Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84992) defede


defede
tag

Hali!

Volt egy olyan vad gondolatom hogy a 120GB-os SSD miatt újra leszedem a wow-ot ami már 75GB környékén terpeszkedett. Lementettem az addon könyvtárat, mi baj történhet. Most szembesültem vele hogy inditottam a játékot hogy gyakorlatilag minden beállitásom elveszett. Fél évig szarakodtam az UI-al hogy minden karakternek olyan legyen amilyen kell, naga beállitva erre kezdhetem elölről. Gondolom semmi esély visszaállitani? Lehet hagyom a p...-ba az elvui-t és csak a nagyon kell addonokat rakom fel hogy ne járjak igy ezután. Ha nem az addon könyvtárba akkor hová menti a beállitásokat?
Elvui nélkül van élet a WOW-ban?
Kezdem azt hinni hogy a felhasználó a hülye amiért nem exportálta a beállitásokat. Ez a project következőre megoldaná az ilyen problémákat?
Belövöm a bartander-t és megyek egy gyilok kört asszem mert az összes karakternél visszaállitani mindent nem lesz kis idő.
Bocs a kifakadásért és a hosszú I hiányáért :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.