt3r22 válasza lacy86 (#93082) üzenetére


Hunt3r22
őstag

12.08 körül rendeltek fóliát Kínából, tegnap előtt érkezett meg.. :B

Xr

(#93086) #81556480


#81556480
törölt tag

Mi van akkor ha az assisted aim be van állítva és mégsem működik GTA V-ben ?

(#93087) pappy91


pappy91
csendes tag

Valaki meg tudja mondani, hogy a FAT gépekre is 2 év MS gari van/volt? Valamint, hogy működik a gariztatás egy használt gépnél? Nekem One S van, beregisztáltam a profilomra, így mutatja a 2 évet, de ha eladnám a következő tulaj is betudná regisztrálni(és így ha úgy adódik gariztatni)? Öcsémnek nézünk most használt gépet garival, ezért kédezem. Valahogy lelehet ellenőrizni, mennyi van hátra?

[ Szerkesztve ]

(#93088) Atomgeszi válasza pappy91 (#93087) üzenetére


Atomgeszi
veterán

FAT-ra is 2 év.
Persze, megkérdezed a tulajt, hogy megvan-e a számlája, akkor aszerint, ha nincs akkor meg amit a regisztrált oldalon ír a MS.

A régi tulaj törli a regisztrációját, utána Te is betudod regisztrálni a nevedre egyszerűen :)

Páran írták a fórumban is, hogy a réginek nem is kellett törölnie, simán beregisztrálta az új tulaj a nevére a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#93089) Bogyi007 válasza pappy91 (#93087) üzenetére


Bogyi007
veterán

Használt gép esetén is ha van még rajta garancia be tudod állítani azt a nevedre. Én is használtan vettem a korábbi fat gépet, igaz én az ingyenesen hívható Support segítségével végeztem el a "nevemre vételt"

De ha elmész erre az oldalra és tudod a kiszemelt gép sorozatszámát, akkor itt le is tudod azt csekkolni...

Atomgeszi: ezt kiegészíteném azzal, hogy a korábbi tulajdonos adatait azért nem árt tudni és a Supportnak megadni, s így bebiztosítani feléjük azt hogy nem illegális forrásból van nálad más gépe...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#93090) pappy91 válasza Atomgeszi (#93088) üzenetére


pappy91
csendes tag

Atomgeszi és Bogyi007: nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek! :)

(#93091) Medocsabi válasza pappy91 (#93090) üzenetére


Medocsabi
addikt

Kikéri a fat-em magának hogy le fat-ezted!!
Nem fat,csak gusztusosan molett :DDD

(#93092) Bogyi007 válasza Medocsabi (#93091) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egy szép gusztusosan molett VHS Recorder. ;] :DD :DDD

#93090) pappy91 : Szívesen! :K

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#93093) DaveHutt válasza Hunt3r22 (#93085) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ugyanez. Telefonfóliát, tokot refundoltatni, újraküldetni kellett októbertől decemberig a rendelt dolgok fele érkezett meg. No comment.

(#93094) Bogyi007 válasza DaveHutt (#93093) üzenetére


Bogyi007
veterán

Csatlakozom én is. Telefontokot várok, Pendrive meg eltűnt az ünnepek előtti időszakból rendelve - Refund megvolt...

De persze a posta szerint Everything Alright!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#93095) benesteven


benesteven
csendes tag

Sziasztok.

Olyan problémával küzdök, h vettem egy one s-t 2 hónapja és nem tudom a NAT type-ot open-re állítani folyamatosan moderate státus-on marad. Állítottam statikus ip-t wifire és kábelre is és tp-ink tl-wr741n routeren megnyitottam az összres portot ami megtalálható az xbox support oldalán.

Próbáltam h statikus ip maradt beállítva (esetembe 192.168.1.6) és ugyan ez az ip lett beállítva DMZ-be is és kikapcsoltam a port forwarding funkciót. de a helyzet nem változott :(

Egyedüli átmeneti megoldás az ha a wifit és a kábelt is dhcp-re állítom és 2-3x bedugom majd kihúzom a Lan kábelt (ha kihúztam a kábelt wifire csatlakozik) és egyszer csak átvált open-re a nat type és lehet használni.

Esetleg valaki tud segíteni vagy küzd ugyan ilyen problémával?

Digis vagyok és gyári sw van a TP-link routeremen.

(#93096) pappy91 válasza Medocsabi (#93091) üzenetére


pappy91
csendes tag

:D :D

(#93097) Bogyi007 válasza benesteven (#93095) üzenetére


Bogyi007
veterán

Fura, a DMZ esetén pedig működnie kellene a dolognak. Amikor a box IP címét beírtad a DMZ-hez,akkor utána a boxot leállítottad teljesen és újraindítottad? Valamint ilyenkor a routert sem árt újraindítani.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#93098) zsolesz010 válasza benesteven (#93095) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Hasonlítsd össze a Status oldalon a WAN IP címed pl. az itt kiírt címmel: [link] Ha nem egyezik a 2, akkor téged is privát IP-re rakott a Digi, hívnod kell az ügyfélszolgálatot, hogy kérd a publikus IP visszaállítását.

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#93099) Game-over


Game-over
aktív tag

Na egy mindenkit érintő problémával kapcsolatban kérdeznék: IR Blaster :P

Van aki használja külön kábellel és nem a Kinecttel?

Mert volt róla szó a topikban egy hónapja, akkor felbuzdulva a 2$-os áron vettem is egyet, ami ma jött meg, de sehogy sem akar működni :(

Alapfelállásban bedugom a jack-et az S hátuljába, és ha a konzol jobb alsó sarkán lévő vevőre irányítok bármilyen infra jelet, akkor azt továbbítania kéne, ugye?
Vagy állítgatni kell valamit a konzolon is?

(#93100) Xtre válasza Petykó78 (#93071) üzenetére


Xtre
tag

Nálam is így ment, nem kértek se számlát, se semmit, ups el is vitte ma a kontrollert. Remélem a postával nem lesz gond visszafelé..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.